Piłkarskie rozgrywki klas „A” i „B”

Hrubieszów W klasie „A” Huragan zdobywa punkt na wyjeździe, Andoria tylko bramkę. W klasie „B” Kresy po 2-gim zwycięstwie są na czele, niestety porażki Altusa i Jarosławca u siebie. Wśród juniorów wygrał tylko Jarosławiec. W nadchodzący weekend zaczynają młodsze ligi.

Reklamy

***

Zamojska Klasa „A” – gr. 2

Kolejka z 29-30 sierpnia
Zryw Ulhówek – Orkan Bełżec 2-4
Orzeł Cześniki – Olimpia Miączyn 0-2
Perła Telatyn – Igros Krasnobród 0-2
Pogoń Łaszczówka – Huragan Hrubieszów 1-1
Sparta Łabunie – Andoria Mircze 3-1
Metanoja Lipsko – Ruch Machnów Nowy 1-1

Tabela po 2 rundach
1. Olimpia Miączyn 6 3-0
2. Metanoja Lipsko 4 6-2
3. Ruch Machnów Nowy 4 3-1
4. Igros Krasnobród 4 5-3
5. Orkan Bełżec 3 4-3
6. Perła Telatyn 3 3-3
Sparta Łabunie 3 3-3
8. Pogoń 96 Łaszczówka 2 2-2
9. Orzeł Cześniki 1 3-5
10. Andoria Mircze 1 2-4
Huragan Hrubieszów1 2-4
12. Zryw Ulhówek 0 3-9

Następna kolejka – 5-6 września
Huragan Hrubieszów – Sparta Łabunie 5 IX g. 15.00 w Teptiukowie
Andoria Mircze – Metanoja Lipsko 5 IX g. 15.00
Ruch Machnów Nowy – Zryw Ulhówek
Igros Krasnobród – Pogoń 96 Łaszczówka
Olimpia Miączyn – Perła Telatyn 6 IX g. 16.00
Orkan Bełżec – Orzeł Cześniki

***

Zamojska klasa „B” – gr. 2

Kolejka z 29-30 sierpnia
Kresy Dołhobyczów – Graf Chodywańce 4-1
Altus Szychowice – Legion Komarów 0-2
Spartakus 2 Szarowola – Victoria Grabowiec 3-2
GLKS Jarosławiec – Szyszła Tarnoszyn 1-3

Tabela
1. Kresy Dołhobyczów 6 10-3
2. Legion Komarów 6 5-1
3. Spartakus II Szarowola 4 4-3
4. Szyszła Tarnoszyn 4 4-2
5. Altus Szychowice 3 7-7
6. Victoria Grabowiec 0 7-10
7. Graf Chodywańce 0 2-7
8. GLKS Jarosławiec 0 3-9

Następna kolejka – 5-6 września
Szyszła Tarnoszyn – Kresy Dołhobyczów
Victoria Grabowiec – GLKS Jarosławiec
Legion Komarów – Spartakus II Szarowola
Graf Chodywańce – Altus Szychowice

***

Zamojska klasa „A” Juniorów – gr. 2

Kolejka z 29-30 sierpnia
Sparta Łabunie – Andoria Mircze 8 : 4
Metanoja Lipsko – Ruch Machnów Nowy 3 : 3
Zryw Ulhówek – Orkan Bełżec 0 : 2
Perła Telatyn – Igros Krasnobród 4 : 5
Orzeł Cześniki – Olimpia Miączyn 0 : 7

Tabela
1 Olimpia Miączyn 2 6 15:0
2 Igros Krasnobród 2 6 9:4
3 Ruch Machnów Nowy 2 4 6:3
4 Orkan Bełżec 2 3 2:8
5 Sparta Łabunie 2 3 8:7
6 Pogoń 96 Łaszczówka 1 3 1:0
7 Zryw Ulhówek 2 3 4:4
8 Metanoja Lipsko 2 1 5:7
9 Perła Telatyn 1 0 4:5
10 Andoria Mircze 2 0 4:9
11 Orzeł Cześniki 2 0 0:11

Kolejno – ilość meczów, punkty zdobyte, bramki

***

Zamojska klasa „B” Juniorów – gr. 2

Kolejka z 29-30 sierpnia
Altus Szychowice – Legion Komarów 1 : 3
Spartakus II Szarowola – Victoria Grabowiec 9 : 0
GLKS Jarosławiec – Szyszła Tarnoszyn 2 : 1

Tabela
1 GLKS Jarosławiec 2 6 6:1
2 Legion Komarów 1 3 3:1
3 Szyszła Tarnoszyn 2 3 4:4
4 Spartakus II Szarowola 2 3 11:3
5 Altus Szychowice 2 3 8:3
6 Kresy Dołhobyczów 1 0 0:4
7 Victoria Grabowiec 2 0 0:16

***

W dniach 5/6 września zaczynają rozgrywki i młodsze drużyny w/w zespołów

***

Okręgowa Liga Juniorów Młodszych rocznik 1993-1994

1. GKS „Huragan” Hrubieszów
2. GKS „Ostoja” Skierbieszów
3. AMSPN „Hetman” Zamość
4. KS „Sokół” Zwierzyniec

***

Okręgowa Liga Trampkarzy Starszych rocznik 1995

Gr. „A”
1. MGKS „Igros” Krasnobród
2. GLKS „Granica” Lubycza Królewska
3. ŁKS „Korona” Łaszczów
4. GKS „Andoria” Mircze
5. GLKS „Płomień-Spartan” Nieledew
6. GLKS „Spartakus” Szarowola
7. MLKS „Kryształ” Werbkowice
8. GKS „Sparta” Wożuczyn

Opracował – mak

________________________________________________

Na zdjęciu – Łukasz Krakowiak z Huraganu Hrubieszów po niezłym epizodzie biegania wrócił do swojej drużyny i stara się jak może, „pary” w płucach na pewno mu nie zabraknie (zdjęcie ze strony Huraganu).

________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009