Piłkarskie rozgrywki 14/15.04.2012 i następne mecze

W Zamojskiej Klasie Okręgowej zwycięstwo Unii Hrubieszów, porażka z liderem Kryształu Werbkowice. W klasie A wysokie zwycięstwo Huraganu Hrubieszów, Andoria Mircze wycofała drużynę z rozgrywek ze względu na brak chętnych do gry. O rozpoczęciu sezonu w klasie B drużyn z naszego powiatu lepiej nie mówić, ale może będzie lepiej. Młodzi piłkarze Unii wygrali. Unia i Kryształ grają już w środę 18.04.2012r.

Reklamy

Piłkarskie rozgrywki 14/15.04.2012 i następne mecze:

 

Zamojska Klasa Okręgowa

 

Unia Hrubieszów         –     Echo Zawada               4    :     1

AMSPN Hetman Zamość    – Kryształ Werbkowice 3    :     0

Ro-Ma Relax Księżpol  –     Korona Łaszczów        2    :     4, sędzia główny Artur Tymecki z Hrubieszowa

Olimpia Miączyn          –     Olimpiakos Tarnogród  5    :     0

Grom Różaniec            –     Entra Sparta Łabunie  2    :     1

Ostoja Skierbieszów   –     Victoria Łukowa-Chmielek  5    :    2

Aleksandria Aleksandrów  – Tanew Majdan Stary 3    :     0

Igros Krasnobród        –     Tur Turobin                  0    :     0

 

Tabela

1     (1)    AMSPN Hetman Zamość 18  52   89:9 

2     (2)    Aleksandria Aleksandrów 19  49     62:20 

3     (3)    Korona Łaszczów         19    44   46:19 

4     (4)    Ostoja Skierbieszów     18    37   43:23 

5     (5)    Grom Różaniec              18    36   47:29 

6     (6)   Kryształ Werbkowice 18  32   34:21 

7     (7)    Olimpia Miączyn            19    31   46:26 

8     (8)    Igros Krasnobród         18    26   49:31 

9     (9)    Entra Sparta Łabunie   19    22   36:41 

10   (10) Unia Hrubieszów        18  22   40:48 

11   (11) Tur Turobin                   19    18   28:51 

12   (12) Victoria Łukowa-Chmielek 19  17    27:56 

13   (13) Echo Zawada                18    15   25:49 

14   (14) Tanew Majdan Stary     19    13   23:56 

15   (15) Ro-Ma Relax Księżpol    19    8     21:70 

16   (16) Olimpiakos Tarnogród   18    4     10:77 

 

Terminy meczów zaległych:

 

ŚRODA 18.04.2012 r.:

Unia Hrubieszów (Hrubieszów) – AMSPN Hetman Zamość g. 17

Kryształ Werbkowice (Mircze) – Ostoja Skierbieszów g. 15-17

Grom  Różaniec (Różaniec) – Echo Zawada  godz. 17

IgrosKrasnobród  (Krasnobród) – Olimpiakos Tarnogród g. 15-17

 

Kolejka 22.04.2012 r.

N 17 (Mircze) Kryształ Werbkowice – Unia Hrubieszów

N 14 (Łaszczów) Korona Łaszczów – Igros Krasnobród

N 14-16 (Turobin) Tur Turobin – Aleksandria Aleksandrów

N 14-16 (Majdan Stary) Tanew Majdan Stary – Olimpia Wojan Miączyn

N 13-15 (Różaniec)Olimpiakos Tarnogród – Ostoja Skierbieszów

N 14-16 (Łukowa) Victoria Łukowa Chmielek – Grom Różaniec

N 16 (Łabunie) Entra-Sparta Łabunie – AMSPN Hetman Zamość

N 16 (Zawada) Echo Zawada – Relax Księżpol

 

Zamojska Klasa A gr. II

 

Huragan Hrubieszów – Metanoja Lipsko 8:3, Bramki: Ptak 2, Grzeszczuk 2, Kądziołka 2, Góra 1, Wasilewicz. Kadra Huraganu : Koza – Oleszczuk, Kogut, Kowalczuk, Kręt, Grzeszczuk, Sekulski, Wasilewicz, Góra, Ptak, Kądziołka oraz Nowakowski i Radziejewski.

 

Graf Chodywańce         –     Szumy Susiec                 0    :     2

Pogoń 96 Łaszczówka  –     Spartakus Szarowola     2    :     1

Szyszła Tarnoszyn        –     Orkan Bełżec                  1    :     1

Ruch Machnów Nowy    –     Granica Lubycza Królewska  2    :            3

 

Mecze nie zostały rozegrane

Płomień-Spartan Nieledew – Andoria Mircze (drużyna z Mircza została wycofana, nie ma kto grać, a więc „Gdzie Ci mężczyźni???)

Zryw Ulhówek              –     Omega II Stary Zamość X    :     X

 

Tabela

1     (1)    Orkan Bełżec                   15    37   35:10 

2     (2)   Płomień-Spartan Nieledew 15    36        45:18 

3     (3)    Spartakus Szarowola 1   15    32   39:21 

4     (4)    Granica Lubycza Królewska 15      30        34:11 

5     (5)    Pogoń 96 Łaszczówka    16    25   41:27 

6     (6)   Huragan Hrubieszów     16    24   47:40 

7     (7)    Szumy Susiec                  16    23   28:41 

8     (8)    Ruch Machnów Nowy      15    19   20:30 

9     (9)   Andoria Mircze               14    17   30:30 

10   (10) Omega II Stary Zamość 15    16   21:32 

11   (11) Zryw Ulhówek                 14    14   21:46 

12   (12) Szyszła Tarnoszyn          16    14   30:37 

13   (13) Graf Chodywańce           16    11   17:37 

14   (14) Metanoja Lipsko             16    7     24:52 

 

Kolejka 21/22.04.2012

BRAK (Mircze) Andoria Mircze – Huragan Hrubieszów

S 15-17 (Nieledew) Płomień-Spartan Nieledew – Ruch Machnów Nowy

N 15-17 (Lubycza Królewska) Granica Lubycza Król. – Pogoń 96 Łaszczówka

N 13-15 (Szarowola) KS „Spartakus” Szarowola – Zryw Ulhówek

S 16 (Stary Zamość?) Omega II Stary Zamość – Graf Chodywańce

N 11-13 (Susiec) Szumy Susiec – Szyszła Tarnoszyn

N 15 (Bełżec) Orkan Bełżec – Metanoja Lipsko

 

Zamojska Klasa B gr. II

 

Sparta Wożuczyn     –                                   Kresy Dołhobyczów     9         :           1

Potok Sitno        –     Altus Szychowice          8    :     2

GLKS Jarosławiec     – AMSPN Hetman II Zamość       0 : 8

Legion Komarów      –                                    GKS Tarnawatka          5         :           1

 

Tabela

1    (1)   Sparta Wożuczyn          9    25   41:5 

2    (2)   AMSPN Hetman II Zamość 9  23  40:5 

3    (3)   Legion Komarów            9    18   27:15 

4    (4)   Potok Sitno                    9    18   36:13 

5    (5)   Perła Telatyn                 8    13   23:19 

6    (6)                                       Kresy Dołhobyczów          9          12      25:32 

7    (7)                                       GLKS Jarosławiec             9          4         13:47 

8    (8)   GKS Tarnawatka            9    3     13:38 

9    (9)                                       Altus Szychowice 9          1          10:54 

 

Runda 21/22.04.2012 r.

GLKS Jarosławiec              –     Sparta Wożuczyn

AMSPN Hetman II Zamość       –           Orzeł Cześniki

Altus Szychowice              –     Legion Komarów

Perła Telatyn                     –     Kresy Dołhobyczów

Pauza: GKS Tarnawatka.

 

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych

 

Granit – Unia Hrubieszów 1 : 4

Wisła P – Czarni 3 : 1      

Stal Kr – Stal P 1 : 1      

OSiR – BKS UNIA Lublin   5 : 0   

Janowianka                    – Widok SP 51 4 : 2

Huragan – Opolanin 5 : 1         

Ogniwo – Omega 1 : 1  

 

Lubelska Klasa A gr. III

 

Vir Dorohucza – KS Nasutów 2-0

GLKS Michów – Wodnik Uścimów 1-0

Ludwiniak Ludwin – LKS Trawniki 5-1

Huragan Siostrzytów – GKS Niedźwiada 0-2

Zawisza Garbów – Błękit Cyców 1-1

KS Ciecierzyn – Świdniczanka Świdnik Mały 3-1

Perła Rokitno – Tajfun Ostrów Lubelski 5-1

 

Tabela

1.    Tajfun Ostrów Lubelski    16  39  68-23

2.    Świdniczanka Świdnik Mały16      37       36-11

3.    KS Ciecierzyn                   16  34  45-30

4.    Vir Dorohucza                   16  32  41-23

5.    Perła Rokitno                    16  31  48-19

6.    Ludwiniak Ludwin            16  29  41-29

7.    GKS Niedźwiada             16  23  35-36

8.    Błękit Cyców                     16  22  31-26

9.    Zawisza Garbów              16  19  23-37

10.  GLKS Michów                    16  16  34-55

11.  LKS Trawniki                     16  14  28-52

12.  KS Nasutów                     16  10  28-56

13.  Wodnik Uścimów              16  10  18-44

14.  Huragan Siostrzytów       16  6    22-57

 

Źródła:

ZOZPN, LOZPN, 90minut, Huragan Hrubieszów

 

Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Waldemar Kogut najwięcej minut spędził na boisku w obecnych rozgrywkach w barwach Huraganu Hrubieszów (zdj. ze str. int. Huraganu).