Piłkarskie Ligi 28 V – 1 VI 2022 r.

W IV lidze Kryształ Werbkowice pokonał rezerwy Górnika Łęczna, niestety przegrał w Lublinie z rezerwami Motoru i zajmuje 7 lokatę za Startem Krasnystaw o jeden punkt a do końca rozgrywek pozostały 3 kolejki. W klasie okręgowej znakomity mecz rozegrała Andoria Mircze remisując z renomowanym zespołem, jakim jest Łada Biłgoraj. Do końca rozgrywek pozostały 4 kolejki. W klasie A Unia Hrubieszów pewnie pokonała rywali z Korchowa i lideruje z przewagą 5 punktów. Do końca rozgrywek pozostały 4 kolejki, ale w najbliższej Unia pauzuje. W klasie B Huragan Hrubieszów gromi kolejnego przeciwnika, ale jest trzeci w tabeli, lecz aby awansować trzeba wygrać ostatnie trzy mecze i liczyć na potknięcie się BKS Bodaczów, który jest drugi. 

Reklamy

IV liga 2021/2022, grupa: lubelska (mistrzowska)

Kolejka 8 – 28-29 maja 
Powiślak Końskowola  1-2 Świdniczanka Świdnik  28 maja, 11:00
Stal Kraśnik  1-0 Opolanin Opole Lubelskie  28 maja, 17:00
Kryształ Werbkowice  2-1 Górnik II Łęczna  29 maja, 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski  4-1 Grom Różaniec  28 maja, 15:00
Lublinianka Lublin  2-0 Granit Bychawa  28 maja, 17:00
Motor II Lublin  4-3 Start Krasnystaw  28 maja, 17:00

Kryształ Werbkowice – Górnik II Łęczna 2:1 (0:1)

Bramki: Stanisław Rybka 50 i 65’ – Marcel Obroślak 41’, Skład Kryształu: Robert Suchodolski, Maciej Wójtowicz, Szymon Wanarski (90’ Dariusz Iwon), Mikołaj Grzęda, Sebastian Denkiewicz (78’ Damian Otręba), Sergiej Borys, Grzegorz Mulawa, Stanisław Rybka, Bartłomiej Reszczyński (70’Jakub Jarosz), Mateusz Oleszczuk (62’ Błażej Omański), Karol Lis (70’ Jakub Jarosz).Żółte kartki: 26’ Bartłomiej Reszczyński, 89’ Robert Suchodolski, 90’ Mikołaj Grzęda – 65’ Marcel Obroślak, 2 x Arkadiusz Pluta i za to 58’ czerwona.

Kolejka 9 – 1 czerwca 
Huragan Międzyrzec Podlaski  1-2 Stal Kraśnik  1 czerwca, 17:30
Lublinianka Lublin  1-1 Świdniczanka Świdnik  1 czerwca, 17:00
Motor II Lublin  3-1 Kryształ Werbkowice  1 czerwca, 16:00
Powiślak Końskowola  1-2 Start Krasnystaw  1 czerwca, 17:30
Górnik II Łęczna  1-4 Grom Różaniec  1 czerwca, 18:00
Opolanin Opole Lubelskie  3-1 Granit Bychawa  1 czerwca, 17:30

Motor II Lublin – Kryształ Werbkowice 3:1 (1:1)
Bramki: ?(23), ?(52), ?(75 – rzut karny) – Rybka (41′)
Motor: Lach – Bednarczyk, Wójcik, Michota, Nasalski, Gierała, Frąckowiak, Knap, Pytka, Wójtowicz, Kosior
Kryształ: Rojek – Wanarski, Mulawa, Borys, Wójtowicz, Omański, Rybka, Sas, Lis, Denkiwicz, Grzęda
Żółte kartki:  
Arbiter główny: Patryk Zielant (KS Lublin)

Tabela po 9 rundach

1.  Lublinianka Lublin 9 72 6 3 0 18-2
2.  Świdniczanka Świdnik 9 68 6 2 1 32-11
3.  Stal Kraśnik 9 67 6 2 1 14-5
4.  Motor II Lublin 9 65 6 1 2 25-13
5.  Huragan Międzyrzec Podlaski 9 62 2 4 3 12-15
6.  Start Krasnystaw 9 58 5 1 3 15-9
7.  Kryształ Werbkowice 9 57 4 2 3 15-15
8.  Górnik II Łęczna 9 47 2 0 7 9-22
9.  Granit Bychawa 9 47 2 2 5 13-16
10.  Grom Różaniec 9 42 2 2 5 13-26
11.  Opolanin Opole Lubelskie 9 36 1 1 7 6-26
12.  Powiślak Końskowola 9 33 1 2 6 12-24
Kolejka 10 – 4-5 czerwca 
Świdniczanka Świdnik  Huragan Międzyrzec Podlaski  5 czerwca, 17:00
Stal Kraśnik  Powiślak Końskowola  5 czerwca, 17:00
Granit Bychawa  Motor II Lublin  5 czerwca, 17:00
Grom Różaniec  Lublinianka Lublin  5 czerwca, 17:00
Start Krasnystaw  Górnik II Łęczna  4 czerwca, 11:00
Kryształ Werbkowice  Opolanin Opole Lubelskie  5 czerwca, 17:00

***

Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Zamość

Kolejka 26 – 28-29 maja 
Andoria Mircze  1-1 Łada 1945 Biłgoraj  29 maja, 17:00
Olimpiakos Tarnogród  0-4 Tanew Majdan Stary  28 maja, 13:00
Pogoń 96 Łaszczówka  1-2 Omega Stary Zamość  29 maja, 17:00
Sparta Łabunie  1-0 Granica Lubycza Królewska  28 maja, 17:00
Olimpia Miączyn  2-1 Roztocze Szczebrzeszyn  28 maja, 17:00
Włókniarz Frampol  4-1 Victoria Łukowa  29 maja, 17:00
Korona Łaszczów  0-1 Błękitni Obsza  28 maja, 17:00
Metalowiec Goraj  3-0 Tur Turobin  28 maja, 17:00

Andoria – Łada 1:1
20′ 1:0 Nazar Turevych
29′ 1:1 Aleksei Goncharevich

Skład Andorii: Mac P. – Kaczyński, Baran, Lizun, Sitarz – Barszczewski, Huryn (79′), Matysiak, Szumlański (85′) – Wojczuk, Turevych (79′). Na ławce: Kondrat (79′), Mac A. (79′), Pryl J., Smal (85′), Surmacz, Guz. MVP spotkania z Ładą Biłgoraj wybrany został Kacper Matysiak, który otrzymuje upominek od Super Labs!

Tabela po 26 rundach

1.  Omega Stary Zamość 26 64 20 4 2 80-24
2.  Błękitni Obsza 26 62 19 5 2 49-17
3.  Tanew Majdan Stary 26 57 17 6 3 69-25
4.  Łada 1945 Biłgoraj 26 52 15 7 4 63-30
5.  Olimpia Miączyn 26 43 14 1 11 53-43
6.  Olimpiakos Tarnogród 26 40 11 7 8 37-36
7.  Korona Łaszczów 26 34 10 4 12 45-46
8.  Pogoń 96 Łaszczówka 26 34 9 7 10 51-44
9.  Andoria Mircze 26 31 9 4 13 39-44
10.  Granica Lubycza Królewska 26 30 8 6 12 34-43
11.  Victoria Łukowa 26 30 9 3 14 48-50
12.  Włókniarz Frampol 26 30 8 6 12 38-65
13.  Metalowiec Goraj 26 30 9 3 14 28-41
14.  Roztocze Szczebrzeszyn 26 24 7 3 16 28-49
15.  Sparta Łabunie 26 16 5 1 20 33-85
16.  Tur Turobin 26 12 3 3 20 25-78
Kolejka 27 – 4-5 czerwca 
Metalowiec Goraj  Łada 1945 Biłgoraj  4 czerwca, 17:30
Tur Turobin  Korona Łaszczów  5 czerwca, 17:00
Błękitni Obsza  Włókniarz Frampol  4 czerwca, 17:00
Victoria Łukowa  Olimpia Miączyn  5 czerwca, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn  Sparta Łabunie  5 czerwca, 17:00
Granica Lubycza Królewska  Pogoń 96 Łaszczówka  5 czerwca, 17:00
Omega Stary Zamość  Olimpiakos Tarnogród  4 czerwca, 16:00
Tanew Majdan Stary  Andoria Mircze  5 czerwca, 17:00

***

Klasa A 2021/2022, grupa: Zamość

Kolejka 22 – 28-29 maja 
Pauza: Gryf Gmina II Zamość.
 
Olender Sól  3-4 Orion Jacnia  28 maja, 17:00
Orkan Bełżec  1-0 Sokół Zwierzyniec  29 maja, 16:00
Unia Hrubieszów  4-0 Tarpan Korchów  28 maja, 16:00
Ostoja Skierbieszów  2-1 Graf Chodywańce  28 maja, 17:00
Orzeł Tereszpol  0-4 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)  29 maja, 16:00
Szumy Susiec  2-5 Potok Sitno  29 maja, 16:00

 Unia Hrubieszów – Tarpan Korchów 4:0 (0:0)

Skład Unii Hrubieszów: Wikło, Seb. Oleszczuk (70′ Kozioł), Starushkevych, Bala (90 Krawczuk), Blicharz (80′ Zając), Pędlowski, Kuron, Jabłoński, Kuczyński (75′ Barzał), Niderla (82′ S. Kogut), Olęder (68′ Różniatowski)

Skład Tarpana Korchów: Szponar, Grelak, K. Szkałuba, Grasza, Mróz (75′ A. Szkałuba),Czerw, Pleskacz, Kaproń, Ostasz, Wójcik, Brzyski

Żółte kartki: Seb. Oleszczuk, Pędlowski – Mróz

Bramki: Olęder 55′, 67′, Barzał 76′, Pędlowski 78′

Sędziował: Adam Pawęzka

Zdjęcia z meczu —> Kliknij Tutaj!

Tabela 

1.  Unia Hrubieszów 21 56 18 2 1 65-13
2.  Orkan Bełżec 21 51 16 3 2 71-23
3.  Graf Chodywańce 20 41 13 2 5 58-38
4.  Tarpan Korchów 20 33 10 3 7 39-41
5.  Potok Sitno 20 29 9 2 9 59-46
6.  Olender Sól 20 28 8 4 8 36-41
7.  Sokół Zwierzyniec 21 28 9 1 11 40-45
8.  Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 20 27 8 3 9 39-41
9.  Szumy Susiec 20 21 6 3 11 41-48
10.  Ostoja Skierbieszów 20 20 6 2 12 28-46
11.  Gryf Gmina II Zamość 20 20 6 2 12 35-52
12.  Orzeł Tereszpol 20 14 4 2 14 31-68
13.  Orion Jacnia 21 13 4 1 16 38-78
Kolejka 23 – 4-5 czerwca 
Pauza: Unia Hrubieszów.
 
Szumy Susiec  Olender Sól  5 czerwca, 15:00
Potok Sitno  Orzeł Tereszpol  4 czerwca, 17:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)  Ostoja Skierbieszów  5 czerwca, 17:00
Graf Chodywańce  Gryf Gmina II Zamość  4 czerwca, 17:00
Tarpan Korchów  Orkan Bełżec  5 czerwca, 16:00
Sokół Zwierzyniec  Orion Jacnia  5 czerwca, 16:00

***

Klasa B 2021/2022, grupa: Zamość II

Kolejka 15 – 28-29 maja 
Perła Deszkowice  1-2 Roztocze II Szczebrzeszyn  28 maja, 17:00
Sparta Wożuczyn  2-0 Delta Nielisz  29 maja, 17:00
Perła Telatyn  1-7 Huragan Hrubieszów  29 maja, 12:00
BKS Bodaczów  5-1 Ruch Machnów Nowy  28 maja, 17:00
Szyszła Tarnoszyn  2-2 Igros II Krasnobród  28 maja, 14:00

Tabela po 15 rundach

1.  Delta Nielisz 15 40 13 1 1 55-12
2.  BKS Bodaczów 15 37 12 1 2 55-19
3.  Huragan Hrubieszów 15 37 12 1 2 91-15
4.  Sparta Wożuczyn 15 25 8 1 6 51-26
5.  Igros II Krasnobród 15 23 7 2 6 33-34
6.  Szyszła Tarnoszyn 15 19 5 4 6 37-36
7.  Ruch Machnów Nowy 15 12 3 3 9 26-66
8.  Perła Deszkowice 15 10 3 1 11 16-43
9.  Perła Telatyn 15 8 2 2 11 20-70
10.  Roztocze II Szczebrzeszyn 15 6 2 0 13 12-75
Kolejka 16 – 4-5 czerwca 
Roztocze II Szczebrzeszyn  Szyszła Tarnoszyn  4 czerwca, 17:00
Igros II Krasnobród  BKS Bodaczów  5 czerwca, 13:00
Ruch Machnów Nowy  Perła Telatyn  4 czerwca, 16:00
Huragan Hrubieszów  Sparta Wożuczyn  4 czerwca, 16:00
Delta Nielisz  Perła Deszkowice  4 czerwca, 17:00

Perła Telatyn – Huragan Hrubieszów 1:7 (0:5)

Bramki Huraganu: Piotr Fulara 5x, Yaroslav Skakh, Piotr Lisiczyński

­

Opracował – mak

Foto – Unia Hrubieszów


Zobacz też:

Uwaga chwalę się! Bartek Kitliński z minimum na Mistrzostwa Świata Juniorów w biegu na 800 m [ZDJĘCIA]

Uwaga chwalę się! Bartek Kitliński z minimum na Mistrzostwa Świata Juniorów w biegu na 800 m [ZDJĘCIA]