Już w dniach 21/22.03.2015 r. rozpoczną się piłkarskie ligowe boje, które przynoszą wiele emocji szczególnie dla środowiska lokalnego. Wszystkie drużyny przygotowują się, aby spełnić nadzieje własne i im sprzyjających, dlatego trenują i toczą szkoleniowe boje, w których idzie… różnie.

IV Liga

8.03. Gros Krasnobród – Kryształ Werbkowice 2:1 (1:0)

Bramka: Bartłomiej Reszczyński

W I połowie Reszczyński, niestety przestrzelił rzut karny, który obronił Łukasz Wawrzusiszyn. Wśród nieobecnych piłkarzy w kadrze meczowej Kryształu zabrakło kilku podstawowych zawodników, między innymi: braci Piotra i Pawła Musiałów, Łukasza Śmiałko oraz Tarasa Maliuka. Bramki dla Igrosu: Dulski, Zawodnik testowany

Igros: Wawrzusiszyn – Bartecki, Prokopowicz, Grela, Buczak, Mielniczek (Paszkiewicz), Kostrubiec (Dulski), Zawodnik testowany, Dulski (Gozdek), Bartoń (B. Gielmuda), Margol.

Ostatni generalny sprawdzian przed ligą, Kryształ rozegra w Szczebrzeszynie z tamtejszym Roztoczem w niedzielę 15 marca o godzinie 15.00) a już 22 marca pierwsze mecz ligowy!

Zamojski Klasa Okręgowa

7.03.2015 r.  w meczu sparingowym, który odbył się na boisku treningowym HOSiR Unia Hrubieszów pokonała 1:0 (1:0) Omegę Stary Zamość. Jedyną bramkę w meczu zdobył już w 3’Krystian Oleszczuk. Unia: Ryć – Wiejak, Kondrat, Fulara, Kawarski, Stepaniuk, Borys, Kamiński, Garbacz, Otręba, Oleszczuk Krystian. Po przerwie zagrali: Haustow, Wojewoda, Mossurec, Oleksiuk, Smoła, Wiak.