Piłkarskie rozgrywki ligowe 26/27.10.2013 r.

W piłkarskiej Klasie A Płomień Spartan Nieledew po zaciętym meczu niestety znowu przegrał i to u siebie. W klasie B Andoria Mircze w derbach zremisowała z GLKS Jarosławiec i w zasadzie jest to niespodzianka. Trampkarze Andorii Mircze i Kryształu Werbkowice przewodzą w swoich ligach. Młodzicy Unii Hrubieszów zakończyli rywalizację na 2 pozycji. Teraz nastąpi okres zimowy, po treningach a może i wzmocnieniach nastąpi wiosenna runda, która ukształtuje ostateczne kolejności sezonu 2013/2014.

Reklamy


Piłkarskie rozgrywki ligowe 26/27.10.2013 r.

 

Zamojska Klasa „A” – grupa II

 

Graf Chodywańce – Perła Leszkowice 3:2

 

Płomień-Spartan Nieledew – Pogoń 96 Łaszczówka 2:3 (2:3),

skład Płomienia:

M. Całka, Łysiak, Gałan, Strycharczuk (40’ Markowski), Drop, Kondratiuk, Bogucki (bramka 29’), Nieradko, A. Całka (bramka 1’), M. Bobak (80’ K. Bobak), D. Dyjak (75’Szostak).

 

Granica Lubycza Królewska – Ruch Machnów Nowy 3:2

Gryf Echo Gmina Zamość – Potok Sitno 1:2

Szyszła Targoszyn – Szumy Susiec 1:1

Perła Telatyn – Legion Komarów 0:6

 

Tabela:

1     Gryf Echo Gmina Zamość 11    30   10   0    1    34:8 

2     Potok Sitno                     11    25   7     4    0    33:16 

3     Pogoń 96 Łaszczówka    11    23   7     2    2    27:11 

4     Szyszła Tarnoszyn          11    17   5     2    4    23:22 

5     Legion Komarów             11    17   5     2    4    30:27 

6     Granica Lubycza Królewska 11  17 5    2    4     25:13 

7     Szumy Susiec                  11    15   4     3    4    21:15 

8     Płomień-Spartan Nieledew 11  13 4 1    6    31:26 

9     Ruch Machnów Nowy      11    10   3     1    7    17:36 

10   Perła Deszkowice            11    9     3     0    8    26:35 

11   Graf Chodywańce            10    6     1     3    6    10:29 

12   Perła Telatyn                   10    3     1     0    9    7:46 

 


Zamojska Klasa „B” – grupa II

 

Andoria Mircze – GLKS Jarosławiec 1 :1 (1:1);

Bramki:

Andoria – Kamil Matysiak 38’;

Jarosławiec – Damian Bieniak 30’)


Zryw Ulhówek – GKS Tarnawatka 1:3

Metanoja Lipsko – Nord 98 Wysokie 1:0

 

Tabela:

1    GKS Tarnawatka         10  22  7    1    2   33:16 

2    Metanoja Lipsko         10  20  6    2    2   15:13 

3    Andoria Mircze          10 17  5   2    3   27:15 

4    Nord 98 Wysokie        10  16  5    1    4   25:13 

5    GLKS Jarosławiec    10    7  2    1    7  13:29 

6    Zryw Ulhówek            10    4   1    1    8    9:36 

 


Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

 

Sparta Wożuczyn – Sokół Zwierzyniec 2:0

Kryształ Werbkowice – Igros Krasnobród 1:0

Aleksandria Aleksandrów – Huragan Hrubieszów 4:2

Sparta Łabunie – Ostoja Skierbieszów 1:0

 

Tabela: 

1     Igros Krasnobród         9      21   23:6 

2     Sparta Wożuczyn         9      20   22:7 

3     Sparta Łabunie             8      19  19:11 

4     Huczwa Tyszowce        10    19   28:15 

5     Kryształ Werbkowice  8     17  25:9 

6     Cosmos Józefów           8      12   16:15 

7     Victoria Łukowa-Chmielek 8  10  13:13 

8     Ostoja Skierbieszów    10    10   12:16 

9     Sokół Zwierzyniec         9      6     10:21 

10   Aleksandria Aleksandrów 8   3     8:24 

11   Huragan Hrubieszów    9    3     9:48 

 


Zamojska Klasa „A” Juniorów – grupa II

 

Płomień-Spartan Nieledew – Pogoń 96 Łaszczówka 0:9

Granica Lubycza Królewska – Ruch Machnów Nowy 1:0

Szyszła Targoszyn – Szumy Susiec 2:2

Perła Telatyn – Legion Komarów 9:3

 

Tabela: 

1     Potok Sitno                     9    27   9    0    0    88:6 

2     Pogoń 96 Łaszczówka    9    19   6    1    2    21:12 

3     Granica Lubycza Królewska 9 18 6    0    3    27:22 

4     Szumy Susiec                  9    16   5    1    3    28:13 

5     Szyszła Tarnoszyn          9    15   4    3    2    22:25 

6     Legion Komarów             9    10   3    1    5    28:27 

7     Perła Deszkowice            9    10   3    1    5    34:50 

8     Ruch Machnów Nowy      9    9     3    0    6    18:18 

9     Perła Telatyn                   9    7     2    1    6    21:41 

10   Płomień-Spartan Nieledew 9  0 0   0    9    4:77 

 


Okręgowa Liga Juniorów Młodszych

 

GLKS Jarosławiec – Grom Różaniec X:X

Huragan Hrubieszów – Orzeł Tereszpol 5:3

Włókniarz Frampol – Albatros Biszcza 0:0

AMSPN Hetman Zamość – Delta Nielisz 2:2

 

Tabela: 

1    Delta Nielisz                8    20   6    2    0    48:9 

2    Włókniarz Frampol       8    17  5    2    1    26:10 

3    AMSPN Hetman Zamość 7  16  5    1    1    48:10 

4    Grom Różaniec            5    12   4    0    1    23:8 

5    Graf Chodywańce        8    10   3    1    4    17:29 

6    Albatros Biszcza          8    10   3    1    4    7:18 

7    Huragan Hrubieszów 7    6    2    0    5    12:22 

8    Orzeł Tereszpol           8    4     1    1    6    15:34 

9    GLKS Jarosławiec      7    0     0    0   7    2:58 

 


Okręgowa Liga Trampkarzy Starszych – grupa 2

 

Granica Lubycza Królewska – Kryształ Werbkowice 1:3

Sparta Łabunie – Sparta Wożuczyn 2:2

Korona Łaszczów – Huczwa Tyszowce 1:1

 

Tabela: 

1    Kryształ Werbkowice    10  24   8    0    2    38:14 

2    Huczwa Tyszowce           10    22   7    1    2    44:17 

3    Granica Lubycza Królewska 10  15  5    0    5  19:23 

4    Sparta Wożuczyn            10    13   4    1    5    29:34 

5    Korona Łaszczów            10    10   3    1    6    18:27 

6    Sparta Łabunie               10    4     1    1    8      7:40 

 


Okręgowa Liga Trampkarzy Młodszych – grupa 2

 

Graf Chodywańce –  Gaudium Zamość 5:2

Orkan Bełżec – Andoria Mircze 0:9

Ostoja Skierbieszów – Gryf Gmina Zamość -: –

GKS Tarnawatka – Igros Krasnobród -:-

 

Tabela: 

1    Andoria Mircze     7    21  7   0    0   48:4 

2    Gryf Gmina Zamość 6  15   5    0    1    29:7 

3    Igros Krasnobród 6    12   4    0    2    41:10 

4    Gaudium Zamość   7    9    3    0    4    40:17 

5    Graf Chodywańce 7    9     3    0    4    19:26 

6    Orkan Bełżec         7    9     3    0    4    28:42 

7    GKS Tarnawatka    6    3     1    0    5    8:38 

8    Ostoja Skierbieszów 6 0    0    0    6     3:72 

 


Okręgowa Liga Młodzików Młodszych

 

Grom Różaniec – Omega Stary Zamość 5:0

Andoria Mircze – Włókniarz Frampol 1:4

Gryf Gmina Zamość – Korona Łaszczów 1:13

Gaudium Zamość – Unia Hrubieszów 1:0

 

Tabela: 

1    Gaudium Zamość     8    24   8    0    0   59:4 

2    Unia Hrubieszów    8   21   7    0   1   40:5 

3    Włókniarz Frampol   8    18   6    0    2   36:13 

4    Andoria Mircze       8    15  5    0    3   35:16 

5    Igros Krasnobród    8    10   3    1    4    25:26 

–     Korona Łaszczów    8    10   3    1    4    35:21 

7    Grom Różaniec        8    6     2    0    6    11:37 

8    Gryf Gmina Zamość 8    1     0    1    7      5:70 

–     Omega Stary Zamość 8  1    0    1    7     4:58 

 


Wojewódzka Liga Trampkarzy Starszych


Tabela:

1   PN Motor Lublin                  12 36 12 0 0   74:7

2   Widok Lublin                      12 28 8   4 0   71:17

3   Górnik Łęczna S.A.             13 27 8   3 2   40:14

4   Orlęta Łuków                     12 25 8   1 3   30:20

5   MUKS Kraśnik                     13 22 7   1 5   42:42

6   TOP-54 Biała Podlaska       12 20 6   2 4   27:35

7   Tomasovia Tomaszów L.    13 19 6   1 6   43:29

8   Unia Hrubieszów              13 18 6  0 7  35:43

9   BKS Lublin                          13 15 4   3 6   20:28

10 MOSiR Lewart Lubartów    13 12 3   3 7   27:40

11 Wisła Puławy                     13 12 4   0 9   25:43

12 Niedźwiadek Chełm           13 9   3   0 10 22:60

13 Avia Świdnik                       13 8   2   2 9   14:50

14 AMSPN Hetman Zamość     13 5   1   2 10 19:61

 

 

Źródło: ZOZPN i LZPN oraz Kronika Tygodnia, która szeroko opisuje zamojską piłkarską rywalizację ligową.

Opracował – mak

Na zdjęciu – Tomasz Demusiak z Mircza od kilku lat rywalizuje w II Lidze reprezentując Stal Stalowa Wola.