Piłkarskie rozgrywki 15/16.09. 2012 r.

W Zamojskiej Klasie okręgowej Unia Hrubieszów rozgromiła Spartę z Łabuń, Płomień/Spartan Nieledew wysoko przegrał na wyjeździe, a Kryształ Werbkowice minimalnie przegrał z liderem. W klasie A Huragan Hrubieszów wygrywa na wyjeździe, niestety wysoka porażka GLKS Jarosławiec w klasie B. Juniorze, trampkarze, różnie, ale nie za wesoło. Pech Niedźwiady.

Reklamy

Piłkarskie rozgrywki 15/16.09. 2012 r.

 

Zamojska Klasa Okręgowa

Unia Hrubieszów – V-System Sparta Łabunie 7:0

Unia: Mac – Zając, Mossurec, Wysocki, Kondrat (70’ Białacki), Lebiedowicz, Kucy (75’Stefaniak), Borys (62’ Kawarski), Nowak (80’ Grzyb), Krygiel, Oleszczuk. Bramki:Nowak x3 ( w tej rundzie już 9 bramek), Lebiedowicz x2 (w tej rundzie 4 bramki), Kucy, Oleszczuk (w tej rundzie 6 bramek.

Łada 1945 Biłgoraj – Kryształ Werbkowice 1:0

Orkan Bełżec – Płomień-Spartan Nieledew 4:0

Victoria Łukowa-Chmielek – Korona Łaszczów 2:1

Tanew Majdan Stary – Igros Krasnobród 1:3

Grom Różaniec – Aleksandria Aleksandrów 3:1

Ostoja Skierbieszów – Olimpia EB Wojan Miączyn 2:3

Tur Turobin – Piast Babice 2:1

 

Tabela 

1     Łada 1945 Biłgoraj         7    21   18:2 

2     Tur Turobin                    8    16   16:8 

3     Grom Różaniec               8    16   18:11 

4     Igros Krasnobród           8    15   18:10 

5     Unia Hrubieszów          8    15   30:10 

6     Aleksandria Aleksandrów 8  14   18:21 

7     V-System Sparta Łabunie 8  13    9:16 

8     Kryształ Werbkowice   8    12   15:13 

9     Olimpia EB Wojan Miączyn 8  11   16:15 

10   Ostoja Skierbieszów      8    10   12:16 

11   Victoria Łukowa-Chmielek 8  7    13:13 

12   Płomień-Spartan Nieledew 7  7 12:25 

13   Korona Łaszczów           8    7     14:17 

14   Piast Babice                   8    6     9:20 

15   Tanew Majdan Stary      8    6     12:27 

16   Orkan Bełżec                  8    6     10:16 

 

Kolejka: 9 w dniach 22-23.09.2012 (sobota/niedziela)

Korona Łaszczów –  Unia Hrubieszów N 14 Łaszczów 

PłomieńSpartan Nieledew – Victoria ŁukowaChmielek N 14-16 Nieledew 

Kryształ Werbkowice – Orkan Bełżec N 14-16 Mircze 

Piast Babice – ŁADA 1945 BIŁGORAJ S 13 Babice

Wojan EB Olimpia Miączyn – Tur Turobin N 16 Miączyn 

Aleksandria Aleksandrów – Ostoja Skierbieszów N 14-16 Aleksandrów 

Igros Krasnobród – Grom Różaniec N 16 Krasnobród 

VSystem Sparta Łabunie – Tanew Majdan Stary N 13-15 Łabunie 

 

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

Orkan Bełżec – Płomień-Spartan Nieledew

– mecz przy stanie 5:0 dla Orkana w 25’ została przerwany w wyniku zdekompletowania drużyny z Nieledwi.

Tanew Majdan Stary – Igros Krasnobród 1:2

Tur Turobin – Piast Babice 4:0

 

Tabela 

1     Tur Turobin                    6    16   19:2 

2     Igros Krasnobród          5    15   24:2 

3     Ostoja Skierbieszów     6    15   14:9 

4     Tanew Majdan Stary     6    13   17:4 

5     Sparta Łabunie              5    7     10:13 

6     Aleksandria Aleksandrów 4 4      4:5 

7     Orkan Bełżec                 4    3     1:7 

8     Kryształ Werbkowice 4    3     4:11 

9     Płomień-Spartan Nieledew 3  1 2:9 

10   Piast Babice                   5    1     5:14 

11   Victoria Łukowa-Chmielek 6  0    1:25 

 

Zamojska Klasa A – grupa II

Spartakus Szarowola – Huragan Hrubieszów 1:3

Granica Lubycza Królewska – Graf Chodywańce 4:0

AMSPN Hetman II Zamość – Sparta Wożuczyn 1:3

Zryw Ulhówek – Pogoń 96 Łaszczówka 1:4

Szyszła Targoszyn – Ruch Machnów Nowy 4:2

Szumy Susiec – STS Gryf Echo Gmina Zamość 0:0

 

Tabela 

1     Sparta Wożuczyn               5    15   21:5 

2     Granica Lubycza Królewska 5     10   9:5 

3     Pogoń 96 Łaszczówka        5    10   15:8 

4     Huragan Hrubieszów        5    10   9:6 

5     Spartakus Szarowola         5    8     12:9 

6     STS Gryf Echo Gmina Zamość 5  7    8:6 

7     AMSPN Hetman II Zamość 5    7     18:10 

8     Szumy Susiec                      5    5     10:7 

9     Ruch Machnów Nowy          5    4     6:13 

10   Zryw Ulhówek                     5    3     6:28 

11   Szyszła Tarnoszyn              5    3     7:13 

12   Graf Chodywańce               5    3     7:18 

 

Kolejka: 6 w dniach 22/23-09-2012 (sobota/niedziela)

Huragan Hrubieszów – Zryw Ulhówek N 14-16 Teptiuków

Graf Chodywańce – Pogoń 96 Łaszczówka 15 Jarczów

STS Gryf Echo Gmina Zamość – Spartakus Szarowola 16 Zawada

Sparta Wożuczyn – Szumy Susiec N 13-15 Wożuczyn

Ruch Machnów Nowy – AMSPN Hetman II Zamość N 14 Machnów Nowy

Granica Lubycza Królewska – Szyszła Tarnoszyn N 13-15 Lubycza Królewska

 

Zamojska Klasa A – grupa II juniorów

Spartakus Szrowola – Huragan Hrubieszów 3:0

Zryw Ulhówek – Pogoń 96 Łaszczówka 1:2

Szyszła Targoszyn – Ruch Machnów Nowy 2:2

 

Tabela 

1    Sparta Wożuczyn            3    9    14:2 

2    Spartakus Szrowola        4    9    9:5 

3    Granica Lubycza Królewska 3  6  11:7 

4    Szumy Susiec                  4    6    8:6 

5    Huragan Hrubieszów     4    6    8:9 

6    Pogoń 96 Łaszczówka    4    6    9:8 

7    Zryw Ulhówek                 3    3    4:5 

8    Ruch Machnów Nowy      3    1    3:11 

9    Szyszła Tarnoszyn          4    1    4:17 

 

Zamojska Klasa B – grupa II

GKS Tarnawatka – GLKS Jarosławiec 6:0

Perła Telaty – Legion Komarów 1:0

Potok Sitno – Metanoja Lipsko 1:1

 

Tabela 

1    Metanoja Lipsko 2    4    3:1 

2    Potok Sitno         2    4    2:1 

3    Perła Telatyn       2    3    1:1 

4    GKS Tarnawatka  2    3    6:2 

5    Legion Komarów  2    3   7:1 

6    GLKS Jarosławiec 2  0  0:13 

 

Kolejka: 3 w dniach 22/23-09-2012 (sobota/niedziela)

GLKS Jarosławiec – Potok Sitno N 15 Jarosławiec

Metanoja Lipsko – Perła Telatyn N 15:30 Lipsko

Legion Komarów – GKS Tarnawatka N 15 Komarów

 

Okręgowa Liga Juniorów Młodszych

Potok Sitno – GLKS Jarosławiec 14:2

GKS Tarnawatka      – Delta Nielisz 0:6

Legion Komarów – Huczwa Tyszowce 1:4

Rakovia Rakówka – Grom Różaniec 1:      0

Olender Sól – Relax Radecznica -:-

 

Tabela 

1     Huczwa Tyszowce 2 6    7:2 

2     Rakovia Rakówka 1  3    1:0 

3     Potok Sitno         1    3    14:2 

4     Delta Nielisz        1    3    6:0 

5     Grom Różaniec    2    3    7:1 

6     Olender Sól         0    0    0:0 

7     Relax Radecznica 1    0          1:3 

8     GKS Tarnawatka  1    0          0:6 

9     Legion Komarów 2    0          1:11 

10   GLKS Jarosławiec 1  0  2:14 

 

Okręgowa Liga Trampkarzy Starszych

Graf Chodywańce – Unia Hrubieszów 4:4

Pogoń 96 Łaszczówka – Granica Lubycza Królewska 2:1

Gaudium Zamość – Igros Krasnobród 8:0

Sparta Łabunie – Ostoja Skierbieszów 19:1

 

Tabela 

1    Pogoń 96 Łaszczówka    2    6    20:1 

2    Gaudium Zamość            2    6    19:0 

3    Sparta Łabunie               1    3    19:1 

4    Graf Chodywańce           1    1    4:4 

–     Unia Hrubieszów           1    1    4:4 

6    Skorpion Zamość            0    0    0:0 

7    Igros Krasnobród            1    0    0:8 

8    Granica Lubycza Królewska 2  0  1:13 

9    Ostoja Skierbieszów       2    0    1:37 

 

Okręgowa Liga Trampkarzy Młodszych

Aleksandria Aleksandrów – Kryształ Werbkowice 4:1

Korona Łaszczów – Huczwa Tyszowce 0:6

Roztocze Szczebrzeszyn – Relax Księżpol 9:1

 

Tabela 

1    Roztocze Szczebrzeszyn 13   9:1 

2    Huczwa Tyszowce       1    3    6:0 

3    Aleksandria Aleksandrów 1  3  4:1 

4    Kryształ Werbkowice 1   0    1:4 

5    Korona Łaszczów        1    0    0:6 

6    Relax Księżpol             1    0    1:9 

 

Lubelska klasa A – grupa III

Grający trener Marek Hubert Kitliński:

– GKS Niedźwiada prowadził w wyjazdowym spotkaniu z Virem Dorohucza 0:1 do 80 minuty i wydawało się, że dowiezie ten rezultat do końca. Niestety, dwie bramki w samej końcówce dały zwycięstwo gościom, którzy umacniają się w czołówce tabeli. Gola dla naszej ekipy zdobył Łukasz Domański. Następny mecz gramy u siebie z Błękitnymi z Cycowa.

 

Tydzień wcześniej

Zawodnicy GKS Niedźwiada zremisowali na własnym boisku z Turem Milejów 1:1. Wynik spotkania rozstrzygnął się już w pierwszym kwadransie. W 4. minucie bramkę zdobyli goście. Gola dla GKS-u zdobył w 15. minucie Janusz Żuk.  Na uwagę zasługuje doping liczniej niż zwykle zgromadzonych widzów

 

Tabela 

1.    LKS Skrobów           5    15  20-7

2.    Tur Milejów             5    13  23-7

3.    Vir Dorohucza         5    13  9-3

4.    Górnik 1979 Łęczna 4    12     33-8

5.    Huragan Siostrzytów 5 9    8-21

6.    Wodnik Uścimów     5    9    10-11

7.    Błękit Cyców           5    7    8-10

8.    Ludwiniak Ludwin   4    6    11-9

9.    KS Nasutów            5    6    9-12

10.  GKS Niedźwiada    5    4    12-13

11.  GLKS Michów           5    3    10-26

12.  GKS Abramów         5    1    9-14

13.  LKS Trawniki           5    1    6-14

14.  Zawisza Garbów     5    0    5-18

 

Opracował – mak


Na zdjęciu – Szymon Nowak Unia Hrubieszów już dziewięciokrotnie w ośmiu meczach rundy jesiennej ulokował piłkę w bramce przeciwników (zdj. ze str. footbulowo Unii Hrubieszów).