Piłkarskie rozgrywki 1/2.09. 2012 r.

W klasie okręgowej Unia Hrubieszów i Kryształ Werbkowice gromią rywali, ale rozgromiony został Płomień/Spartan Nieledew. W klasie A Huragan Hrubieszów zremisował w Zamościu. Zaczyna klasa B, w której tylko rywalizować z naszego powiatu będzie GLKS Jarosławiec, nie ma już Altusa Szychowice, Andorii Mircze i Kresy Dołhobyczów. Kto wystąpi w rozgrywkach młodzieżowych, też poniżej.

Reklamy

Piłkarskie rozgrywki 1/02.09. 2012 r.

 

Zamojska Klasa Okręgowa

Unia Hrubieszów – Aleksandria Aleksandrów 8:1 (4:0)

Bramki dla Unii strzelali: Szymon Nowak – 3, Krystian Oleszczuk – 2 oraz po jednej Patryk Szatan, Patryk Krygiel i Artur Kawarski. Skład Unii: Mac, Mosurec, Konrat, Lebiedowicz, Kawarski, Krygiel (Kucy), Borys, Szatan (Stefaniak), Bronicki, Oleszczuk (Grzyb), Bednarek, rezerwa Wysocki, Żygawski, Haustow. Na ławce trenerskiej zasiadł w czasie tego meczu tymczasowo trener Marcin Nowak. Do drużyny powrócił kierownik Krzysztof Jóźwik.

Ostoja Skierbieszów – Kryształ Werbkowice 0:4

Tur Turobin – Płomień-Spartan Nieledew 5:0

Grom Różaniec – Piast Babice 5:0

Tanew Majdan Stary – Olimpia EB Wojan Miączyn 1:    3

Łada 1945 Biłgoraj – Orkan Bełżec 2:1

Victoria Łukowa-Chmielek – V-System Sparta Łabunie 1:2

Igros Krasnobród – Korona Łaszczów 1:1

 

Tabela po 6 rundach 

1     Łada 1945 Biłgoraj         18   17:2 

2     Grom Różaniec               13   14:6 

3     Tur Turobin                    13   13:5 

4     Unia Hrubieszów          12   23:8 

5     Aleksandria Aleksandrów 11       13:16 

6     V-System Sparta Łabunie 10      8:9 

7     Igros Krasnobród           9     13:9 

8     Kryształ Werbkowice   9     13:11 

9     Płomień-Spartan Nieledew 7 12:21 

10   Ostoja Skierbieszów      7     7:13 

11   Korona Łaszczów           7     13:14 

12   Piast Babice                   6     8:15 

13   Tanew Majdan Stary      6     9:20 

14   Olimpia EB Wojan Miączyn 5       9:12 

15   Orkan Bełżec                  3     5:10 

16   Victoria Łukowa-Chmielek 1  5:11 

 

Następny termin 8/9.09.2012 r.

Igros Krasnobród – Unia Hrubieszów N 16 Krasnobród

PłomieńSpartan Nieledew –  ŁADA 1945 BIŁGORAJ N 16 Nieledew

Kryształ Werbkowice – Tur Turobin N 15-17 Mircze 

Orkan Bełżec – Victoria ŁukowaChmielek S 11-13 Bełżec 

Piast Babice – Ostoja Skierbieszów N 13-15 Babice 

Wojan EB Olimpia Miączyn – Grom Różaniec N 16 Miączyn 

Aleksandria Aleksandrów – Tanew Majdan Stary N 14-16 Aleksandrów 

VSystem Sparta Łabunie – Korona Łaszczów            N 15 Łabunie 

 

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

Tur Turobin – Płomień-Spartan Nieledew 1:1

Ostoja Skierbieszów – Kryształ Werbkowice 2:0

Victoria Łukowa-Chmielek – Sparta Łabunie 1:3

Tur Turobin – Płomień-Spartan Nieledew 1:1

 

Tabela

1     Igros Krasnobród          4    12   22:1 

2     Tanew Majdan Stary     4    12   16:2 

3     Ostoja Skierbieszów     5    12   10:8 

4     Tur Turobin                    4    10   13:2 

5     Sparta Łabunie              5    7     10:13 

6     Aleksandria Aleksandrów 3        3          4:5 

7     Kryształ Werbkowice 3    3     4:9 

8     Piast Babice                   3    1     4:6 

9     Płomień-Spartan Nieledew 3 1 2:9 

10   Orkan Bełżec                 3    0     0:7 

11   Victoria Łukowa-Chmielek 5  0    1:24 

 

Zamojska Klasa A – grupa II

AMSPN Hetman II Zamość – Huragan Hrubieszów 3:3

Ruch Machnów Nowy – Graf Chodywańce 0:1

Granica Lubycza Królewska –                                         Sparta Wożuczyn 0:3

Spartakus Szarowola – Zryw Ulhówek mecz przerwany w 5’

Szyszła Targoszyn – STS Gryf Echo Gmina Zamość 0:2

Szumy Susiec – Pogoń 96 Łaszczówka 1:5

 

Tabela

1     Sparta Wożuczyn               3    9    14:3 

2     AMSPN Hetman II Zamość 3    7    15:3 

3     Pogoń 96 Łaszczówka        3    6    8:4 

4     Granica Lubycza Królewska      3    6      4:4 

5     Szumy Susiec                      3    4    10:6 

6     Spartakus Szarowola         2    4    5:3 

7     Huragan Hrubieszów        3    4    5:5 

8     Graf Chodywańce               3    3    5:9 

9     Ruch Machnów Nowy          3    3    3:8 

10   STS Gryf Echo Gmina Zamość  3  3  4:4 

11   Szyszła Tarnoszyn              3    0    2:7 

12   Zryw Ulhówek                     2    0    0:19 

 

Następny termin 8/9.09.2012 r.

Huragan Hrubieszów – Szumy Susiec S 15-17 Teptiuków

Graf Chodywańce – Zryw Ulhówek N 11 Jarczów

Pogoń 96 Łaszczówka – Spartakus Szarowola 12.09.2012 r. ŚR 15-17 Łaszczówka

STS Gryf Echo Gmina Zamość – AMSPN Hetman II Zamość S 16 Zawada

Sparta Wożuczyn – Szyszła Tarnoszyn N 10-12 Wożuczyn

Ruch Machnów Nowy – Granica Lubycza Królewska N 13-15 Machnów Nowy

 

Kadra – Huragan Hrubieszów

Sebastian Bida

Jan Borek, Data urodzenia 1987-07-05

Damian Daciuk, Data urodzenia 1993-07-14

Adam Frąk, Data urodzenia 1984-08-29

Wojciech Gajewski, Data urodzenia 1994-03-27

Arkadiusz Głowacz, Data urodzenia 1992-11-28

Mateusz Grzeszczuk, Data urodzenia 1991-08-18

Paweł Grzywaczewski, Data urodzenia 1986-07-04

Bartłomiej Jakubiak, Data urodzenia 1987-10-22

Sebastian Kogut, Data urodzenia 1981-02-10

Waldemar Kogut, Data urodzenia 1977-04-19

Radosław Koza, Data urodzenia 1992-02-01

Michał Kozik, Data urodzenia 1993-07-31

Łukasz Krakowiak, Data urodzenia 1989-01-27

Paweł Krempla, Data urodzenia 1988-06-30

Damian Krent, Data urodzenia 1986-01-29

Kamil Kuźmiński, Data urodzenia 1989-02-28

Piotr Lisiczyński, Data urodzenia 1994-03-17

Mariusz Musiał, Data urodzenia 1983-01-18

Marcin Nowakowski, Data urodzenia 1987-11-06

Jacek Ptak, Data urodzenia 1977-05-02

Robert Radziejewski, Data urodzenia 1975-12-20

Arkadiusz Ryszard Sekulski, Data urodzenia 1985-05-01

Paweł Sidorowicz, Data urodzenia 1993-06-01

Marcin Szwiec, Data urodzenia 1985-01-09

Krzysztof Wasilewicz, Data urodzenia 1988-03-19

Michał Zalewski


Zamojska Klasa B – grupa II – 6 zespołów

termin I runda 8/9.09.2012 r.

GLKS Jarosławiec – Legion Komarów

 

Potok Sitno – Perła Telatyn

Metanoja Lipsko – GKS Tarnawatka

 

Okręgowa Liga Juniorów Młodszych: 10 zespołów

– początek 08/09 września br.  

(LKS Grom Różaniec, GKS Potok Sitno, GKS Tarnawatka, TKS Huczwa Tyszowce, KS Olender Sól, GKS Relax Radecznica, KS Legion Komarów, Stowarzyszenie Delta Nielisz, KS Rakovia Rakówka, GLKS Jarosławiec -warunkowo).

 

Okręgowa Liga Trampkarzy Starszych gr. II: 9 zespołów 

– początek 08/09 września br.

(DKS Gaudium Zamość, UKS Skorpion Zamość, GLKS Graf Chodywańce, V System Sparta Łabunie, MGKS Igros Krasnobród, GKS Ostoja Skierbieszów, KS Pogoń 96 Łaszczówka, GLKS Granica Lubycza Królewska, MKS Unia Hrubieszów)


Okręgowa Liga Trampkarzy Młodszych: 6 zespołów 

– początek 15/16 września br.

(GKS Relax Księżpol, TKS Huczwa Tyszowce, ASPN Roztocze Szczebrzeszyn, MLKS Kryształ Werbkowice, ŁKS Korona Łaszczów, GKS Aleksandria Aleksandrów).


Okręgowa Liga Młodzików Starszych gr. II:  7 zespołów 

– początek 15/16 września br.  

(MKS Unia Hrubieszów, GLKS Płomień Spartan Nieledew, GLKS Omega Stary Zamość, Gryf Gmina Zamość, DKS Gaudium Zamość, AMSPN Hetman Zamość,GKS Andoria Mircze).


Orlicy Starsi

LKS Grom Różaniec, DKS Gaudium Zamość, TKS Huczwa Tyszowce, LZS Tarpan Korchów, AMSPN Hetman Zamość, KS Olender Sól, SP Piast Babice, ŁKS Korona Łaszczów, GLKS Omega Stary Zamość, LKS Olimpia EB Wojan Miączyn, MKS Unia Hrubieszów, STS Gryf Gmina Zamość, TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski, GKS Andoria Mircze.

 

Na podstawie strony internetowej ZOZPN opracował – Marek A. Kitliński (mak)

Na zdjęciu – trener Juniorów Unii Hrubieszów Marcin Nowak.