Piłkarskie ligi 27/28 IX 2008 r.

W klasie „O” Kryształ wygrywa, a Unia remisuje, Płomień po kolejnej wygranej na czele tabeli kl. „A”, Jarosławiec i Altus powygrywali w kl. „B”, narybek Unii przegrywa, a Kryształu wygrywa. Szuper i Wójcicki w ORT.

Reklamy

***

Zamojska Klasa Okręgowa

Unia Hrubieszów – Aramis-Orkan Bełżec 1:1 (1:0), bramkę dla Unii zdobył Pędzik w 3 min.
Więcej o meczu na stronie
mksunia.futbolowo.pl >>

Kryształ Werbkowice – Cosmos Józefów 6:2 (1:1), bramki dla Kryształu: Kaczoruk w 7 min., Suchodolski (bramkarz) w 51 min. z karnego, Mac 65,72, i 85 min, B. Reszczyński 90 min.

Sparta Wożuczyn – Włókniarz Frampol 1:1

Omega Stary Zamość – Ostoja Skierbieszów 2:2 (1:2), bramkę w 43 min. dla Omegi zdobył Rafał Oleszczuk

Echo Zawada – Roztocze Szczebrzeszyn 1:2

Victoria Łukowa-Chmielek – Hetman II Zamość nie odbył się

Huczwa Tyszowce – Nord 98 Wysokie 2:1

Olimpiakos Tarnogród – Korona Łaszczów 4:1

Tabela

1.Roztocze Szczebrzeszyn 8 22 15 4

2.Victoria Łukowa Chmielek 8 21 18-5

3.Huczwa Tyszowce 8 17 16-10

4.Kryształ Werbkowice 9 15 27-13

5.Olimpiakos Tarnogród 9 15 19-9

6.Nord 98 Wysokie 8 13 17-11

7.Sparta Wożuczyn 9 13 17-16

8.Echo Zawada 9 13 10-15

9.Korona Łaszczów 9 12 16-18

10.Ostoja Skierbieszów 9 11 15-15

11.Hetman II Zamość 8 10 12-17

12.Włókniarz Frampol 9 9 12-13

13.Omega Stary Zamość 9 8 19-19

14.Aramis-Orkan Bełżec 9 5 7-18

15.Unia Hrubieszów 7 4 7-29

16.Cosmos Józefów 8 3 8-23

Kolejka 10 – 4-5 X

Ostoja Skierbieszów – Unia Hrubieszów

Hetman II Zamość – Kryształ Werbkowice

Roztocze Szczebrzeszyn – Orkan Bełżec

Korona Łaszczów – Omega Stary Zamość

Włókniarz Frampol – Olimpiakos Tarnogród

Nord 98 Wysokie – Sparta Wożuczyn

Cosmos Józefów – Huczwa Tyszowce

Echo Zawada – Victoria Łukowa/Chmielek

***

Zamojska Klasa A – grupa 2

Olimpia Miączyn – Płomień-Spartan Nieledew 2:3

Perła Telatyn – Huragan Hrubieszów 3:2

Andoria Mircze – Pogoń 96 Łaszczówka 1:3

Sparta Łabunie – Szumy Susiec 0:0

Ruch Machnów Nowy – Granica Lubycza Królewska 1:1

Legion Komarów – Igros Krasnobród 1:11

Tabela

1.Płomień Spartan Nieledew 7 18 32-16

2.Szumy Susiec 7 17 9-1

3.Granica Lubycza Królewska 6 12 12-2

4.Pogoń 96 Łaszczówka 7 12 16-16

5.Perła Telatyn 6 11 20-8

6.Igros Krasnobród 7 10 30-16

7.Sparta Łabunie 7 10 12-11

8. Huragan Hrubieszów 7 10 22-16

9.Olimpia Miączyn 7 10 17-17

10.Ruch Machnów Nowy 7 6 10-14

11. Andoria Mircze 7 0 1-20

12. Legion Komarów 7 0 9-53

Kolejka 8 – 4-5 X

Granica Lubycza Królewska -Huragan Hrubieszów

Płomień Spartan Nieledew – Perła Telatyn

Szumy Susiec -Olimpia Miączyn

Pogoń 96 Łaszczówka -Sparta Łabunie

Igros Krasnobród -Andoria Mircze

Ruch Machnów Nowy – Legion Komarów

***

Zamojska Klasa B – grupa 2

GLKS Jarosławiec – Zryw Ulhówek 6:3

Altus Szychowice – GKS Tarnawatka 4:0

Graf Chodywańce – Metanoja Lipsko 0:3

Tabela

1.Metanoja Lipsko 4 8 14-5

2.Graf Chodywańce 4 6 9-9

3.Altus Szychowice 4 6 10-13

4.Szyszła/Zryw Ulhówek 3 4 12-10

5.Kresy Dołhobyczów 2 4 3-2

6.GLKS Jarosławiec 3 3 9-9

7.GKS Tarnawatka 2 0 0-9

Kolejka 5 – 4-5 X

Pauza: Altus Szychowice.

Metanoja Lipsko – GLKS Jarosławiec

GKS Tarnawatka – Graf Chodywańce

Szyszła/Zryw Ulhówek – Kresy Dołhobyczów

***

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

Unia Hrubieszów – Orkan-Aramis Bełżec 2 : 3

Kryształ Werbkowice – Cosmos Józefów 1 : 0

Huczwa Tyszowce – Nord 98 Wysokie 4 : 0

Sparta Wożuczyn – Włókniarz Frampol 1 : 3

Olimpiakos Tarnogród – Korona Łaszczów 2 : 3

Omega Stary Zamość – Ostoja Skierbieszów 1 : 3

Echo Zawada -Roztocze Szczebrzeszyn 3 : 2

Tabela

1.Włókniarz Frampol 7 19 28-4

2.Kryształ Werbkowice 9 17 17-9

3.Omega Stary Zamość 8 16 16-12

4.Sparta Wożuczyn 9 16 27-17

5.Huczwa Tyszowce 8 13 14-11

6.Cosmos Józefów 6 12 19-6

7.Ostoja Skierbieszów 7 12 18-16

8.Korona Łaszczów 7 11 9-8

9.Orkan-Aramis Bełżec 7 10 17-10

10.Unia Hrubieszów 7 9 18-15

11.Echo Zawada 8 7 6-16

12.Roztocze Szczebrzeszyn 8 6 14-38

13.Nord 98 Wysokie 6 4 5-17

14.Olimpiakos Tarnogród 9 1 11-40

***

Wojewódzka Liga Trampkarzy Starszych

Avia Świdnik – Unia Hrubieszów 3:1, bramkę zdobył ?

Tabela

1. Jedynka Krasnystaw 4 12 23:3

2. AMSPN Hetman Zamość 4 12 15:2

3. ..

5. MUKS Kraśnik 6 10 18:10

6. Tomasovia 5 7 23:11

7. Unia Hrubieszów 5 6 8:11

8. Skorpion Zamość 4 6 5:12

9. Niedźwiadek Chełm 5 3 6:12

10 ..

12. OSiR Biłgoraj 5 0 1:37

Następny mecz

Unia Hrubieszów – OsiR Biłgoraj

Kadra Unii: Żygawski Jakub i Skrzyński Karol obaj bramkarze, Ślęzak Tomasz, Lizun Mateusz, Kondrat Patryk, Stefaniak Krystian, Malowany Krystian, Hukowski Konrad, Mróz Kamil, Krygiel Patryk (członek kadry wojewódzkiej)- ( w tym sezonie 3 bramki), Oleszczuk Krystian, Kawarski Artur ( w tym sezonie 1 bramka), Bronicki Maciej ( w tym sezonie 1 bramka), Kulik Patryk, Tyrka Damian (członek kadry wojewódzkiej)- ( w tym sezonie 2 bramki) , Karwacki Konrad (członek kadry wojewódzkiej), Zając Mariusz, Pusz Patrycjusz, Malec Mateusz, trener Mirosław Szuper

***

Ekstraklasa

Odra Wodzisław – GKS Bełchatów 0:2 (0:0) Dawid Nowak grał przez pierwsze 85 minut

Legia Warszawa – Piast Gliwice 3:1 (2:0)Tomasz Kiełbowicz nie grał, a Legia wyszła na prowadzenie w tabeli

***

III Liga

Avia Świdnik – Orzeł Przeworsk 2:0 (0:0), Adam Onkiewicz na boisko wszedł w 88 minucie, Łukasz Kamiński grał przez pierwsze 89 minut, ale zarobił żółtą kartkę

Łada Biłgoraj – Wisłoka Dębica 1:1 (1:1), Piotr Fulara grał przez pierwsz 71 minut

W tabeli Avia jest 4-ta, a Łada 8-ma na 16 drużyn.

***

IV liga

POM Piotrowice – Janowianka 3:2 (0:1), Krystian Okoniewski nie grał

***

Okręgowa Rada Trenerów w Zamościu

Po ostatnich wyborach w skład w/w Rady weszli m.in. i z powiatu hrubieszowskiego: Mirosław Szuper (Unia Hrubieszów) i Janusz Wójcicki. Prezesem na trzecią kadencję został wybrany Marcin Łyś szkoleniowiec AMSPN Hetman Zamość.

***

Komunikat WGiD

Wydział Gier i Dyscypliny ZOZPN na posiedzeniu w dniach 04.09.2008, 11.09.2008 i 18.09.2008 podjął decyzję o przyznaniu walkowerów w kilku spotkaniach.

Klasa A grupa 2. seniorów

5. seria spotkań Andoria Mircze – Płomień-Spartan Nieledew 0:3 vo (mecz przerwany przy stanie 0:1)

Klasa A grupa 2. juniorów

4. seria spotkań Granica Lubycza Królewska – Olimpia Miączyn 3:0 vo (na boisku 2:0)

4. seria spotkań Płomień-Spartan Nieledew – Legion Komarów 3:0 vo (mecz nie odbył się)

Klasa B grupa 2. juniorów

1. seria spotkań Metanoja Lipsko – Zryw Ulhówek 0:3 vo (mecz nie odbył się)

2. seria spotkań Kresy Dołhobyczów – Metanoja Lipsko 3:0 vo (mecz nie odbył się)

Opracował i zdjęcia wykonał – mak

Na zdjęciu – drużyna Unii Hrubieszów przed meczem z orkanem Bełżec.

zobacz zdjęcia >>