Piłkarskie ligi 27-28.04. i 1.05.2019 r.

W IV lidze Kryształ Werbkowice po wysokim zwycięstwie we Włodawie i nikłej porażce z liderem u siebie spada na 4 pozycję. W klasie okręgowej Unia Hrubieszów odniosła dwa zwycięstwa i lideruje z pięciopunktową przewagą. W klasie A Andoria Mircze dopisała do swojego bilansu punktowego z dwóch meczów cztery punkty. W klasie B Huragan Hrubieszów po nikłej porażce jest czerwoną latarnią, na szczęście klasy C nie ma.

Reklamy


IV liga 2018/2019, grupa: lubelska

Kolejka 22 – 27-28 kwietnia 2019 r.


Włodawianka Włodawa – Kryształ Werbkowice 0:4 (0:1)

Bramki: Krystian Wołoch (33′ 89′), Adrian Wołoch (64′ – po rzucie karnym), Patryk Pakuła (83′)

Kryształ: Stachyra – Wójtowicz, Alokhin, Śmiałko, Luterek, Omański (85′ Musiał Paweł), Wołoch K., Borys, Sas, Warecki, Wołoch A. (63′ Pakuła Patryk)

Żółte kartki: Błaszczuk x2, Bartosz, Polak, Czarnota, Więcaszek, Kędzierski – Sas

Czerwona kartka: Patryk Błaszczuk (65′ – za dwie żółte)

 

Kłos Chełm ; 1-6; Hetman Zamość ; 28 kwietnia, 12:00

Start Krasnystaw ; 1-2; Lublinianka Lublin ; 28 kwietnia, 16:00

Lewart Lubartów ; 1-3; Tomasovia Tomaszów Lubelski ; 27 kwietnia, 15:00

Victoria Żmudź ; 2-1; Górnik II Łęczna ; 27 kwietnia, 11:00

Orlęta Łuków ; 0-5; Łada 1945 Biłgoraj ; 28 kwietnia, 16:00

MKS Ryki ; 4-2; Huczwa Tyszowce ; 27 kwietnia, 14:00

Powiślak Końskowola ; 1-0; Polesie Kock ; 28 kwietnia, 13:00

 

Kolejka 23 – 1 maja


Kryształ Werbkowice – Hetman Zamość 1:2 (0:0)

Bramki: Wołoch Krystian (50′) – Myśliwiecki (81′), Olszak (90+4′)

Kryształ: Stachyra Adam – Wójtowicz Maciej, Alokhin Vadim, Śmiałko Łukasz, Luterek Michał –Omański Błażej (79′ Łappo Kamil), Wołoch Krystian (90+6′ Drewniak), Rybka Stanisław (82′ Nieradko Patryk), Sas Arkadiusz (68′ Jabłoński Michał), Warecki Kamil  – Wołoch Adrian (72′ Pakuła Patryk)

Hetman: Amermajster Michał – Kanarek Przemysław, Skiba Michał, Słotwiński Patryk, Daszkiewicz Dawid (90+6′ Dudek Michał) – Rusiecki Damian (57′ Kopyciński Kacper), Buczek Jakub (68′ Pupeć Damian), Kycko Rafał, Myśliwiecki Paweł (90+6′ Pęczak Cezary) – Olszak Mateusz, Oziemczuk Kamil

Żółte kartki: Wołoch Adrian, Alokhin Vadim, Luterek Michał, Wołoch Krystian – Myśliwiecki Paweł, Kanarek Przemysław, Kycko Rafał

 

Danuta Muzyczka, spiker meczu

– To był mecz na szczycie, piłkarze Kryształu moim zdaniem zagrali dzisiaj najlepszy mecz sezonu prowadząc 1:0 od 50 minuty drugiej połowy, kiedy bramkę dla gospodarzy strzelił Krystian Wołoch. W 81 minucie zawodnik Hetmana Paweł Myśliwiecki wyrównał na 1:1 i w doliczonych minutach 90+4 na korzyść Hetmana Zamość bramkę zdobył Mateusz Olszak. Przegraliśmy dzisiaj 1:2, ale to nie była porażka Kryształu, bo po pierwsze przegrali z liderem tabeli, który ‚już ma w kieszeni” III ligę, a po drugie Kryształ zagrał rewelacyjnie i z takiej gry piłkarzy Mlks Kryształ Werbkowice byłam dzisiaj dumna jako kibic. Moja refleksja jest taka, że to był mecz na remis

 

Powiślak Końskowola ; 5-2; Kłos Chełm

Polesie Kock ; 4-1; MKS Ryki

Huczwa Tyszowce ; 2-0; Orlęta Łuków

Łada 1945 Biłgoraj ; 0-0; Victoria Żmudź

Górnik II Łęczna ; 0-3; Lewart Lubartów

Tomasovia Tomaszów Lubelski ; 6-1; Start Krasnystaw

Lublinianka Lublin ; 9-0; Włodawianka Włodawa

 

Tabela po 23 rundach

1.     Hetman Zamość           66  22  0    1    89-15

2.     Lublinianka Lublin         49  15  4    4    50-21

3.     Powiślak Końskowola    44  13  5    5    53-31

4.     Kryształ Werbkowice 43  13  4    6    43-33

5.     Tomasovia                    42  12  6    5    45-24

6.     Lewart Lubartów           42  12  6    5    49-18

7.     Górnik II Łęczna           38  12  2    9    52-41

8.     Victoria Żmudź             30  8    6    9    35-37

9.     Kłos Chełm                   29  8    5    10  34-47

10.   Łada 1945 Biłgoraj        28  8    4    11  37-39

11.   Włodawianka Włodawa  27  8    3    12  29-58

12.   Huczwa Tyszowce         20  6    2    15  35-57

13.   Orlęta Łuków                20  6    2    15  28-53

14.   Start Krasnystaw          19  4    7    12  19-41

15.   Polesie Kock                 16  3    7    13  25-47

16.   MKS Ryki                       6    1    3    19  19-80


Kolejka 24 – 4-5 maja

Kłos Chełm ; -; Kryształ Werbkowice ; 4 maja, 17:00

Hetman Zamość ; -; Lublinianka Lublin ; 4 maja, 17:00

Włodawianka Włodawa ; -; Tomasovia Tomaszów Lubelski ; 5 maja, 16:00

Start Krasnystaw ; -; Górnik II Łęczna ; 5 maja, 16:00

Lewart Lubartów ; -; Łada 1945 Biłgoraj ; 5 maja, 15:00

Victoria Żmudź ; -; Huczwa Tyszowce ; 5 maja, 14:00

Orlęta Łuków ; -; Polesie Kock ; 5 maja, 17:00

MKS Ryki ; -; Powiślak Końskowola ; 4 maja, 16:00

 

***


Zamojska Klasa Okręgowa

Kolejka 21 – 27-28 kwietnia


Unia Hrubieszów – Korona Łaszczów 2:0 (2:0)

Bramki dla Unii: 35’ Grui, 47′ Greniuk,

Skład Unii: Kamiński, Tomczyszyn, Wiejak, Aliohkin, Kazan, Grui, Podgórski, Oleszczuk, Pietrusiewicz, Greniuk, Pańko

Ławka: Kociach, Garbacz, Góralski, Fulara, Herda, Blicharz

Zmiany: Blicharz za Pańko 71’, 77’ Goralski za Greniuka, 81’ Fulara za Grui, 83’ Herda za Oleszczuka, 87’ Garbacz za Kamińskiego

Żółta kartka: 82’ Podgórski

 

Olimpiakos Tarnogród ; 0-1; Grom Różaniec ; 28 kwietnia, 16:00

Omega Stary Zamość ; 5-2; Orkan Bełżec ; 27 kwietnia, 16:00

Victoria Łukowa/Chmielek ; 0-5; Roztocze Szczebrzeszyn ; 27 kwietnia, 17:00

Metalowiec Goraj ; 0-6; Olimpia Miączyn ; 27 kwietnia, 16:00

Tanew Majdan Stary ; 0-1; Gryf Gmina Zamość ; 27 kwietnia, 16:00

Sparta Wożuczyn ; 4-1; Sokół Zwierzyniec ; 28 kwietnia, 15:00

Włókniarz Frampol ; 2-2; Potok Sitno ; 27 kwietnia, 13:00

 

Kolejka 22 – 1 maja

Potok Sitno ; 1-6; Unia Hrubieszów ; 1 maja, 13:00

3’ 0-1 Mateusz Pańko

15’ 1-1 Daniel Samulak (P)

24’ 1-2 Yevhenii Hrui

41’ 1-3 Mateusz Pańko

62’ 1-4 Yavhenii Hrui

79’ 1-5 Yaroslav Alokhin

89’ 1-6 Michał Blicharz

Żółta kartka- Kamiński

 

Grom Różaniec ; 5-2; Włókniarz Frampol ; 1 maja, 17:30

Korona Łaszczów ; 2-1; Sparta Wożuczyn ; 1 maja, 12:00

Sokół Zwierzyniec ; 2-2; Tanew Majdan Stary ; 1 maja, 16:00

Gryf Gmina Zamość ; 1-1; Metalowiec Goraj ; 1 maja, 11:00

Olimpia Miączyn ; 4-0; Victoria Łukowa/Chmielek ; 1 maja, 11:00

Roztocze Szczebrzeszyn ; 1-2; Omega Stary Zamość ; 1 maja, 17:00

Orkan Bełżec ; -; Olimpiakos Tarnogród ; 22 maja, 17:00

 

Tabela

1.     Unia Hrubieszów             22  55  17  4    1    85-14

2.     Grom Różaniec                  22  50  15  5    2    67-21

3.     Gryf Gmina Zamość          22  40  10  10  2    35-18

4.     Olimpia Miączyn                 22  40  12  4    6    58-33

5.     Roztocze Szczebrzeszyn    22  38  12  2    8    48-30

6.     Tanew Majdan Stary          22  36  10  6    6    52-41

7.     Korona Łaszczów               22  35  11  2    9    45-32

8.     Victoria Łukowa/Chmielek 22  34  10  4    8    44-41

9.     Omega Stary Zamość       22  34  10  4    8    43-34

10.   Olimpiakos Tarnogród       21  30  8    6    7    29-29

11.   Sparta Wożuczyn               22  27  8    3    11  36-54

12.   Metalowiec Goraj               22  23  7    2    13  23-49

13.   Włókniarz Frampol             22  17  4    5    13  23-42

14.   Sokół Zwierzyniec             22  15  4    3    15  23-74

15.   Potok Sitno                       22  14  4    2    16  26-72

16.   Orkan Bełżec                     21  6    2    0    19  20-73


Kolejka 23 – 4-5 maja

Orkan Bełżec ; -; Grom Różaniec ; 5 maja, 16:00

Olimpiakos Tarnogród ; -; Roztocze Szczebrzeszyn ; 4 maja, 16:00

Omega Stary Zamość ; -; Olimpia Miączyn ; 5 maja, 16:00

Victoria Łukowa/Chmielek ; -; Gryf Gmina Zamość ; 5 maja, 17:00

Metalowiec Goraj ; -; Sokół Zwierzyniec ; 5 maja, 16:00

Tanew Majdan Stary ; -; Korona Łaszczów ; 5 maja, 17:00

Sparta Wożuczyn ; -; Potok Sitno ; 5 maja, 15:00

Unia Hrubieszów ; -; Włókniarz Frampol ; 4 maja, 16:00

 

***


Zamojska Klasa A

Kolejka 17 – 27-28 kwietnia


Andoria Mircze ; 1-1; Igros Krasnobród ; 28 kwietnia, 15:00

– Mecz z wiceliderem tabeli zakończył się remisem, a na listę strzelców wpisali się: Kamil Kaczyński po asyscie Kamil Sitarz oraz Tomasz Albingier z Igrosu.

 

Granica Lubycza Królewska ; 2-1; Szumy Susiec ; 27 kwietnia, 17:00

Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) ; 3-1; Cosmos Józefów ; 28 kwietnia, 17:00

Olender Sól ; 1-5; Pogoń 96 Łaszczówka ; 27 kwietnia, 11:00

Tur Turobin ; 4-0; Tarpan Korchów ; 28 kwietnia, 16:00

Wrzos Szyszków ; 0-4; Błękitni Obsza ; 28 kwietnia, 15:00

Ostoja Skierbieszów ; 0-2; Sparta Łabunie ; 28 kwietnia, 16:00

 

Kolejka 18 – 1 maja

Cosmos Józefów ; 0-3; Andoria Mircze ; 1 maja, 17:00

Szumy Susiec ; 1-4; Ostoja Skierbieszów ; 1 maja, 15:00

Sparta Łabunie ; 3-0 wo; Wrzos Szyszków ; 1 maja, 15:00

Błękitni Obsza ; 1-3; Tur Turobin ; 1 maja, 17:00

Tarpan Korchów ; 3-1; Olender Sól ; 1 maja, 16:00

Pogoń 96 Łaszczówka ; 1-1; Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) ; 1 maja, 15:00

Igros Krasnobród ; 1-0; Granica Lubycza Królewska ; 1 maja, 17:00

 

Tabela po 18 rundach

1.     Błękitni Obsza                      18  48  16  0    2    59-11

2.     Igros Krasnobród                18  45  14  3    1    52-11

3.     Cosmos Józefów                 18  40  13  1    4    42-18

4.     Sparta Łabunie                    18  35  11  2    5    36-24

5.     Pogoń 96 Łaszczówka          18  32  9    5    4    47-29

6.     Orion Dereźnia                     18  28  9    1    8    26-25

7.     Andoria Mircze                   18  27  8    3    7    33-30

8.     Granica Lubycza Królewska  18  25  8    1    9    21-30

9.     Tur Turobin                          18  24  8    0    10  32-39

10.   Tarpan Korchów                  18  19  6    1    11  22-40

11.   Szumy Susiec                      18  16  5    1    12  28-42

12.   Ostoja Skierbieszów            18  14  4    2    12  28-43

13.   Olender Sól                         18  11  3    2    13  22-53

14.   Wrzos Szyszków                  18  3    1    0    17  13-66


Kolejka 19 – 4-5 maja

Igros Krasnobród ; -; Szumy Susiec ; 4 maja, 17:00

Granica Lubycza Królewska ; -; Cosmos Józefów ; 5 maja, 17:00

Andoria Mircze ; -; Pogoń 96 Łaszczówka ; 5 maja, 15:00

Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) ; -; Tarpan Korchów ; 5 maja, 17:00

Olender Sól ; -; Błękitni Obsza ; 4 maja, 16:00

Tur Turobin ; -; Sparta Łabunie ; 4 maja, 16:00

Wrzos Szyszków ; -; Ostoja Skierbieszów ; 5 maja, 16:00

 

***


Zamojska Klasa B grupa 2

Kolejka 12 – 27-28 kwietnia

 

Gryf Gmina II Zamość ; 3-2; Huragan Hrubieszów ; 28 kwietnia, 11:00

Ruch Machnów Nowy ; 1-2; Perła Deszkowice ; 28 kwietnia, 15:00

Metanoja Lipsko ; 1-1; Szyszła Tarnoszyn ; 28 kwietnia, 14:00

Graf Chodywańce ; 5-4; Perła Telatyn ; 28 kwietnia, 13:00

Delta Nielisz ; 1-4; GKS Tarnawatka ; 28 kwietnia, 16:00

 

Tabela po 12 rundach

1.     Graf Chodywańce         27  9    0    3    39-14

2.     Perła Deszkowice         25  8    1    3    30-21

3.     Metanoja Lipsko          23  7    2    3    31-18

4.     Ruch Machnów Nowy   23  7    2    3    25-20

5.     Delta Nielisz                 18  6    0    6    21-21

6.     Perła Telatyn                15  5    0    7    29-26

7.     Szyszła Tarnoszyn        14  4    2    6    15-23

8.     Gryf Gmina II Zamość 12  3    3    6    25-28

9.     GKS Tarnawatka           10  3    1    8    17-43

10.   Huragan Hrubieszów       7    2    1    9            19-37


Kolejka 13 – 4-5 maja

Delta Nielisz ; -; Gryf Gmina II Zamość ; 5 maja, 16:00

GKS Tarnawatka ; -; Graf Chodywańce ; 5 maja, 13:00

Perła Telatyn ; -; Metanoja Lipsko ; 5 maja, 12:00

Szyszła Tarnoszyn ; -; Ruch Machnów Nowy ; 5 maja, 17:00

Perła Deszkowice ; -; Huragan Hrubieszów ; 4 maja, 16:00

 

Opracował – mak

Fot. lubiehrubie.pl