Piłkarskie ligi 7-11 XI 2020 r. W niedzielę derby Unia-Kryształ

W IV lidze w ostatnich dwóch kolejkach Kryształ Werbkowice dopisał sześć punktów i wskoczył na podium tabeli. Unia Hrubieszów dwukrotnie nie zagrała. W A klasie Andoria Mircze znowu wygrywa i już jest druga, ale musi poczekać na zaległy mecz rywali, aby dowiedzieć się, jak ukształtuje się tabela I rundy. W klasie B została ostatecznie zakończona runda jesienna. W niedzielę szlagierowy mecz Unia – Kryształ.

Reklamy

IV liga gr. 2

Kolejka 16 – 7-8 listopada

Unia Białopole – Kryształ Werbkowice 1-2 (1:1)

8 listopada, 13:00

Bramka: Mazur (40′) – Rybka (20′), Mulawa (84′)

Unia: Kozłowski – Kołodziejczyk, Greguła, Ślusarz (85′ Cor Michał), Lewkowicz, Antoniak Michał (64′ Zdybel), Mazur, Antoniak Mateusz, Bureć, Sarzyński (46′ Cor Karol), Kozłowski

Kryształ: Suchodolski – Borys (65′ Dec), Mulawa, Śmiałko, Wójtowicz, Maszewski (56′ Jarosz), Sas, Nieradko (56′ Denkiewicz), Otręba, Rybka, Więcaszek

Żółte kartki: Kozłowski, Lewkowicz – Rybka, Dec, Denkiewicz, Nieradko

Sędziował: Przemysław Golona (KS Lublin)

Unia Hrubieszów – Łada 1945 Biłgoraj

28 listopada, 13:00

w pierwotnym terminie (8 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Gryf Gmina Zamość ; -; Tomasovia Tomaszów Lubelski ; 28 listopada, 12:00

w pierwotnym terminie (7 listopada, 12:00) odwołany

Granit Bychawa ; -; Świdniczanka Świdnik Mały ; 28 listopada

w pierwotnym terminie (7 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Victoria Żmudź ; 0-0; Grom Różaniec ; 7 listopada, 13:00

Kłos Gmina Chełm ; 0-2; Huczwa Tyszowce ; 7 listopada, 11:00

­

Kolejka 17 – 11 listopada

11 XI IV liga – Kryształ Werbkowice – Kłos Chełm 1:0 (1:0),

Bramka: Omański (41′),

Kryształ: Stachyra – Borys, Mulawa, Śmiałko, Wójtowicz, Omański, Otręba (90′ Jarosz), Denkiewicz, Reszczyński (71′ Nieradko), Sas, Więcaszek (82′ Dec),

Żółte kartki: Denkiewicz, Śmiałko, Wójtowicz, Sas – Rak K.

Widzów: mecz bez udziału publiczności.

Sędziował: Daniel Złotnicki (KS Lublin)

­

Huczwa Tyszowce ; -; Unia Hrubieszów ;

w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany

Unia Białopole ; -; Gryf Gmina Zamość ;

w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kryształ Werbkowice ; 1-0; Kłos Gmina Chełm ; 11 listopada, 13:00

Łada 1945 Biłgoraj ; -; Victoria Żmudź ; 18 listopada, 13:00

w pierwotnym terminie (11 listopada, 14:00) odwołany

Grom Różaniec ; 2-2; Granit Bychawa ; 11 listopada, 14:00

Świdniczanka Świdnik Mały ; -; Tomasovia Tomaszów Lubelski ; 25 listopada, 13:00

w pierwotnym terminie (11 listopada, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

­

Tabela po 11 XI

1.  Tomasovia Tomaszów Lubelski 14 40 13 1 0 54-5
2.  Victoria Żmudź 16 31 9 4 3 20-10
3.  Kryształ Werbkowice 17 31 9 4 4 26-16
4.  Grom Różaniec 17 30 9 3 5 31-15
5.  Świdniczanka Świdnik Mały 14 27 8 3 3 36-15
6.  Huczwa Tyszowce 16 26 8 2 6 32-23
7.  Granit Bychawa 15 25 7 4 4 25-15
8.  Gryf Gmina Zamość 15 17 5 2 8 13-29
9.  Unia Hrubieszów 15 14 3 5 7 12-26
10.  Kłos Gmina Chełm 16 14 4 2 10 12-27
11.  Łada 1945 Biłgoraj 15 6 2 0 13 7-56
12.  Unia Białopole 16 3 1 0 15 18-49

Kolejka 18 – 14-15 listopada

Gryf Gmina Zamość – Świdniczanka Świdnik Mały 14 listopada, 12:00

Tomasovia Tomaszów Lubelski ; -; Grom Różaniec ; 15 listopada, 13:00

Granit Bychawa ; -; Łada 1945 Biłgoraj ; 15 listopada, 13:00

Victoria Żmudź ; -; Huczwa Tyszowce ; 14 listopada, 12:00

Unia Hrubieszów – Kryształ Werbkowice 15 listopada, 13:00

Kłos Gmina Chełm ; -; Unia Białopole ; 14 listopada, 11:00

***

Zamojska Klasa A

Kolejka 13 – 7-8 listopada

Szyszła Tarnoszyn 0-3; Andoria Mircze; 7 listopada, 12:00

Szumy Susiec ; 5-2; Alwa Brody Małe ; 7 listopada, 13:30

Sparta Łabunie ; -; Olender Sól ; 14 listopada, 13:00

w pierwotnym terminie (8 listopada, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Cosmos Józefów ; 1-1; Włókniarz Frampol ; 7 listopada, 13:00

Piast Babice ; 1-3; Relax Księżpol ; 8 listopada, 13:00

Orkan Bełżec ; 2-2; BKS Bodaczów ; 7 listopada, 13:30

Graf Chodywańce ; 7-5; Metanoja Lipsko ; 8 listopada, 13:00

11 XI mecz zaległy

Andoria Mircze – Orkan Bełżec 2:1 (1:1)

Bramki Artur Mac 30’ (rz. karny) i 63’ – Maciejko 39’

­

Tabela

1.  Włókniarz Frampol 13 31 9 4 0 28-10
2.  Andoria Mircze 13 29 9 2 2 42-14
3.  Sparta Łabunie 12 28 9 1 2 35-12
4.  Graf Chodywańce 13 25 8 1 4 27-31
5.  Piast Babice 13 23 7 2 4 18-17
6.  Orkan Bełżec 13 21 6 3 4 27-14
7.  Olender Sól 12 21 6 3 3 27-16
8.  BKS Bodaczów 13 20 6 2 5 20-18
9.  Relax Księżpol 13 16 5 1 7 25-26
10.  Szyszła Tarnoszyn 13 16 5 1 7 18-25
11.  Szumy Susiec 13 13 4 1 8 31-26
12.  Metanoja Lipsko 13 6 2 0 11 31-49
13.  Alwa Brody Małe 13 6 2 0 11 15-50
14.  Cosmos Józefów 13 4 1 1 11 15-51

Kolejka 14 – na wiosnę

Andoria Mircze ; -; Metanoja Lipsko ;

Graf Chodywańce ; -; BKS Bodaczów ;

Orkan Bełżec ; -; Relax Księżpol ;

Piast Babice ; -; Włókniarz Frampol ;

Cosmos Józefów ; -; Olender Sól ;

Sparta Łabunie ; -; Alwa Brody Małe ;

Szumy Susiec ; -; Szyszła Tarnoszyn ;

***

Zamojska Klasa B gr. 2

Kolejka 9 – 17-18 października

Pauza: Ostoja Skierbieszów

Huragan Hrubieszów ; 3-0; Perła Telatyn ; 18 października, 11:00

Bramki: Piotr Fulara 44 i 48’, Sebastian Oleszczuk 8’

 

Gryf Gmina II Zamość ; 0-3; Ruch Machnów Nowy ; 18 października, 11:00

(wo) ; nie odbył się

GKS Tarnawatka ; 3-3; Sparta Wożuczyn ; 18 października, 11:00

Delta Nielisz ; 1-0; WKS Przewale ; 18 października, 14:30

Tabela rundy jesiennej

1.  Ostoja Skierbieszów 8 20 6 2 0 25-13
2.  Delta Nielisz 8 19 6 1 1 21-9
3.  Gryf Gmina II Zamość 8 13 4 1 3 23-13
4.  WKS Przewale 8 12 4 0 4 18-15
5.  Huragan Hrubieszów 8 11 3 2 3 19-18
6.  Ruch Machnów Nowy 8 10 3 1 4 18-22
7.  Sparta Wożuczyn 8 8 2 2 4 13-21
8.  GKS Tarnawatka 8 5 1 2 5 19-18
9.  Perła Telatyn 8 4 1 1 6 10-37

Kolejka 10 – na wiosnę

Pauza: WKS Przewale

Sparta Wożuczyn ; -; Delta Nielisz ;

GKS Tarnawatka ; -; Ruch Machnów Nowy ;

Gryf Gmina II Zamość ; -; Perła Telatyn ;

Huragan Hrubieszów ; -; Ostoja Skierbieszów ;

­

Opracował – mak

Foto – strona Kryształu Werbkowice