Piłkarskie ligi „A”, „B” i juniorów z 30/31 V 2009 r.

Hrubieszów

W klasie „A” Płomień/ Spartan Nieledew wygrał w derbach z Huraganem Hrubieszów i remis z Granicą wystarczy mu na awans, Andoria Mircze musi wygrać z Legionem aby myśleć o utrzymaniu się w tej lidze. W klasie „B” Altus Szychowice zadecyduje, który zespół awansuje do klasy „A”.

Reklamy

***

Zamojska Klasa „A” – grupa 2

Kolejka z 30-31 V

Płomień Spartan Nieledew – Huragan Hrubieszów 4-1 Bramki: 3 Łysiak, 1 Maciejewski (Płomień), 1 Gis (Huragan). Skład Spartanu: Koszel, Kowalczuk, Bednarczuk, Pilarczyk, Szopiński, Rutkowski, Całka, Bobak, Kondraciuk(Kamiński) , Łysiak, Maciejewski. Skład Huraganu: Łazarczyk- Bodnar, Wargacki, Jaroński, Kogut, Zalewski (Chabros), Ptak, Gis, Góra (Kucy), Przeworski, Myśliwiec.

Ruch Machnów Nowy – Andoria Mircze 1-0
Granica Lubycza Królewska – Legion Komarów 5-0
Igros Krasnobród – Sparta Łabunie 4-1
Pogoń 96 Łaszczówka – Olimpia Miączyn 1-1
Szumy Susiec – Perła Telatyn 8-1

Tabela po 20 rundach
1. Płomień Spartan Nieledew 49 77-28
2. Granica Lubycza Królewska 44 43-10
3. Igros Krasnobród 39 77-31
4. Olimpia Miączyn 37 52-38
5. Szumy Susiec 32 33-23
6. Ruch Machnów Nowy 30 36-34
7. Sparta Łabunie 29 42-36
8. Huragan Hrubieszów 26 41-36
9. Perła Telatyn 23 37-46
10. Pogoń 96 Łaszczówka 20 32-53
11. Legion Komarów 5 25-104
12. Andoria Mircze 4 10-66

Następna kolejka – wszystkie mecze

7 VI g. 17.00
Płomień Spartan Nieledew -Granica Lubycza Królewska
Huragan Gmina Hrubieszów -Szumy Susiec
Andoria Mircze -Legion Komarów
Perła Telatyn -Pogoń 96 Łaszczówka
Olimpia Miączyn -Igros Krasnobród
Sparta Łabunie -Ruch Machnów Nowy

***

Zamojska klasa „B” – grupa 2

Kolejka z 31 V

Pauza: Graf Chodywańce.
Kresy Dołhobyczów – GLKS Jarosławiec 3-1
Szyszła/Zryw Ulhówek – Altus Szychowice 7-3
GKS Tarnawatka – Metanoja Lipsko 0-3 wo

Tabela
1. Metanoja Lipsko 12 26 44-16
2. Szyszła/Zryw Ulhówek 11 25 45-21
3. Altus Szychowice 11 20 26-25
4. Kresy Dołhobyczów 11 17 23-24
5. Graf Chodywańce 11 12 20-36
6. GLKS Jarosławiec 11 10 24-26
7. GKS Tarnawatka 11 3 8-42

Ostatnia kolejka – 7 VI g. 17.00

Pauza: Metanoja Lipsko.
Altus Szychowice – Kresy Dołhobyczów
GLKS Jarosławiec – GKS Tarnawatka
Graf Chodywańce – Szyszła/Zryw Ulhówek

***

Zamojska klasa „A” Juniorów

Wyniki z 31 V
Granica Lubycza Król.- Legion Komarów: przerwany przy stanie 5:0
Ruch Machnów Nowy – Andoria Mircze 2 : 3
Igros Krasnobród – Sparta Łabunie 2 : 2
Pogoń 96 Łaszczówka – Olimpia Miączyn przerwany przy stanie 7:0
Szumy Susiec – Perła Telatyn 5 : 3
Płomień-Spartan Nieledew – pauzuja

Tabela
1. Igros Krasnobród 18 48 60-15
2. Sparta Łabunie 18 36 45-25
3. Granica Lubycza Król. 17 33 30-19
4. Płomień-Spartan Nieledew 18 27 51-40
5. Olimpia Miączyn 17 27 43-32
6. Andoria Mircze 18 25 24-31
7. Szumy Susiec 19 24 24-38
8. Pogoń 96 Łaszczówka 18 21 30-40
9. Ruch Machnów Nowy 18 19 29-39
10. Legion Komarów 17 14 22-45
11. Perła Telatyn 18 7 24-58

Opracował – mak

Na zdjęciu – Płomień Spartan Nieledew jest blisko awansu do Zamojskiej Klasy Okręgowej (zdjęcie ze strony zespołu).

Hrubieszow LubieHrubie 2009