Piłkarskie ligi 23 – 29 IV 2021 r. W bramkę Unii walą, jak w bęben

W IV lidze Grupy Mistrzowskiej Kryształ Werbkowice przegrał i wygrał a mogło być inaczej. W bramkę Unii Hrubieszów walą, jak w bęben. W klasie A Andoria Mircze wygrywa i umacnia się na pozycji wicelidera, ale rywale nie śpią. Ciekawe, jak w Klasie B zacznie Huragan Gmina Hrubieszów. W III ligach drużyna trenera Marcina Koszernego dopisała 1 punkt. Natomiast Mikołaja Raczyńskiego poniosła dwie minimalne, ale porażki i są w strefie spadkowej.

Reklamy

IV Liga lubelska – grupa Mistrzowska

Kolejka 2 – 24-25 kwietnia
Lublinianka Lublin 0-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 kwietnia, 11:30
Victoria Żmudź 3-1 POM Iskra Piotrowice 24 kwietnia, 15:00
Włodawianka Włodawa 1-4 Granit Bychawa 25 kwietnia, 16:00
Huczwa Tyszowce 2-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 24 kwietnia, 16:00
Kryształ Werbkowice 0-1 Powiślak Końskowola 24 kwietnia, 16:00
Świdniczanka Świdnik Mały 4-1 Lutnia Piszczac 24 kwietnia, 17:00
Kolejka 3 – 28 kwietnia
Victoria Żmudź 1-4 Huragan Międzyrzec Podlaski 28 kwietnia, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lub. 5-0 Powiślak Końskowola 28 kwietnia, 17:00
Granit Bychawa Lutnia Piszczac 29 kwietnia, 17:00
Świdniczanka Świdnik Mały 4-1 Lublinianka Lublin 28 kwietnia, 17:00
Huczwa Tyszowce 0-3 Włodawianka Włodawa 28 kwietnia, 17:00
Kryształ Werbkowice 1-0 POM Iskra Piotrowice 28 kwietnia, 17:00

­

Strona Kryształu:

PRZEŁAMALI STRZELECKĄ NIEMOC

Kryształ Werbkowice – POM Iskra Piotrowice 1:0 (0:0)

Bramka: Rybka (89′)

Kryształ: Stachyra – Wanarski, Mulawa, Śmiałko, Borys, Wójtowicz (80′ Jarosz), Omański (65′ Dec), Rybka, Otręba (63′ Sas), Denkiewicz (78′ Nieradko), Oleszczuk

POM: Woźniak – Jurko, Mac. Ostrowski, Orłowski, Gustaw, Lenkiewicz, Walęciuk, Mietlicki, Juchna, Pusiak, Baran

Żółte kartki: Stachyra

Widzów: bez udziału publiczności

Arbiter główny: Konrad Łukiewicz (OKS Zamość)

Tabela

1.  Tomasovia Tomaszów Lub. 3 73 3 0 0 16-0
2.  Huragan Międzyrzec Podlaski 3 52 1 1 1 5-3
3.  Victoria Żmudź 3 50 2 0 1 7-5
4.  Świdniczanka Świdnik Mały 3 46 2 1 0 9-3
5.  Powiślak Końskowola 3 46 1 1 1 2-6
6.  Granit Bychawa 2 46 2 0 0 9-1
7.  Kryształ Werbkowice 3 41 1 1 1 1-1
8.  Włodawianka Włodawa 3 37 1 0 2 4-7
9.  Huczwa Tyszowce 3 37 1 1 1 3-5
10.  Lutnia Piszczac 2 35 0 1 1 2-5
11.  Lublinianka Lublin 3 33 0 0 3 1-12
12.  POM Iskra Piotrowice 3 33 0 0 3 1-12
Kolejka 4 – 3 maja
Huragan Międzyrzec Podl. Tomasovia Tomaszów Lub. 3 maja, 16:00
Lublinianka Lublin Victoria Żmudź 3 maja, 11:00
Lutnia Piszczac Kryształ Werbkowice 3 maja, 13:00
Powiślak Końskowola Huczwa Tyszowce 1 maja, 15:00
Włodawianka Włodawa Świdniczanka Świdnik Mały 3 maja, 17:00
POM Iskra Piotrowice Granit Bychawa 6 czerwca, 17:00

***

IV Liga lubelska – grupa spadkowa

Kolejka 2 – 24-25 kwietnia
Bizon Jeleniec 1-1 Gryf Gmina Zamość 24 kwietnia, 13:00
Start Krasnystaw 0-0 Grom Różaniec 24 kwietnia, 11:00
Orlęta Łuków 5-0 Unia Hrubieszów 24 IV, 16:00
przerwany w 12. minucie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Unia Białopole 0-1 Górnik II Łęczna 24 kwietnia, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-3 Sparta Rejowiec Fabr. 25 kwietnia, 16:00
Kłos Gmina Chełm 2-0 Opolanin Opole Lub. 24 kwietnia, 13:00

 

Kolejka 3 – 28 kwietnia
Grom Różaniec 1-1 Górnik II Łęczna 29 kwietnia, 16:30
Gryf Gmina Zamość 1-0 Sparta Rejowiec Fab. 29 kwietnia, 17:00
Unia Hrubieszów 0-9 Opolanin Opole Lub. 29 kwietnia, 16:00
Kłos Gmina Chełm 1-0 Bizon Jeleniec 29 kwietnia, 17:00
Unia Białopole 1-1 Orlęta Łuków 29 kwietnia, 17:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-1 Start Krasnystaw 28 kwietnia, 17:00

Tabela

1.  Gryf Gmina Zamość 3 37 1 1 1 2-2
2.  Górnik II Łęczna 3 36 1 1 1 2-3
3.  Opolanin Opole Lubelskie 3 34 2 0 1 15-4
4.  Sparta Rejowiec Fabryczny 3 33 1 0 2 3-2
5.  Grom Różaniec 3 33 0 2 1 3-6
6.  Orlęta Łuków 3 32 2 1 0 11-3
7.  Kłos Gmina Chełm 3 31 3 0 0 4-0
8.  Unia Hrubieszów 3 24 0 0 3 0-21
9.  Start Krasnystaw 3 23 2 1 0 2-0
10.  Bizon Jeleniec 3 19 1 1 1 8-2
11.  Łada 1945 Biłgoraj 3 10 1 0 2 2-4
12.  Unia Białopole 3 4 0 1 2 3-8
Kolejka 4 – 3 maja
Górnik II Łęczna Gryf Gmina Zamość 3 maja, 14:30
Bizon Jeleniec Grom Różaniec 3 maja, 12:00
Opolanin Opole Lubelskie Łada 1945 Biłgoraj 3 maja, 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny Unia Białopole 3 maja, 16:00
Orlęta Łuków Kłos Gmina Chełm 3 maja, 12:00
Start Krasnystaw Unia Hrubieszów 3 maja, 11:00

***

Zamojska Klasa A

Kolejka 18 – 24-25 kwietnia
Andoria Mircze 3-0 Relax Księżpol 25 kwietnia, 16:30
BKS Bodaczów 0-3 Włókniarz Frampol 25 kwietnia, 17:00
Metanoja Lipsko 1-1 Olender Sól 25 kwietnia, 14:30
Graf Chodywańce 10-0 Alwa Brody Małe 25 kwietnia, 12:00
Orkan Bełżec 4-1 Szyszła Tarnoszyn 25 kwietnia, 15:00
Piast Babice 1-1 Szumy Susiec 25 kwietnia, 15:00
Cosmos Józefów 0-9 Sparta Łabunie 24 kwietnia, 16:00

Strona Andorii:

Andoria Mircze – Relax Księżpol 3:0 (1:0)

Mac Artur (2x) i Matysiak Kacper

Trudne 3 punkty. Relax przez większość meczu dobrze się bronił, ale ostatecznie udało się sforsować ich defensywę i możemy dopisać kolejne 3 punkty do ligowej tabeli. Czołowe zespoły ligi również wygrały, więc pozostajemy na drugim miejscu w tabeli.

Kolejka 14 – 27-28 marca – 28.04.2021 r.
Andoria Mircze 3-0 vo Metanoja Lipsko 28 kwietnia, 17:00
Graf Chodywańce 6-2 BKS Bodaczów 28 kwietnia, 17:00
Orkan Bełżec 2-3 Relax Księżpol 28 kwietnia, 17:00
Piast Babice 1-4 Włókniarz Frampol 28 kwietnia, 17:00
Cosmos Józefów 0-4 Olender Sól 28 kwietnia, 17:00
Sparta Łabunie 5-0 Alwa Brody Małe 28 kwietnia, 17:00
Szumy Susiec 2-0 Szyszła Tarnoszyn 28 kwietnia, 17:00

Strona Andorii:

– Zaplanowany na dziś mecz z Metanoją Lipsko został odwołany. Goście poinformowali nas i związek, że nie stawią się na mecz w wyznaczonym terminie. Niestety napięty terminarz, w związku z zawieszeniem pierwszych kolejek i koniecznością grania w środku tygodnia, będzie mocno wpływał na sytuację większości drużyn w naszych ligach.

Tabela

1.  Włókniarz Frampol 15 37 11 4 0 35-11
2.  Andoria Mircze 15 35 11 2 2 48-14
3.  Sparta Łabunie 15 34 11 1 3 50-17
4.  Graf Chodywańce 15 31 10 1 4 43-33
5.  Olender Sól 15 28 8 4 3 37-18
6.  Piast Babice 15 24 7 3 5 20-22
7.  Orkan Bełżec 15 24 7 3 5 33-18
8.  BKS Bodaczów 15 20 6 2 7 22-27
9.  Relax Księżpol 15 19 6 1 8 28-31
10.  Szumy Susiec 15 17 5 2 8 34-27
11.  Szyszła Tarnoszyn 15 16 5 1 9 19-31
12.  Metanoja Lipsko 15 7 2 1 12 32-53
13.  Alwa Brody Małe 15 6 2 0 13 15-65
14.  Cosmos Józefów 15 4 1 1 13 15-64
Kolejka 19 – 1-2 maja
Cosmos Józefów Andoria Mircze 2 maja, 16:00
Sparta Łabunie Piast Babice 2 maja, 16:00
Szumy Susiec Orkan Bełżec 1 maja, 17:00
Szyszła Tarnoszyn Graf Chodywańce 2 maja, 17:00
Alwa Brody Małe Metanoja Lipsko 2 maja, 16:00
Olender Sól BKS Bodaczów 1 maja, 17:00
Włókniarz Frampol Relax Księżpol 2 maja, 16:00

***

Zamojska Klasa B – grupa 2

Kolejka 11 – 24-25 kwietnia
Pauza: Huragan Hrubieszów
Ostoja Skierbieszów 0-3 Gryf Gmina II Zamość 24 kwietnia, 16:00
Perła Telatyn 4-3 GKS Tarnawatka 25 kwietnia, 11:00
Ruch Machnów Nowy 3-3 Delta Nielisz 25 kwietnia, 13:00
Sparta Wożuczyn 1-2 WKS Przewale 25 kwietnia, 13:00

Tabela

1.  Ostoja Skierbieszów 9 20 6 2 1 25-16
2.  Delta Nielisz 9 20 6 2 1 24-12
3.  Gryf Gmina II Zamość 9 16 5 1 3 26-13
4.  WKS Przewale 9 15 5 0 4 20-16
5.  Huragan Hrubieszów 8 11 3 2 3 19-18
6.  Ruch Machnów Nowy 9 11 3 2 4 21-25
7.  Sparta Wożuczyn 9 8 2 2 5 14-23
8.  Perła Telatyn 9 7 2 1 6 14-40
9.  GKS Tarnawatka 9 5 1 2 6 22-22
Kolejka 12 – 1-2 maja
Pauza: Sparta Wożuczyn.
WKS Przewale Ruch Machnów Nowy 2 maja, 13:00
Delta Nielisz Perła Telatyn 2 maja, 13:00
GKS Tarnawatka Ostoja Skierbieszów 2 maja, 13:00
Gryf Gmina II Zamość Huragan Hrubieszów 2 maja, 11:00
Kolejka 10 – 17-18 kwietnia – 4 maja
Pauza: WKS Przewale.
Sparta Wożuczyn Delta Nielisz 4 maja, 17:00
GKS Tarnawatka Ruch Machnów Nowy 4 maja, 17:00
Gryf Gmina II Zamość Perła Telatyn 4 maja, 17:00
Huragan Hrubieszów Ostoja Skierbieszów 4 maja, 17:00

***

III liga gr. 4 – trener Orlęta Radzyń Podlaski – Mikołaj Raczyński

Kolejka 31 – 24-25 kwietnia
Pauza: Chełmianka Chełm.
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-1 Podhale Nowy Targ 24 kwietnia, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świ.. 2-3 Jutrzenka Giebułtów 24 kwietnia, 16:00
Podlasie Biała Podlaska 3-0 Korona II Kielce 24 kwietnia, 13:00
Avia Świdnik 7-0 Hetman Zamość 24 kwietnia, 17:00
Cracovia II 0-1 Lewart Lubartów 25 kwietnia, 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 Siarka Tarnobrzeg 24 kwietnia, 17:00
Bartosz Sulkowski 57
Sokół Sieniawa 2-0 Wisła Sandomierz 24 kwietnia, 16:00
Wisła Puławy 1-0 KS Wiązownica 25 kwietnia, 16:00
ŁKS Łagów 1-1 Stal Kraśnik 24 kwietnia, 17:00
Stal Stalowa Wola 0-0 Wisłoka Dębica 24 kwietnia, 17:00
Kolejka 32 – 28 kwietnia
Pauza: Wisłoka Dębica.
Cracovia II 0-0 Siarka Tarnobrzeg
Chełmianka Chełm 3-2 Avia Świdnik
Hetman Zamość 1-4 Podlasie Biała Podlaska
Korona II Kielce 0-3 KSZO 1929 Ostrowiec Św.
Jutrzenka Giebułtów 2-2 Wólczanka Wólka Pełkińska
Podhale Nowy Targ 2-1 ŁKS Łagów
Stal Kraśnik 1-1 Wisła Puławy
KS Wiązownica 0-2 Sokół Sieniawa
Wisła Sandomierz 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski
Marcel Tyl 69, Mateusz Stańczyk 84 – Michał Kobiałka 28
Lewart Lubartów 1-2 Stal Stalowa Wola

Tabela

1.  Wisła Puławy 29 71 22 5 2 77-22
2.  Sokół Sieniawa 31 61 18 7 6 52-26
3.  Podhale Nowy Targ 30 55 16 7 7 45-32
4.  Stal Stalowa Wola 30 54 17 3 10 53-31
5.  Chełmianka Chełm 30 50 15 5 10 49-38
6.  Wisłoka Dębica 29 48 13 9 7 48-29
7.  Siarka Tarnobrzeg 30 47 13 8 9 47-37
8.  ŁKS Łagów 31 47 13 8 10 46-43
9.  Wisła Sandomierz 31 47 13 8 10 44-44
10.  Avia Świdnik 29 47 13 8 8 64-31
11.  Wólczanka Wólka Pełkińska 29 44 13 5 11 51-37
12.  KSZO 1929 Ostrowiec Św. 29 44 14 2 13 47-35
13.  Podlasie Biała Podlaska 30 40 12 4 14 49-66
14.  Lewart Lubartów 31 39 9 12 10 36-33
15.  KS Wiązownica 31 35 10 5 16 40-62
16.  Cracovia II 31 34 9 7 15 33-38
17.  Stal Kraśnik 31 34 8 10 13 36-41
18.  Orlęta Radzyń Podlaski 31 31 9 4 18 42-62
19.  Korona II Kielce 30 27 8 3 19 38-66
20.  Jutrzenka Giebułtów 29 21 5 6 18 35-76
21.  Hetman Zamość 30 7 1 4 25 21-104
Kolejka 33 – 1-2 maja
Pauza: Lewart Lubartów.
Jutrzenka Giebułtów Podhale Nowy Targ 1 maja, 13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska Korona II Kielce 1 maja, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Św… Hetman Zamość 1 maja, 17:00
Podlasie Biała Podlaska Chełmianka Chełm 1 maja, 16:00
Avia Świdnik Wisłoka Dębica 1 maja, 17:00
Cracovia II Wisła Sandomierz 1 maja, 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski KS Wiązownica 1 maja, 12:00
Sokół Sieniawa Stal Kraśnik 1 maja, 17:00
Wisła Puławy ŁKS Łagów 2 maja, 17:00
Stal Stalowa Wola Siarka Tarnobrzeg 1 maja, 17:00

***

III liga – grupa 3 – trener Foto Higiena Gać – Marcin Koszerny

Kolejka 27 – 24-25 kwietnia
Pauza: Gwarek Tarnowskie Góry.
Piast Żmigród 1-1 Foto-Higiena Gać 24 kwietnia, 17:00
Oskar Trzepacz 77 (k) – Marcin Przybylski 5
Warta Gorzów Wielkopolski 1-2 Zagłębie II Lubin 24 kwietnia, 16:00
Ruch Chorzów 2-1 Polonia Bytom 24 kwietnia, 18:00
Polonia-Stal Świdnica 0-4 Lechia Zielona Góra 24 kwietnia, 17:00
Górnik II Zabrze 1-2 Rekord Bielsko-B. 24 kwietnia, 12:00
LKS Goczałkowice Zdrój 4-0 Polonia Nysa 24 kwietnia, 17:00
Pniówek Pawłowice 2-1 ROW 1964 Rybnik 24 kwietnia, 17:00
Miedź II Legnica 1-3 Stal Brzeg 24 kwietnia, 13:00

Tabela

1.  Ruch Chorzów 26 68 22 2 2 68-20
2.  Ślęza Wrocław 26 56 17 5 4 67-25
3.  Polonia Bytom 25 55 17 4 4 56-28
4.  Pniówek Pawłowice 26 55 17 4 5 49-29
5.  Lechia Zielona Góra 25 40 11 7 7 37-33
6.  LKS Goczałkowice Zdrój 26 39 12 3 11 45-40
7.  Zagłębie II Lubin 26 38 11 5 10 45-34
8.  Rekord Bielsko-Biała 25 37 10 7 8 42-32
9.  Stal Brzeg 25 35 9 8 8 46-37
10.  Gwarek Tarnowskie Góry 25 34 9 7 9 38-48
11.  MKS Kluczbork 26 33 9 6 11 40-50
12.  Górnik II Zabrze 26 28 8 4 14 40-45
13.  Miedź II Legnica 26 27 7 6 13 30-43
14.  Warta Gorzów Wielkopolski 26 27 8 3 15 28-42
15.  ROW 1964 Rybnik 25 26 6 8 11 33-46
16.  Piast Żmigród 26 25 5 10 11 38-46
17.  Foto-Higiena Gać 25 22 5 7 13 33-56
18.  Polonia Nysa 25 17 4 5 16 29-62
19.  Polonia-Stal Świdnica 26 16 5 1 20 30-78
Kolejka 28 – 1-2 maja
Pauza: Miedź II Legnica.
Foto-Higiena Gać Gwarek Tarnowskie Góry 1 maja, 17:00
Stal Brzeg Pniówek Pawłowice 1 maja, 17:00
ROW 1964 Rybnik LKS Goczałkowice Zdrój 1 maja, 17:00
Polonia Nysa Górnik II Zabrze 1 maja, 17:00
Rekord Bielsko-Biała Polonia-Stal Świdnica 1 maja, 17:00
Lechia Zielona Góra Ruch Chorzów 1 maja, 17:00
Polonia Bytom Warta Gorzów Wielkopolski 1 maja, 17:00
Zagłębie II Lubin MKS Kluczbork 1 maja, 13:00
Ślęza Wrocław Piast Żmigród 1 maja, 14:00

­

Opracował – Marek Ambroży Kitliński

Foto – str. Kryształ Werkowice


Zobacz też:

Trzy kolory medali dla Unii Hrubieszów na Mistrzostwach Polski Juniorów w podnoszeniu ciężarów – ZDJĘCIA

Trzy kolory medali dla Unii Hrubieszów na Mistrzostwach Polski Juniorów w podnoszeniu ciężarów – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Twitterze