Piłkarskie rozgrywki 22/23.10.2011 r.

W klasie okręgowej Kryształ zdemolował Tanew Majdan Stary, a Aleksandrów, niestety Unię Hrubieszów. W klasie A wysoki poziom trzyma Płomień/Spartan, ale Huragan i Andoria, tym razem na tarczy. W klasie B trzy porażki drużyn z naszego powiatu. Młodzicy z Unii gromią rywali, ale nastąpiła porażka juniorów młodszych w lidze wojewódzkiej. Wygrana juniorów Andorii Mircze. Decyzją ZOZPN I runda wiosenna zostanie rozegrana w jesieni.

Reklamy

Na zdjęciu – Krzysztof Krupa czołowy zawodnik Kryształu Werbkowice (zdj. ze strl Kryształu)

Piłkarskie rozgrywki 22/23.10.2011 r.

Zamojska Klasa Okręgowa

Tanew Majdan Stary – Kryształ Werbkowice 1:6, Kryształ: Robert Suchodolski ,Krzysztof Krupa (bramka), Sebastian Juszczuk, Adrian Brzozowski (60’ Roman Martyniuk), Piotr Musiał (2 bramki), Paweł Kusiak, Damian Tyrka, Taras Maliuk, Tomasz Przeworski (2 bramki) (60’ Krystian Oleszczuk), Mariusz Musiał (bramka), Daniel Waga (60’ Tomasz Łazorczyk)

Aleksandria Aleksandrów – Unia Hrubieszów 6:1, Unia: Unia: Karczmarek – Zając, Gomuła, Lebiedowicz (bramka), Bednarek, Kondrat, Lisiczyński (55’ Panas), Wołos, Szumski, Nowak, Otręba.

Olimpia Miączyn – AMSPN Hetman Zamość 1 : 4

Olimpiakos Tarnogród – Entra Sparta Łabunie 0 : 3

Igros Krasnobród – Ro-Ma Relax Księżpol 11 : 0

Ostoja Skierbieszów – Grom Różaniec 2 : 2

Korona Łaszczów – Victoria Łukowa-Chmielek 6 : 0

Tur Turobin – Echo Zawada 2 : 1

Tabela po 12 rundach

1 AMSPN Hetman Zamość 34 66:6
2 Korona Łaszczów 31 30:8
3 Aleksandria Aleksandrów 28 37:16
4 Grom Różaniec 26 38:17
5 Kryształ Werbkowice 25 24:14
6 Ostoja Skierbieszów 22 20:16
7 Olimpia Miączyn 20 29:17
8 Entra Sparta Łabunie 15 23:22
9 Igros Krasnobród 15 38:26
10 Echo Zawada 15 22:29
11 Tanew Majdan Stary 10 18:38
12 Unia Hrubieszów 10 24:37
13 Ro-Ma Relax Księżpol 8 14:39
14 Tur Turobin 8 19:37
15 Victoria Łukowa-Chmielek 7 12:42
16 Olimpiakos Tarnogród 1 6:56

Kolejka 29/30.10.2011 r.

Unia Hrubieszów – Olimpia Miączyn, sobota 29.10.g.14.00

Grom Różaniec – Korona Łaszczów, niedziela 30.10.g.14.00

AMSPN Hetman Zamość – Ostoja Skierbieszów

Relax Księżpol – Aleksandria Aleksandrów

Echo Zawada – Igros Krasnobród

Kryształ Werbkowice – Tur Turobin

Sparta Łabunie – Tanew Majdan Stary

Victoria Łukowa/Chmielek – Olimpiakos Tarnogród

***

Zamojska Klasa „A” – grupa II

Płomień-Spartan Nieledew – Szumy Susiec 4:1, Płomień: SKŁAD: Traczuk – Kondratiuk, Bednarczuk, Bogucki – Szopiński, Bobak (80′ Brzuchala), Kożuch, Łysiak, Szostak (55′ Nieradko) – Całka, Podgórski, BRAMKI: Łysiak x2, Całka, Nieradko

Spartakus Szarowola 1 – Huragan Hrubieszów 2:1, Bramka: Kucy. Kadra: Koza – Tytuła, Barczuk, Kogut, Daciuk (46 Góra), Sidor, Gis, Sekulski, Grzeszczuk, Kucy, Ptak.

Andoria Mircze -Orkan Bełżec 0:2, Paweł Pryl, Kamil Matysiak, Piotr Grzywna, Damian Zieliński, Mateusz Lizun, Kornel Lizun (45′ Jakub Pańczyk), Damian Podolak, Wojciech Baran., Kamil Demusiak (70′ Paweł Siewierski), Łukasz Ciasnocha (80′ Patryk Szwiec), Bartłomiej Brzyski (84′ Mateusz Zub)

Ruch Machnów Nowy – Metanoja Lipsko 4:2

Pogoń 96 Łaszczówka – Szyszła Tarnoszyn 2:2, sędzia główny Jarosław Jasina

Granica Lubycza Królewska – Omega II Stary Zamość 5:0

Zryw Ulhówek – Graf Chodywańce 3:1

Huragan Hrubieszów wygrał ze Zrywem Ulhówek walkowerem 3:0. Przypomnę, że w 10 kolejce drużyna gości nie dojechała na mecz do Teptiukowa!!!! Decyzją ZOZPN przypisano 3 pkt. dla Huragan Hrubieszów.

Tabela po 11 rundach

1 Orkan Bełżec 29 24:8
2 Płomień-Spartan Nieledew 27 32:13
3 Spartakus Szarowola 1 26 34:14
4 Granica Lubycza Królewska 21 26:6
5 Pogoń 96 Łaszczówka 18 31:18
6 Ruch Machnów Nowy 17 17:21
7 Huragan Hrubieszów 15 25:25
8 Omega II Stary Zamość 15 19:23
9 Andoria Mircze 14 24:23
10 Szumy Susiec 12 19:36
11 Graf Chodywańce 8 15:23
12 Szyszła Tarnoszyn 7 22:29
13 Zryw Ulhówek 7 15:44
14 Metanoja Lipsko 4 14:34

Kolejka 29/30.10.2011 r.

Huragan Hrubieszów – Graf Chodywańce, sobota 29.10.g.14.00

Szumy Susiec – Andoria Mircze, niedziela 30.10.g.13.00

Omega II Stary Zamość – Płomień Spartan Nieledew, niedziela 30.10.g.11.00

Szyszła Tarnoszyn – Zryw Ulhówek

Orkan Bełżec – Ruch Machnów Nowy

Spartakus Szarowola – Granica Lubycza Królewska

Metanoja Lipsko – Pogoń 96 Łaszczówka

***

Zamojska Klasa B – grupa II

Orzeł Cześniki – Kresy Dołhobyczów 3 : 1, Kresy: Jacek Mokrzycki,Kamil Prus, Dawid Drozda (46’ Łukasz Palonek), Jarosław Skowronek Piotr Jakubski (bramka), Rafał Kiszczyński (70’ Marek Mroczkowski), Dominik Klajne, Piotr Chimczuk, Rafał Klajne, Sebastian Pietrycki (70’ Bartosz Węziński), Tomasz Barański

GLKS Jarosławiec – Perła Telatyn 3 : 5

Altus Szychowice – Sparta Wożuczyn 1 : 5

AMSPN Hetman II Zamość – GKS Tarnawatka 9 : 0

Tabela po 7 rundach

1 Sparta Wożuczyn 7 21 32:4
2 AMSPN Hetman II Zamość 6 16 29:4
3 Legion Komarów 6 12 15:8
4 Kresy Dołhobyczów 7 12 24:19
5 Perła Telatyn 6 10 16:14
6 Orzeł Cześniki 6 9 24:10
7 GKS Tarnawatka 6 3 11:27
8 GLKS Jarosławiec 6 0 7:36

Kolejka 29/30.10.2011 r.

Kresy Dołhobyczów – Legion Komarów, niedziela 30.10.g.13.00

GKS Tarnawatka – GLKS Jarosławiec, niedziela 30.10.g.15.00

Altus Szychowice – AMSPN Hetman II Zamość, niedziela 30.10.g.13.00

Perła Telatyn – Orzeł Cześniki

Pauza: Sparta Wożuczyn.

***

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych

Opolanin – Unia Hrubieszów 4 : 2

Czarni D – BKS UNIA 0 : 1

KS LUBLIN-WIDOK – Stal P 1 : 3

Omega – Wisła P 3 : 1

Ogniwo – Granit 3 : 0

MOSiR Huragan – Stal Kr 6 : 1

Janowianka – OSiR B 2 : 1

***

Zamojska Klasa „A” Juniorów – grupa II

Andoria Mircze – Orkan Bełżec 3:2, Skład Andorii: Łukasz Klamer, Michał Skóra, Przemek Umer, Maciej Maciejewski, Mateusz Górak (60’Piotr Antoniuk), Paweł Siewierski (45′ Damian Chrapoński), Dariusz Sobienia, Sebastian Laszuk (55′ Paweł Banachewicz), Piotr Jasina, Grzegorz Sokołowski, Łukasz Kuna, Bramki: Sokołowski, Jasina, Sobieniak

Spartakus Szarowola 1 – Huragan Hrubieszów 1 : 0

Pogoń 96 Łaszczówka – Szyszła Tarnoszyn 1 : 3

Płomień-Spartan Nieledew -Szumy Susiec 2 : 0

Tabela po 9 rundach

1 Pogoń 96 Łaszczówka 9 21 26:14
2 Granica Lubycza Królewska 8 21 37:5
3 Orkan Bełżec 8 18 31:9
4 Płomień-Spartan Nieledew 9 16 23:21
5 Andoria Mircze 9 13 29:23
6 Szumy Susiec 8 10 19:20
7 Zryw Ulhówek 8 10 19:21
8 Spartakus Szarowola 1 8 9 10:18
9 Szyszła Tarnoszyn 7 7 12:32
10 Ruch Machnów Nowy 7 3 17:40
11 Huragan Hrubieszów 7 1 9:29

***

Liga Młodzików Młodszych

Gaudium Zamość – Unia Hrubieszów 1 : 6

OSiR Biłgoraj – Granica Lubycza Królewska 7 :0

Tabela po 7 rundach

1 OSiR Biłgoraj 6 18 33:3
2 Unia Hrubieszów 6 15 35:7
3 Gaudium Zamość 7 15 28:11
4 Orkan Bełżec 6 9 20:14
5 Granica Lubycza Królewska 7 4 10:31
6 AMSPN Hetman II Zamość 5 3 4:28
7 Echo Zawada 5 3 4:22
8 Huczwa Tyszowce 4 1 2:20

***

Przełożone I kolejki z rundy „Wiosna 2012”

Zarząd Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Zamościu na wniosek Wydziału Gier postanowił (pod warunkiem sprzyjających warunków atmosferycznych) przenieść I kolejkę z rundy „Wiosna 2012” w Klasie Okręgowej i Klasie A gr. I gr. II.

– Klasa Okręgowa termin 19/20 listopada 2011 r. (sobota/niedziela). Ewentualnie za zgodą obu klubów istnieje możliwość rozgrania meczu w środę 16 listopada.

– Klasa A gr. I i gr. II termin 11/12/13 listopada 2011 r. (piątek/sobota/niedziela). Ewentualnie za zgodą obu klubów istnieje możliwość rozgrania meczu w środę 09 listopada.

***

Na podstawie stron internetowych ZOZPN, LOZPN, 90minut, stron klubowych i relacji Konrada Sobczuka z Mircza.

***

Opracował – mak