Piłkarskie Ligii

W V lidze Kryształ Werbkowice wygrał i to z byłym liderem, Unia i Płomień nie mogą przerwać złej passy. W A klasie Huragan remisjuje. W B klasie w derbach powiatowych Altus lepszy od Jarosławca. Kiełbowicz gra całe mecze w silnej Legii.

Reklamy

u>Zamojska Klasa Okręgowa

Kryształ Werbkowice – Roztocze Szczebrzeszyn 1:0 (0:0), bramkę zdobył Piotr Musiał w 65 min., ponadto grali: Suchodolski, B. Juszczuk (od 70 min. Paweł Musiał), Krupa, Pomykała, Wyszyński, B. Reszczyński, P. Kaczoruk, Mac, Śmiałko (70 min. czerwona kartka), Brzozowski, trener Janusz Grula

Zart-Met Olender Sól – Unia Hrubieszów 3:0 (2:0)

Omega Stary Zamość – Płomień-Spartan Nieledew 5:3 (3:2), wszystkie bramki zdobył Daniel Maciejewski w 32, 34 i 83 min., trener Krzysztof Kopczyński złożył dymisję.

Pozostałe mecze:
Orzeł Tereszpol – Korona Łaszczów 0:4
Sparta Wożuczyn – Ostoja Skierbieszów 4:0
Hetman II Zamość – Nord 98 Wysokie 2:0
Granica Lubycza Królewska – Victoria Łukowa – Chmielek 1:0
Huczwa Tyszowce – Olimpiakos Tarnogród 1:3

Tabela po 7 rundach

1. Olender Sól 18 14-1
2. Hetman II Zamość 18 19-7
3. Sparta Wożuczyn 17 15-6
4. Roztocze Szczebrzeszyn 16 18-7
5. Korona Łaszczów 13 14-9
6. Olimpiakos Tarnogród 10 9-12
7. Unia Hrubieszów 10 17-12
8. Huczwa Tyszowce 10 15-15
9. Victoria Łukowa/Chmielek 9 10-5
10. Kryształ Werbkowice 9 11-16
11. Omega Stary Zamość 9 15-20
12. Ostoja Skierbieszów 7 5-16
13. Orzeł Tereszpol 6 7-18
14. Nord 98 Wysokie 6 12-16
15. Granica Lubycza Królewska 3 6-15
16. Płomień Spartan Nieledew 3 6-18

Kolejno: kolejność, nazwa drużyny i skąd, punkty, stosunek bramek

Kolejka 8 – 22-23 września

Unia Hrubieszów – Omega Stary Zamość 23 IX g. 16.00
Płomień Spartan Nieledew – Granica Lubycza Królewska 23 IX g.16.00
Olimpiakos Tarnogród – Kryształ Werbkowice 23 IX g. 16.00

Pozostałe mecze:

Korona Łaszczów – Roztocze Szczebrzeszyn
Victoria Łukowa/Chmielek – Huczwa Tyszowce
Nord 98 Wysokie – Olender Sól
Ostoja Skierbieszów – Hetman II Zamość
Orzeł Tereszpol – Sparta Wożuczyn

Klasa A grupa 2

Perła Telatyn – Huragan Hrubieszów 4:4
Kresy Dołhobyczów – Pogoń 96 Łaszczówka 2:3

Pozostałe mecze:

Igros Krasnobród – Ruch Machnów Nowy 2:1
Orkan Bełżec – Olimpia Miączyn 6:0
Legion Komarów -Echo Zawada 3:2
Szumy Susiec – Sparta Łabunie – odwołany

Tabela
1. Szumy Susiec 4 12 13-2
2. Pogoń 96 Łaszczówka 5 12 12-8
3. Olimpia Miączyn 5 10 11-10
4. Orkan Bełżec 5 9 9-7
5. Echo Zawada 5 9 9-6
6. Huragan Hrubieszów 5 8 12-7
7. Sparta Łabunie 4 7 10-3
8. Legion Komarów 5 6 14-14
9. Igros Krasnobród 5 6 8-12
10. Kresy Dołhobyczów 5 3 7-20
11. Perła Telatyn 5 2 6-11
12. Ruch Machnów Nowy 5 0 2-13

Kolejno: kolejność, nazwa drużyny i skąd, ilość meczów, punkty, stosunek bramek

Kolejka 6 – 22-23 września

Huragan Hrubieszów – Orkan Bełżec
Echo Zawada – Kresy Dołhobyczów
Ruch Machnów Nowy – Sparta Łabunie
Pogoń 96 Łaszczówka – Szumy Susiec
Olimpia Miączyn – Legion Komarów
Igros Krasnobród – Perła Telatyn

Klasa B grupa 2

Orzeł Cześniki- Andoria Mircze 4:4
GKS Jarosławiec – Altus Szychowice 1:2
Orion Grabowiec – Graf Chodywańce 3:2
Płoszczanin Płoskie – Szyszła-Zryw Ulhówek 2:2

Tabela

1. Orzeł Cześniki 3 7 19-7
2. Altus Szychowice 2 6 4-2
3. Andoria Mircze 2 4 7-5
4. Szyszła/Zryw Ulhówek 3 4 7-7
Graf Chodywańce 3 4 7-7
6. Orion Grabowiec 3 3 6-8
7. GLKS Jarosławiec 2 1 3-4
8. Płoszczanin Płoskie 2 1 3-14
9. GKS Tarnawatka 2 0 3-5

Kolejka 4
Pauza: Szyszła/Zryw Ulhówek.

Altus Szychowice – Orion Grabowiec
Andoria Mircze – Płoszczanin Płoskie
GKS Tarnawatka – GLKS Jarosławiec
Graf Chodywańce – Orzeł Cześniki

I Liga Juniorów Młodszych o Puchar Wojewody

Unia Hrubieszów – Górnik Łęczna 0:4

Tabela po 5 rundach

1. Tomasovia 13 13:2
2. Górnik Łęczna 12 25:2
3. Wisła Puławy 12 15:3
4. Hetman Zamość 12 12:2

11. Motor Lublin 3 9:16
12. Orlęta Łuków 3 15:29
13. Wieniawa Lublin 2 8:12
14. Unia Hrubieszów 1 8:32

Orange Ekstraklasa

Tomasz Kiełbowicz zagrał w kolejnym wygranym przez Legię Warszawa meczu z Widzewem Łódź 3:1 (1:1).

Dawid Nowak w meczu Lech Poznań – PGE GKS Bełchatów 1:1 (1:1) wszedł na boisko za Dziedzica dopiero w 90 minucie.

Tabela po 7 rundach

1. Legia Warszawa 21 16-1
2. Wisła Kraków 17 16-5
3. Korona Kielce 13 9-7
4. Lech Poznań 11 13-10
5. Zagłębie Lubin 11 9-8
6. Cracovia 10 6-4
7. Górnik Zabrze 10 8-10
8. GKS Bełchatów 10 6-3
9. Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 10 9-9
10. Ruch Chorzów 8 10-9
11. Jagiellonia Białystok 8 6-10
12. Łódzki KS 6 5-6
13. Odra Wodzisław Śląski 6 8-13
14. Polonia Bytom 4 2-13
15. Widzew Łódź 3 6-12
16. Zagłębie Sosnowiec 2 6-15

Kolejka 8 – 22-23 września

GKS Bełchatów -Jagiellonia Białystok 22 IX, 17:00
Korona Kielce -Legia Warszawa 21 IX, 20:00
Lech Poznań -Ruch Chorzów 22 IX, 18:15
Górnik Zabrze -Odra Wodzisław Śląski 22 IX 17:00
Wisła Kraków -Polonia Bytom 23 IX, 14:30
Zagłębie Sosnowiec -Dyskobolia Grodzisk W. 23 IX, 16:00
Zagłębie Lubin -Łódzki KS 22 IX, 17:00
Widzew Łódź -Cracovia 22 IX, 17:00

opracował – mak

Na zdjęciu – Trener Płomienia Spartan Nieledew Krzysztof Kopczyński po kilku porażkach drużyny złożył rezygnację z dalszej pracy, czy zarząd klubu przyjmie?