Piłkarskie rozgrywki ligowe 19/20.10.2013 r.

W piłkarskiej Klasie A Płomień Spartan Nieledew po zaciętym meczu przegrał. W klasie B Andoria wygrała na wyjeździe a GLKS Jarosławiec mecz przegrał u siebie. Trampkarze Andorii Mircze i młodzicy Unii Hrubieszów nadal liderują w swoich rozgrywkach. Dobrze wystąpiły grupy młodzieżowe Kryształu. W sobotę B-klasowe derby w Mirczu Andoria – GLKS Jarosławiec!

Reklamy


Piłkarskie rozgrywki ligowe 19/20.10.2013 r. –

 

Zamojska Klasa „A” – grupa II


Perła Telatyn – Graf Chodywańce                        X:X

Pogoń 96 Łaszczówka – Legion Komarów           0:1

Szumy Susiec – Gryf Echo Gmina Zamość             0:1

Ruch Machnów Nowy – Płomień-Spartan Nieledew 2:1 (0:0),

skład Płomień: M. Całka, Łysiak, Gałan, Szociński, Markowski (69’ Dyjak – bramka 70’), Nieradko, Kondratiuk, Bogucki, Bobak, Strycharczuk, A. Całka

Potok Sitno – Granica Lubycza Królewska            3:2

Perła Leszkowice – Szyszła Tarnoszyn                 5:2

 

Tabela 

1     Gryf Echo Gmina Zamość 10  30   10   0    0    33:6 

2     Potok Sitno                     10    22   6     4    0    31:15 

3     Pogoń 96 Łaszczówka    10    20   6     2    2    24:9 

4     Szyszła Tarnoszyn          10    16   5     1    4    22:21 

5     Granica Lubycza Królewska 10 14 4     2    4     22:11 

6     Szumy Susiec                  10    14   4     2    4    20:14 

7     Legion Komarów             10    14   4     2    4    24:27 

8     Płomień-Spartan Nieledew 10 13 4  1    5    29:23 

9     Ruch Machnów Nowy      10    10   3     1    6    15:33 

10   Perła Deszkowice            10    9     3     0    7    24:32 

11   Graf Chodywańce           9      3     0     3    6    7:27 

12   Perła Telatyn                   9      3     1     0    8    7:40 


Kolejka: 11 w dniach 26-10-2013/27-10-2013 (sobota/niedziela)

Płomień-Spartan Nieledew – Pogoń 96 Łaszczówka N 11-13 Nieledew

Granica Lubycza Królewska – Ruch Machnów Nowy S 12-14 Lubycza Królewska

Gryf Gmina Zamość – Potok Sitno S 15 Zawada

Szyszła Tarnoszyn – Szumy Susiec N 12-14 Tarnoszyn

Graf Chodywańce – Perła Deszkowice S 12 Jarczów

Perła Telatyn – Legion Komarów N 12-14 Telatyn



Zamojska Klasa „B” – grupa II

 

Nord 98 Wysokie – Andoria Mircze 2:3

Bramki dla „Andorii” zdobyli: Kudrelek (20 i 40min) i Baran (30min).

Skład „Andorii”: Wasyna – Grzywna – Sitarz – Kudrelek – Pacaj – Matysiak – Skowronek ( Zub-80min) – Adamczuk (Barański-90min) – Demusiak (Lizun K.-46min) – Jasina (Skóra-68min) – Baran.  

GLKS Jarosławiec – Zryw Ulhówek 1:3 (bramka dla Jarosławca Damian Koszel)

GKS Tarnawatka      – Metanoja Lipsko  5:1

 

Tabela

1    GKS Tarnawatka       9     19  6    1    2    30:15 

2    Metanoja Lipsko       9     17  5    2    2    14:13 

3    Andoria Mircze        9    16  5    1    3    26:14 

4    Nord 98 Wysokie      9     16  5    1    3     25:12 

5    GLKS Jarosławiec   9      6  2    0    7    12:28 

6    Zryw Ulhówek           9      4  1    1     7      8:33 


Kolejka: 10 w dniach 26-10-2013/27-10-2013 (sobota/niedziela)

Ulhówek – GKS Tarnawatka S 15:30 Ulhówek

Metanoja Lipsko – Nord 98 Wysokie  N 14 Lipsko

Andoria Mircze – GLKS Jarosławiec S 13 Mircze



Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

 

Ostoja Skierbieszów – Aleksandria Aleksandrów 2:1

Igros Krasnobród – Sparta Wożuczyn 0:2

Cosmos Józefów – Kryształ Werbkowice 1:4

Sokół Zwierzyniec – Victoria Łukowa-Chmielek 4:3

 

Tabela 

1     Igros Krasnobród         8    21   23:5 

2     Sparta Wożuczyn         8    17   20:7 

3     Sparta Łabunie             7    16   18:11 

4     Huczwa Tyszowce        9    16   25:15 

5     Kryształ Werbkowice 7    14   24:9 

6     Cosmos Józefów           8    12   16:15 

7     Victoria Łukowa-Chmielek 8 10  13:13 

8     Ostoja Skierbieszów     9    10   12:15 

9     Sokół Zwierzyniec         8      6    10:19 

10   Huragan Hrubieszów 8       3     7:44 

11   Aleksandria Aleksandrów 6   0     4:19 

 


Okręgowa Liga Juniorów Młodszych

 

Włókniarz Frampol – AMSPN Hetman Zamość 4:2

Delta Nielisz – Huragan Hrubieszów         3:0

Orzeł Tereszpol –    GLKS Jarosławiec     X:X

Grom Różaniec – Graf Chodywańce             7:1

 

Tabela 

1    Delta Nielisz                7    19   6    1    0    46:7 

2    Włókniarz Frampol       7    16   5    1    1    26:10 

3    AMSPN Hetman Zamość 5  12  4    0    1     42:8 

4    Grom Różaniec            5    12   4    0    1    23:8 

5    Graf Chodywańce        7    10   3    1    3    17:25 

6    Albatros Biszcza          7    9     3    0    4    7:18 

7    Huragan Hrubieszów 6    3    1    0    5    7:19 

8    Orzeł Tereszpol           6    1     0    1    5    9:29 

9    GLKS Jarosławiec     6    0     0    0    6    2:55 

 


Okręgowa Liga Trampkarzy Starszych

 

Sparta Wożuczyn –      Korona Łaszczów           3:1

Kryształ Werbkowice – Sparta Łabunie          8:0

Huczwa Tyszowce – Granica Lubycza Królewska 2:0

 

Tabela 

1    Huczwa Tyszowce           9    21   7    0    2    43:16 

2    Kryształ Werbkowice    9    21  7   0    2    35:13 

3    Granica Lubycza Królewska 9 15  5    0    4   18:20 

4    Sparta Wożuczyn            9    12   4    0    5    27:32 

5    Korona Łaszczów            9    9     3    0    6    17:26 

6    Sparta Łabunie               9    3     1    0    8    5:38 

 


Okręgowa Liga Trampkarzy Młodszych

 

Andoria Mircze – Graf Chodywańce     3:0

Igros Krasnobród – Gryf Gmina Zamość  2:3

Ostoja Skierbieszów – Orkan Bełżec      1:14

Gaudium Zamość – GKS Tarnawatka       8:0

 

Tabela 

1    Andoria Mircze     5  15   5    0    0    36:3 

2    Gryf Gmina Zamość 6   15  5    0    1    29:7 

3    Igros Krasnobród 6    12   4    0    2    41:10 

4    Gaudium Zamość   5    9     3    0    2    37:9 

5    Orkan Bełżec         6    9     3    0    3    28:33 

6    Graf Chodywańce 6    6     2    0    4    14:24 

7    GKS Tarnawatka    6    3     1    0    5    8:38 

8    Ostoja Skierbieszów 6 0    0    0    6     3:72 

 


Okręgowa Liga Młodzików Młodszych

 

Włókniarz Frampol –      Gaudium Zamość 0:3

Unia Hrubieszów – Grom Różaniec         3:0

Korona Łaszczów – Igros Krasnobród       2:2

Omega Stary Zamość – Gryf Gmina Zamość 1:1

Andoria Mircze- Włókniarz Frampol              1:4

 

Tabela 

1    Gaudium Zamość     7    21   7    0    0    58:4 

–     Unia Hrubieszów    7   21  7    0    0    40:4 

3    Włókniarz Frampol   8    18   6    0    2    36:13 

4    Andoria Mircze       8    15  5    0    3    35:16 

5    Igros Krasnobród    8    10   3    1    4    25:26 

6    Korona Łaszczów    7    7     2    1    4    22:20 

7    Grom Różaniec        7    3     1    0    6     6:37 

8    Gryf Gmina Zamość 7    1     0    1    6     4:57 

–     Omega Stary Zamość 7  1    0    1    6    4:53 

 


Wojewódzka Liga Trampkarzy Starszych

 

Tabela 

Lp  Drużyna                    Mecze   Punkty Zw   Rm  Por Bramki

1    PN Motor Lublin                  12        36   12   0     0     74:7

2    Widok Lublin                      12        28     8   4     0     71:17

3    Górnik Łęczna S.A.             12        26     8   2     2     39:13

4    Orlęta Łuków                     11        25     8   1     2     27:16

5    MUKS Kraśnik                     12        19     6   1     5     38:39

6    TOP-54 Biała Podlaska       11        17     5   2     4     21:34

7    Tomasovia                         12        16     5   1     6     38:29

8    Unia Hrubieszów              12       15    5   0     7     31:41

9    BKS Lublin                          12        15     4   3     5     20:23

10  Wisła Puławy                     12        12     4   0     8     24:40

11  MOSiR Lewart Lubartów    12        11     3   2     7     26:39

12  Niedźwiadek Chełm           12        9       3   0     9     21:54

13  Avia Świdnik                       12        8       2   2     8     12:46

14  AMSPN Hetman Zamość     12        2       0   2     10   16:60

 

 

Źródło – ZOZPN i LZPN oraz Kronika Tygodnia, która szeroko opisuje zamojską piłkarską rywalizację ligową.

Opracował – mak

Na zdjęciu – Grający trener GLKS Jarosławiec Damian Koszel, strzelec bramki w ostatnim meczu.