Piłkarskie rozgrywki ligowe 12/13.10.2013 r.

W piłkarskiej Klasie A jedyny reprezentant z powiatu hrubieszowskiego Płomień Spartan Nieledew przegrał u siebie. W klasie B Andoria przegrała u siebie a GLKS Jarosławiec meczu nie rozegrał. Trampkarze Andorii Mircze i młodzicy Unii Hrubieszów nadal liderują w swoich rozgrywkach. Wojciech Łysiak i Patryk Nieradko zrównali się ilością bramek po 7. i nadal są w czołówce strzelców bramek w klasie A.

Reklamy


Piłkarskie rozgrywki ligowe 12/13.10.2013 r.

 

Zamojska Klasa „A” – grupa II

 

Graf Chodywańce – Legion Komarów                   2:2

Ruch Machnów Nowy – Pogoń 96 Łaszczówka     0:2

 

Płomień-Spartan Nieledew – Potok Sitno 2:3 (0:1), a było 2:1 dla Płomienia…;sędzia gł. Jarosław Jasina, asystent Andrzej Mrozowski; skład Płomienia…: M. Całka (bramkarz), Łysiak, Bednarczuk, Markowski, Kondratiuk, Gałan, Strycharczuk, Dyjak, Nieradko (bramki 51 i 53’ z karnych), A. Całka (70’ Bogucki), M. Bobak (76’ K. Bobak)

 

Granica Lubycza Królewska – Szumy Susiec        2:0

Gryf Echo Gmina Zamość – Perła Deszkowice      5:1

Szyszła Targoszyn – Perła Telatyn 1:0 s.gł. T. Lenard

 

Tabela 

1     Gryf Echo Gmina Zamość 9    27   9    0    0    32:6 

2     Pogoń 96 Łaszczówka    9    20   6    2    1    24:8 

3     Potok Sitno                     9    19   5    4    0    28:13 

4     Szyszła Tarnoszyn          9    16   5    1    3    20:16 

5     Granica Lubycza Królewska 9  14  4   2    3    20:8 

6     Szumy Susiec                  9    14   4    2    3    20:13 

7     Płomień-Spartan Nieledew 9 13 4 1    4    28:21 

8     Legion Komarów             9    11   3    2    4    23:27 

9     Ruch Machnów Nowy      9    7     2    1    6    13:32 

10   Perła Deszkowice            9    6     2    0    7    19:30 

11   Graf Chodywańce           9    3     0    3    6      7:27 

12   Perła Telatyn                   9    3     1    0    8      7:40 


Kolejka: 10 w dniach 19-10-2013/20-10-2013 (sobota/niedziela)

Pogoń 96 Łaszczówka – Legion Komarów S 10-12 Łaszczówka

Perła Telatyn – Graf Chodywańce N 14 Telatyn

Perła Deszkowice – Szyszła Tarnoszyn N 13:15-15:15 Deszkowice

Szumy Susiec – Gryf Gmina Zamość N 13 Susiec

Potok Sitno – Granica Lubycza Królewska N 13-15 Sitno

Ruch Machnów Nowy – Płomień-Spartan Nieledew  N 11-13 Machnów Nowy



Zamojska Klasa „B” – grupa II

 

Zryw Ulhówek- Metanoja Lipsko       0:1

GLKS Jarosławiec – Nord 98 Wysokie (goście nie stawili się mecz)

Andoria Mircze – GKS Tarnawatka 2:4 (1:2);

bramki Andorii: Kamil Sitarz 32’ i Łukasz Ciasnota 80’

 

Tabela 

1    Metanoja Lipsko        8     17  5    2    1    13:8 

2    Nord 98 Wysokie       7     16  5    1    1    23:6 

3    GKS Tarnawatka        8     16  5    1    2    25:14 

4    Andoria Mircze         8     13  4    1    3   23:12 

5    GLKS Jarosławiec    7       3  1    0    6    8:25 

6    Zryw Ulhówek            8       1   0    1    7    5:32 


Kolejka: 9 w dniach 19-10-2013/20-10-2013 (sobota/niedziela)

GLKS Jarosławiec – Ulhówek S 15 Jarosławiec

Nord 98 Wysokie – Andoria Mircze   ?

GKS Tarnawatka – Metanoja Lipsko N 11 Wieprzów



Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

 

Sparta Wożuczyn – Cosmos Józefów                  2:1

Sparta Łabunie – Huczwa Tyszowce                   3:1

Kryształ Werbkowice – Huragan Hrubieszów 7:1

Victoria Łukowa-Chmielek – Igros Krasnobród    1:3

 

Tabela 

1     Igros Krasnobród         7    21   23:3 

2     Sparta Łabunie             7    16   18:11 

3     Huczwa Tyszowce        9    16   25:15 

4     Sparta Wożuczyn         7    14   18:7 

5     Cosmos Józefów           7    12   15:11 

6     Kryształ Werbkowice 6    11   20:8 

7     Victoria Łukowa-Chmielek 7 10  10:9 

8     Ostoja Skierbieszów     8    7     10:14 

9     Huragan Hrubieszów 8    3       7:44 

10   Sokół Zwierzyniec         7    3       6:16 

11   Aleksandria Aleksandrów 5  0     3:17 

 


Zamojska Klasa „A” Juniorów – grupa II

 

Płomień-Spartan Nieledew – Potok Sitno     -:-

Granica Lubycza Królewska – Szumy Susiec 2:  0

Szyszła Targoszyn – Perła Telatyn 2:2

 

Tabela 

1     Potok Sitno                     7    21   7    0    0    60:5 

2     Granica Lubycza Królewska 7  15 5    0    2   25:16 

3     Szumy Susiec                  8    15   5    0    3    26:11 

4     Szyszła Tarnoszyn          7    14   4    2    1    17:17 

5     Pogoń 96 Łaszczówka    6    13   4    1    1    9:9 

6     Legion Komarów             7    7     2    1    4    23:17 

7     Perła Deszkowice            8    7     2    1    5    28:47 

8     Ruch Machnów Nowy      6    6     2    0    4    12:15 

9     Perła Telatyn                   8    4     1    1    6    12:38 

10   Płomień-Spartan Nieledew 6 0    0    0    6  4:41 

 


Okręgowa Liga Juniorów Młodszych

 

Wyniki – Kolejka 7 (12.10.2013 – 13.10.2013)

Huragan Hrubieszów – Włókniarz Frampol  1:4

GLKS Jarosławiec – Delta Nielisz                 0:12

Graf Chodywańce – Orzeł Tereszpol                2:2

AMSPN Hetman Zamość –  Albatros Biszcza    2:0

 

Tabela 

1    Delta Nielisz                6    16   5    1    0    43:7 

2    Włókniarz Frampol       6    13   4    1    1    22:8 

3    AMSPN Hetman Zamość 4 12  4    0    0      40:4 

4    Grom Różaniec            4    9     3    0    1    16:7 

5    Albatros Biszcza          7    9     3    0    4      7:18 

6    Graf Chodywańce        5    7     2    1    2    14:17 

7    Huragan Hrubieszów 4    3     1    0    3    6:14 

8    Orzeł Tereszpol           6    1     0    1    5      9:29 

9    GLKS Jarosławiec      6    0     0    0    6    2:55 

 


Okręgowa Liga Trampkarzy Starszych

 

Huczwa Tyszowce – Sparta Wożuczyn              8:2

Korona Łaszczów – Kryształ Werbkowice      0:5

Granica Lubycza Królewska –  Sparta Łabunie   1:0

 

Tabela 

1    Huczwa Tyszowce           8    18   6    0    2    41:16 

2    Kryształ Werbkowice    8    18  6    0    2    27:13 

3    Granica Lubycza Królewska 8  5   5    0    3    18:18 

4    Korona Łaszczów            8    9     3    0    5    16:23 

5    Sparta Wożuczyn            8    9     3    0    5    24:31 

6    Sparta Łabunie                8    3     1    0    7    5:30 

 


Okręgowa Liga Trampkarzy Młodszych

 

Graf Chodywańce – Orkan Bełżec            4:5

Igros Krasnobród – Ostoja Skierbieszów       15:0

Andoria Mircze – GKS Tarnawatka        13:0

Gryf Gmina Zamość –  Gaudium Zamość  2:1

 

Tabela 

1    Andoria Mircze     4    12   4    0    0    33:3 

2    Igros Krasnobród   5    12   4    0    1     39:7 

3    Gryf Gmina Zamość 5     12  4    0    1     26:5 

4    Gaudium Zamość   4    6     2    0    2      29:9 

5    Orkan Bełżec          5    6     2    0    3    14:32 

6    Graf Chodywańce  5    6     2    0    3     14:21 

7    GKS Tarnawatka    5    3     1    0    4      8:30 

8    Ostoja Skierbieszów 5 0    0    0    5      2:58 

 


Okręgowa Liga Młodzików Młodszych

 

Wyniki – Kolejka 7 (12.10.2013)

Włókniarz Frampol      – Grom Różaniec  7:1

Igros Krasnobród – Omega Stary Zamość 4:1

Gryf Gmina Zamość – Unia Hrubieszów 0:6

Gaudium Zamość – Andoria Mircze  4:2

 

Tabela 

1    Gaudium Zamość     6    18   6    0    0    55:4 

–     Unia Hrubieszów   6    18   6    0    0   37:4 

3    Andoria Mircze       7    15   5    0    2   34:12 

4    Włókniarz Frampol   5    12   4    0    1    26:9 

5    Igros Krasnobród    6    6     2    0    4    18:23 

–     Korona Łaszczów    6    6     2    0    4    20:18 

7    Grom Różaniec        5    3     1    0    4     5:29 

8    Gryf Gmina Zamość 6    0     0    0    6     3:56 

–     Omega Stary Zamość 5  0    0    0    5    3:46 

 


Lubelska Wojewódzka Liga Trampkarzy Starszych

 

Tabela 

1   PN Motor Lublin                  11 33 11 0 0   69:6

2   Górnik Łęczna S.A.             11 26 8   2 1   38:8

3   Widok Lublin                      11 25 7   4 0   64:15

4   Orlęta Łuków                     10 22 7   1 2   24:16

5   MUKS Kraśnik                     11 16 5   1 5   30:36

6   Unia Hrubieszów              11 15 5  0 6   29:36

7   TOP-54 Biała Podlaska       10 14 4   2 4   20:34

8   Tomasovia Tomaszów        11 13 4   1 6   33:27

9   Wisła Puławy                     10 12 4   0 6   21:29

10 BKS Lublin                          10 11 3   2 5   14:20

11 MOSiR Lewart Lubartów    11 11 3   2 6   26:36

12 Niedźwiadek Chełm           11 9   3   0 8   18:46

13 Avia Świdnik                       11 8   2   2 7   12:45

14 AMSPN Hetman Zamość     11 1   0   1 10 14:58

 


Opracował – mak

Na zdjęciu – Logo GLKS Jarosławiec.