Piłkarskie ligi: 4-5 wrzesień 2021 r.

W IV lidze Kryształ Werbkowice wygrywa na wyjeździe i w tabeli jest na pozycji wicelidera o 1 punkt za liderem z Kraśnika. W klasie okręgowej Andoria Mircze wygrywa, w tabeli jest daleko, ale z zaległym meczem. W klasie A Unia Hrubieszów gromi kolejnego rywale i do tej pory nie straciła bramki. W klasie B Huragan Gmina Hrubieszów nie zagrał, mecz został przełożony, więc poczekamy na weryfikację formy po wysokim pierwszym zwycięstwie.

Reklamy

Hummel IV liga 2021/2022, grupa: lubelska II
Kolejka 6 – 4-5 września
Stal Kraśnik 6-1 Świdniczanka Świdnik 4 września, 16:00
Huczwa Tyszowce 5-2 Brat Siennica Nadolna 5 września, 15:00
Grom Różaniec 4-1 Igros Krasnobród 5 września, 17:00
Gryf Gmina Zamość 0-2 Kryształ Werbkowice 5 września, 16:00
Start Krasnystaw 3-1 Granit Bychawa 5 września, 16:30
Hetman Zamość 4-0 Kłos Gmina Chełm 4 września, 11:00

Ze strony Kryształu:

PO TWARDEJ WALCE TRZY PUNKTY JADĄ DO WERBKOWIC

Gryf Gmina Zamość – Kryształ Werbkowice 0:2 (0:1)

Bramki: Borys (26′), Denkiewicz (90+1′)

Gryf: Dobromilski – Dębicki, Cymerman, Baran, Kierepka, Woźniak, Wołoch, Żukowski, Markowski, Fidler, Sałamacha

Kryształ: Suchodolski – Wójtowicz (71′ Mulawa), Borys, Śmiałko, Sąsiadek, Wanarski, Otręba (80′ Omański), Pupeć, Sas, Denkiewicz, Oleszczuk (47′ Grzęda)

Żółte kartki: Żukowski, Dębicki, Baran x2, Tomasiak, Wołoch, Myszka – Oleszczuk, Śmiałko, Sąsiadek, Grzęda, Wójtowicz

Czerwone kartki: Baran (80′ za 2 żółte)

Sędziował: Harko Dariusz (OKS Chełm)

Widzów: 150

Tabela

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stal Kraśnik 6 16 5 1 0 17-5
2.  Kryształ Werbkowice 6 15 5 0 1 18-5
3.  Granit Bychawa 6 13 4 1 1 19-9
4.  Grom Różaniec 6 10 3 1 2 13-8
5.  Huczwa Tyszowce 6 10 3 1 2 12-8
6.  Start Krasnystaw 6 8 2 2 2 13-7
7.  Świdniczanka Świdnik 6 8 2 2 2 10-13
8.  Gryf Gmina Zamość 6 7 2 1 3 11-12
9.  Igros Krasnobród 6 6 2 0 4 9-17
10.  Kłos Gmina Chełm 6 5 1 2 3 4-14
11.  Hetman Zamość 6 4 1 1 4 7-14
12.  Brat Siennica Nadolna 6 0 0 0 6 8-29
Kolejka 7 – 11-12 września
Kłos Gmina Chełm Stal Kraśnik 11 września, 15:00
Granit Bychawa Hetman Zamość 12 września, 17:00
Kryształ Werbkowice Start Krasnystaw 11 września, 16:00
Igros Krasnobród Gryf Gmina Zamość 11 września, 11:00
Brat Siennica Nadolna Grom Różaniec 11 września, 11:00
Świdniczanka Świdnik Huczwa Tyszowce 11 września, 15:00

***

Keeza Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Zamość
Kolejka 5 – 4-5 września
Sparta Łabunie 0-4 Łada 1945 Biłgoraj 5 września, 15:00
Pogoń 96 Łaszczówka 2-3 Olimpia Miączyn 4 września, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 3-2 Włókniarz Frampol 4 września, 16:00
Andoria Mircze 2-1 Korona Łaszczów 5 września, 16:00
Tanew Majdan Stary 1-1 Metalowiec Goraj 5 września, 16:00
Omega Stary Zamość 3-1 Tur Turobin 5 września, 16:00
Granica Lubycza Królewska 2-2 Błękitni Obsza 5 września, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-1 Victoria Łukowa 4 września, 17:00

Andoria – Korona

10′ 1:0 Gabriel Barszczewski

22′ 1:1 Wasyl

30′ 2:1 Patryk Szumlański

Ze strony Korony Łaszczów:

Zasłużona porażka w Mirczu

Niestety przegrywamy drugi mecz z rzędu. Tym razem zagraliśmy swój najsłabszy mecz w którym nic naszej drużynie nie wychodziło, począwszy od juniorskich błędów w obronie, setki niecelnych podań w pomocy, po bezsilny atak…

Przybyli kibice długimi momentami nie poznawali naszej drużyny, bo nie było w niej po prostu drużyny!!! Recepta jest prosta, im szybciej otrząśniemy się z tego marazmu który opanował drużynę to tym lepiej, a dwa najbliższe mecze z Tanwią i Omegą będą okazją do udowodnienia czy w drużynie nadal drzemie potencjał z poprzedniego sezonu. Nie ma sensu się chyba więcej rozpisywać bo mecz do jak najszybszego zapomnienia i oczywiście do wyciągnięcia wniosków!

Tabela

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Omega Stary Zamość 5 13 4 1 0 16-5
2.  Tanew Majdan Stary 5 11 3 2 0 12-4
3.  Olimpiakos Tarnogród 5 10 3 1 1 11-7
4.  Olimpia Miączyn 5 9 3 0 2 9-8
5.  Łada 1945 Biłgoraj 5 8 2 2 1 13-8
6.  Błękitni Obsza 5 8 2 2 1 7-4
7.  Korona Łaszczów 5 7 2 1 2 7-6
8.  Granica Lubycza Królewska 5 7 2 1 2 8-9
9.  Metalowiec Goraj 5 7 2 1 2 7-9
10.  Sparta Łabunie 5 6 2 0 3 8-13
11.  Pogoń 96 Łaszczówka 5 5 1 2 2 11-6
12.  Włókniarz Frampol 5 5 1 2 2 9-11
13.  Roztocze Szczebrzeszyn 5 5 1 2 2 6-11
14.  Andoria Mircze 4 4 1 1 2 4-6
15.  Tur Turobin 4 1 0 1 3 4-14
16.  Victoria Łukowa 5 1 0 1 4 6-17
Kolejka 6 – 11-12 września
Łada 1945 Biłgoraj Victoria Łukowa 12 września, 16:00
Błękitni Obsza Roztocze Szczebrzeszyn 11 września, 16:00
Tur Turobin Granica Lubycza Królewska 12 września, 16:00
Metalowiec Goraj Omega Stary Zamość 12 września, 16:00
Korona Łaszczów Tanew Majdan Stary 12 września, 16:00
Włókniarz Frampol Andoria Mircze 12 września, 12:00
Olimpia Miączyn Olimpiakos Tarnogród 12 września, 16:00
Sparta Łabunie Pogoń 96 Łaszczówka 12 września, 15:00

***

Keeza Klasa A 2021/2022, grupa: Zamość
Kolejka 3 – 4-5 września
Gryf Gmina II Zamość 4-1 Olender Sól 5 września, 14:30
Unia Hrubieszów 4-0 Ostoja Skierbieszów 4 września, 16:00
Orkan Bełżec 5-0 Orzeł Tereszpol 5 września, 16:00
Orion Jacnia 1-7 Szumy Susiec 5 września, 16:30
Sokół Zwierzyniec 2-5 Potok Sitno 4 września, 16:00
Tarpan Korchów 1-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 5 września, 15:00
Start Gmina Frampol 1-4 Graf Chodywańce 4 września, 11:00

Unia Hrubieszów – Ostoja Skierbieszów 4:0 (2:0)

Bramki: Olęder 9′, 18′, Jabłoński 75′, 87′

Skład Unii Hrubieszów: Wikło, Szwiec, Rossa, Hamidi, Kogut. Wojtal, Kuczyński, Różniatowski, Seb. Oleszczuk, M. Musiał, Olęder

Ponadto zagrali: Stepaniuk, Kozak, Maszewski, Jabłoński, Adamiec, P. Musiał

Skład Ostoi Skierbieszów: Kremer, Gil, Kusik, Burys, Wach, Waga, Sałamacha, Bednarz, Koziej, Kot, Kierepka

Ponadto zagrali: Terlecki

Żółte kartki: Maszewski

Sędziował: Kamil Malec

Tabela

1.  Orkan Bełżec 3 9 3 0 0 13-2
2.  Unia Hrubieszów 3 9 3 0 0 11-0
3.  Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 3 7 2 1 0 8-3
4.  Tarpan Korchów 3 7 2 1 0 11-5
5.  Potok Sitno 3 6 2 0 1 13-5
6.  Ostoja Skierbieszów 3 6 2 0 1 6-5
7.  Orzeł Tereszpol 3 3 1 0 2 3-10
8.  Sokół Zwierzyniec 3 3 1 0 2 6-8
9.  Gryf Gmina II Zamość 3 3 1 0 2 5-6
10.  Szumy Susiec 3 3 1 0 2 8-8
11.  Graf Chodywańce 3 3 1 0 2 9-9
12.  Olender Sól 3 3 1 0 2 8-10
13.  Start Gmina Frampol 3 0 0 0 3 3-16
14.  Orion Jacnia 3 0 0 0 3 2-19
Kolejka 4 – 11-12 września
Olender Sól Graf Chodywańce 12 września, 16:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) Start Gmina Frampol 12 września, 16:00
Potok Sitno Tarpan Korchów 12 września, 16:00
Szumy Susiec Sokół Zwierzyniec 12 września, 16:00
Orzeł Tereszpol Orion Jacnia 12 września, 16:00
Ostoja Skierbieszów Orkan Bełżec 11 września, 16:00
Gryf Gmina II Zamość Unia Hrubieszów 12 września, 14:30

***

Keeza Klasa B 2021/2022, grupa: Zamość II
Kolejka 2 – 4-5 września
Roztocze II Szczebrzeszyn 4-2 Perła Telatyn 5 września, 17:00
Sparta Wożuczyn 2-3 BKS Bodaczów 5 września, 13:00
Perła Deszkowice 2-2 Szyszła Tarnoszyn 5 września, 13:00
Delta Nielisz 3-2 Igros II Krasnobród 5 września, 17:00
Huragan Hrubieszów Ruch Machnów Nowy 15 września, 16:00
w pierwotnym terminie (4 września, 15:00) odwołany

Tabela

1.  BKS Bodaczów 2 6 2 0 0 8-4
2.  Delta Nielisz 2 6 2 0 0 5-3
3.  Perła Deszkowice 2 4 1 1 0 4-2
4.  Huragan Hrubieszów 1 3 1 0 0 14-0
5.  Roztocze II Szczebrzeszyn 2 3 1 0 1 4-16
6.  Szyszła Tarnoszyn 2 2 0 2 0 4-4
7.  Sparta Wożuczyn 2 1 0 1 1 4-5
8.  Ruch Machnów Nowy 1 0 0 0 1 1-2
9.  Igros II Krasnobród 2 0 0 0 2 2-5
10.  Perła Telatyn 2 0 0 0 2 4-9
Kolejka 3 – 11-12 września
Ruch Machnów Nowy Roztocze II Szczebrzeszyn 11 września, 14:00
Igros II Krasnobród Huragan Hrubieszów 12 września, 13:00
Szyszła Tarnoszyn Delta Nielisz 12 września, 14:00
BKS Bodaczów Perła Deszkowice 11 września, 15:00
Perła Telatyn Sparta Wożuczyn 12 września, 13:00

­

Wyszukał i opracował – mak

Foto – Andoria Mircze


Zobacz też:

Z historii sportu… (cz. 66)

Z historii sportu… (cz. 66)


LubieHrubie na Instagramie