Piłkarskie ligi 30/31 VIII 2008 r.

W klasie „O” Kryształ wygrał na wyjeździe, a Unia ma kłopoty ze stadionem i Policją, więc nie grała. W klasie „A” Huragan i Płomień wygrali na wyjeździe, a Andoria po porażce została bez trenera. Honor Unii uratowali trampkarze. W najbliższy weekend zaczyna klasa „B”.

Reklamy

***

Zamojska Klasa Okręgowa

Unia Hrubieszów-Huczwa Tyszowce – przełożony
Aramis-Orkan Bełżec-Kryształ Werbkowice 1:2 (0:0) bramki dla Kryształu zdobyli: A. Mac w 52 min i B. Pomykała w 90 min., B. Juszczuk za 2 żółte karki otrzymał czerwoną
Roztocze Szczebrzeszyn-Olimpiakos Tarnogród 1:0
Omega Stary Zamość-Sparta Wożuczyn 2:2
Ostoja Skierbieszów-Victoria Łukowa-Chmielek 1:3
Włókniarz Frampol-Hetman II Zamość 3:1
Korona Łaszczów-Echo Zawada 1:2
Nord 98 Wysokie-Cosmos Józefów – przełożony

Tabela

1.Victoria Łukowa/Chmielek 4 12 10-2
2.Kryształ Werbkowice 4 10 17-3
3.Roztocze Szczebrzeszyn 4 10 7-3
4.Huczwa Tyszowce 3 7 9-5
5.Ostoja Skierbieszów 4 6 6-5
6.Nord 98 Wysokie 3 6 8-6
7.Włókniarz Frampol 4 6 8-7
8.Echo Zawada 4 6 4-5
9.Hetman II Zamość 4 6 6-8
10.Sparta Wożuczyn 4 5 7-8
11.Korona Łaszczów 4 3 6-8
12.Unia Hrubieszów 3 3 4-16
13.Cosmos Józefów 3 3 4-7
14.Olimpiakos Tarnogród 4 2 4-6
15.Omega Stary Zamość 4 1 6-11
16.Orkan Bełżec 4 0 2-8

Kolejno: miejsce w tabeli, nazwa drużyny i miejscowości, ilość meczów, zdobyte punkty, strzelone i stracone bramki

Następna kolejka 5 – 6-7 IX

Sparta Wożuczyn -Unia Hrubieszów 7 IX 15:00
Kryształ Werbkowice -Ostoja Skierbieszów 6 IX g.15.00
Cosmos Józefów -Roztocze Szczebrzeszyn 7 IX 16:00
Hetman II Zamość -Nord 98 Wysokie
Echo Zawada -Włókniarz Frampol
Victoria Łukowa/Chmielek -Korona Łaszczów 6 IX 17:00
Huczwa Tyszowce -Orkan Bełżec 7 IX g. 16.00
Olimpiakos Tarnogród -Omega Stary Zamość 7 IX 16:00

***

Zamojska Klasa A – grupa 2

Ruch Machnów Nowy-Płomień-Spartan Nieledew 1:2

Legion Komarów-Huragan Gmina Hrubieszów 2:7, bramki dla Huragana zdobyli: Robert Gis 2, Łukasz Myśliwiec 3, Michał Zalewski 2, ponadto w kadrze są: Grzegorz Szczepaniak i Andrzej Tracz – bramkarze, Michał Baran, Piotr Bodnar (grający prezes klubu, ciekawe czy w kraju jest więcej takich przypadków), Artur Galak, Gabriel Iwan, Wojciech Jaroński, Paweł Kujawski, Patryk Łuszczyński, Wojciech Szewczuk, Janusz Wargacki – obrońcy, Arkadiusz Góra, Michał Grzeszczuk, Marcin Jantas, Przemysław Jeczeń, Paweł Kucy, Kamil Kuźmiński – pomocnicy, Łukasz Chabros, Krzysztof Kluczyk, Jacek Ptak, Arkadiusz Szala, Wojciech Żmura, trener – Jacek Jaworski, kierownik drużyny – Mieczysław Kostecki. Rocznik 1993 i młodsi występują w okręgowej lidze juniorów.

Andoria Mircze-Perła Telatyn 0:5
Sparta Łabunie-Olimpia Miączyn 1:2
Pogoń 96 Łaszczówka-Granica Lubycza Królewska 0:3
Igros Krasnobród-Szumy Susiec 1:2

Tabela po 3 kolejkach

1. Olimpia Miączyn 9 12-4
2. Granica Lubycza Królewska 7 6-0
3. Szumy Susiec 7 4-1
4. Perła Telatyn 7 14-1
5. Płomień Spartan Nieledew 6 11-11
6. Huragan Hrubieszów 4 11-8
7. Igros Krasnobród 3 10-10
8. Pogoń 96 Łaszczówka 3 5-8
9. Sparta Łabunie 3 2-5
10. Ruch Machnów Nowy 2 3-4
11. Andoria Mircze 0 0-8
12. Legion Komarów 0 6-24

Kolejno: miejsce w tabeli, nazwa drużyny i miejscowości, zdobyte punkty, strzelone i stracone bramki

Następna kolejka 4 – 6-7 IX

Huragan Hrubieszów – Andoria Mircze 6 IX g.16.00 w Teptiukowie
Płomień Spartan Nieledew – Legion Komarów 6 IX g. 15.00
Granica Lubycza Królewska -Olimpia Miączyn 7 IX g. 17.00
Perła Telatyn -Sparta Łabunie
Szumy Susiec -Ruch Machnów Nowy
Pogoń 96 Łaszczówka -Igros Krasnobród

***

Wojewódzka Liga Trampkarzy Starszych

Unia Hrubieszów – Niedźwiadek Chełm 2:1

Tabela

1. Sygnał Lublin 2 6 9:1
2. Jedynka Krasnystaw 2 6 7:3
3. Tomasovia 2 4 14:4
4. MUKS Krasnik 1 3 8:0
5. AMSPN Hetman Zamość 1 3 3:0
6. Unia Hrubieszów 2 3 2:3
7. Włodawianka 1 1 4:4
8. Avia Świdnik 1 0 3:5
9. Skorpion Zamość 1 0 0:3
10. Janowianka 1 0 1:5
11. Niedźwiadek Chełm 2 0 1:6
12. OSiR Biłgoraj 2 0 0:18

Kolejno: miejsce w tabeli, nazwa drużyny i miejscowości, ilość meczów, zdobyte punkty, strzelone i stracone bramki

Następny mecz

Janowianka – Unia Hrubieszów

***

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

Termin 3 – 23/24 VIII

Nord 98 Wysokie – ASPN Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 3
Cosmos Józefów – Włókniarz Frampol 0 : 3
Echo Zawada – Ostoja Skierbieszów 1 : 3
Kryształ Werbkowice – Unia Hrubieszów 3 : 0
Huczwa Tyszowce – Omega Stary Zamość 0 : 1
Sparta Wożuczyn – Olimpiakos Tarnogród 6 : 0 vo
pauza – Korona Łaszczów
pauza – Orkan-Aramis Bełżec

Termin 4 – 30/31 VIII

ASPN Roztocze Szczebrzeszyn – Olimpiakos Tarnogród 7 : 1
Omega Stary Zamość – Sparta Wożuczyn 2 : 0
Unia Hrubieszów – Huczwa Tyszowce przełożony
Orkan-Aramis Bełżec – Kryształ Werbkowice 2 : 1 (bramka dla Kryształu M. Wojtowicz)
Korona Łaszczów – Echo Zawada 0 : 0
Nord 98 Wysokie – Cosmos Józefów przełożony
Ostoja Skierbieszów – pauza
Włókniarz Frampol – pauza

Tabela

1.Włókniarz Frampol 3 9 16-0
2.Sparta Wożuczyn 4 9 16-3
3.Kryształ Werbkowice 4 9 12-6
4.Cosmos Józefów 3 6 9-3
5.Omega Stary Zamość 3 6 5-4
6.Roztocze Szczebrzeszyn 4 6 10-20
7.Korona Łaszczów 3 4 4-3
8.Echo Zawada 4 4 3-7
9.Orkan-Aramis Bełżec 2 3 3-3
10.Unia Hrubieszów 2 3 3-3
11.Huczwa Tyszowce 3 3 4-5
12.Ostoja Skierbieszów 2 3 3-7
13.Nord 98 Wysokie 3 0 2-12
14.Olimpiakos Tarnogród 4 0 3-17

Kolejno: miejsce w tabeli, nazwa drużyny i miejscowości, ilość meczów, zdobyte punkty, strzelone i stracone bramki

***

Zamojska Klasa „B” – II grupa

I Kolejka 1 – 6-7 IX

Pauza: GKS Tarnawatka.
Altus Szychowice – GLKS Jarosławiec 7 IX g.16.00
Graf Chodywańce – Kresy Dołhobyczów 7 IX g. 13.00
Metanoja Lipsko – Szyszła/Zryw Ulhówek

***

Ekstraklasa

Niestety Tomasz Kiełbowicz Legia Warszawa i Dawid Nowak GKS Bełchatów (kontuzja) nie wystąpili w meczach.

***

III liga

Avia Świdnik – Resovia Rzeszów 1:3 (1:2), Łukasz Kamiński wszedł na boisko od 60 minuty
Łada Biłgoraj – Stal Kraśnik 2:1 (0:0), Piotr Fulara rozegrał znakomity mecz będąc autorem zwycięstwa Łady, siejąc postrach swoimi dokładnymi podaniami w pole karne Stali, po jednym z tych podań Zarczuk w 69 min. ulokował piłkę w siatce przeciwnika

***

IV liga

Unia Bełżyce – POM Piotrowice 3:0 (1:0)Tym razem słabszy mecz Krystiana Okoniewskiego

***

Lubelska A klasa

Drużyna Marka Huberta Kitlińskiego GKS Niedźwiada pokonała Świdniczankę Świdnik 3:1 (1:0)

***

Lekarz sportowy

Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej opublikował listę 30 lekarzy z województwa posiadających uprawnienia do przeprowadzania badań lekarskich wśród sportowców, niestety wśród nich nie ma żadnego lekarza z Hrubieszowa.

***

Konferencja Sprawozdawczo – Wyborcza Trenerów i Instruktorów ZOZPN

W dniu 15 września 2008 r. (poniedziałek) w Świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej im. Waleriana Łukasińskiego przy ulicy Orzeszkowej 28 w Zamościu odbędzie się Konferencja Sprawozdawczo-Wyborcza Trenerów i Instruktorów ZOZPN. Uprawnione do udziału w Konferencji z głosem stanowiącym są osoby posiadające minimum tytuł animatora sportu, pracujące w ciągu ostatnich dwóch lat w klubach. Konferencja rozpocznie się o godzinie 17.00 (I termin) lub 17.30 (II termin)

***

Ostatnie tytuły w prasie o Unii Hrubieszów:

Lubelski Sport Express – Co się dzieje w Hrubieszowie ?

Kronika Tygodnia – Organizacyjny blamaż Unii

Lubelski Sport Express – Hrubieszów się kompromituje

I to jest też promocja miasta ??? !!!

Opracował – mak

Na zdjęciu – Wychowanek Unii Hrubieszów – Jacek Jaworski został trenerem Huragana Gminy Hrubieszów.

zobacz zdjęcia z meczu trampkarzy Unii >>