Piłkarskie ligi – 25/26 IV

Hrubieszów Kryształ wygrywa, Unia niestety nie, Płomień gromi i zwiększa przewagę w tabeli, Huragan lepszy w derbach powiatowych od Andori, Kresy wygrywają i są równo z liderem, w derbach Altus – Jarosławiec remis. Młodzież różnie.

Reklamy

***

Zamojska Klasa Okręgowa

Kolejka z 25-26 IV

Kryształ Werbkowice – Korona Łaszczów 2-1 (0:1) Kryształ: Suchodolski, Wyszyński (26` Wójtowicz), Krupa, Pomykała, Musiał Paweł, Juszczuk, Brzozowski, Musiał Piotr, Reszczyński Bartek, Grula (56` Łazorczyk), Reszczyński Dawid (85` Łyko). Rezerwa: Hadło Krzysztof, Musiał Mariusz. Bramki: Bartek Reszczyński (59`), Dawid Reszczyński (78`)

Omega Stary Zamość – Roztocze Szczebrzeszyn 0-4
Olimpiakos Tarnogród – Unia Hrubieszów 3-0
Sparta Wożuczyn – Orkan Bełżec 2-0
Huczwa Tyszowce – Ostoja Skierbieszów 0-1
Victoria Łukowa/Chmielek – Włókniarz Frampol 1-1
Echo Zawada – Nord 98 Wysokie 2-1
Hetman II Zamość – Cosmos Józefów 1-1

Tabela
1. Roztocze Szczebrzeszyn 21 50 55-14
2. Huczwa Tyszowce 20 45 54-22
3. Victoria Łukowa/Chmielek 21 39 39-25
4. Korona Łaszczów 21 36 46-28
5. Nord 98 Wysokie 21 36 49-36
6. Kryształ Werbkowice 21 35 45-25
7. Ostoja Skierbieszów 21 32 39-38
8. Echo Zawada 21 30 35-41
9. Olimpiakos Tarnogród 20 29 32-23
10. Sparta Wożuczyn 21 26 30-32
11. Hetman II Zamość 21 24 30-39
12. Omega Stary Zamość 21 23 37-44
13. Włókniarz Frampol 21 19 25-37
14. Unia Hrubieszów 21 17 24-66
15. Cosmos Józefów 21 15 28-68
16. Orkan Bełżec 21 11 19-49

Następna kolejka – 2-3 V
Roztocze Szczebrzeszyn – Hetman II Zamość 2 V, 16:00
Cosmos Józefów – Echo Zawada 3 V, 17:00
Nord 98 Wysokie – Victoria Łukowa/Chmielek
Włókniarz Frampol – Kryształ Werbkowice 3 V, g. 17.00
Korona Łaszczów – Huczwa Tyszowce 3 V g. 16.00
Ostoja Skierbieszów – Sparta Wożuczyn 2 V, 17:00
Orkan Bełżec – Olimpiakos Tarnogród
Unia Hrubieszów – Omega Stary Zamość 2 V, 17:00

***

Zamojska klasa „A” – gr. 2

Kolejka – 25-26 IV

Andoria Mircze – Huragan Hrubieszów 0-4 (0:1), Bramki: 2 Zalewski, 1 Wargacki, 1 Przeworski, Skład: Łazorczyk- Szwiec, Wargacki, Kogut, Kujawski, Jeczeń (Góra), Ptak, Zalewski, Przeworski, Chabros (Kluczek). Dotychczas najwięcej bramek rywalom strzelił Michał Zalewski – 9, Jacek Ptak i Robert Gis po 7

Legion Komarów – Płomień Spartan Nieledew 0-10 (0:4). Skład Płomienia: Walczuk, Szopiński, Bednarczuk, Pilarczyk, Maciejewski, Kondratiuk (żóta kartka), Łysiak, Całka, Świst (od 64 Kotko), Bobak (68 Rutkowski). Bramki: 30 sekunda Całka, 8 min., 59 min Bobak, 12 min,40 min,70 min Łysiak, 53 min Świst, 57 min Kowalczuk, 68 min Maciejewski, 75 min Szopiński

Pozostałe mecze:
Olimpia Miączyn – Granica Lubycza Królewska 3-0
Sparta Łabunie – Perła Telatyn 2-0
Ruch Machnów Nowy – Szumy Susiec 3-2
Igros Krasnobród – Pogoń 96 Łaszczówka 6-0

Tabela po rundach:
1. Płomień Spartan Nieledew 36 60-21
2. Granica Lubycza Królewska 33 34-8
3. Olimpia Miączyn 29 40-30
4. Igros Krasnobród 27 58-25
5. Perła Telatyn 23 35-24
6. Ruch Machnów Nowy 22 28-27
7. Szumy Susiec 22 18-16
8. Sparta Łabunie 22 32-25
9. Huragan Hrubieszów 21 31-27
10. Pogoń 96 Łaszczówka 12 23-46
11. Legion Komarów 5 19-80
12. Andoria Mircze 3 7-56

Następna kolejka 16 – 2-3 V
Płomień Spartan Nieledew – Andoria Mircze 2 V g. 16.00
Huragan Hrubieszów – Sparta Łabunie 2 V g. 16.00 w Teptiukowie
Granica Lubycza Królewska – Igros Krasnobród
Pogoń 96 Łaszczówka – Ruch Machnów Nowy
Szumy Susiec -Legion Komarów
Perła Telatyn – Olimpia Miączyn

***

Zamojska klasa „B”

Kolejka – 25-26 IV
Pauza: GKS Tarnawatka.
GLKS Jarosławiec – Altus Szychowice 2-2
Kresy Dołhobyczów – Graf Chodywańce 2-0
Szyszła/Zryw Ulhówek – Metanoja Lipsko 5-2

Tabela
1. Metanoja Lipsko 14 26-13
2. Kresy Dołhobyczów 14 17-14
3. Szyszła/Zryw Ulhówek13 29-16
4. Altus Szychowice 11 14-16
5. GLKS Jarosławiec 7 17-18
6. Graf Chodywańce 6 12-19
7. GKS Tarnawatka 3 8-27

Następna kolejka 9 – 2-3 V
Pauza: GLKS Jarosławiec.
Metanoja Lipsko – Kresy Dołhobyczów 3 V g. 15.00
Graf Chodywańce – Altus Szychowice 1 V g. 14.00
GKS Tarnawatka – Szyszła/Zryw Ulhówek

***

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

Wyniki: 26 IV
Omega Stary Zamość – Roztocze Szczebrzeszyn 4 : 1
Olimpiakos Tarnogród – Unia Hrubieszów 0 : 3
Sparta Wożuczyn – Orkan-Aramis Bełżec 4 : 0
Huczwa Tyszowce – Ostoja Skierbieszów 6 : 1
Kryształ Werbkowice – Korona Łaszczów 0 : 1
Echo Zawada – Nord 98 Wysokie 0 : 0
Pauza – Włókniarz Frampol i Cosmos Józefów

Tabela
1. Sparta Wożuczyn 19 44 64-23
2. Włókniarz Frampol 17 41 55-12
3. Korona Łaszczów 17 36 39-15
4. Omega Stary Zamość 18 35 31-24
5. Huczwa Tyszowce 18 30 30-20
6. Kryształ Werbkowice 19 28 27-20
7. Unia Hrubieszów 18 26 41-30
8. Cosmos Józefów 18 26 40-32
9. Ostoja Skierbieszów 17 25 37-41
10. Roztocze Szczebrzeszyn 19 21 38-60
11. Orkan-Aramis Bełżec 16 14 21-44
12. Nord 98 Wysokie 17 12 13-38
13. Olimpiakos Tarnogród 18 9 17-58
14. Echo Zawada 19 8 8-44

***

Liga Juniorów – klasa „A”

Wyniki: 26 IV
Legion Komarów – Płomień-Spartan Nieledew 4 : 0
Olimpia Miączyn – Granica Lubycza Król.2 : 3
Sparta Łabunie – Perła Telatyn 6 : 0
Ruch Machnów Nowy – Szumy Susiec 1 : 1
Igros Krasnobród – Pogoń 96 Łaszczówka 3 : 2
Andoria Mircze – pauza

Tabela
1.Igros Krasnobród 13 35 46-12
2.Sparta Łabunie 14 32 33-16
3.Granica Lubycza Król. 14 27 24-16
4.Płomień-Spartan Nieledew 14 24 42-22
5.Olimpia Miączyn 14 18 28-29
6.Andoria Mircze 13 18 17-24
7.Ruch Machnów Nowy 13 15 20-28
8.Szumy Susiec 14 15 14-29
9.Pogoń 96 Łaszczówka 14 14 23-36
10.Legion Komarów 13 10 16-30
11.Perła Telatyn 14 7 17-38

***

Okręgowa Liga Juniorów Młodszych klasa „A”

Tabela po rundzie jesiennej
1.Spartakus Szarowola 25 31-11
2.AMSPN Hetman Zamość 22 40-17
3.Graf Chodywańce 18 23-18
4.Ostoja Skierbieszów 14 10-12
5.Victoria Łukowa Chmielek 5 14-24
6.Huragan Hrubieszów 3 4-40

Każda drużyna rozegrała z sobą po 2 mecze, w sumie 10.

***

Okręgowa Liga Trampkarzy Młodszych

Tabela po rundzie jesiennej
1.Płomień-Spartan Nieledew 6 18 27-11
2.Granica Lubycza Król.7 16 24-13
3.AMSPN Hetman Zamość 7 13 48-17
4.Sparta Wożuczyn 7 10 25-19
5.Cosmos Józefów 7 10 28-29
6.Omega Stary Zamość 7 9 25-23
7.Andoria Mircze 7 3 23-55
8.Spartakus Szarowola 6 0 3-36

Opracował – mak

Na zdjęciu – Spora grupa byłych zawodników Unii Hrubieszów prowadzi Płomień – Spartan Nieledew do klasy okręgowej (zdjęcie ze strony Płomienia).

Hrubieszow LubieHrubie 2009