Piłkarskie Ligi 26-27 i 30.05.2018 r.

W IV lidze Kryształ Werbkowice po pauzie i zwycięstwie w Adamowie nadal plasuje się powyżej środka tabeli i w sobotę czeka nas ciekawy mecz w Werbkowicach, bo z liderem Stalą Kraśnik. W klasie okręgowej Unia Hrubieszów po trudnym meczu wywiozła trzy punkty z Łaszczowa. W klasie A nieznaczna porażka Andorii Mircze. Natomiast w klasie B Huragan Hrubieszów zmiótł przeciwników. W chełmskiej okręgówce Unia Białopole pewnie pokonała na wyjeździe lidera, aby w następnym meczu u siebie ponieść porażkę i sytuacja z awansem skomplikowała się…

Reklamy

 

IV Liga – Kolejka 27 – 26-27 maja

 

Pauza: Kryształ Werbkowice.

Eko Różanka ; 3-1; Kłos Chełm ; 27 maja, 16:00

Powiślak Końskowola ; 5-0; Victoria Żmudź ; 27 maja, 17:00

mecz przerwany w 70. minucie przy stanie 5-0 – goście zrezygnowali z gry; uznano wynik z boiska

Lublinianka Lublin ; 3-1; Sokół Adamów ; 26 maja, 16:00

MKS Ryki ; 0-9; Stal Kraśnik ; 26 maja, 16:00

Łada 1945 Biłgoraj ; 2-1; Hetman Zamość ; 27 maja, 16:00

Lewart Lubartów ; 3-0; Górnik II Łęczna ; 26 maja, 11:00

Tomasovia Tomaszów Lubelski ; 3-0; Roztocze Szczebrzeszyn ; 23 maja, 18:00


Sokół Adamów – Kryształ Werbkowice 2:3 (0:0) 

Bramki: Baran Mateusz (67′ – rzut karny), Zdunek Damian (90′) –  Rybka Stanisław (53′ – rzut karny), Nieradko Patryk (61′), Reszczyński Bartłomiej (73′)

Kryształ: Filipczuk – Wójtowicz, Śmiałko, Dobromilski, Kaczoruk (85′ Ślusarz), Dec – Czady (85′ Sas), Reszczyński (80′ Łappo), Rybka, Nieradko, Drewniak

Żółte kartki: Cydejko, Stępniak – Reszczyński, Nowak

Arbiter główny: Wasil Michał (KS Lublin)


– W spotkaniu przeciwko drużynie z Adamowa w kadrze meczowej Kryształu znalazło się 8 młodzieżowców !

 

Pauza: Powiślak Końskowola.

Eko Różanka ; 0-1; Victoria Żmudź

Kłos Chełm ; 2-0; Tomasovia Tomaszów Lubelski

Roztocze Szczebrzeszyn ; 1-5; Lewart Lubartów

Górnik II Łęczna ; 4-2; Łada 1945 Biłgoraj

Hetman Zamość ; 7-0; MKS Ryki

Stal Kraśnik ; 4-1; Lublinianka Lublin

 

Tabela

1.     Stal Kraśnik                    26  72  24  0    2    99-24

2.     Hetman Zamość            26  55  17  4    5    75-27

3.     Lewart Lubartów            26  48  15  3    8    60-25

4.     Tomasovia                      26  46  14  4    8    51-39

5.     Powiślak Końskowola      26  43  12  7    7    51-34

6.     Kłos Chełm                     26  41  12  5    9    42-40

7.     Kryształ Werbkowice   26  41  13  2    11  39-42

8.     Lublinianka Lublin           26  39  10  9    7    42-29

9.     Górnik II Łęczna             26  37  11  4    11  54-45

10.   Łada 1945 Biłgoraj          26  35  10  5    11  42-49

11.   Eko Różanka                   27  35  10  5    12  38-51

12.   Victoria Żmudź               27  23  6    5    16  31-75

13.   MKS Ryki                         26  18  5    3    18  25-83

14.   Sokół Adamów               26  16  4    4    18  28-70

15.   Roztocze Szczebrzeszyn 26  7    1    4    21  18-62


Kolejka 29 – 2 czerwca Sobota, wszystkie mecze 17.30

Pauza: Eko Różanka.

Victoria Żmudź ; -; Kłos Chełm

Powiślak Końskowola ; -; Sokół Adamów

Kryształ Werbkowice ; -; Stal Kraśnik

Lublinianka Lublin ; -; Hetman Zamość

MKS Ryki ; -; Górnik II Łęczna

Łada 1945 Biłgoraj ; -; Roztocze Szczebrzeszyn

Lewart Lubartów ; -; Tomasovia Tomaszów Lubelski

 

– Uwaga! Piłkarze Wisły II Puławy na trzy kolejki przed końcem rozgrywek w lubelskiej okręgówce zdołali wywalczyć awans do wyższej klasy i jako beniaminek w nowym sezonie 2018/19 zagrają na boiskach IV ligi.

 

 

***

 

Zamojska Klasa Okręgowa

Kolejka 27 – 26-27 maja


Korona Łaszczów – Unia Hrubieszów 0:1 (0:1)

skład Unii: Kamil Tomczyszyn – Filip Pietrusiewicz, Wadim Alochin, Dominik Kazan, Krystian Romanowski – Łukasz Kamiński, Michał Wiejak (46 Mariusz Podgórski), Piotr Fulara – Błażej Omański (46 Mateusz Pańko), Mateusz Oleszczuk (65 Michał Blicharz), Jewgienij Gruj, trener Dariusz Herbin

gol 0:1 Jewgienij Gruj 13’

żółte kartki Wojciech Krawczyk, Bartosz Jamroż (Korona), Mateusz Pańko (Unia)

sędziował Mariusz Słoboda (Tanawatka)

 

Omega Stary Zamość ; 2-1; Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) ; 26 maja, 15:00

Korona Łaszczów ; 0-1; Unia Hrubieszów ; 27 maja, 14:00

Włókniarz Frampol ; 0-3; Huczwa Tyszowce ; 26 maja, 17:00

Olender Sól ; 2-2; Igros Krasnobród ; 26 maja, 13:00

Victoria Łukowa/Chmielek ; 6-1; Ostoja Skierbieszów ; 26 maja, 17:00

Olimpia Miączyn ; 4-3; Orkan Bełżec ; 27 maja, 16:00

Sokół Zwierzyniec ; 0-2; Grom Różaniec ; 27 maja, 16:00

Gryf Gmina Zamość ; 3-2; Olimpiakos Tarnogród ; 27 maja, 11:00

 

TABELA

1.     Huczwa Tyszowce             26  72  24  0    2    108-16

2.     Unia Hrubieszów               26  66  21  3    2    77-19

3.     Victoria Łukowa/Chmielek 26  55  17  4    5    75-34

4.     Omega Stary Zamość       26  47  13  8    5    50-29

5.     Grom Różaniec                  26  44  12  8    6    54-37

6.     Gryf Gmina Zamość          27  39  11  6    10  48-38

7.     Olimpiakos Tarnogród       27  38  11  5    11  48-51

8.     Korona Łaszczów               26  36  11  3    12  41-51

9.     Orkan Bełżec                     26  33  9    6    11  38-46

10.   Włókniarz Frampol             27  32  10  2    15  44-60

11.   Sokół Zwierzyniec             26  31  9    4    13  38-54

12.   Olimpia Miączyn                 26  27  8    3    15  39-77

13.   Orion Dereźnia                  26  22  5    7    14  28-60

14.   Olender Sól                       27  19  3    10  14  26-51

15.   Igros Krasnobród              26  18  4    6    16  27-64

16.   Ostoja Skierbieszów          26  13  4    1    21  27-81


Kolejka 28 – 2-3 czerwca

Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) – Gryf Gmina Zamość 3 czerwca, 16:00

Olimpiakos Tarnogród – Sokół Zwierzyniec 2 czerwca, 17:00

Grom Różaniec ; -; Olimpia Miączyn ; 2 czerwca, 11:00

Orkan Bełżec ; -; Victoria Łukowa/Chmielek 3 czerwca, 16:00

Ostoja Skierbieszów ; -; Olender Sól ; 2 czerwca, 17:00

Igros Krasnobród ; -; Włókniarz Frampol 3 czerwca, 16:00

Huczwa Tyszowce ; -; Korona Łaszczów ; 3 czerwca, 17:00

Unia Hrubieszów – Omega Stary Zamość 3 czerwca, 17:00

 

***


Zamojska klasa A – grupa 2

Kolejka 19 – 26-27 maja

 

Szumy Susiec 3-2 (2:0) Andoria Mircze 27 maja, 16:00

Bramki Andorii: Artur Mac 48’ i 58’

Sparta Wożuczyn ; 3-1; Pogoń 96 Łaszczówka ; 27 maja, 17:00

Granica Lubycza Królewska ; 0-0; Potok Sitno ; 27 maja, 17:00

Perła Telatyn ; 3-3; Szyszła Tarnoszyn ; 26 maja, 17:00

Delta Nielisz ; 2-2; Sparta Łabunie ; 27 maja, 16:00

Metanoja Lipsko ; -; Graf Chodywańce ; 27 maja, 15:00

 

Tabela

1.     Potok Sitno                          19  51  16  3    0    72-10

2.     Granica Lubycza Królewska  19  41  12  5    2    33-13

3.     Pogoń 96 Łaszczówka          19  40  13  1    5    62-30

4.     Sparta Wożuczyn                 19  39  12  3    4    72-29

5.     Andoria Mircze                   19  29  9    2    8    43-41

6.     Sparta Łabunie                    19  27  8    3    8    29-35

7.     Metanoja Lipsko                  18  22  6    4    8    36-46

8.     Szumy Susiec                      19  22  6    4    9    32-39

9.     Szyszła Tarnoszyn                19  19  5    4    10  22-40

10.   Graf Chodywańce                18  13  3    4    11  19-48

11.   Delta Nielisz                         19  9    2    3    14  17-58

12.   Perła Telatyn                        19  8    2    2    15  23-71


Kolejka 20 – 2-3 czerwca

Szumy Susiec ; -; Graf Chodywańce ; 3 czerwca, 14:30

Pogoń 96 Łaszczówka ; -; Metanoja Lipsko  3 czerwca, 12:00

Andoria Mircze ; -; Delta Nielisz ; 2 czerwca, 16:00

Sparta Łabunie ; -; Perła Telatyn ; 2 czerwca, 17:00

Szyszła Tarnoszyn – Granica Lubycza Królewska 3 czerwca, 16:00

Potok Sitno ; -; Sparta Wożuczyn ; 3 czerwca, 17:00

 

***


Zamojska Klasa B

Kolejka 17 – 26-27 maja

 

Huragan Hrubieszów 10-3 (5:2) Ruch Machnów Nowy 27 maja, 13:00

Bramki Huragana: Kamil Kaczyński 27’, 31’, 43’,  Oleh Shakhraiuk 33’, 40’, 59’, 66’, 86’, Paweł Stepaniuk 60’, Damian Galek 74’

 

Pauza: Albatros Biszcza.

Alwa Brody Małe ; 1-4; Wrzos Szyszków ; 27 maja, 13:00

Rakovia/Relax Księżpol ; 2-1; KS Wola Różaniecka/Luchów ; 27 maja, 13:00

Huragan Hrubieszów ; 10-3; Ruch Machnów Nowy ; 27 maja, 13:00

Orion Jacnia ; 2-1; GKS Tarnawatka ; 27 maja, 13

 

Tabela

1.    Wrzos Szyszków                    15  31  10  1    4    32-17

2.    Rakovia/Relax Księżpol          15  30  9    3    3    39-20

3.    Orion Jacnia                           16  29  9    2    5    55-35

4.    Huragan Hrubieszów          15  27  8    3    4    46-29

5.    GKS Tarnawatka                     15  20  6    2    7    29-36

6.    KS Wola Różaniecka/Luchów 15  19  6    1    8    32-29

7.    Ruch Machnów Nowy             15  14  4    2    9    25-51

8.    Alwa Brody Małe                    15  13  4    1    10  33-43

9.    Albatros Biszcza                     15  12  3    3    9    18-49


Następna kolejka

Pauza: Orion Jacnia.

GKS Tarnawatka ; -; Huragan Hrubieszów ; 3 czerwca, 13:00

Ruch Machnów Nowy ; -; Rakovia/Relax Księżpol ; 3 czerwca, 13:00

KS Wola Różaniecka/Luchów ; -; Alwa Brody Małe ; 3 czerwca, 13:00

Wrzos Szyszków ; -; Albatros Biszcza ; 3 czerwca, 13:00

 

***

 

Chełmska klasa okręgowa

Kolejka 22 – 26-27 maja

 

Hetman Żółkiewka -??? Orzeł Srebrzyszcze ; 26 maja, 17:00

Sparta Rejowiec Fabryczny ; 5-0; Hutnik Ruda-Huta ; 26 maja, 16:00

Brat Siennica Nadolna ; 0-3; Unia Białopole ; 26 maja, 17:00

Tatran Kraśniczyn ; 2-2; Granica Dorohusk ; 27 maja, 17:00

Ruch Izbica ; 2-2; Ogniwo Wierzbica ; 26 maja, 16:00

Start Krasnystaw ; 6-0; Spółdzielca Siedliszcze ; 27 maja, 16:00

Frassati Fajsławice ; 5-4; Unia Rejowiec ; 27 maja, 16:00

 

Kolejka 23 – 30 maja g. 17.30

Frassati Fajsławice ; 4-1; Hetman Żółkiewka

Unia Rejowiec ; 1-3; Start Krasnystaw

Spółdzielca Siedliszcze ; 2-1; Ruch Izbica

Ogniwo Wierzbica ; 3-1; Tatran Kraśniczyn

Granica Dorohusk ; 2-3; Brat Siennica Nadolna

Unia Białopole ; 1-2; Sparta Rejowiec Fabryczny

Hutnik Ruda-Huta ; 2-6; Orzeł Srebrzyszcze

 

Tabela

1.     Brat Siennica Nadolna         23  56  18  2    3    87-38

2.     Start Krasnystaw                 23  54  17  3    3    98-24

3.     Unia Białopole                   23  52  17  1    5    72-35

4.     Sparta Rejowiec Fabryczny 23  43  14  1    8    64-38

5.     Frassati Fajsławice              23  39  12  3    8    73-54

6.     Ogniwo Wierzbica                23  31  10  1    12  42-46

7.     Hetman Żółkiewka              22  31  9    4    9    44-47

8.     Unia Rejowiec                     23  31  10  1    12  49-57

9.     Ruch Izbica                         23  31  9    4    10  65-55

10.   Spółdzielca Siedliszcze        23  24  7    3    13  41-63

11.   Orzeł Srebrzyszcze              22  24  7    3    12  42-74

12.   Granica Dorohusk               23  23  6    5    12  37-61

13.   Tatran Kraśniczyn                23  20  5    5    13  41-66

14.   Hutnik Ruda-Huta                23  2    0    2    21  33-130


Kolejka 24 – 2-3 czerwca

Hetman Żółkiewka ; -; Hutnik Ruda-Huta ; 3 czerwca, 16:00

Orzeł Srebrzyszcze ; -; Unia Białopole ; 2 czerwca, 17:00

Sparta Rejowiec Fabryczny ; -; Granica Dorohusk ; 2 czerwca, 16:00

Brat Siennica Nadolna ; -; Ogniwo Wierzbica ; 3 czerwca, 16:00

Tatran Kraśniczyn ; -; Spółdzielca Siedliszcze ; 3 czerwca, 17:00

Ruch Izbica ; -; Unia Rejowiec ; 3 czerwca, 16:00

Start Krasnystaw ; -; Frassati Fajsławice ; 3 czerwca, 16:00

 

 

Opracował – mak

Foto – strona fb Andorii Mircze