Piłkarskie rozgrywki 13.11.2011 r. – odwołana kolejka rundy wiosennej!

W niedzielę 13.11.2011 r. w klasie A Huragan Hrubieszów odniósł tenisowe zwycięstwo, w którym Radziejewski popisał się chat trickiem, Andora Mircze niestety przegrała, ale wygrali juniorzy. Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne Wydział Gier Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej odwołał zaplanowaną na dzień 19/20.11.2011 r. całą kolejkę z rundy wiosennej w Klasie Okręgowej.

Reklamy

i>Na zdjęciu – Huragan Hrubieszów (zdj. ze strony interetowej urganu).

***

Zamojska Klasa Okręgowa

Tabela rundy jesiennej

1 AMSPN Hetman Zamość 43 77:7
2 Aleksandria Aleksandrów 37 46:19
3 Korona Łaszczów 35 37:14
4 Grom Różaniec 30 43:23
5 Kryształ Werbkowice 28 29:18
6 Ostoja Skierbieszów 28 29:20
7 Olimpia Miączyn 26 39:22
8 Igros Krasnobród 24 47:28
9 Entra Sparta Łabunie 21 32:27
10 Echo Zawada 15 24:40
11 Victoria Łukowa-Chmielek 13 21:46
12 Unia Hrubieszów 13 29:47
13 Tur Turobin 11 23:48
14 Tanew Majdan Stary 10 20:47
15 Ro-Ma Relax Księżpol 8 17:52
16 Olimpiakos Tarnogród 4 10:65

***

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

Aleksandria Aleksandrów – Kryształ Werbkowice 2 :1
Victoria Łukowa-Chmielek – Tur Turobin 0 : 3
Sparta Łabunie – Igros Krasnobród 0 : 4

Tabela rundy jesiennej

1 Olimpia Miączyn 24 42:14
2 Igros Krasnobród 19 24:14
3 Sparta Łabunie 19 22:11
4 Aleksandria Aleksandrów 18 18:16
5 Ostoja Skierbieszów 16 21:16
6 Tanew Majdan Stary 15 15:16
7 Kryształ Werbkowice 15 17:15
8 Grom Różaniec 12 30:27
9 Korona Łaszczów 11 15:23
10 Tur Turobin 9 12:22
11 Victoria Łukowa-Chmielek 3 6:48

***

Zamojska Klasa A – grupa II

Huragan Hrubieszów – Szyszła Tarnoszyn 6:4
Kadra Huraganu: Koza – Daciuk, Kogut, Gis, Gajewski, Krempla, Sekulski, Radziejewski, Góra, Kucy, Ptak. Bramki dla Huraganu: 3 Radziejewski, 2 Ptak, 1 Krempla.

Spartakus Szarowola 1 – Andoria Mircze 3:1, bramka dla Andorii – Wojciech Baran
Graf Chodywańce – Metanoja Lipsko 2:1, sędzia główny Tomasz Lenard
Pogoń 96 Łaszczówka – Szumy Susiec 1 : 2
Ruch Machnów Nowy – Omega II Stary Zamość 0 : 0
Zryw Ulhówek – Orkan Bełżec, odbędzie się 15.04.2012
Płomień-Spartan Nieledew – Granica Lubycza Królewska , 15.04.2012

Tabela po niecałych 14 rundach:

1 Orkan Bełżec 13 33 30:9
2 Płomień-Spartan Nieledew 13 33 39:14
3 Spartakus Szarowola 1 14 32 38:19
4 Granica Lubycza Królewska 13 24 29:8
5 Huragan Hrubieszów 14 21 37:32
6 Ruch Machnów Nowy 14 19 18:27
7 Szumy Susiec 14 19 25:40
8 Pogoń 96 Łaszczówka 14 19 36:26
9 Andoria Mircze 14 17 30:30
10 Omega II Stary Zamość 14 16 21:29
11 Zryw Ulhówek 13 13 20:45
12 Graf Chodywańce 14 11 17:31
13 Szyszła Tarnoszyn 14 10 28:36
14 Metanoja Lipsko 14 7 21:43

***

Zamojska Klasa A Juniorów – grupa II

Spartakus Szarowola 1 – Andoria Mircze 2:3
Skład Andorii: Kowalczuk (50′ Klamer), Górak, Umer, Banachewicz, Skóra, Małyszek, Siewierski, Jasina, Sokołowski, Laszuk, Sobczuk. Bramki: Sobczuk, Sokołowski, Małyszek

Pogoń 96 Łaszczówka – Szumy Susiec 6 :0
Huragan Hrubieszów – Andoria Mircze 4 :3

Tabela

1 Granica Lubycza Królewska 10 27 46:5
2 Orkan Bełżec 10 24 39:11
3 Pogoń 96 Łaszczówka 11 24 33:16
4 Andoria Mircze 12 19 40:33
5 Płomień-Spartan Nieledew 10 19 27:21

6 Szumy Susiec 11 13 33:33
7 Szyszła Tarnoszyn 9 13 18:32
8 Zryw Ulhówek 10 10 19:25
9 Spartakus Szarowola 1 11 9 12:31
10 Huragan Hrubieszów 10 7 16:35
11 Ruch Machnów Nowy 10 3 20:61

***

Zamojska Klasa A – grupa I

Tabela

1 Łada 1945 Biłgoraj 13 34 48:10
2 Piast Babice 12 26 24:11
3 Orion Dereźnia Solska 13 24 27:24
4 Włókniarz Frampol 12 23 27:14
5 Cosmos Józefów 12 21 40:22
6 Sokół Zwierzyniec 13 17 22:18
7 Tarpan Korchów 12 16 18:22
8 Nord 98 Wysokie 12 16 16:20
9 Orzeł Tereszpol 12 15 16:22
10 Wrzos Szyszków 13 14 18:33
11 Zart-Met Olender Sól 12 11 13:27
12 Metalowiec Goraj 12 7 10:24
13 Delta Nielisz 12 3 9:41

****

Na podstawie stron internetowych ZOZPN, stron klubowych i relacji Konrada Sobczuka z Mircza.

Opracował – mak