Piłkarskie Ligii 4/5 X 2008 r.

W klasie”O” znowu blamaż Unii, Kryształ wyciągnął zwycięski remis. W klasie „A” Płomień w pełnym blasku, Huragan średnio a Andoria dołuje. W klasie „B” zawodzą Kresy. Nieźle zaplecze Unii i Kryształu. Nowak zadecydował o wygranej GKS.

Reklamy

***

Zamojska Klasa Okręgowa

Hetman II Zamość – Kryształ Werbkowice 2:2 (2:0) br. Dla Kryształu zdobyli: B. Reszczyński 87 min. i D. Reszczyński 89 min.

Ostoja Skierbieszów – Unia Hrubieszów nie odbył się

Nord 98 Wysokie – Sparta Wożuczyn 4:3

Roztocze Szczebrzeszyn – Orkan Bełżec 7:0

Korona Łaszczów – Omega Stary Zamość 4:2

Włókniarz Frampol – Olimpiakos Tarnogród 1:1

Cosmos Józefów – Huczwa Tyszowce 0:7

Echo Zawada – Victoria Łukowa-Chmielek przełożony

Tabela

1.Roztocze Szczebrzeszyn 10 28 25-4

2.Victoria Łukowa Chmielek 9 24 21-5

3.Huczwa Tyszowce 9 20 23-10

4.Kryształ Werbkowice 10 16 29-15

5.Olimpiakos Tarnogród 10 16 20-10

6.Nord 98 Wysokie 9 16 21-14

7.Korona Łaszczów 10 15 20-20

8.Sparta Wożuczyn 10 13 20-20

9.Echo Zawada 9 13 10-15

10.Ostoja Skierbieszów 9 11 15-15

11.Hetman II Zamość 10 11 14-22

12.Włókniarz Frampol 10 10 13-14

13.Omega Stary Zamość 10 8 21-23

14.Aramis-Orkan Bełżec 10 5 7-25

15.Unia Hrubieszów 8 4 7-32

16.Cosmos Józefów 9 3 8-30

Kolejka 11 – 11-12 X 2008 r.

Unia Hrubieszów – Korona Łaszczów 12 X g. 14.00

Kryształ Werbkowice – Echo Zawada 11 X g. 14.00

Huczwa Tyszowce – Hetman II Zamość 12 X g. 15.00

Sparta Wożuczyn – Cosmos Józefów 12 X g. 14.00

Olimpiakos Tarnogród – Nord 98 Wysokie

Omega Stary Zamość – Włókniarz Frampol 11 X g. 15.00 w Zamościu

Victoria Łukowa/Chmielek – Roztocze Szczebrzeszyn

Orkan Bełżec – Ostoja Skierbieszów 12 X g. 15.00

***

Zamojska Klasa A – grupa 2

Płomień-Spartan Nieledew – Perła Telatyn 4:1

Granica Lubycza Królewska – Huragan Hrubieszów 2:0

Igros Krasnobród – Andoria Mircze 5:0

Pogoń 96 Łaszczówka – Sparta Łabunie nie odbył się

Szumy Susiec – Olimpia Miączyn 1:2

Ruch Machnów Nowy – Legion Komarów 1:0

Tabela

1. Płomień Spartan Nieledew 8 21 36-17

2. Szumy Susiec 8 17 10-3

3. Granica Lubycza Królewska 7 15 14-2

4. Igros Krasnobród 8 13 35-16

5. Olimpia Miączyn 8 13 19-18

6. Pogoń 96 Łaszczówka 7 12 16-16

7. Perła Telatyn 7 11 21-12

8. Sparta Łabunie 7 10 12-11

9. Huragan Hrubieszów 8 10 22-18

10. Ruch Machnów Nowy 8 9 11-14

11. Andoria Mircze 8 0 1-25

12. Legion Komarów 8 0 9-54

Kolejka 9 – 11-12 X 2008 r.

Huragan Gmina Hrubieszów – Płomień Spartan Nieledew 11 X g. 15.00 w Teptiukowie

Andoria Mircze -Ruch Machnów Nowy 12 X g. 13.00

Sparta Łabunie -Igros Krasnobród 12 X g. 14.00

Olimpia Miączyn -Pogoń 96 Łaszczówka 12 X g.13.00

Legion Komarów -Granica Lubycza Królewska

Perła Telatyn -Szumy Susiec

***

Zamojska Klasa B – grupa 2

Metanoja Lipsko – GLKS Jarosławiec 3:1

Zryw Ulhówek – Kresy Dołhobyczów 8:3

GKS Tarnawatka – Graf Chodywańce nie odbył się

Pauza – Altus Szychowice

Tabela

1. Metanoja Lipsko 5 11 17-6

2. Szyszła/Zryw Ulhówek 4 7 20-13

3. Graf Chodywańce 4 6 9-9

4. Altus Szychowice 4 6 10-13

5. Kresy Dołhobyczów 3 4 6-10

6. GLKS Jarosławiec 4 3 10-12

7. GKS Tarnawatka 2 0 0-9

Kolejka 6 – 11-12 X 2008 r.

Pauza: Graf Chodywańce.

GLKS Jarosławiec – Kresy Dołhobyczów 11 X g. 15.00

Altus Szychowice – Szyszła/Zryw Ulhówek 12 X g. 15.00

Metanoja Lipsko – GKS Tarnawatka

Kadra Kresy Dołhobyczów:

Sylwester Borek, Karol Kaproń, Jacek Mokrzycki, Damian Śmiwłko (wszyscy bramkarze), Łukasz Buczek, Robert Burzawa, Paweł Fal, Radosław Filipek, Sebastian Guz, Piotr jakubki, Łukasz Jasiński, Grzegorz Kierepka, Mateusz Kominiarczyk, Krzysztof Kurdybanowski, Rafał Pietrycki, Kamil Prus, Grzegorz Sielnicki (wszyscy obrońcy), Bartłomiej Brzyski, Marcin Brzyski, Paweł Chilczuk, Piotr Chilczuk, Emil Filipek, Damian Jakubiak, Mariusz Jaroszyński, Rafał Kiszczyński, Krystian Palonek, Łukasz Palonek, Mariusz Sochański (wszyscy pomocnicy), Daniel Cybulski, Artur Gałan, Piotr Jasiński, Jakub Kowalewski, Marcin Łaba, Łukasz Serafin, Jarosław Skowronek, Kamil Skowronek, Mateusz Stadnicki, Damian Turewicz (wszyscy napastnicy), wiceprezes Zdzisław Pasieka, kierownik drużyny Edward Butryn, działacz Adam Brzyski.

***

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

Ostoja Skierbieszów – Unia Hrubieszów 2 : 3, Bramki dla Unii strzelili: Koszyniuk Łukasz, Gomułka Patryk, Pachla Konrad, ponadot gralii: Łyszczak Łukasz – Musielak Bartłomiej, Śliwa Damian, Bakalarczyk Marcin, Dworzański Adrian, Otręba Damian, Gardyński Łukasz, Wilczek Łukasz.

Korona Łaszczów – Omega Stary Zamość 1 : 0

Włókniarz Frampol – Olimpiakos Tarnogród nie odbył się

Nord 98 Wysokie – Sparta Wożuczyn 1 : 7

Cosmos Józefów – Huczwa Tyszowce 0 : 1

Roztocze Szczebrzeszyn – Orkan-Aramis Bełżec 11 : 0

Pauza – Kryształ Werbkowice

Echo Zawada – pauza

Tabela

1.Włókniarz Frampol 7 19 28-4

2.Sparta Wożuczyn 10 19 34-18

3.Kryształ Werbkowice 9 17 17-9

4.Omega Stary Zamość 9 16 16-13

5.Huczwa Tyszowce 9 16 15-11

6.Korona Łaszczów 8 14 10-8

7.Cosmos Józefów 7 12 19-7

8.Unia Hrubieszów 8 12 21-17

9.Ostoja Skierbieszów 8 12 20-19

10.Orkan-Aramis Bełżec 8 10 17-21

11.Roztocze Szczebrzeszyn 9 9 25-38

12.Echo Zawada 8 7 6-16

13.Nord 98 Wysokie 7 4 6-24

14.Olimpiakos Tarnogród 9 1 11-40

***

Wojewódzka Liga Trampkarzy Starszych

3 X Unia pokonała OSIR Biłgoraj 2-0. Bramki dla Unii strzelili: Patryk Krygiel oraz Krystian Oleszczuk. Pozostali: Żygawski,Stefaniak, Ślęzak, Kondrat, Zając, Lizun, Bronicki, Karwacki, Tyrka, Krygiel, Kawarski.

Tabela

1. Jedynka Krasnystaw 5 15 31:7

2. AMSPN Hetman Zamość 5 15 16:2

3. Sygnał Lublin 7 15 23:10

4. Tomasovia T. 6 10 24:11

5. MUKS Kraśnik 7 10 22:18

6. Avia Świdnik 6 10 14:10

7. Unia Hrubieszów 6 9 10:11

8. Skorpion Zamość 4 6 5:12

9. Niedźwiadek Chełm 6 3 6:13

10. Janowianka 4 3 7:15

11. Włodawianka 5 1 5:19

12. OSiR Biłgoraj 6 0 1:39

Następna kolejka

Włodawianka – Unia Hrubieszów

***

Ekstraklasa

GKS Bełchatów – Ruch Chorzów 1:0 (1:0), bramkę zdobył w 45 min. Dawid Nowak, który grał przez pierwsze 75 minut, 6 miejsce w tabeli Bełchatowa 19 pkt. 9:8 br.

Lech Poznań – Legia Warszawa 0:0, T. Kiełbowicz nie grał, 2 miejsce w tabeli Legii 17 pkt. 15:5 br.

***

III Liga

Unia Nowa Sarzyna – Avia Świdnik 1:1 (0:1), Adam Onkiewicz (zarobił żółtą kartkę) i Łukasz Kamiński grali cały mecz, Avia znajduje się na 4 miewjscu w tabeli z 17 pkt. 14:13 br.

Stal Rzeszów – Łada Biłgoraj, mecz odwołany z powodu zalania murawy

***

IV Liga

Podlasie Biała Podlaska – POM Iskra Piotrowice 2:0 (0:0), K. Okoniewski (żółta kartka) grał cały mecz z oceną 6

***

Lubelska Klasa „A” gr. III

Drużyna grającego trenera Marka Huberta Kitlińskiego GKS Niedźwiada pokonała na wyjeździe LKS Kamionkę 6:2 (2:2), trener nie grał, w tabeli Niedźwiada na 5 pozycji z 12 pkt. 17:24 br., pierwszy Tur Milejów 16 pkt. 35:8 br., juniorzy Niedźwiady też wygrali.

***

Egzaminy sędziowskie Jesień 2008

Zarząd Okręgowego Kolegium Sędziów ZOZPN informuje, że egzaminy teoretyczno-sprawnościowe Jesień 2008 odbędą się w następujących terminach:

– sędziowie Klasy Okręgowej oraz Klasy A – wtorek 7 X godz. 16.00

– sędziowie klasy B oraz bezklasowi i seniorzy – czwartek 9 X godz. 16.00

Należy posiadać aktualne karty zdrowia.

opracował – mak

Na zdjęciu – Kryształ Werbkowice plasuje się na najwyższym miejscu w rozgrywkach ligowych z naszego powiatu, niestety to zdjęcie jest ze strony, która została zamknięta, szkoda!