Piłkarskie ligi A i B

Hrubieszów

Płomień w derbach z Andorią … wygrywa i przewodzi w tabeli, Andoria tabelę zamyka, Huragan przegrywa po zaciętym meczu u siebie, Kresy przegrywają mecz i kto wie czy nie awans, Altus wygrywa i jest wiceliderem, Niedźwiada też wygrywa i jeszcze walczy o awans.

Reklamy

Niedługo finał okręgowego Pucharu Polski, o którym nasze zespoły już zapomniały.

Zamojska Klasa „A” – grupa II

Kolejka z 2-3 V

Płomień Spartan Nieledew – Andoria Mircze 2-1

Ze strony Płomienia – komentarze:

autor: pawel5,

„Zgadzam się, to byla męka.. nasz najgorszy mecz od wiekow… szczegolnie pierwsza polowa bo w drugiej mielismy mnostwo sytuacji. Mozemy jedynie przeprosic za cos takiego. Gratulacje dla Andori za walke do konca! „

Huragan Hrubieszów – Sparta Łabunie 2:3 (1:2), Bramki: Gis, Przeworski. Skład: Łazorczyk- Szwiec, Wargacki, Kogut, Kucy, Jeczeń (Kuźmiński), Gis, Myśliwiec, Zalewski, Ptak, Przeworski

Granica Lubycza Królewska – Igros Krasnobród 1-0
Pogoń 96 Łaszczówka – Ruch Machnów Nowy 0-0
Szumy Susiec – Legion Komarów 2-0
Perła Telatyn – Olimpia Miączyn 1-3

Tabela po 16 kolejkach:
1. Płomień Spartan Nieledew 39 62-22
2. Granica Lubycza Królewska 36 35-8
3. Olimpia Miączyn 32 43-31
4. Igros Krasnobród 27 58-26
5. Sparta Łabunie 25 35-27
6. Szumy Susiec 25 20-16
7. Ruch Machnów Nowy 23 28-27
8. Perła Telatyn 23 36-27
9. Huragan Hrubieszów 21 33-30
10. Pogoń 96 Łaszczówka 13 23-46
11. Legion Komarów 5 19-82
12. Andoria Mircze 3 8-58

Następna kolejka – 9-10 V
Olimpia Miączyn – Huragan Hrubieszów 10 V g. 16.00
Sparta Łabunie – Płomień Spartan Nieledew 10 V g. 14.00
Andoria Mircze – Szumy Susiec 10 V g. 13.00
Legion Komarów – Pogoń 96 Łaszczówka
Ruch Machnów Nowy – Igros Krasnobród
Perła Telatyn – Granica Lubycza Królewska

***

Zamojska Klasa „B”

Kolejka z 1-3 V

Metanoja Lipsko – Kresy Dołhobyczów 3:0
Graf Chodywańce – Altus Szychowice 1:3
GKS Tarnawatka – Szyszła/Zryw Ulhówek – odwołany
Pauza: GLKS Jarosławiec

Tabela
1. Metanoja Lipsko 8 17 29-13
2. Altus Szychowice 8 14 17-17
3. Kresy Dołhobyczów 8 14 17-17
4. Szyszła/Zryw Ulhówek 7 13 29-16
5. GLKS Jarosławiec 7 7 17-18
6. Graf Chodywańce 8 6 13-22
7. GKS Tarnawatka 6 3 8-27

Następna kolejka – 9-10 V
GLKS Jarosławiec – Graf Chodywańce 10 V g. 16.00
Altus Szychowice – Metanoja Lipsko 10 V 16.00
Kresy Dołhobyczów – GKS Tarnawatka 10 V 15.00
Pauza: Szyszła/Zryw Ulhówek

***

Lubelska Klasa „A” – grupa 3

Kolejka z 2-3 V

Ludwiniak Ludwin – GKS Niedźwiada 1-2
Świdniczanka Świdnik Mały – LKS Trawniki 4-1
Pogoń 07 Lubartów – Błękit Cyców 0-2
Perła Mełgiew – Huragan Siostrzytów 6-1
LKS Kamionka – Tur Milejów 1-2
Wodnik Uścimów – Perła Rokitno 5-0

Tabela po 15 rundach
1. Tur Milejów 34 63-19
2. Świdniczanka Świdnik Mały 33 51-27
3. GKS Niedźwiada 31 34-38
4. LKS Trawniki 30 47-41
5. Błękit Cyców 23 35-33
6. Wodnik Uścimów 22 47-29
7. Perła Rokitno 19 32-39
8. Pogoń 07 Lubartów 17 29-31
9. Huragan Siostrzytów 16 34-55
10. LKS Kamionka (k. Lublina) 14 28-45
11. Ludwiniak Ludwin 13 20-34
12. Perła Mełgiew 10 27-56

Kolejka – 9-10 V
GKS Niedźwiada – Wodnik Uścimów
Perła Rokitno – LKS Kamionka (k. Lublina)
Tur Milejów – Perła Mełgiew
Huragan Siostrzytów – Pogoń 07 Lubartów
Błękit Cyców – Świdniczanka Świdnik Mały
LKS Trawniki – Ludwiniak Ludwin

***

Zamojska Klasa Okręgowa

Następna kolejka – 9/10 V

Unia Hrubieszów – Roztocze Szczebrzeszyn 10 V g. 17:00
Kryształ Werbkowice – Nord 98 Wysokie 10 V g. 17:00
Omega Stary Zamość – Orkan Bełżec
Olimpiakos Tarnogród – Ostoja Skierbieszów 10 V g. 17:00
Sparta Wożuczyn – Korona Łaszczów 9 V g. 17:00
Huczwa Tyszowce – Włókniarz Frampol 9 V g. 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek – Cosmos Józefów 9 V g. 17:00
Echo Zawada – Hetman II Zamość 9 V g. 17:00

***

Puchar Polski na szczeblu Okręgu

Termin rozegrania meczu: 13 maja 2009 r. (środa) godz. 17:00 w Biłgoraju
BKS „Łada” Biłgoraj – KS „Tomasovia” Tomaszów Lubelski

Opracował – mak

Na zdjęciu – Gis Robert z Huraganu Gmina Hrubieszów strzelił przeciwnikom bramkę, ale to było za mało aby wygrać mecz (zdjęcie ze strony Huraganu).

Hrubieszow LubieHrubie 2009