Piłkarskie rozgrywki ligowe 28/29.09.2013 r.

W zamojskiej klasie A Płomień/Spartan Nieledew wygrywa kolejny mecz. W klasie B wygrana Mircza, minimalna porażka Jarosławca. W klasie okręgowej w tabeli nadal wyżej Kryształ od Unii, Huragan zamyka tabelę z zerowym kontem. Rekordowa przegrana młodzieży z Jarosławca, ale i z Nieledwi, na pocieszenie bardzo wysokie zwycięstwo młodzików Unii. Poniżej prezentacja tabel, trochę wyników, nadchodząca kolejka w starszych ligach, itp.

Reklamy


Zamojska Klasa „A” – grupa II


Kolejka z 28/29.09.2013 r.

Ruch Machnów Nowy – Szumy Susiec 2:1, s.gł. Tomasz Lenard

Gryf Echo Gmina Zamość – Legion Komarów 2:0

Szyszła Tarnoszyn – Graf Chodywańce 3:0

Płomień-Spartan Nieledew – Perła Leszkowice 3:2,

bramki: Łysiak 37’, Nieradko 43’ z karnego, Kondratiuk 75’ ponadto: M. Całka, Bednarczuk, Szopiński, Gałan, Dyjak (80’ Bogucki), Strycharczuk, M. Bobak, A. Całka.

Granica Lubycza Królewska – Perła Telatyn 10:0

Potok Sitno – Pogoń 96 Łaszczówka 2:2

 

Tabela po 7 kolejkach

1     Gryf Echo Gmina Zamość 21   7    0    0    22:5 

2     Pogoń 96 Łaszczówka    14   4    2    1    16:8 

3     Potok Sitno                     13   3    4    0    21:9 

4     Szumy Susiec                  13   4    1    2    18:9 

5     Płomień-Spartan Nieledew 12  4 0 3   24:16 

6     Legion Komarów             10   3    1    3    21:21 

7     Szyszła Tarnoszyn          10   3    1    3    15:16 

8     Granica Lubycza Królewska 8 2   2    3     15:8 

9     Ruch Machnów Nowy      7     2    1    4    11:26 

10   Perła Deszkowice            6     2    0    5    18:22 

11   Perła Telatyn                   3     1    0    6    7:34 

12   Graf Chodywańce           2     0    2    5    5:19 


Kolejka: 8 w dniach 05-10-2013/06-10-2013 (sobota/niedziela)

Pogoń 96 Łaszczówka – Graf Chodywańce  S 13 Łaszczówka

Legion Komarów – Szyszła Tarnoszyn N 11-13 Łabunie

Perła Telatyn – Gryf Gmina Zamość                 

Perła Deszkowice – Granica Lubycza Królewska  S 13:30-15:30 Deszkowice

Szumy Susiec – Płomień-Spartan Nieledew N 11-13 Susiec

Potok Sitno – Ruch Machnów Nowy N 13-15 Sitno



Zamojska Klasa „B” – grupa II

 

Nord 98 Wysokie – GKS Tarnawatka 3:0

GLKS Jarosławiec – Metanoja Lipsko 0:1

Zryw Ulhówek – Andoria Mircze 1:5, bramki: Michał Adamczuk 15’, Paweł Pacaj 25’, Konrad Kabaciński 35 i 40’, Kamil Skowronek 60’

 

Tabela po 6 kolejkach

1    Nord 98 Wysokie       15  5    0    1      22:5 

2    Andoria Mircze         13   4    1    1    20:6 

3    Metanoja Lipsko        11  3    2    1      10:7 

4    GKS Tarnawatka        10  3    1    2      17:12 

5    GLKS Jarosławiec      3  1    0    5       8:21 

6    Zryw Ulhówek              0  0     0    6       4:30 


Kolejka: 7 w dniach 05-10-2013/06-10-2013 (sobota/niedziela)

Nord 98 Wysokie – Ulhówek S 14 Wysokie szkoła

GLKS Jarosławiec – GKS Tarnawatka N 11 Jarosławiec

Metanoja Lipsko – Andoria Mircze N 11 Lipsko



Zamojska Klasa Okręgowa

 

Victoria Łukowa Chmielek – Huragan Hrubieszów 4:1 (2:1), skład H.: Żygawski, Kogut, Kłoda, Bańka, Oleszczuk, Radziejewski, Bednarek, Lisiczyński, Sekulski, Mariusz Musiał, Cymborski (bramka 25’)

Kryształ Werbkowice – Korona Łaszczów 5:1 (2:1), skład Kr.: Suchodolski, Wójtowicz, Paweł Musiał, Hałas (55’ Podgórski), Maliuk (85’ Kaczoruk), Waga (70’ Piotr Musiał), Poterucha, Przeworski, Śmiałko, B. Reszczyński (75’ Juszczuk), Kulik.

Igros Krasnobród – Unia Hrubieszów 1:1 (1:1), bramka – Otręba

 

Tabela 

1     Grom Różaniec               9    24   36:10 

2     Huczwa Tyszowce          9    21   34:10 

3     Sokół Zwierzyniec          9    19    23:14 

4     Victoria Łukowa-Chmielek 9 18    28:13 

5     Kryształ Werbkowice   9    18   21:14 

6     Ostoja Skierbieszów      9    16   17:16 

7     Unia Hrubieszów          9    16   22:14 

8     Korona Łaszczów           9    14   18:14 

9     Olimpia EB Wojan Miączyn 9  13  21:26 

10   Sparta Wożuczyn           9    13   20:16 

11   V-System Sparta Łabunie 9  11   15:25 

12   Cosmos Józefów            9    9     21:26 

13   Orkan Bełżec                  9    7     13:38 

14   Igros Krasnobród           9    7     17:20 

15   Aleksandria Aleksandrów 9  4       9:34 

16   Huragan Hrubieszów    9    0     9:34 


Kolejka: 10 w dniach 05-10-2013/06-10-2013 (sobota/niedziela)

Unia Hrubieszów – Orkan Bełżec  N 15 Hrubieszów   

Wojan EB Olimpia Miączyn – Sparta Łabunie N 15 Miączyn

Huczwa Tyszowce – Aleksandria Aleksandrów  N 12-14 Tyszowce

Korona Łaszczów – Grom Różaniec  N 14 Łaszczów

Ostoja Skierbieszów – Kryształ Werbkowice N 13-15 Skierbieszów

Huragan Hrubieszów – Sparta Wożuczyn N 14-16 Nieledew

Cosmos Józefów – Victoria Łukowa-Chmielek N 14-16 Długi Kąt

Igros Krasnobród – Sokół Zwierzyniec N 12-14 Krasnobród



Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

 

Victoria Łukowa-Chmielek – Huragan Hrubieszów 6:0

Sparta Wożuczyn – Ostoja Skierbieszów 3:0

Sokół Zwierzyniec – Cosmos Józefów 1:4

 

Tabela 

1     Huczwa Tyszowce        8    16   24:12 

2     Igros Krasnobród         5    15   17:2 

3     Sparta Łabunie             6    13   15:10 

4     Cosmos Józefów           5    12   14:8 

5     Sparta Wożuczyn         5    8       9:6 

6     Victoria Łukowa-Chmielek 5  7    8:6 

7     Ostoja Skierbieszów     7    7      9:11 

8     Kryształ Werbkowice 4    5     10:6 

9     Huragan Hrubieszów 6     3      6:30 

10   Sokół Zwierzyniec         6    3      6:13 

11   Aleksandria Aleksandrów 5 0     3:17 

 


Zamojska Klasa „A” Juniorów – grupa II

 

Ruch Machnów Nowy – Szumy Susiec 1:2

Płomień-Spartan Nieledew – Perła Leszkowice 0:11

Granica Lubycza Królewska – Perła Telatyn 6:3

Potok Sitno – Pogoń 96 Łaszczówka 4:0

 

Tabela 

1     Potok Sitno                     6    18   6    0    0    52:4 

2     Pogoń 96 Łaszczówka    6    13   4    1    1    9:9 

3     Szumy Susiec                  6    12   4    0    2    24:9 

4     Szyszła Tarnoszyn          5    10   3    1    1    13:14 

5     Granica Lubycza Królewska 5  9    3    0    2  15:9 

6     Legion Komarów             6    7     2    1    3    22:15 

7     Perła Deszkowice            7    7     2    1    4    21:39 

8     Ruch Machnów Nowy      5    6     2    0    3    11:7 

9     Perła Telatyn                   7    3     1    0    6    10:36 

10   Płomień-Spartan Nieledew 5 0   0    0    5  4:39 

 


Okręgowa Liga Juniorów Młodszych

 

Delta Nielisz – Orzeł Tereszpol 5:1

Włókniarz Frampol – Grom Różaniec 0:2

Albatros Biszcza – Graf Chodywańce 0:4

AMSPN Hetman Zamość – GLKS Jarosławiec 27:0!!!???

 

Tabela 

1    Delta Nielisz                3    7    2    1    0    12:4 

2    AMSPN Hetman Zamość 2        6    2    0    0        31:3 

3    Graf Chodywańce        2    6    2    0    0    10:1 

4    Grom Różaniec            2    6    2    0    0    8:0 

5    Włókniarz Frampol       3    4    1    1    1    10:7 

6    Huragan Hrubieszów 1    3    1    0    0    3:1 

7    Albatros Biszcza          4    3    1    0    3    4:15 

8    Orzeł Tereszpol           4    0    0    0    4    7:20 

9    GLKS Jarosławiec     3   0    0    0    3    2:36 

 


Okręgowa Liga Trampkarzy Starszych

 

Granica Lubycza Królewska – Korona Łaszczów 1:2

Sparta Wożuczyn – Kryształ Werbkowice 3:5

Huczwa Tyszowce – Sparta Łabunie 8:0

 

Tabela 

1    Huczwa Tyszowce           6    15   5    0    1   31:7 

2    Granica Lubycza Królewska 6  12 4    0    2   16:15 

3    Kryształ Werbkowice    5    9    3    0    2   13:11 

4    Korona Łaszczów            6    6     2    0    4    12:18 

5    Sparta Wożuczyn            6    6     2    0    4    19:22 

6    Sparta Łabunie               5    3     1    0    4       5:23 

 


Okręgowa Liga Trampkarzy Młodszych

 

Igros Krasnobród – Andoria Mircze 1:3

Gaudium Zamość – Ostoja Skierbieszów 16:0

Gryf Gmina Zamość – Orkan Bełżec 8:0

GKS Tarnawatka – Graf Chodywańce 1:2

 

Tabela 

1    Gryf Gmina Zamość 3  9    3    0    0    22:1 

2    Andoria Mircze     2   6    2    0   0    17:1 

3    Gaudium Zamość   2    6    2    0    0    26:1 

4    Igros Krasnobród 3    6    2    0    1    18:5 

5    Graf Chodywańce 3    3    1    0    2    4:16 

6    GKS Tarnawatka    3    3    1    0    2    8:10 

7    Orkan Bełżec         3    0    0    0    3    2:28 

8    Ostoja Skierbieszów 3  0   0    0    3   2:37 

 


Okręgowa Liga Młodzików Młodszych

 

Andoria Mircze – Igros Krasnobród 3:1

Unia Hrubieszów – Omega Stary Zamość 16:0!!!

Włókniarz Frampol – Grom Różaniec 7:1

Gaudium Zamość – Gryf Gmina Zamość 15:0

 

Tabela 

1    Gaudium Zamość     4    12   4    0    0    39:1 

2    Unia Hrubieszów    3    9    3    0    0    22:1 

3    Andoria Mircze       4    9    3    0    1    18:7 

4    Włókniarz Frampol   2    3     1    0    1    8:5 

5    Korona Łaszczów    3    3     1    0    2    8:9 

6    Grom Różaniec        3    3     1    0    2    4:14 

7    Gryf Gmina Zamość 2    0     0    0    2    1:18 

–     Igros Krasnobród    2    0     0    0    2    2:15 

–     Omega Stary Zamość 3  0    0    0    3    2:34 

 


Lubelska Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych

 

Tabela

1   PN Motor Lublin                            8 24 8 0 0 50:5

2   Widok Lublin                                9 23 7 2 0 60:11

3   Górnik Łęczna S.A.                       9 22 7 1 1 33:6

4   Orlęta Łuków                               8 22 7 1 0 24:8

5   Tomasovia Tomaszów Lubelski    9 13 4 1 4 32:24

6   Wisła Puławy                               9 12 4 0 5 20:27

7   TOP-54 Biała Podlaska                 8 10 3 1 4 16:31

8   BKS Lublin                                    9 10 3 1 5 12:18

9   MUKS Kraśnik                               9 10 3 1 5 25:34

10 Unia Hrubieszów                        8 9   3 0 5 18:27

11 MOSiR Lewart Lubartów              9 7   2 1 6 18:34

12 Avia Świdnik                                 8 7   2 1 5 9:29

13 Niedźwiadek Chełm                     8 6   2 0 6 10:34

14 AMSPN Hetman Zamość               9 0   0 0 9 10:49

 

 

Źródło – ZOZPN i LZPN oraz Kronika Tygodnia, która szeroko opisuje zamojską piłkarską rywalizację ligową.

 

Opracował – mak

Na zdjęciu – Robert Cymborski strzelił honorowego gola w meczu klasy okręgowej Victoria Łukowa Chmielek – Huragan Hrubieszów 4:1 (zdj. ze str. klubu).