Piłkarskie rozgrywki klasy A i B

Hrubieszów W klasie „A” wygrała Andoria Mircze i jej juniorzy też, Huragan Hrubieszów przegrał u siebie, ale wygrali juniorzy młodsi. W klasie „B” pierwsza wygrana GLKS Jarosławiec, niestety porażki Kresów Dołhobyczów i Altusa Szychowice.

Reklamy

***

Zamojska klasa „A” – grupa 2

Kolejka z 5-6 września
Andoria Mircze – Metanoja Lipsko 4-2
Huragan Hrubieszów – Sparta Łabunie 0-3
Ruch Machnów Nowy – Zryw Ulhówek 1-1
Igros Krasnobród – Pogoń 96 Łaszczówka 3-1
Olimpia Miączyn – Perła Telatyn 5-2
Orkan Bełżec – Orzeł Cześniki 5-2

W Huraganie grali: Łukasz Czaprak, Marcin Łazorczyk, Marcin Szwiec, Janusz Wargacki, Wojciech Jaroński, Mariusz Szczepaniak, Sebastian Bida, Waldemar Kogut, Damian Droździel, Kamil Kuźmiński, Marek Furlepa, Łukasz Myśliwiec, Michał Zalewski, Jacek Ptak, Michał Grzeszczuk

Tabela po 3 rundach
1. Olimpia Miączyn 9 8-2
2. Igros Krasnobród 7 8-4
3. Orkan Bełżec 6 9-5
4. Sparta Łabunie 6 6-3
5. Ruch Machnów Nowy 5 4-2
6. Andoria Mircze 4 6-6
7. Metanoja Lipsko 4 8-6
8. Perła Telatyn 3 5-8
9. Pogoń 96 Łaszczówka 2 3-5
10. Orzeł Cześniki 1 5-10
11. Huragan Hrubieszów 1 2-7
12. Zryw Ulhówek 1 4-10

Kolejka następna – 12-13 września
Metanoja Lipsko – Huragan Hrubieszów 13 IX g. 15.30
Ruch Machnów Nowy – Andoria Mircze 13 IX g. 16.00
Zryw Ulhówek – Orzeł Cześniki
Perła Telatyn – Orkan Bełżec
Pogoń 96 Łaszczówka – Olimpia Miączyn
Sparta Łabunie – Igros Krasnobród

***

Zamojska klasa „B” – grupa 2

Kolejka z 5-6 września
Szyszła Tarnoszyn – Kresy Dołhobyczów 1-0
Victoria Grabowiec – GLKS Jarosławiec 1-2
Graf Chodywańce – Altus Szychowice 6-2
Legion Komarów – Spartakus II Szarowola 2-1

Tabela po 3 rundach
1. Legion Komarów 9 7-2
2. Szyszła Tarnoszyn 7 5-2
3. Kresy Dołhobyczów 6 10-4
4. Spartakus II Szarowola 4 5-5
5. Graf Chodywańce 3 8-9
6. GLKS Jarosławiec 3 5-10
7. Altus Szychowice 3 9-13
8. Victoria Grabowiec 0 8-12

Kolejka następna12-13 września
Kresy Dołhobyczów – Altus Szychowice 13 IX g. 15.00
GLKS Jarosławiec – Legion Komarów 13 IX g. 15.00
Spartakus II Szarowola – Graf Chodywańce
Szyszła Tarnoszyn – Victoria Grabowiec

***

Zamojska Klasa „A” Juniorów – grupa 2

Andoria Mircze – Metanoja Lipsko 3 : 0
Ruch Machnów Nowy – Zryw Ulhówek 4 : 1
Igros Krasnobród – Pogoń 96 Łaszczówka 1 : 0
Olimpia Miączyn – Perła Telatyn 3 : 0
Orkan Bełżec – Orzeł Cześniki 3 : 2

Tabela
1 Olimpia Miączyn 3 9 18:0
2 Igros Krasnobród 3 9 10:4
3 Ruch Machnów Nowy 3 7 10:4
4 Orkan Bełżec 3 6 5:10
5 Sparta Łabunie 2 3 8:7
6 Pogoń 96 Łaszczówka 2 3 1:1
7 Zryw Ulhówek 3 3 5:8
8 Andoria Mircze 3 3 7:9
9 Metanoja Lipsko 3 1 5:10
10 Perła Telatyn 2 0 4:8
11 Orzeł Cześniki 3 0 2:14

***

Zamojska Klasa „B” Juniorów

Szyszła Tarnoszyn – Kresy Dołhobyczów 2 : 2
Legion Komarów – Spartakus II Szarowola X : X
Victoria Grabowiec – GLKS Jarosławiec X : X

Tabela
1 GLKS Jarosławiec 2 6 6:1
2 Szyszła Tarnoszyn 3 4 6:6
3 Legion Komarów 1 3 3:1
4 Spartakus II Szarowola 2 3 11:3
5 Altus Szychowice 2 3 8:3
6 Kresy Dołhobyczów 2 1 2:6
7 Victoria Grabowiec 2 0 0:16

***

Okręgowa Liga Juniorów Młodszych

Ostoja Skierbieszów – Huragan Hrubieszów 1:2
AMSPN Hetman Zamość – Sokół Zwierzyniec 16:0

***

Okręgowa Liga Trampkarzy Starszych gr. I

Sparta Wożuczyn – Andoria Mircze 1: 5
Kryształ Werbkowice – Płomień/Spartan Nieledew 3:5

***

Lubelska klasa „A” – grupa 3

Po dwóch pierwszych porażkach GKS „Niedźwiada” k/Lubartowa szkolona przez grającego trenera Marka Huberta Kitlińskiego na wyjeździe odniosła zwycięstwo i przesunęła się lekko w górę w tabeli. W ten weekend mecz z liderem Świdniczanką u siebie i jest szansa zmniejszyć straty do prowadzących drużyn.

Kolejka z 5-6 września
LKS Kamionka (k. Lublina) – GKS Niedźwiada 1-2
LKS Michów – Huragan Siostrzytów 6-3
Wodnik Uścimów – LKS Trawniki 1-3
Perła Rokitno – Błękit Cyców 1-0
Ludwiniak Ludwin – KS Ciecierzyn 0-1
Pogoń 07 Lubartów – GKS Niemce 1-2
Świdniczanka Świdnik Mały – Perła Mełgiew 17-0 !!!

Tabela
1. Świdniczanka Świdnik Mały 3 9 24-3
2. LKS Trawniki 3 9 12-4
3. Perła Rokitno 3 9 5-1
4. GKS Niemce 3 6 8-6
5. Wodnik Uścimów 3 4 5-6
6. Błękit Cyców 3 4 7-4
7. Ludwiniak Ludwin 2 3 6-5
8. KS Ciecierzyn 3 3 3-4
9. LKS Michów 3 3 8-11
10. Pogoń 07 Lubartów 3 3 5-8
11. GKS Niedźwiada 3 3 6-9
12. LKS Kamionka (k. Lublina) 2 0 3-6
13. Huragan Siostrzytów 3 0 7-15
14. Perła Mełgiew 1 0 0-17

Kolejka 4 – 12-13 września
GKS Niedźwiada – Świdniczanka Świdnik Mały
Huragan Siostrzytów – GKS Niemce
KS Ciecierzyn – LKS Kamionka (k. Lublina)
Błękit Cyców – Ludwiniak Ludwin
LKS Trawniki – Perła Rokitno
LKS Michów – Wodnik Uścimów
Perła Mełgiew – Pogoń 07 Lubartów

***

opracował – mak

_________________________________________________

Na zdjęciu – Robert Gis zawodnik Huragana Hrubieszów w nadchodzący wekeend zmienia stan cywilny, więc pomyślności na nowej drodze życia !!!
_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009