Piłkarskie Ligi 28-29.04. i 1-2.05.2018 r.

W IV lidze wydawało się, że Kryształ Werbkowice zgarnie sześć punktów, niestety nie udało się. W klasie okręgowej Unia Hrubieszów idzie, jak taran i kruszy każdy mur, ale lider z Tyszowiec robi to samo i sześć punktów różnicy pozostaje. W klasie A Andoria Mircze znowu przegrała i to u siebie. Za to w klasie B Huragan Hrubieszów zanotował zwycięski hokejowy wynik. Remis Unii z Białopola spowodował ponowne opuszczenie pozycji lidera i ciekawe, jak będzie po nadchodzącym meczu w Krasnystawie?

Reklamy

 

Piłkarskie Ligi 28/29.04. i 1/2.05.2018 r.


IV liga lubelska – Kolejka 22 – 28-29 kwietnia


Kryształ Werbkowice – Lublinianka 3:1 (2:0)

Bramki: Stanisław Rybka 13′ (rzut karny), 22′, 90+1′ – Paweł Bielak 76′ (rzut karny)

Kryształ: Filipczuk – Wójtowicz (80′ Wurszt), Śmiałko, Dobromilski, Pa. Musiał – Nowak (65′ Drewniak), Kaczoruk, Nieradko (68′ K. Wołoch), Dec (75′ Stachyra), Rybka – A. Wołoch (65′ Reszczyński).

 

Pauza: Tomasovia Tomaszów Lubelski.

Kłos Chełm ; 1-3; Hetman Zamość ; 28 kwietnia, 15:00

Stal Kraśnik ; 4-1; Górnik II Łęczna ; 28 kwietnia, 16:00

Sokół Adamów ; 1-1; Roztocze Szczebrzeszyn ; 28 kwietnia, 16:00

Victoria Żmudź ; 1-3; Lewart Lubartów ; 28 kwietnia, 15:00

Eko Różanka ; 1-2; Łada 1945 Biłgoraj ; 28 kwietnia, 15:00

Powiślak Końskowola ; 4-1; MKS Ryki ; 29 kwietnia, 13:00

Kryształ Werbkowice ; 3-1; Lublinianka Lublin ; 28 kwietnia, 13:00

 

Kolejka 23 – 1 maja

Kryształ Werbkowice – Kłos Chełm 2:3 (2:2)

Bramki: Stanisław Rybka 21′, Patryk Nieradko 24′ – Patryk Gierczak 11′, 43′, Kazimierz Bala 87′

Kryształ: Stachyra – Pa. Musiał, Śmiałko (65′ Reszczyński), Dobromilski, K. Wołoch – Całka, Kaczoruk (90′ Sas), Nowak (60′ Dec), Czady, Nieradko (60′ Wójtowicz) – Rybka.

 

Pauza: Lewart Lubartów.

Kryształ Werbkowice ; 2-3; Kłos Chełm ; 1 maja, 16:00

Lublinianka Lublin ; 1-0; Powiślak Końskowola ; 1 maja, 16:00

MKS Ryki ; 1-2; Eko Różanka ; 1 maja, 16:00

Łada 1945 Biłgoraj ; 5-1; Victoria Żmudź ; 1 maja, 16:00

Tomasovia Tomaszów Lubelski ; 1-0; Sokół Adamów ; 1 maja, 17:00

Roztocze Szczebrzeszyn ; 0-5; Stal Kraśnik ; 1 maja, 17:00

Górnik II Łęczna ; 3-3; Hetman Zamość ; 1 maja, 17:00

 

Tabela

1.     Stal Kraśnik                             20  54  18  0    2    67-20

2.     Hetman Zamość                     21  45  14  3    4    61-21

3.     Tomasovia Tomaszów Lubelski     21  42  13  3    5       46-27

4.     Powiślak Końskowola               22  40  11  7    4    44-28

5.     Lewart Lubartów                     21  39  12  3    6    48-20

6.     Lublinianka Lublin                    22  34  9    7    6    37-23

7.     Kryształ Werbkowice            21  32  10  2    9    31-34

8.     Kłos Chełm                              20  30  9    3    8    33-34

9.     Łada 1945 Biłgoraj                   21  28  8    4    9    36-39

10.  Górnik II Łęczna                      21  27  8    3    10  45-38

11.  Eko Różanka                            21  25  7    4    10  28-41

12.  Sokół Adamów                        21  16  4    4    13  24-59

13.  Victoria Żmudź                        22  16  4    4    14  27-66

14.  MKS Ryki                                  22  12  3    3    16  21-66

15.  Roztocze Szczebrzeszyn          20  7    1    4    15  14-46



Kolejka 24 – 5-6 maja

Pauza: Łada 1945 Biłgoraj.

Kłos Chełm ; -; Górnik II Łęczna ; 5 maja, 16:00

Hetman Zamość ; -; Roztocze Szczebrzeszyn ; 5 maja, 16:00

Stal Kraśnik ; -; Tomasovia Tomaszów Lubelski ; 6 maja, 17:00

Sokół Adamów ; -; Lewart Lubartów ; 5 maja, 16:00

Victoria Żmudź ; -; MKS Ryki ; 6 maja, 17:00

Eko Różanka ; -; Lublinianka Lublin ; 6 maja, 15:00

Powiślak Końskowola – Kryształ Werbkowice ; 5 maja, 16:30

 

***

 

Zamojska Klasa Okręgowa

Kolejka 22 – 28-29 kwietnia

 

Unia Hrubieszów ; 4-0; Sokół Zwierzyniec ; 28 kwietnia, 16:00

Orion Dereźnia ; 2-0; Orkan Bełżec ; 28 kwietnia, 16:00

Ostoja Skierbieszów ; 0-6; Grom Różaniec ; 28 kwietnia, 17:00

Igros Krasnobród ; 1-2; Olimpiakos Tarnogród ; 28 kwietnia, 16:00

Huczwa Tyszowce ; 7-0; Gryf Gmina Zamość ; 28 kwietnia, 16:00

Omega Stary Zamość ; 3-3; Olimpia Miączyn ; 28 kwietnia, 17:00

Korona Łaszczów ; 0-1; Victoria Łukowa/Chmielek ; 28 kwietnia, 15:00

Włókniarz Frampol ; 3-1; Olender Sól ; 28 kwietnia, 11:30

 

Kolejka 23 – 1 maja

Olimpia Miączyn ; 2-5; Unia Hrubieszów ; 1 maja, 15:00

Włókniarz Frampol ; 2-0; Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) ; 1 maja, 15:00

Olender Sól ; 3-0; Korona Łaszczów ; 1 maja, 11:00

Victoria Łukowa/Chmielek ; 2-2; Omega Stary Zamość ; 1 maja, 16:00

Sokół Zwierzyniec ; 0-4; Huczwa Tyszowce ; 1 maja, 16:00

Gryf Gmina Zamość ; 4-0; Igros Krasnobród ; 1 maja, 17:00

Olimpiakos Tarnogród ; 2-1; Ostoja Skierbieszów ; 1 maja, 16:00

Grom Różaniec ; 4-0; Orkan Bełżec ; 1 maja, 17:00

 

Tabela

1.    Huczwa Tyszowce                              21 57     19   0       2          84-14

2.    Unia Hrubieszów                             21     51  16         3          2          58-16

3.    Victoria Łukowa/Chmielek                  21 48     15   3       3          63-25

4.    Grom Różaniec                                  21 37     10   7       4          47-32

5.    Omega Stary Zamość                        21 35     9     8       4          36-23

6.    Olimpiakos Tarnogród                        22 34     10   4       8          40-40

7.    Korona Łaszczów                               21 29     9     2       10        34-42

8.    Gryf Gmina Zamość                           22 29     8     5       9          39-31

9.    Orkan Bełżec                                      21 29     8     5       8          27-34

10.  Sokół Zwierzyniec                              21 29     9     2       10        31-43

11.  Włókniarz Frampol                             22 28     9     1       12        39-48

12.  Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)       21 17     4     5       12        22-47

13.  Olimpia Miączyn                                 21 15     4     3       14        26-62

14.  Olender Sól                                        22 15     2     9       11        21-40

15.  Igros Krasnobród                               21 14     3     5       13        20-48

16.  Ostoja Skierbieszów                           21 12     4     0       17        21-63



Kolejka 24 – 5-6 maja

Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) ; -; Grom Różaniec ; 6 maja, 16:00

Orkan Bełżec ; -; Olimpiakos Tarnogród ; 6 maja, 16:00

Ostoja Skierbieszów ; -; Gryf Gmina Zamość ; 5 maja, 17:00

Igros Krasnobród ; -; Sokół Zwierzyniec ; 6 maja, 16:00

Huczwa Tyszowce ; -; Olimpia Miączyn ; 6 maja, 16:00

Unia Hrubieszów ; -; Victoria Łukowa/Chmielek 5 maja, 16:00

Omega Stary Zamość ; -; Olender Sól ; 5 maja, 15:00

Korona Łaszczów ; -; Włókniarz Frampol ; 6 maja, 17:00

 

***


Zamojska Klasa A – grupa 2

Kolejka 15 – 28-29 kwietnia

 

Perła Telatyn ; 3-5; Pogoń 96 Łaszczówka ; 29 kwietnia, 14:00

Delta Nielisz ; 1-4; Granica Lubycza Królewska ; 29 kwietnia, 16:00

Szumy Susiec ; 1-4; Sparta Wożuczyn ; 29 kwietnia, 12:00

Metanoja Lipsko ; 2-2; Potok Sitno ; 29 kwietnia, 14:00

Graf Chodywańce ; 2-1; Szyszła Tarnoszyn ; 29 kwietnia, 13:00

Andoria Mircze ; 1-3; Sparta Łabunie ; 28 kwietnia, 11:00

 

Tabela

1.     Potok Sitno                          15  41  13  2    0    62-7

2.     Pogoń 96 Łaszczówka          15  34  11  1    3    51-23

3.     Granica Lubycza Królewska  15  31  9    4    2    25-11

4.     Sparta Wożuczyn                 15  30  9    3    3    46-23

5.     Andoria Mircze                   15  25  8    1    6    32-31

6.     Metanoja Lipsko                  15  22  6    4    5    35-32

7.     Sparta Łabunie                    15  22  7    1    7    24-32

8.     Szumy Susiec                      15  15  4    3    8    24-33

9.     Szyszła Tarnoszyn                15  14  4    2    9    14-32

10.   Graf Chodywańce                15  9    2    3    10  14-43

11.   Perła Telatyn                        15  7    2    1    12  18-52

12.   Delta Nielisz                         15  7    2    1    12  13-39


Kolejka 16 – 5-6 maja

Szumy Susiec ; -; Potok Sitno ; 6 maja, 13:30

Pogoń 96 Łaszczówka ; -; Andoria Mircze 6 maja, 15:00

Sparta Łabunie ; -; Graf Chodywańce ; 5 maja, 16:00

Szyszła Tarnoszyn ; -; Metanoja Lipsko ; 6 maja, 15:00

Sparta Wożuczyn ; -; Delta Nielisz ; 6 maja, 15:00

Granica Lubycza Królewska ; -; Perła Telatyn ; 5 maja, 16:00

 

***


Zamojska Klasa B

Kolejka 13 – 28-29 kwietnia

Pauza: Rakovia/Relax Księżpol.

Huragan Hrubieszów 6-4 Alwa Brody Małe 28 kwietnia, 17:00

Orion Jacnia ; 11-3; Albatros Biszcza ; 28 kwietnia, 15:00

GKS Tarnawatka ; 0-1; Wrzos Szyszków ; 28 kwietnia, 14:00

Ruch Machnów Nowy 0-2 KS Wola Różaniecka/Luchów 28 kwietnia, 16:00

 

Tabela

1.    Orion Jacnia                           12  23  7    2    3    48-30

2.    Wrzos Szyszków                    11  22  7    1    3    25-12

3.    Rakovia/Relax Księżpol          11  21  6    3    2    32-15

4.    GKS Tarnawatka                     12  19  6    1    5    25-27

5.    Huragan Hrubieszów          11  15  4    3    4    21-21

6.    Alwa Brody Małe                    12  13  4    1    7    29-34

7.    KS Wola Różaniecka/Luchów 11  13  4    1    6    22-22

8.    Ruch Machnów Nowy             11  10  3    1    7    17-36

9.    Albatros Biszcza                     11  9    2    3    6    14-36


Kolejka 14 – 5-6 maja

Pauza: Ruch Machnów Nowy.

KS Wola Różaniecka/Luchów ; -; GKS Tarnawatka ; 6 maja, 17:00

Wrzos Szyszków ; -; Orion Jacnia ; 5 maja, 17:00

Albatros Biszcza ; -; Huragan Hrubieszów ; 6 maja, 15:00

Alwa Brody Małe ; -; Rakovia/Relax Księżpol ; 5 maja, 16:30

 

***


Chełmska klasa Okręgowa

Kolejka 17 – 28-29 kwietnia

Tatran Kraśniczyn ; 1-5; Brat Siennica Nadolna ; 29 kwietnia, 16:00

Ogniwo Wierzbica ; 5-0; Hetman Żółkiewka ; 29 kwietnia, 16:00

Granica Dorohusk ; 2-4; Spółdzielca Siedliszcze ; 29 kwietnia, 16:00

Unia Białopole ; 6-2; Unia Rejowiec ; 28 kwietnia, 16:00

Hutnik Ruda-Huta ; 0-5; Frassati Fajsławice ; 29 kwietnia, 16:00

Orzeł Srebrzyszcze ; 1-1; Start Krasnystaw ; 28 kwietnia, 15:00

Sparta Rejowiec Fabryczny ; 2-3; Ruch Izbica ; 28 kwietnia, 16:00

 

Kolejka 18 – 2 maja

Orzeł Srebrzyszcze ; -; Ruch Izbica ; 9 maja, 17:30

w pierwotnym terminie (2 maja, 17:30) odwołany

Hetman Żółkiewka ; 2-3; Brat Siennica Nadolna ; 2 maja, 17:30

Tatran Kraśniczyn ; 2-3; Sparta Rejowiec Fabryczny ; 2 maja, 17:30

Start Krasnystaw ; 17-0; Hutnik Ruda-Huta ; 2 maja, 17:30

Frassati Fajsławice ; 1-1; Unia Białopole ; 2 maja, 17:30

Unia Rejowiec ; 2-3; Granica Dorohusk ; 2 maja, 17:30

Spółdzielca Siedliszcze ; 2-3; Ogniwo Wierzbica ; 2 maja, 17:30

 

Tabela

1.     Brat Siennica Nadolna         18  44  14  2    2    68-31

2.     Unia Białopole                   18  43  14  1    3    61-27

3.     Start Krasnystaw                 18  39  12  3    3    78-22

4.     Sparta Rejowiec Fabryczny 18  37  12  1    5    54-30

5.     Unia Rejowiec                     18  27  9    0    9    37-43

6.     Hetman Żółkiewka              18  27  8    3    7    39-39

7.     Frassati Fajsławice              18  27  8    3    7    53-41

8.     Ruch Izbica                         17  25  8    1    8    50-44

9.     Granica Dorohusk               18  21  6    3    9    28-42

10.   Ogniwo Wierzbica                18  21  7    0    11  29-35

11.   Spółdzielca Siedliszcze        18  18  5    3    10  35-49

12.   Tatran Kraśniczyn                18  16  4    4    10  30-53

13.   Orzeł Srebrzyszcze              17  14  4    2    11  30-59

14.   Hutnik Ruda-Huta                18  2    0    2    16  27-104



Kolejka 19 – 5-6 maja

Start Krasnystaw – Unia Białopole ; 6 maja, 16:00

Spółdzielca Siedliszcze – Hetman Żółkiewka ; 6 maja, 16:00

Ogniwo Wierzbica ; -; Unia Rejowiec ; 6 maja, 16:00

Granica Dorohusk ; -; Frassati Fajsławice ; 6 maja, 16:00

Hutnik Ruda-Huta ; -; Ruch Izbica ; 5 maja, 17:00

Orzeł Srebrzyszcze ; -; Tatran Kraśniczyn ; 6 maja, 17:00

Sparta Rejowiec Fabryczny – Brat Siennica Nadolna 5 maja, 16:00

 

Opracował – mak

Foto – Marek Hubert Kitliński