Piłkarskie ligi 4-5.06.2022 r.

W IV lidze Kryształ Werbkowice wygrywa i zajmuje 7 lokatę. Przed kibicami ciekawy mecz w Werbkowicach z liderem Lublinianką. W klasie okręgowej Andoria Mircze przegrywa i jest 10. W Klasie A Unie pauzowała i ma 4 punkty przewagi nad wiceliderem. W klasie B Huragan Hrubieszów wygrywa, ale rywal do awansu również, więc Status Quo trwa w sprawie awansu.

Reklamy

IV liga 2021/2022, grupa: lubelska (mistrzowska)

Kolejka 10 – 4-5 czerwca 
Świdniczanka Świdnik  3-3 Huragan Międzyrzec Podlaski  5 czerwca, 17:00
Stal Kraśnik  4-2 Powiślak Końskowola  5 czerwca, 17:00
Granit Bychawa  3-2 Motor II Lublin  5 czerwca, 17:00
Grom Różaniec  1-5 Lublinianka Lublin  5 czerwca, 17:00
Start Krasnystaw  4-0 Górnik II Łęczna  4 czerwca, 11:00
Kryształ Werbkowice  4-2 Opolanin Opole Lubelskie  5 czerwca, 17:00

Kryształ Werbkowice – Opolanin Opole Lubelskie 4:2 (2:0)
Bramki: Mulawa (10′), Rybka (17′, 90′), Denkiewicz (87′) – Rybak (54′, 83′) 
Kryształ: Suchodolski – Pupeć, Mulawa, Borys, Wanarski, Denkiewicz, Omański (63′ Lis), Jarosz (90′ Rojek), Rybka, Reszczyński, Grzęda (68′ Wójtowicz). Trener: Jacek Ziarkowski
Żółte kartki: Wanarski, Pupeć, Jarosz, Denkiewicz – Jakimiński, Sałasiński  
Sędziował: Chmura jako główny oraz Jasina, Górski (wszyscy OKS Zamość)
Widzów: 100

Tabela 

1.  Lublinianka Lublin 10 75 7 3 0 23-3
2.  Stal Kraśnik 10 70 7 2 1 18-7
3.  Świdniczanka Świdnik 10 69 6 3 1 35-14
4.  Motor II Lublin 10 65 6 1 3 27-16
5.  Huragan Międzyrzec Podlaski 10 63 2 5 3 15-18
6.  Start Krasnystaw 10 61 6 1 3 19-9
7.  Kryształ Werbkowice 10 60 5 2 3 19-17
8.  Granit Bychawa 10 50 3 2 5 16-18
9.  Górnik II Łęczna 10 47 2 0 8 9-26
10.  Grom Różaniec 10 42 2 2 6 14-31
11.  Opolanin Opole Lubelskie 10 36 1 1 8 8-30
12.  Powiślak Końskowola 10 33 1 2 7 14-28
Kolejka 11 – 11-12 czerwca 
Świdniczanka Świdnik  Górnik II Łęczna  11 czerwca, 17:00
Kryształ Werbkowice  Lublinianka Lublin  11 czerwca, 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski  Start Krasnystaw  11 czerwca, 17:00
Motor II Lublin  Stal Kraśnik  11 czerwca, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie  Grom Różaniec  11 czerwca, 17:00
Powiślak Końskowola  Granit Bychawa  11 czerwca, 17:00

***

Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Zamość

Kolejka 27 – 4-5 czerwca 
Metalowiec Goraj  2-3 Łada 1945 Biłgoraj  4 czerwca, 17:30
Tur Turobin  0-4 Korona Łaszczów  5 czerwca, 18:00
Błękitni Obsza  1-1 Włókniarz Frampol  4 czerwca, 17:00
Victoria Łukowa  1-1 Olimpia Miączyn  5 czerwca, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn  1-3 Sparta Łabunie  5 czerwca, 17:00
Granica Lubycza Królewska  1-2 Pogoń 96 Łaszczówka  5 czerwca, 17:00
Omega Stary Zamość  3-0 Olimpiakos Tarnogród  4 czerwca, 16:00
Tanew Majdan Stary  4-0 Andoria Mircze  5 czerwca, 17:00

Tanew Majdan Stary – Andoria Mircze 4:0 (4:0)

Tym razem bez punktów, ale ciągle z realnymi szansami na pozostanie w klasie okręgowej. Przed nami jeszcze mecz w Mirczu z liderem – Omegą Stary Zamość, wyjazdowe spotkanie z Granicą i meczu u siebie na zakończenie sezonu z Roztoczem Szczebrzeszyn. Skład: Guz – Kaczyński (46′ Wybranowski), Baran (35′ Kondrat), Lizun, Sitarz – Barszczewski, Huryn (85′ Surmacz), Matysiak, Szumlański – Wojczuk (89′ Pryl J.), Turevych (83′ Mac A.)

Tabela 

1.  Omega Stary Zamość 27 67 21 4 2 83-24
2.  Błękitni Obsza 27 63 19 6 2 50-18
3.  Tanew Majdan Stary 27 60 18 6 3 73-25
4.  Łada 1945 Biłgoraj 27 55 16 7 4 66-32
5.  Olimpia Miączyn 27 44 14 2 11 54-44
6.  Olimpiakos Tarnogród 27 40 11 7 9 37-39
7.  Korona Łaszczów 27 37 11 4 12 49-46
8.  Pogoń 96 Łaszczówka 27 37 10 7 10 53-45
9.  Victoria Łukowa 27 31 9 4 14 49-51
10.  Andoria Mircze 27 31 9 4 14 39-48
11.  Włókniarz Frampol 27 31 8 7 12 39-66
12.  Granica Lubycza Królewska 27 30 8 6 13 35-45
13.  Metalowiec Goraj 27 30 9 3 15 30-44
14.  Roztocze Szczebrzeszyn 27 24 7 3 17 29-52
15.  Sparta Łabunie 27 19 6 1 20 36-86
16.  Tur Turobin 27 12 3 3 21 25-82
Kolejka 28 – 11-12 czerwca 
Łada 1945 Biłgoraj  Tanew Majdan Stary  12 czerwca, 17:00
Andoria Mircze  Omega Stary Zamość  11 czerwca, 17:00
Olimpiakos Tarnogród  Granica Lubycza Królewska  11 czerwca, 17:00
Pogoń 96 Łaszczówka  Roztocze Szczebrzeszyn  11 czerwca, 17:00
Sparta Łabunie  Victoria Łukowa  12 czerwca, 16:00
Olimpia Miączyn  Błękitni Obsza  12 czerwca, 17:00
Włókniarz Frampol  Tur Turobin  12 czerwca, 17:00
Korona Łaszczów  Metalowiec Goraj  12 czerwca, 17:00

***

Klasa A 2021/2022, grupa: Zamość

Kolejka 23 – 4-5 czerwca 
Pauza: Unia Hrubieszów.
 
Szumy Susiec  3-4 Olender Sól  5 czerwca, 15:00
Potok Sitno  5-0 Orzeł Tereszpol  4 czerwca, 17:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)  3-1 Ostoja Skierbieszów  5 czerwca, 17:00
Graf Chodywańce  3-3 Gryf Gmina II Zamość  4 czerwca, 17:00
Tarpan Korchów  1-1 Orkan Bełżec  5 czerwca, 16:00
Sokół Zwierzyniec  1-4 Orion Jacnia  5 czerwca, 16:00

Tabela 

1.  Unia Hrubieszów 21 56 18 2 1 65-13
2.  Orkan Bełżec 22 52 16 4 2 72-24
3.  Graf Chodywańce 21 42 13 3 5 61-41
4.  Tarpan Korchów 21 34 10 4 7 40-42
5.  Potok Sitno 21 32 10 2 9 64-46
6.  Olender Sól 21 31 9 4 8 40-44
7.  Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 21 30 9 3 9 42-42
8.  Sokół Zwierzyniec 22 28 9 1 12 41-49
9.  Szumy Susiec 21 21 6 3 12 44-52
10.  Gryf Gmina II Zamość 21 21 6 3 12 38-55
11.  Ostoja Skierbieszów 21 20 6 2 13 29-49
12.  Orion Jacnia 22 16 5 1 16 42-79
13.  Orzeł Tereszpol 21 14 4 2 15 31-73
Kolejka 24 – 11-12 czerwca 
Pauza: Orkan Bełżec.
 
Olender Sól  Sokół Zwierzyniec  12 czerwca, 17:00
Orion Jacnia  Tarpan Korchów  11 czerwca, 18:00
Unia Hrubieszów  Graf Chodywańce  11 czerwca, 11:00
Gryf Gmina II Zamość  Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)  11 czerwca, 16:00
Ostoja Skierbieszów  Potok Sitno  12 czerwca, 17:00
Orzeł Tereszpol  Szumy Susiec  11 czerwca, 17:00

***

Klasa B 2021/2022, grupa: Zamość II

Kolejka 16 – 4-5 czerwca 
Roztocze II Szczebrzeszyn  0-4 Szyszła Tarnoszyn  4 czerwca, 17:00
Igros II Krasnobród  1-5 BKS Bodaczów  5 czerwca, 12:00
Ruch Machnów Nowy  5-1 Perła Telatyn  4 czerwca, 16:00
Delta Nielisz  3-0 Perła Deszkowice  4 czerwca, 17:00
Huragan Hrubieszów  6-0 (4:0) Sparta Wożuczyn  4 czerwca, 16:00

Bramki Huraganu: Tomasz Przeworski 12’;, Krystian Oleszczuk 15’, 30’, 75’ Yarolav Skakh 42’, Adrian Oleszczuk 81’

Tabela 

1.  Delta Nielisz 16 43 14 1 1 58-12
2.  BKS Bodaczów 16 40 13 1 2 60-20
3.  Huragan Hrubieszów 16 40 13 1 2 97-15
4.  Sparta Wożuczyn 16 25 8 1 7 51-32
5.  Igros II Krasnobród 16 23 7 2 7 34-39
6.  Szyszła Tarnoszyn 16 22 6 4 6 41-36
7.  Ruch Machnów Nowy 16 15 4 3 9 31-67
8.  Perła Deszkowice 16 10 3 1 12 16-46
9.  Perła Telatyn 16 8 2 2 12 21-75
10.  Roztocze II Szczebrzeszyn 16 6 2 0 14 12-79
Kolejka 17 – 11-12 czerwca 
Delta Nielisz  Roztocze II Szczebrzeszyn  12 czerwca, 13:00
Perła Deszkowice  Huragan Hrubieszów  12 czerwca, 13:00
Sparta Wożuczyn  Ruch Machnów Nowy  12 czerwca, 13:00
Perła Telatyn  Igros II Krasnobród  12 czerwca, 13:00
BKS Bodaczów  Szyszła Tarnoszyn  12 czerwca, 13:00

Opracował – mak

Fot. Kryształ Werbkowice


Zobacz też:

Oto największe piłkarskie talenty z Lubelszczyzny. Znamy zwycięzców wojewódzkich finałów Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” [ZDJĘCIA]

Oto największe piłkarskie talenty z Lubelszczyzny. Znamy zwycięzców wojewódzkich finałów Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” [ZDJĘCIA]