Piłkarskie rozgrywki z 18 i 19 listopada

Piłkarskie rozgrywki drużyn z powiatu hrubieszowskiego z dni 18 i 19 listopada 2006 r.
Uwaga – była to zaległa 14 kolejka.

Reklamy

b>Zamojska Liga Okręgowa

Cosmos Józefów – Płomień Spartan Nieledew 2:4 (0:2)
Bramki dla Plomienia zdobyli: Świst w 20 min., Bobak w 29, Łysiak 65 i Kożuch 78
W ostatnim meczu rundy jesiennej w Płomieniu grali: Smoblik, Oleszczuk (w 59 min. dostał czerwoną kartkę), Janicki, Bobak, Kopczyński, Hawro, Łysiak, Kożuch, Kondratiuk, Pilarczyk, Świst, Szaruga.

Reklamy

Kryształ Werbkowice – Olimpiakos Tarnogród 1:3 (0:2)
Bramkę dla Kryształu zdobył w 85 min. Adrian Brzozowski z karnego.
W ostatnim meczu rundy jesiennej w Krysztale wystąpili: Kłos, Jarosz, Juszczuk, A. Brzozowski, Kaczoruk, Wyszyński, Lizun, Reszczyński, Pomykała, Szabat, Śmiałko, P. Musiał, Wójtowicz, Bednarz.

Victoria Łukowa/Chmielek – Unia Hrubieszów 2:0 (0:0)
W ostatnim meczu rundy jesiennej w Unii wystąpili: Giz, Hałucha, Sala, Stadnicki, Przeworski, Żuraw, Porowczuk, Maciejewski, Onkiewicz, Wierzbicki, Kuźmiński, Borek.

Do zakończenia rundy jesiennej pozostały jeszcze 2 mecze: Echo – Korona, Omega – Olimpiakos.

Aktualna Tabela

1. Spartakus Szarowola 45 pkt. 67:7 bramki
2. Hetman II Zamość 28 36:16
……….
6. Unia Hrubieszów 23 33:36
………
10. Kryształ Werbkowice 18 23:36
…………
16. Płomień/Spartan N. 12 20:43

Ostateczną tabelę podamy po w/w meczach.

Orange Ekstraklasa

Po rundzie jesiennej na czele tabeli rewelacyjny GKS Bełchatów z Matusiakiem i Gargułą na czele. W kadrze tej drużyny znajduje się wychowanek Unii Hrubieszów Dawid Nowak, po ciężkiej kontuzji (połamany obojczyk) w ostatnim meczu sparingowym przed rozgrywkami, ciężko było mu się przebić do pierwszej jedenastki, ale dwukrotnie wszedł jako zmiennik i zaprezentował się całkiem dobrze. Miejmy nadzieję, że na wiosnę wywalczy stałe miejsce w pierwszej jedenastce zespołu.

Natomiast drugi nasz reprezentant tej ligi, już kilkakrotny Mistrz Polski Tomasz Kiełbowicz, reprezentujący Legię Warszawa grał prawie w każdym meczu, ale najczęściej wchodził na zmianę i być może przez to Legia uplasowała się aż na 4 miejscu. Miejmy nadzieję że w rundzie wiosennej Tomek będzie wybiegał w pierwszej jedenastce.

IV liga

Z zawodników Unii, którzy grają w innych klubach, najlepiej prezentował się 18-to letni Piotr Fulara reprezentujący Ładę Biłgoraj grający na lewej pomocy. Często otrzymywał wysokie noty za grę od dziennikarzy i trenera, był groźny na swoim skrzydle, z jego podań padały bramki, a i sam też kilka strzelił. W barwach Łady w kilku meczach w napadzie występował rówieśnik Piotrka – Rafał Oleszczuk, później najczęściej grał w juniorach. Łada Biłgoraj w IV lidze zajmuje wysokie 2 miejsce w tabeli za Górnikiem II Łęczna.

W Unii Bełżyce z powodzeniem gra Krystian Okoniewski na prawej pomocy, ale drużyna uplasowała się na 12 miejscu w tabeli. Natomiast różnie było z Jackiem Błaszczyńskim obecnie reprezentujący Lewart Lubartów, grał i nie grał, wchodził na zmiany, drużyna znajduje się na dalekim 13 miejscu wśród 16 drużyn.

Następne mecze ligowe wiosną 2007 – zapraszamy!

Tekst opracował na podstawie Lubelskiego Sport Express – mak