Piłkarskie rozgrywki ligowe 21/22.09.2013 r.

W zamojskiej klasie A Płomień/Spartan Nieledew gromi Perłę Telatyn na wyjeździe. Derby powiatowe w klasie B zdecydowanie dla Mircza, w meczu adeptów też. W klasie okręgowej w tabeli wyżej Kryształ od Unii, Huragan zamyka tabelę z zerowym kontem, ale wygrała mecz młodzież. Trampkarze Unii walczą w lidze wojewódzkiej.

Reklamy


Zamojska Klasa „A” – grupa II

 

Kolejka z 21/22.09.2013 r.

Pogoń 96 Łaszczówka – Szyszła Targoszyn 4:1

Perła Leszkowice – Ruch Machnów Nowy 6:2

Szumy Susiec – Potok Sitno 2:2

Perła Telatyn – Płomień-Spartan Nieledew 1:7

Graf Chodywańce – Gryf Echo Gmina Zamość 0:4

Legion Komarów – Granica Lubycza Królewska 3:1

 

Tabela po 6 kolejkach

1     Gryf Echo Gmina Zamość 18   6    0    0    20:5 

2     Pogoń 96 Łaszczówka    13   4    1    1    14:6 

3     Szumy Susiec                  13   4    1    1    17:7 

4     Potok Sitno                     12   3    3    0    19:7 

5     Legion Komarów             10   3    1    2    21:19 

6     Płomień-Spartan Nieledew 9 3 0    3   21:14 

7     Szyszła Tarnoszyn          7     2    1    3    12:16 

8     Perła Deszkowice            6     2    0    4    16:19 

9     Granica Lubycza Królewska 51    2    3      5:8 

10   Ruch Machnów Nowy      4     1    1    4      9:25 

11   Perła Telatyn                   3     1    0    5     7:24 

12   Graf Chodywańce           2     0    2    4      5:16 


Kolejka 7

w dniach 28-09-2013/29-09-2013 (sobota/niedziela)

Potok Sitno – Pogoń 96 Łaszczówka N 14-16 Sitno

Ruch Machnów Nowy – Szumy Susiec N 13-15 Machnów Nowy

Płomień-Spartan Nieledew – Perła Deszkowice N 13-15 Nieledew

Granica Lubycza Królewska – Perła Telatyn N 13-15 Lubycza Królewska

Gryf Gmina Zamość – Legion Komarów N 13 Zawada

Szyszła Tarnoszyn – Graf Chodywańce N 13 Tarnoszyn



Zamojska Klasa „B” – grupa II

GLKS Jarosławiec – Andoria Mircze 0:7

GKS Tarnawatka      – Zryw Ulhówek     8:0

Nord 98 Wysokie      – Metanoja Lipsko  3:2

 

Tabela 

1    Nord 98 Wysokie       12  4    0    1     19:5 

2    GKS Tarnawatka        10  3    1    1     17:9 

3    Andoria Mircze         10  3    1    1    15:5 

4    Metanoja Lipsko          8   2    2    1       9:7 

5    GLKS Jarosławiec     3   1    0    4     8:20 

6    Zryw Ulhówek            0     0    0    5    3:25 


Druga Seria Jesienna, Kolejka: 6 

w dniach 28-09-2013/29-09-2013 (sobota/niedziela)

Ulhówek – Andoria Mircze N 16 Ulhówek

GLKS Jarosławiec – Metanoja Lipsko N 12 Jarosławiec

Nord 98 Wysokie – GKS Tarnawatka S 14 Wysokie szkoła



Zamojska Klasa Okręgowa

 

Tabela po 8 kolejkach

1     Grom Różaniec               21   33:8 

2     Huczwa Tyszowce          21   32:7 

3     Sokół Zwierzyniec          16   19:13 

4     Ostoja Skierbieszów      16   16:14 

5     Kryształ Werbkowice   15   16:13 

6     Victoria Łukowa-Chmielek 15  24:12 

7     Unia Hrubieszów          15    21:13 

8     Korona Łaszczów           14     17:9 

9     Olimpia EB Wojan Miączyn 12 19:24 

10   V-System Sparta Łabunie 10   11:21 

11   Sparta Wożuczyn           10   18:15 

12   Cosmos Józefów            9     20:22 

13   Orkan Bełżec                  6     9:34 

14   Igros Krasnobród           6     16:19 

15   Aleksandria Aleksandrów 3   7:32 

16   Huragan Hrubieszów    0     8:30 


Kolejka: 9 

w dniach 28-09-2013/29-09-2013 (sobota/niedziela)

Igros Krasnobród – Unia Hrubieszów N 16 Krasnobród

Sokół Zwierzyniec – Cosmos Józefów N 14-16 Zwierzyniec

Victoria Łukowa-Chmielek – Huragan Hrubieszów N 13-15 Łukowa

Sparta Wożuczyn – Ostoja Skierbieszów N 13-15 Wożuczyn

Kryształ Werbkowice – Korona Łaszczów N 16 Werbkowice

Grom Różaniec – Huczwa Tyszowce N 14 Różaniec

Aleksandria Aleksandrów – Wojan EB Olimpia Miączyn N 15 Aleksandrów

Sparta Łabunie – Orkan Bełżec N 15 Łabunie



Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych


Tabela

1   PN Motor Lublin                  8 24 8 0 0 50:5

2   Widok Lublin                      8 22 7 1 0 59:10

3   Orlęta Łuków                     6 18 6 0 0 20:6

4   Górnik Łęczna S.A.             6 13 4 1 1 15:6

5   Tomasovia Tom. Lub.         8 12 4 0 4 29:21

6   TOP-54 Biała Podl.             6 10 3 1 2 14:25

7   BKS Lublin                          8 10 3 1 4 10:15

8   Wisła Puławy                     8 9   3 0 5 17:25

9   Avia Świdnik                       7 7   2 1 4 9:21

10 MUKS Kraśnik                     8 7   2 1 5 18:32

11 Unia Hrubieszów              7 6   2 0 5 15:25

12 Niedźwiadek Chełm           6 6   2 0 4 9:24

13 MOSiR Lewart Lubartów    8 6   2 0 6 15:31

14 AMSPN Hetman Zamość     8 0   0 0 8 8:42

 


Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

Ostoja Skierbieszów – Victoria Łukowa-Chmielek 0:0

Cosmos Józefów – Igros Krasnobród 0:1

Huragan Hrubieszów – Sokół Zwierzyniec 2:1

Huczwa Tyszowce – Kryształ Werbkowice 2:1

 

Tabela 

1     Huczwa Tyszowce        8    16   24:12 

2     Igros Krasnobród         5    15   17:2 

3     Sparta Łabunie             6    13   15:10 

4     Cosmos Józefów           4    9     10:7 

5     Ostoja Skierbieszów     6    7     9:8 

6     Kryształ Werbkowice 4    5     10:6 

7     Sparta Wożuczyn         4    5     6:6 

8     Victoria Łukowa-Chmielek 4  4   2:6 

9     Huragan Hrubieszów 5    3     6:24 

10   Sokół Zwierzyniec         5    3     5:9 

11   Aleksandria Aleksandrów 5 0   3:17 

 


Zamojska Klasa „A” Juniorów – grupa II

Kolejka z 21/22.09.2013 r.

Pogoń 96 Łaszczówka – Szyszła Targoszyn 0:0

Perła Leszkowice – Ruch Machnów Nowy 0:2

Szumy Susiec – Potok Sitno 1:3

Perła Telatyn – Płomień-Spartan Nieledew 4:1

Legion Komarów – Granica Lubycza Królewska 1:2

 

Tabela 

1     Potok Sitno                     5    15   5    0    0    48:4 

2     Pogoń 96 Łaszczówka    5    13   4    1    0      9:5 

3     Szyszła Tarnoszyn          5    10   3    1    1    13:14 

4     Szumy Susiec                  5    9     3    0    2    22:8 

5     Legion Komarów             6    7     2    1    3    22:15 

6     Ruch Machnów Nowy      4    6     2    0    2    10:5 

7     Granica Lubycza Królewska 4 6    2    0    2     9:6 

8     Perła Deszkowice            6    4     1    1    4    10:39 

9     Perła Telatyn                   6    3     1    0    5    7:30 

10   Płomień-Spartan Nieledew 4 0 0    0    4   4:28 

 


Okręgowa Liga Juniorów Młodszych

Graf Chodywańce – AMSPN Hetman Zamość -:-

Orzeł Tereszpol –      Włókniarz Frampol 2:7

GLKS Jarosławiec – Huragan Hrubieszów 1:3

Grom Różaniec – Albatros Biszcza 6:0

 

Tabela 

1    Grom Różaniec            1    3    1    0    0    6:0 

2    Delta Nielisz                1    3    1    0    0    4:0 

3    Włókniarz Frampol       1    3    1    0    0    7:2 

4    Huragan Hrubieszów 1    3    1    0    0   3:1 

5    AMSPN Hetman Zamość 1  3    1    0    0    4:3 

6    Albatros Biszcza          3    3    1    0    2    4:11 

7    Graf Chodywańce        0    0    0    0    0    0:0 

8    GLKS Jarosławiec      1    0    0    0    1   1:3 

9    Orzeł Tereszpol           3    0    0    0    3    6:15 

 


Okręgowa Liga Trampkarzy Starszych

Sparta Wożuczyn –      Sparta Łabunie 5:1

Huczwa Tyszowce – Korona Łaszczów 3:0

Kryształ Werbkowice – Granica Lubycza Królewska 0:2

 

Tabela 

1    Huczwa Tyszowce           5    12   4    0    1    23:7 

2    Granica Lubycza Królewska 5  12 4    0    1   15:13 

3    Kryształ Werbkowice    4    6     2    0    2    8:8 

4    Sparta Wożuczyn            5    6     2    0    3    16:17 

5    Sparta Łabunie               4    3     1    0    3    5:15 

6    Korona Łaszczów            5    3     1    0    4    10:17 

 


Uwaga!

Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Zamościu informuje, że za każdy przełożony mecz w rozgrywkach młodzieżowych zostanie naliczona zgodnie z Regulaminem opłata 20 zł.

 


Opracował – mak

Na zdjęciu – Płomień/Spartan Nieledew.