Piłkarskie ligi „A”, „B” i juniorów 23/24 V 2009 r.

Hrubieszów Płomień deklasuje i umacnia pozycję lidera, w czym pomógł mu również Huragan, który zremisował z Granicą, ale czekają ich derby, Andoria przegrała i dalej grozi jej spadek, w klasie „B” porażki, Altus odpoczął i następny ważny mecz z Szyszłą. Rozlosowano drużyny w Pucharze Starostów.

Reklamy

***

Zamojska klasa „A” – grupa 2

Kolejka z 23-24 V

Huragan Hrubieszów – Granica Lubycza Królewska 1-1, Bramka: Góra, Skład: Łazorczyk- Bodnar, Szwiec, Wargacki, Kogut, Kucy (Jaroński), Ptak (Marzec), Gis, Zalewski, Przeworski, Góra (Jeczeń)

Perła Telatyn – Płomień Spartan Nieledew 0-5, bramki: Karol Bobak, Wojciech Łysiak 2, Andrzej Całka, Daniel Maciejewski

Andoria Mircze – Igros Krasnobród 0-2
Olimpia Miączyn – Szumy Susiec 4-1
Sparta Łabunie – Pogoń 96 Łaszczówka 4-1
Legion Komarów – Ruch Machnów Nowy 2-4

Tabela
1. Płomień Spartan Nieledew 19 46 73-27
2. Granica Lubycza Królewska18 38 37-10
3. Olimpia Miączyn 19 36 51-37
4. Igros Krasnobród 19 36 73-30
5. Szumy Susiec 19 29 25-22
6. Sparta Łabunie 19 29 41-32
7. Ruch Machnów Nowy 19 27 35-34
8. Huragan Hrubieszów 19 26 40-32
9. Perła Telatyn 18 23 36-37
10. Pogoń 96 Łaszczówka 19 19 31-52
11. Legion Komarów 19 5 25-99
12. Andoria Mircze 19 4 10-65

Następna kolejka z 30-31 V
Płomień Spartan Nieledew – Huragan Hrubieszów 30 V g. 13.00
Ruch Machnów Nowy – Andoria Mircze
Granica Lubycza Królewska – Legion Komarów
Igros Krasnobród – Sparta Łabunie
Pogoń 96 Łaszczówka – Olimpia Miączyn
Szumy Susiec – Perła Telatyn

***

Zamojska klasa „B” – grupa 2

Kolejka z 23-24
Pauza: Altus Szychowice
GLKS Jarosławiec – Metanoja Lipsko 0-1
Graf Chodywańce – GKS Tarnawatka 3-0 wo
Kresy Dołhobyczów – Szyszła/Zryw Ulhówek 2-3

Tabela
1. Metanoja Lipsko 11 23 41-16
2. Szyszła/Zryw Ulhówek 10 22 38-18
3. Altus Szychowice 10 20 23-18
4. Kresy Dołhobyczów 10 14 20-23
5. Graf Chodywańce 11 12 20-36
6. GLKS Jarosławiec 10 10 23-23
7. GKS Tarnawatka 10 3 8-39

Następna kolejka z 31 maja
Pauza: Graf Chodywańce.
Kresy Dołhobyczów – GLKS Jarosławiec
Szyszła/Zryw Ulhówek – Altus Szychowice
GKS Tarnawatka – Metanoja Lipsko

***

Zamojska liga juniorów przy klasie „A”

Mecze z 17 V
Płomień-Spartan Nieledew – Olimpia Miączyn 2 : 4
Pogoń 96 Łaszczówka – Andoria Mircze 0 : 0
Granica Lubycza Król.- Ruch Machnów Nowy 2 : 0
Igros Krasnobród – Legion Komarów 8 : 0
Szumy Susiec – Sparta Łabunie 3 : 1
Pauza – Perła Telatyn

Mecze z 24 V
Andoria Mircze – Igros Krasnobród 0 : 1
Perła Telatyn – Płomień-Spartan Nieledew 1 : 3
Olimpia Miączyn – Szumy Susiec 3 : 0
Sparta Łabunie – Pogoń 96 Łaszczówka 1 : 3
Legion Komarów – Ruch Machnów Nowy 3 : 3
pauza – Granica Lubycza Król.

Tabela
1. Igros Krasnobród 17 47 58-13
2. Sparta Łabunie 17 35 43-23
3. Granica Lubycza Król. 16 30 26-17
4. Płomień-Spartan Nieledew 18 27 51-39
5. Olimpia Miączyn 17 27 43-32
6. Andoria Mircze 17 22 21-29
7. Pogoń 96 Łaszczówka 18 21 30-40
8. Szumy Susiec 18 21 19-35
9. Ruch Machnów Nowy 17 19 27-36
10. Legion Komarów 17 14 21-45
11. Perła Telatyn 16 7 19-49

Kadra juniorów Płomienia:
Mariusz Całka – bramkarz, Paweł Księżuk, Kamil Markowski, Szymon Brzuchala, Konrad Łobuczak, Paweł Nowak, Szymon Bogucki, Tomasz Kopczyński, Jarosław Kobylarz, Łukasz Łopocki, Dominik Krochmal, Piotr Szostak, Adam Martyniuk, Mikołaj Raczyński, Aleksander Poterucha, Adrian Amerla, Adam Kozicki, Wojciech Lewczuk

***

O Puchar Starostów

W dniu 21.05.2009 r. w siedzibie ZOZPN na posiedzeniu Wydziału Gier i Dyscypliny rozlosowano następujące pary Pucharu Starostów:

Runda wstępna: 21.06.2009 r. (niedziela) godz. 17:00

Jarosławiec-Płomień Spartan Nieledew
Delta Nielisz- Sparta Łabunie
Rakovia Rakówka-Orzeł Tereszpol
Tarpan Korchów-Grom Różaniec
Albatros Biszcza-Aleksandria Aleksandrów
wolny los-Tur Turobin

Drużyny wymienione na pierwszym miejscu są gospodarzami zawodów. Po rundzie wstępnej zostanie rozegrana runda zasadnicza-28.06.2009 r.

Opracował – mak

Na zdjęciu – Wojciech Łysiak z Płomienia/ Spartana jest w rundzie wiosennej w znakomitej formie, rywalom już 22 razy ulokował piłkę w siatce (zdjęcie ze strony Płomienia).

Hrubieszow LubieHrubie 2009