Piłkarskie rozgrywki 20/21.08.2011 r.

W klasie okręgowej pierwsza wygrana Kryształu Werbkowice, niestety, wysoka porażka Unii Hrubieszów. W klasie „A” zwycięstwo Płomienia-Spartan Nieledew, porażka Andorii Mircze, Huragan Hrubieszów jeszcze nie zaczął, ale rozpocznie od meczu derbowego z drużyną z Nieledwi.

Reklamy

Na zdjęciu – Krystian Oleszczuk jeszcze do niedawna silny punkt drużyn młodzieżowych Unii Hrubieszów, obecnie strzela gole dla Kryształu Werbkowice.

Piłkarskie rozgrywki 20/21.08.2011 r.

Zamojska Klasa Okręgowa

Ostoja Skierbieszów – Kryształ Werbkowice 0:1,

Kryształ: Robert Suchodolski, Damian Tyrka (60 ‘ Paweł Kusiak), Krzysztof Krupa, Paweł Musiał, Maciej Wójtowicz, Sebastian Juszczuk, Adrian Brzozowski, Krystian Oleszczuk (bramka), Tomasz Przeworski, Daniel Waga (65’ Bartek Reszczyński), Mariusz Musiał (70’ Damian Podolak), tr. Szczyrba

Korona Łaszczów – Unia Hrubieszów 4:0,

Unia: Żygawski, Zając, Wysocki, Gomuła, Borek, Sz. Nowak, Wołos (87’ Koszyniuk), Szumski (78’ Kawarski), Otręba (64’ Bednarek), R. Oleszczuk, Panas (67’Skrobotowicz), tr. A. Jaworski

Aleksandria Aleksandrów -Victoria Łukowa-Chmielek 2:1

Echo Zawada – Grom Różaniec 1 : 4

Entra Sparta Łabunie – Olimpia Miączyn 1 : 1

Olimpiakos Tarnogród – Igros Krasnobród 1 : 5

Tanew Majdan Stary – Tur Turobin 2 : 4

Ro-Ma Relax Księżpol – AMSPN Hetman Zamość nie odbył się

Tabela po 2 rundach

1 Grom Różaniec 2 6 9:2
2 Igros Krasnobród 2 6 7:2
3 Aleksandria Aleksandrów 2 6 3:1
4 Korona Łaszczów 2 4 5:1
5 Tur Turobin 2 4 5:3
6 Olimpia Miączyn 2 4 4:2
7 Echo Zawada 2 3 3:4
8 Kryształ Werbkowice 2 3 2:3
9 AMSPN Hetman Zamość 1 1 1:1
10 Entra Sparta Łabunie 2 1 1:2
11 Tanew Majdan Stary 2 1 3:5
12 Olimpiakos Tarnogród 2 1 2:6
13 Unia Hrubieszów 2 1 1:5
14 Victoria Łukowa-Chmielek 2 0 2:4
15 Ostoja Skierbieszów 2 0 0:3
16 Ro-Ma Relax Księżpol 1 0 1:5

III runda 27/28.08.2011

Unia Hrubieszów – Ro-Ma Relax Księżpol, sobota 27.08.2011 g. 16.00

Grom Różaniec – Kryształ Werbkowice, niedziela 28.08.2011 g. 17.00

Olimpia Wojan Miączyn – Victoria Łukowa Chmielek, niedziela 28.08.2011 g. 16.00

Tur Turobin – Korona Łaszczów

Igros Krasnobród – Tanew Majdan Stary

Aleksandria Aleksandrów – Olimpiakos Tarnogród

Ostoja Skierbieszów – Entra-Sparta Łabunie

AMSPN Hetman Zamość – Echo Zawada

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

Aleksandria Aleksandrów – Victoria Łukowa-Chmielek 3:1

Ostoja Skierbieszów – Kryształ Werbkowice 1:0

Sparta Łabunie – Olimpia Miączyn 2:1

Tanew Majdan Stary – Tur Turobin 2:1

Tabela po 2 rundach

1 Aleksandria Aleksandrów 2 6 6:2
2 Ostoja Skierbieszów 1 3 1:0
3 Tanew Majdan Stary 1 3 2:1
4 Victoria Łukowa-Chmielek 2 3 5:5
5 Sparta Łabunie 2 3 3:4
6 Kryształ Werbkowice 2 3 3:3
7 Grom Różaniec 0 0 0:0
– Korona Łaszczów 0 0 0:0
9 Tur Turobin 1 0 1:2
10 Olimpia Miączyn 2 0 3:5
11 Igros Krasnobród 1 0 2:4

Zamojska Klasa „A” – grupa II

Granica Lubycza Królewska-Płomień-Spartan Nieledew 1:2,

Płomień: Traczuk – Kondratiuk, Bednarczuk, Oleszczuk(Brzuchala) – Bogucki, Szostak, Wolanin, Bobak, Kopczyński – Łysiak, Podgórski. Bramki: Oleszczuk, Bogucki

Szyszła Tarnoszyn-Huragan Hrubieszów – nie odbył się

Andoria Mircze-Spartakus Szarowola 1 – 0:3, sędzia główny Jarosław Jasina

Orkan Bełżec-Zryw Ulhówek 3:1

Omega II Stary Zamość-Ruch Machnów Nowy 3:0, sędzia gł. Tomasz Lenard

Szumy Susiec-Pogoń 96 Łaszczówka 3:6

Metanoja Lipsko-Graf Chodywańce 1:2

Tabela po I rundzie

1 Pogoń 96 Łaszczówka 1 3 6:3
2 Omega II Stary Zamość 1 3 3:0
– Spartakus Szarowola 1 1 3 3:0
4 Orkan Bełżec 1 3 3:1
5 Graf Chodywańce 1 3 2:1
– Płomień-Spartan Nieledew 1 3 2:1
7 Huragan Hrubieszów 0 0 0:0
– Szyszła Tarnoszyn 0 0 0:0
9 Granica Lubycza Królewska 1 0 1:2
– Metanoja Lipsko 1 0 1:2
11 Zryw Ulhówek 1 0 1:3
12 Szumy Susiec 1 0 3:6
13 Andoria Mircze 1 0 0:3
– Ruch Machnów Nowy 1 0 0:3

II runda 27/28.08.2011 r.

Huragan Hrubieszów – Płomień-Spartan Nieledew, sobota, 27.08.2011 r. g.16.00 w Teptiukowie

Andoria Mircze – Granica Lubycza Król., sobota, 27.08.2011 g.17.00

Ruch Machnów Nowy – KS Spartakus Szarowola 1

Pogoń 96 Łaszczówka – Omega II Stary Zamość

Zryw Ulhówek – Szumy Susiec

Graf Chodywańce – Orkan Bełżec

Metanoja Lipsko – Szyszła Tarnoszyn

Zamojska Klasa „A” Juniorów – grupa II

Orkan Bełżec-Zryw Ulhówek 7 :0

Szumy Susiec-Pogoń 96 Łaszczówka2:3

Andoria Mircze-Spartakus Szrowola 1 X:X

Granica Lubycza Królewska – Płomień-Spartan Nieledew 6 :0

Tabela

1 Orkan Bełżec 1 3 7:0
2 Granica Lubycza Królewska 1 3 6:0
3 Pogoń 96 Łaszczówka 1 3 3:2
4 Andoria Mircze 0 0 0:0
– Huragan Hrubieszów 0 0 0:0
– Ruch Machnów Nowy 0 0 0:0
– Spartakus Szarowola 1 0 0 0:0
– Szyszła Tarnoszyn 0 0 0:0
9 Szumy Susiec 1 0 2:3
10 Płomień-Spartan Nieledew 1 0 0:6
11 Zryw Ulhówek 1 0 0:7

***

Do klubu z Mircza na trzy ligowe spotkania został wypożyczony Damian Podolak z Kryształu Werbkowice. Młody reprezentant Kryształu nie zagra w drużynie przynajmniej do końca wakacji. Damianowi życzymy sukcesów i pokazanie swoich nieprzeciętnych umiejętności.

***

Na podstawie strony ZOZPN i stron klubowych

Opracował – mak