Piłkarskie ligi 24 sierpnia 2022 roku

W środę 24.08.2022 r. do meczów ligowych przystąpiła tylko klasa okręgowa, w tym Unia Hrubieszów odnosząc wysokie zwycięstwo w Chodywańcach z miejscowym Grafem. W niedzielę przed zespołem trenera Waldemara Koguta i zawodnikami ważny sprawdzian w spotkaniu z Ładą Biłgoraj, tym bardziej jeżeli marzy się o awansie do IV ligi.

Reklamy

Klasa okręgowa 2022/2023, grupa: Zamość
Kolejka 3 – 24 sierpnia 
Orkan Bełżec  0-1 Omega Stary Zamość  24 sierpnia, 17:00
Graf Chodywańce  1-5 Unia Hrubieszów  24 sierpnia, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj  6-1 Tanew Majdan Stary  24 sierpnia, 16:00
Huczwa Tyszowce  7-0 Włókniarz Frampol  24 sierpnia, 17:00
Korona Łaszczów  1-2 Olimpiakos Tarnogród  24 sierpnia, 17:00
Pogoń 96 Łaszczówka  1-3 Hetman Zamość  24 sierpnia, 17:00
Olimpia Miączyn  3-1 Igros Krasnobród  24 sierpnia, 16:00
Victoria Łukowa  1-0 Granica Lubycza Królewska  24 sierpnia, 16:00

Graf Chodywańce – Unia Hrubieszów 1:5 (1:2)

Skład Grafa Chodywańce: Okoń (90′ Zawadzki), Ciećko, Anioł, K. Dziura, Perec, M. Szeliga, Korbecki (54′ Frykowski), Szuper (74′ M. Dziura), Surmacz, Korzeniewski (66′ Zbroniec), Murjas (86′ Bardega)

Reklamy

Skład Unii Hrubieszów: Grzęda, S. Oleszczuk (46′ Rząd), Starushkevych, Wanarski, Blicharz (46′ Śliwa), Pędlowski (80′ Barzał), Kuron (46′ Posikata), Jabłoński, M. Oleszczuk, Niderla (70′ Banit), Karaszewski (60′ Khrystiuk)

Żółte kartki: M. Szeliga

Bramki: Korzeniewski 45′ – Pędlowski 13′, 31′, Niderla 53′, M. Oleszczuk 71′, Khrystiuk 86′

Sędziował: Hubert Chmura

Relacja z meczu na stronie Unii Hrubieszów

Unia wygrała z Grafem. Mecz zmarnowanych szans

Tabela 

1.  Huczwa Tyszowce 3 9 3 0 0 15-5
2.  Łada 1945 Biłgoraj 3 9 3 0 0 9-1
3.  Unia Hrubieszów 3 7 2 1 0 10-3
4.  Hetman Zamość 3 6 2 0 1 9-6
5.  Pogoń 96 Łaszczówka 3 6 2 0 1 5-4
6.  Victoria Łukowa 3 5 1 2 0 3-2
7.  Omega Stary Zamość 3 5 1 2 0 4-3
8.  Olimpia Miączyn 2 4 1 1 0 4-2
9.  Olimpiakos Tarnogród 3 3 1 0 2 4-5
10.  Tanew Majdan Stary 2 3 1 0 1 6-8
11.  Igros Krasnobród 3 3 1 0 2 2-4
12.  Włókniarz Frampol 3 1 0 1 2 2-11
13.  Graf Chodywańce 3 1 0 1 2 5-12
14.  Granica Lubycza Królewska 2 0 0 0 2 1-4
15.  Orkan Bełżec 2 0 0 0 2 0-4
16.  Korona Łaszczów 3 0 0 0 3 1-6
Kolejka 4 – 27-28 sierpnia 
Omega Stary Zamość  Granica Lubycza Królewska  27 sierpnia, 15:00
Igros Krasnobród  Victoria Łukowa  28 sierpnia, 16:00
Hetman Zamość  Olimpia Miączyn  27 sierpnia, 16:00
Olimpiakos Tarnogród  Pogoń 96 Łaszczówka  27 sierpnia, 15:00
Włókniarz Frampol  Korona Łaszczów  28 sierpnia, 17:00
Tanew Majdan Stary  Huczwa Tyszowce  27 sierpnia, 15:00
Unia Hrubieszów  Łada 1945 Biłgoraj  28 sierpnia, 15:00
Orkan Bełżec  Graf Chodywańce  28 sierpnia, 16:00

***

IV liga 2022/2023, grupa: lubelska II

Tabela po 2 rundach

1.  Stal Kraśnik 2 6 2 0 0 9-0
2.  Start Krasnystaw 2 6 2 0 0 8-2
3.  Granit Bychawa 2 6 2 0 0 3-1
4.  Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 3 1 0 1 5-4
5.  POM Iskra Piotrowice 2 3 1 0 1 2-2
6.  Gryf Gmina Zamość 2 3 1 0 1 1-1
7.  Sparta Rejowiec Fabryczny 2 1 0 1 1 2-5
8.  Grom Różaniec 2 1 0 1 1 2-5
9.  Kryształ Werbkowice 2 0 0 0 2 0-5
10.  Błękitni Obsza 2 0 0 0 2 0-7
Kolejka 3 – 27-28 sierpnia 
Start Krasnystaw  Grom Różaniec  27 sierpnia, 16:00
POM Iskra Piotrowice  Tomasovia Tomaszów Lubelski  28 sierpnia, 16:00
Gryf Gmina Zamość  Kryształ Werbkowice  27 sierpnia, 17:00
Stal Kraśnik  Granit Bychawa  27 sierpnia, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny  Błękitni Obsza  27 sierpnia, 14:0

***

Klasa A 2022/2023, grupa: Zamość

Tabela 

1.  Potok Sitno 1 3 1 0 0 6-0
2.  Andoria Mircze 1 3 1 0 0 5-0
3.  Roztocze Szczebrzeszyn 1 3 1 0 0 3-0
4.  Ostoja Skierbieszów 1 3 1 0 0 4-2
5.  Metalowiec Goraj 1 3 1 0 0 3-1
6.  Olender Sól 1 3 1 0 0 2-1
7.  Sparta Łabunie 1 1 0 1 0 4-4
8.  Huragan Hrubieszów 1 1 0 1 0 4-4
9.  Sokół Zwierzyniec 1 0 0 0 1 1-2
10.  Tarpan Korchów 1 0 0 0 1 2-4
11.  Relax Księżpol 1 0 0 0 1 1-3
12.  Piast Babice 1 0 0 0 1 0-3
13.  Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1 0 0 0 1 0-5
14.  Delta Nielisz 1 0 0 0 1 0-6
Kolejka 2 – 27-28 sierpnia 
Metalowiec Goraj  Sparta Łabunie  28 sierpnia, 17:00
Ostoja Skierbieszów  Huragan Hrubieszów  28 sierpnia, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn  Tarpan Korchów  27 sierpnia, 17:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)  Piast Babice  28 sierpnia, 16:00
Olender Sól  Andoria Mircze  27 sierpnia, 17:00
Potok Sitno  Sokół Zwierzyniec  28 sierpnia, 14:00
Relax Księżpol  Delta Nielisz  28 sierpnia, 14:00

­

Wyszukał i opracował – mak

Grafika – strona Unii Hrubieszów


Zobacz też:

Piłkarskie ligi 20-21 sierpnia 2022 r.

Piłkarskie ligi 20-21 sierpnia 2022 r.


Zerknij na Instagram →