Piłkarskie ligi 22 – 26 maj 2021 r.

W IV lidze Kryształ Werbkowice wygrywa z wyżej w tabeli stojącą drużyną. Unia Hrubieszów szuka sponsorów. W klasie A Andoria Mircze nadal prze do klasy okręgowej. Nie inaczej w klasie B Huragan Hrubieszów mknie do klasy A, gdzie będzie rywalizować m.in. z…  Unią Hrubieszów.

Reklamy

IV Liga – grupa mistrzowska

Kolejka 7 – 22-23 maja
Kryształ Werbkowice 2-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 22 maja, 14:00
Świdniczanka Świdnik Mały 4-2 Powiślak Końskowola 23 maja, 13:00
Huczwa Tyszowce 3-1 Lutnia Piszczac 23 maja, 15:00
POM Iskra Piotrowice 0-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 23 maja, 17:00
Włodawianka Włodawa 0-3 Victoria Żmudź 23 maja, 17:00
Lublinianka Lublin 1-2 Granit Bychawa 22 maja, 11:00

 

Kryształ Werbkowice – Huragan Międzyrzec Podlaski 2:1 (1:0)

Bramki: Omański (12′), Rybka (88′) – Radziszewski (58′).

Kryształ: Suchodolski – Wanarski, Dec, Mulawa, Borys, Sas, Denkiewicz, Jarosz (90′ Nowak), Omański, Rybka, Oleszczuk (83′ Nieradko).

Żółte kartki: Nieradko, Wanarski, Dec – Olszewski, S. Łukanowski.

Arbiter główny: Konrad Łukiewicz (OKS Zamość).

Widzów: 50.

­

Tabela

1.  Tomasovia Tomaszów Lubelski 7 85 7 0 0 30-1
2.  Victoria Żmudź 7 59 5 0 2 12-7
3.  Świdniczanka Świdnik Mały 7 55 5 1 1 23-10
4.  Huragan Międzyrzec Podlaski 7 55 2 1 4 10-16
5.  Granit Bychawa 7 53 4 1 2 17-8
6.  Powiślak Końskowola 7 50 2 2 3 10-16
7.  Kryształ Werbkowice 7 49 3 3 1 6-4
8.  Huczwa Tyszowce 7 44 3 2 2 16-14
9.  Włodawianka Włodawa 7 41 2 1 4 8-15
10.  Lutnia Piszczac 7 37 0 3 4 5-13
11.  Lublinianka Lublin 7 36 1 0 6 5-17
12.  POM Iskra Piotrowice 7 36 1 0 6 6-27
Kolejka 8 – 29-30 maja
Tomasovia Tomaszów Lubelski Lublinianka Lublin 30 maja, 16:00
POM Iskra Piotrowice Victoria Żmudź 30 maja, 17:00
Granit Bychawa Włodawianka Włodawa 29 maja, 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski Huczwa Tyszowce 29 maja, 16:00
Powiślak Końskowola Kryształ Werbkowice 29 maja, 15:00
Lutnia Piszczac Świdniczanka Świdnik Mały 29 maja, 11:00
Kolejka 9 – 2 czerwca
Huragan Międzyrzec Podlaski Victoria Żmudź 2 czerwca, 17:00
Powiślak Końskowola Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 czerwca, 17:00
Lutnia Piszczac Granit Bychawa 2 czerwca, 17:00
Lublinianka Lublin Świdniczanka Świdnik Mały 2 czerwca, 17:00
Włodawianka Włodawa Huczwa Tyszowce 2 czerwca, 17:00
POM Iskra Piotrowice Kryształ Werbkowice 2 czerwca, 18:00

***

IV Liga – grupa spadkowa

1.  Sparta Rejowiec Fabryczny 7 45 5 0 2 11-2
2.  Opolanin Opole Lubelskie 7 44 5 1 1 30-10
3.  Górnik II Łęczna 7 42 3 1 3 8-7
4.  Gryf Gmina Zamość 7 41 2 2 3 6-8
5.  Orlęta Łuków 7 39 4 2 1 18-7
6.  Kłos Gmina Chełm 7 36 4 2 1 8-5
7.  Grom Różaniec 7 36 1 2 4 9-15
8.  Start Krasnystaw 7 31 4 3 0 14-3
9.  Bizon Jeleniec 7 25 3 1 3 15-6
10.  Łada 1945 Biłgoraj 7 16 3 0 4 6-14
11.  Unia Białopole 7 5 0 2 5 6-21
12.  Unia Hrubieszów 7 24 0 0 7 0-33

Unia Hrubieszów wycofała się z rozgrywek po 4. kolejce.

Strona klubowa Unii Hrubieszów poinformowała, że sekcja piłki nożnej podpisała umowę sponsorską z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Hrubieszowie.

***

Zamojska Klasa A

 

Kolejka 22 – 22-23 maja
Andoria Mircze 3-1 Olender Sól 23 maja, 16:00
Włókniarz Frampol 2-1 Alwa Brody Małe 23 maja, 17:00
Relax Księżpol 3-2 Szyszła Tarnoszyn 22 maja, 13:00
BKS Bodaczów 0-1 Szumy Susiec 23 maja, 16:00
Metanoja Lipsko 0-4 Sparta Łabunie 23 maja, 14:00
Graf Chodywańce 5-1 Cosmos Józefów 22 maja, 13:00
Orkan Bełżec 5-0 Piast Babice 23 maja, 16:00

 

Kolejka 16 – 10-11 kwietnia – 26 V 2021 r.
Andoria Mircze 5-0 BKS Bodaczów 26 maja, 18:00
Metanoja Lipsko 2-1 Relax Księżpol 26 maja, 18:00
Graf Chodywańce 1-4 Włókniarz Frampol 26 maja, 18:00
Orkan Bełżec 2-0 Olender Sól 26 maja, 18:00
Piast Babice 0-4 Alwa Brody Małe 26 maja, 18:00
Cosmos Józefów 0-5 Szyszła Tarnoszyn 26 maja, 18:00
Sparta Łabunie 4-2 Szumy Susiec 26 maja, 18:00

 

Andoria – BKS Bodaczów 5:0

Bramki:  2x Mac, Kaczyński, Smal, Sitarz

1.  Włókniarz Frampol 21 50 15 5 1 49-18
2.  Andoria Mircze 21 50 16 2 3 65-20
3.  Sparta Łabunie 21 49 16 1 4 72-21
4.  Graf Chodywańce 21 41 13 2 6 61-51
5.  Orkan Bełżec 21 40 12 4 5 52-23
6.  Olender Sól 21 40 12 4 5 49-25
7.  Piast Babice 21 24 7 3 11 24-41
8.  Szumy Susiec 21 23 7 2 12 43-39
9.  Szyszła Tarnoszyn 21 23 7 2 12 31-44
10.  BKS Bodaczów 21 23 7 2 12 24-42
11.  Relax Księżpol 21 23 7 2 12 37-48
12.  Metanoja Lipsko 21 17 5 2 14 38-61
13.  Alwa Brody Małe 21 15 5 0 16 24-71
14.  Cosmos Józefów 21 7 2 1 18 23-88

 

Kolejka 23 – 29-30 maja

Orkan Bełżec Andoria Mircze 30 maja, 16:00
Piast Babice Graf Chodywańce 30 maja, 15:00
Cosmos Józefów Metanoja Lipsko 29 maja, 17:00
Sparta Łabunie BKS Bodaczów 30 maja, 15:00
Szumy Susiec Relax Księżpol 30 maja, 17:00
Szyszła Tarnoszyn Włókniarz Frampol 29 maja, 16:00
Alwa Brody Małe Olender Sól 30 maja, 16:30

***

Zamojska Klasa B

Kolejka 15 – 22-23 maja
Pauza: GKS Tarnawatka.
Gryf Gmina II Zamość 4-1 Delta Nielisz 22 maja, 11:00
Huragan Hrubieszów 4-2 WKS Przewale 23 maja, 14:00
Ostoja Skierbieszów 5-0 Sparta Wożuczyn 22 maja, 16:00
Perła Telatyn 2-5 Ruch Machnów Nowy 23 maja, 11:00

Wójt Tomasz Zając – Huragan – Bramki: Oleszczuk, Kamiński, Panasiewicz, Pańko. Działo się ale górą nasi. Trener Piotr Fulara zmobilizował. Żartów nie było.….

1.  Ostoja Skierbieszów 14 30 9 3 2 38-23
2.  Huragan Hrubieszów 13 26 8 2 3 40-21
3.  Delta Nielisz 14 26 8 2 4 34-26
4.  Gryf Gmina II Zamość 13 25 8 1 4 41-18
5.  WKS Przewale 13 22 7 1 5 36-25
6.  Ruch Machnów Nowy 13 20 6 2 5 38-37
7.  Sparta Wożuczyn 13 11 3 2 8 23-36
8.  Perła Telatyn 14 7 2 1 11 20-72
9.  GKS Tarnawatka 13 5 1 2 10 26-38

– GKS Tarnawatka wycofał się z rozgrywek po 13. kolejce.

Kolejka 16 – 29-30 maja
Pauza: Perła Telatyn.
Ruch Machnów Nowy Ostoja Skierbieszów 30 maja, 14:00
Sparta Wożuczyn Huragan Hrubieszów 30 maja, 13:00
WKS Przewale Gryf Gmina II Zamość 30 maja, 13:00
Delta Nielisz GKS Tarnawatka

***

Zamojska Klasa Okręgowa

1.  Igros Krasnobród 28 70 22 4 2 72-17
2.  Tanew Majdan Stary 28 64 20 4 4 108-29
3.  Korona Łaszczów 28 63 19 6 3 84-25
4.  Omega Stary Zamość 28 62 18 8 2 79-20
5.  Błękitni Obsza 28 60 19 3 6 78-29
6.  Pogoń 96 Łaszczówka 28 54 17 3 8 57-30
7.  Roztocze Szczebrzeszyn 28 46 14 4 10 53-34
8.  Olimpia Miączyn 28 45 14 3 11 56-53
9.  Olimpiakos Tarnogród 28 43 14 1 13 54-60
10.  Victoria Łukowa 28 39 11 6 11 46-65
11.  Metalowiec Goraj 28 35 10 5 13 52-47
12.  Granica Lubycza Królewska 28 33 9 6 13 40-49
13.  Tur Turobin 28 29 8 5 15 35-66
14.  Potok Sitno 28 28 9 1 18 30-76
15.  Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 28 23 6 5 17 33-70
16.  Sokół Zwierzyniec 28 13 3 4 21 29-89
17.  Tarpan Korchów 28 8 2 2 24 29-111
18.  Orzeł Tereszpol 28 5 1 2 25 22-87

Opracował – mak, fot. i tam jest więcej – strona GKS Andoria Mircze


Zobacz też:

Zapraszamy na VII Memoriał Mieczysława Brzozowskiego

Zapraszamy na VII Memoriał Mieczysława Brzozowskiego


LubieHrubie na Instagramie