Piłkarskie rozgrywki ligowe 5/6.10.2013 r.

W piłkarskiej Klasie A jedyny reprezentant z powiatu hrubieszowskiego Płomień Spartan Nieledew zremisował na wyjeździe. W klasie B obydwa zespoły poniosły porażki. Trampkarze Andorii Mircze i młodzicy Unii Hrubieszów liderują w swoich rozgrywkach. Wojciech Łysiak i Patryk Nieradko w czołówce strzelców bramek w klasie A.

Reklamy


Piłkarskie rozgrywki ligowe 5/6.10.2013 r.

 

Zamojska Klasa „A” – grupa II

 

Perła Telatyn – Gryf Echo Gmina Zamość 0:5

Pogoń 96 Łaszczówka – Graf Chodywańce 6:0

Perła Leszkowice – Granica Lubycza Królewska 0:3

Legion Komarów – Szyszła Tarnoszyn 0:4

Szumy Susiec – Płomień-Spartan Nieledew 2:2 (0:1), skład: M. Całka ((46’Filipczuk), Bednarczuk, Łysiak (bramka), Szopiński, Gałan, Kondratiuk, Strycharczuk, Dyjak, Nieradko (bramka), A. Całka, Bobak

Potok Sitno – Ruch Machnów Nowy 4:2, s. gł. Tomasz Lenard

 

Tabela po 8 kolejkach

1     Gryf Echo Gmina Zamość 24   8    0    0    27:5 

2     Pogoń 96 Łaszczówka    17   5    2    1    22:8 

3     Potok Sitno                     16   4    4    0    25:11 

4     Szumy Susiec                  14   4    2    2    20:11 

5     Płomień-Spartan Nieledew 13  4 1 3   26:18 

6     Szyszła Tarnoszyn          13   4    1    3    19:16 

7     Granica Lubycza Królewska 11 3 2    3    18:8 

8     Legion Komarów             10   3    1    4    21:25 

9     Ruch Machnów Nowy      7     2    1    5    13:30 

10   Perła Deszkowice            6     2    0    6    18:25 

11   Perła Telatyn                   3     1    0    7    7:39 

12   Graf Chodywańce           2     0    2    6    5:25 


Kolejka: 9 w dniach 12-10-2013/13-10-2013 (sobota/niedziela)

Ruch Machnów Nowy – Pogoń 96 Łaszczówka N 14 Machnów Nowy

Płomień-Spartan Nieledew – Potok Sitno N 13-15 Nieledew

Granica Lubycza Królewska – Szumy Susiec N 13-15 Lubycza Królewska

Gryf Gmina Zamość – Perła Deszkowice N 16 Zawada

Szyszła Tarnoszyn – Perła Telatyn N 14-16 Tarnoszyn

Graf Chodywańce – Legion Komarów  N 12 Jarczów


Najlepsi strzelcy:

1. Arkadiusz Warsiński Legion – 9 goli

2. Wojciech Kulpa Granica – 8 goli

3-4. Roman Blonka Gryf i Wojciech Łysiak Płomień Spartan Nieledew po 7

… Patryk Nieradko Płomień Spartan Nieledew – 5



Zamojska Klasa „B” – grupa II

 

Nord 98 Wysokie – Zryw Ulhówek 1:1

Metanoja Lipsko – Andoria Mircze 2:1 (0:0), bramka – Konrad Kalaciński 86’

GLKS Jarosławiec – GKS Tarnawatka 0:4 (0:3)

 

Tabela po 7 kolejkach

1    Nord 98 Wysokie       16  5    1    1     23:6 

2    Metanoja Lipsko        14  4    2    1     12:8 

3    GKS Tarnawatka        13  4    1    2     21:12 

4    Andoria Mircze         13  4   1    2     21:8 

5    GLKS Jarosławiec      3  1    0    6     8:25 

6    Zryw Ulhówek             1   0    1    6      5:31 

 


Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

 

Huczwa Tyszowce – Aleksandria Aleksandrów X:X

Igros Krasnobród – Sokół Zwierzyniec 3:0

Ostoja Skierbieszów – Kryształ Werbkowice 1:3

Huragan Hrubieszów – Sparta Wożuczyn 0:7

Cosmos Józefów – Victoria Łukowa-Chmielek 0:1

 

Tabela 

1     Igros Krasnobród            6    18   20:2

2     Huczwa Tyszowce           8    16   24:12 

3     Sparta Łabunie                6    13   15:10 

4     Cosmos Józefów              6    12   14:9

5     Sparta Wożuczyn             6    11   16:6

6     Victoria Łukowa-Chmielek 6   10     9:6

7     Kryształ Werbkowice     5     8    13:7

8     Ostoja Skierbieszów         8     7    10:14 

9     Huragan Hrubieszów       7    3     6:37

10   Sokół Zwierzyniec              7    3      6:16

11   Aleksandria Aleksandrów  5     0     3:17


Kolejka: 8 w dniach 12-10-2013/13-10-2013 (sobota/niedziela)

Ulhówek – Metanoja Lipsko S 14 Ulhówek

Andoria Mircze – GKS Tarnawatka S 12 Mircze

GLKS Jarosławiec – Nord 98 Wysokie S 15 Jarosławiec



Zamojska Klasa „A” Juniorów – grupa II

 

Perła Leszkowice – Granica Lubycza Królewska 7:8

Legion Komarów     – Szyszła Targoszyn 1:2

Szumy Susiec – Płomień-Spartan Nieledew 2:0

Potok Sitno – Ruch Machnów Nowy 8:1

 

Tabela 

1     Potok Sitno                     7    21   7    0    0    60:5 

2     Szumy Susiec                  7    15   5    0    2    26:9 

3     Szyszła Tarnoszyn          6    13   4    1    1    15:15 

4     Pogoń 96 Łaszczówka    6    13   4    1    1    9:9 

5     Granica Lubycza Królewska 6  12 4    0    2  23:16 

6     Legion Komarów             7    7     2    1    4    23:17 

7     Perła Deszkowice            8    7     2    1    5    28:47 

8     Ruch Machnów Nowy      6    6     2    0    4    12:15 

9     Perła Telatyn                   7    3     1    0    6    10:36 

10   Płomień-Spartan Nieledew 6 0  0    0    6    4:41 

 


Okręgowa liga Juniorów Młodszych

 

Orzeł Tereszpol –      Grom Różaniec 0:7

Włókniarz Frampol – GLKS Jarosławiec 6:0

Delta Nielisz – Graf Chodywańce 12:2

Albatros Biszcza – Huragan Hrubieszów 2:1

 

Tabela 

1    Delta Nielisz                5    13   4    1    0    31:7 

2    Włókniarz Frampol       5    10   3    1    1    18:7 

3    Grom Różaniec            4    9     3    0    1    16:7 

4    AMSPN Hetman Zamość 3 9      3    0    0    38:4 

5    Albatros Biszcza          6    9     3    0    3    7:16 

6    Graf Chodywańce        4    6     2    0    2    12:15 

7    Huragan Hrubieszów 3    3     1    0    2    5:10 

8    Orzeł Tereszpol           5    0     0    0    5    7:27 

9    GLKS Jarosławiec      5    0     0    0    5    2:43 

 


Okręgowa Liga Trampkarzy Starszych

 

Kryształ Werbkowice – Huczwa Tyszowce 7:2

Sparta Wożuczyn –      Granica Lubycza Królewska 3:1

Sparta Łabunie – Korona Łaszczów 0:4

 

Tabela 

1    Huczwa Tyszowce           7    15   5    0    2    33:14 

2    Kryształ Werbkowice    7    15  5    0    2   22:13 

3    Granica Lubycza Królewska 7  12 4    0    3   17:18 

4    Korona Łaszczów            7    9     3    0    4    16:18 

5    Sparta Wożuczyn            7    9     3    0    4    22:23 

6    Sparta Łabunie               7    3     1    0    6    5:29 

 


Okręgowa Liga Trampkarzy Młodszych

 

Ostoja Skierbieszów – Graf Chodywańce 0:6

Andoria Mircze – Gryf Gmina Zamość 3:2

Gaudium Zamość – Igros Krasnobród 2:6

Orkan Bełżec – GKS Tarnawatka 7:0

 

Tabela 

1    Andoria Mircze     3   9    3    0    0    20:3 

2    Gryf Gmina Zamość 4  9    3    0    1    24:4 

3    Igros Krasnobród 4    9    3    0    1    24:7 

4    Gaudium Zamość   3    6    2    0    1    28:7 

5    Graf Chodywańce 4    6    2    0    2    10:16 

6    Orkan Bełżec         4    3    1    0    3    9:28 

7    GKS Tarnawatka    4    3    1    0    3    8:17 

8    Ostoja Skierbieszów 4 0    0    0    4  2:43 

 


Okręgowa Liga Młodzików Młodszych

 

Andoria Mircze – Grom Różaniec X:X

Unia Hrubieszów – Igros Krasnobród 5:1

Omega Stary Zamość – Korona Łaszczów 0:8

Włókniarz Frampol – Gryf Gmina Zamość 11:1

 

Tabela 

1-2 Gaudium Zamość     5    15   5    0    0    51:2 

1-2 Unia Hrubieszów   5    15  5    0    0    31:4 

3    Andoria Mircze       5    12  4    0    1    29:8 

4    Włókniarz Frampol   4    9     3    0    1    19:8 

5    Korona Łaszczów    6    6     2    0    4    20:18 

6    Grom Różaniec        3    3     1    0    2    4:19 

7    Gryf Gmina Zamość 4    0     0    0    4    3:40 

–     Igros Krasnobród    4    0     0    0    4    4:22 

–     Omega Stary Zamość 4  0    0    0    4    2:42 

 


Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych

 

Tabela 

1   PN Motor Lublin                  9   27 9 0 0 53:6

2   Górnik Łęczna S.A.             10 25 8 1 1 36:6

3   Widok Lublin                      10 24 7 3 0 62:13

4   Orlęta Łuków                     9   22 7 1 1 24:11

5   MUKS Kraśnik                     10 13 4 1 5 26:34

6   Tomasovia Tomaszów L.    10 13 4 1 5 32:25

7   Unia Hrubieszów              10 12 4 0 6 22:34

8   Wisła Puławy                     10 12 4 0 6 21:29

9   TOP-54 Biała Podlaska       9   11 3 2 4 18:33

10 BKS Lublin                          10 11 3 2 5 14:20

11 Niedźwiadek Chełm           10 9   3 0 7 17:39

12 MOSiR Lewart Lubartów    10 8   2 2 6 19:35

13 Avia Świdnik                       9   8   2 2 5 10:30

14 AMSPN Hetman Zamość     10 1   0 1 9 12:51

 


Opracował – mak

Na zdjęciu – Patryk Nieradko Płomień Spartan Nieledew prezentujący wysoką formę strzelecką w tej rundzie.