Piłkarskie ligi 23/24 VIII 2008

W klasie „O” Kryształ wygrał na wyjeździe, Unia u siebie niestety przegrała. W klasie „A” same porażki. W juniorach dobrze Kryształ, a Andoria na remis. W nadchodzący weekend zaczyna klasa „B”.

Reklamy

***

Zamojska Klasa Okręgowa

Kolejka 2 – 15/17 VIII 2008

Omega Stary Zamość 1-2 (0:0) Kryształ Werbkowice – bramki dla Kryształu zdobyli: D. Reszczyński w 60 min. i R. Wójtowicz w 71

Unia Hrubieszów 1-3 (0:3) Victoria Łukowa/Chmielek – bramkę dla Unii zdobył Suduł w 85 min.

Roztocze Szczebrzeszyn 1-1 Sparta Wożuczyn

Olimpiakos Tarnogród 1-1 Huczwa Tyszowce

Orkan Bełżec 0-1 Echo Zawada

Ostoja Skierbieszów 4-0 Hetman II Zamość

Korona Łaszczów 3-0 Cosmos Józefów

Włókniarz Frampol 1-2 Nord 98 Wysokie

Tabela po 2 rundach

1.Victoria Łukowa/Chmielek 6 5-1
2.Nord 98 Wysokie 6 6-3
3.Huczwa Tyszowce 4 4-2
4.Roztocze Szczebrzeszyn 4 3-1
5.Kryształ Werbkowice 4 3-2
6.Korona Łaszczów 3 5-4
7.Ostoja Skierbieszów 3 4-2
8.Unia Hrubieszów 3 4-4
9.Cosmos Józefów 3 2-3
10.Echo Zawada 3 2-3
11.Hetman II Zamość 3 3-5
12.Olimpiakos Tarnogród 2 2-2
13.Sparta Wożuczyn 1 2-4
14.Włókniarz Frampol 0 1-4

Kolejka następna (3) – 23/24 VIII 2008 r.

Kryształ Werbkowice – Unia Hrubieszów 24 VIII 17:00

Nord 98 Wysokie – Roztocze Szczebrzeszyn 24 VIII 17:00

Cosmos Józefów – Włókniarz Frampol

Hetman II Zamość – Korona Łaszczów 23 VIII 17:00

Echo Zawada – Ostoja Skierbieszów 24 VIII 17:00

Victoria Łukowa/Chmielek – Orkan Bełżec

Huczwa Tyszowce – Omega Stary Zamość 24 VIII 17:00

Sparta Wożuczyn – Olimpiakos Tarnogród 23 VIII 17:00

***

Zamojska Klasa „A”

Szumy Susiec 1-0 Granica Lubycza Królewska

Pogoń 96 Łaszczówka 5-3 Płomień Spartan Nieledew

Igros Krasnobród 4-2 Huragan Hrubieszów

Ruch Machnów Nowy 0-0 Perła Telatyn

Legion Komarów 3-8 Olimpia Miączyn

Andoria Mircze 0-1 Sparta Łabunie

Tabela po 1 rundzie

1.Olimpia Miączyn 3 8-3
2.Pogoń 96 Łaszczówka 3 5-3
3.Igros Krasnobród 3 4-2
4.Szumy Susiec 3 1-0
Sparta Łabunie 3 1-0
6.Ruch Machnów Nowy 1 0-0
Perła Telatyn 1 0-0
8.Andoria Mircze 0 0-1
Granica Lubycza Królewska 0 0-1
10.Płomień Spartan Nieledew 0 3-5
11.Huragan Hrubieszów 0 2-4
12.Legion Komarów 0 3-8

Następna kolejka (2) – 23/24 VIII 2008 r.

Granica Lubycza Królewska -Sparta Łabunie

Olimpia Miączyn -Andoria Mircze

Perła Telatyn -Legion Komarów

Huragan Hrubieszów -Ruch Machnów Nowy

Płomień Spartan Nieledew – Igros Krasnobród

Szumy Susiec -Pogoń 96 Łaszczówka

***

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

2 kolejka 23/24 VIII 2008

Roztocze Szczebrzeszyn – Sparta Wożuczyn przerwany przy stanie (1:9)
Olimpiaksos Tarnogród – Huczwa Tyszowce nie odbył się
Omega Stary Zamość – Kryształ Werbkowice 2 : 4
Aramis-Orkan Bełżec – Echo Zawada 1 : 2
Korona Łaszczów – Cosmos Józefów 1 : 1
Włókniarz Frampol – Nord 98 Wysokie 5 : 0
Unia Hrubieszów – pauza
pauza – Hetman II Zamość

Tabela po 2 rundach

1.Włókniarz Frampol 2 6 13- 0
2.Kryształ Werbkowice 2 6 8- 4
3.Cosmos Józefów 2 4 7- 1
4.Korona Łaszczów 2 4 5- 1
5.Unia Hrubieszów 1 3 3- 0
6.Sparta Wożuczyn 1 3 4- 1
7.Echo Zawada 2 3 2- 4
8.Aramis Orkan Bełżec 1 0 1- 2
9.Olimpiakos Tarnogród 1 0 2- 4
Omega Stary Zamość 1 0 2- 4
11.Huczwa Tyszowce 1 0 1- 4
12.Ostoja skierbieszów 1 0 0- 6
13.Roztocze Szczebrzeszyn 1 0 0- 8
14.Nord 98 Wysokie 2 0 0- 9

***

Zamojska Klasa „A” Juniorów

Kolejka 16/17 VIII 2008 r.

Szumy Susiec – Granica Lubycza Królewska 1 : 0

Pogoń 96 Łaszczówkan – Płomień-Spartan Nieledew 5 : 1

Legion Komarów – Olimpia Miączyn 0 : 2

Ruch Machnów Nowy – Perła Telatyn 0 : 4

Andoria Mircze – Sparta Łabunie 1 : 1

Igros Krasnobród – pauza

Tabela po 1 rundzie

1.Pogoń 96 Łaszczówka 3 5- 1
2.Perła Telatyn 3 4- 0
3.Olimpia Miączyn 3 2- 0
4.Szumy Susiec 3 1- 0
5.Sparta Łabunie 1 1- 1
Andoria Mircze 1 1- 1
7.Granica Lubycza Królewska 0 0- 1
8.Legion Komarów 0 0- 2
9.Płomień-Spartan Nieledew 0 1- 5
10.Ruch Machnów Nowy 0- 4
Igros Krasnobród

***

Ekstraklasa

Odra Wodzisław – Legia Warszawa 2:0 (2:0)– Tomasz Kiełbowicz grał cały mecz

GKS Bełchatów – Dawid Nowak dalej nie gra

***

III liga

Avia Świdnik – Izolator – Boguchwała 3:2 (1:1) – przez pierwsze 72 minuty grał Łukasz Kamiński, w 90 minucie na boisko wszedł Adam Onkiewicz

Łada Biłgoraj – Resovia Rzeszów 0:5 (0:3)– wreszcie w Ładzie zagrał Piotr Fulara od 46 minuty

***

IV liga

POM Iskra Piotrowice – Sokół Adamów 7:0 (3:0) – Znakomity mecz Krystiana Okoniewskiego

Opracował – mak

Na zdjęciu – Tomasz Przeworski.