Piłkarskie tabele niższych klas za sezon 2011/2012

Poniżej tabele piłkarskie za sezon 2011/2012 obejmujące drużyny z tzw. Zamojszczyzny od klasy IV w dół. Na podstawie lig i ich miejsc w tabelach za sezon 2011/2012 ułożyłem 20 najlepszych zespołów z tego obszaru za wspomniany sezon. O Puchar Starostów początek 28/29.07.2012 r.

Reklamy

Według poniższych tabel najlepsze drużyny z tzw. Zamojszczyzny w sezonie 2011/2012 to:

1. Tomasovia Tomaszów Lubelski III liga
2. Omega Stary Zamość IV liga
(m.in. grają: Łukasz Kamiński i Piotr Fulara, tr. Dariusz Herbin)
3. Roztocze Szczebrzeszyn IV liga
4. Huczwa Tyszowce IV liga
5. AMSPN Hetman Zamość Zam. Kl. Okręgowa
6. Aleksandria Aleksandrów
7. Kryształ Werbkowice
8. Ostoja Skierbieszów
9. Korona Łaszczów
10. Grom Różaniec
11. Unia Hrubieszów
12. Igros Krasnobród
13. Olimpia Miączyn (m.in. Grzegorz Szczepaniak)
14. Tur Turobin
15. Victoria Łukowa/Chmielek
16. Sparta Łabunie
17. Tanew Majdan Stary
18. Echo Zawada
19. Relax Księżpol
20. Olimpiakos Tarnogród


IV liga – lubelska

1.       Wieniawa Lublin 83      27      2       1       91-22
2.       Orlęta Łuków 71      21      8       1       82-17
3.       Bogdanka II Łęczna 61      18      7       5       103-25
4.       Omega Stary Zamość 56      17      5       8       44-30
5.       Lewart Lubartów 48      14      6       10      51-39
6.       Sparta Rejowiec Fabryczny 48      14      6       10      45-45
7.       Janowianka Janów Lubelski 39      11      6       13      36-47
8.       Ruch Ryki 37      11      4       15      52-66
9.       Włodawianka Włodawa 36      11      3       16      56-57
10.      Orion Niedrzwica Duża 35      8       11      11      40-42
11.      Podlasie II Biała Podlaska 35      10      5       15      45-58
12.      Roztocze Szczebrzeszyn 34      9       7       14      44-55
13.      Huczwa Tyszowce 32      10      2       18      55-74
14.      Stal Poniatowa 28      7       7       16      34-67
15.      Start Krasnystaw 25      7       4       19      36-80
16.      BKS Unia Bełżyce 9       2       3       25      24-114

Pierwsze dwie drużyny awansowały do III ligi, trzy ostatnie spadły

Zamojska Klasa Okręgowa

1.       AMSPN Hetman Zamość 86      28      2       0       134-13
2.       Aleksandria Aleksandrów 67      21      4       5       80-36
3.       Kryształ Werbkowice 63      20      3       7       72-31
4.       Ostoja Skierbieszów 62      19      5       6       71-38
5.       Korona Łaszczów 54      17      3       10      60-40
6.       Grom Różaniec 51      15      6       9       72-54
7.       Unia Hrubieszów 50      15      5       10      73-65
8.       Igros Krasnobród 45      14      3       13      73-51
9.       Olimpia Miączyn 42      12      6       12      70-51
10.      Tur Turobin 32      9       5       16      45-74
11.      Victoria Łukowa/Chmielek 32      9       5       16      47-73
12.      Sparta Łabunie 30      8       6       16      50-62
13.      Tanew Majdan Stary 30      9       3       18      40-78
14.      Echo Zawada 18      6       0       24      35-91
15.      Relax Księżpol 16      4       4       22      32-107
16.      Olimpiakos Tarnogród 11      3       2       25      23-113

Do IV ligi awansował pierwszy zespół, do klasy A spadły trzy ostatnie zespoły.

Początek rozgrywek jesień 2012 – 11/12.08.

 

Zamojska Klasa A – grupa I

1.       Łada 1945 Biłgoraj 65      21      2       1       94-14
2.       Piast Babice 51      15      6       3       65-24
3.       Włókniarz Frampol 49      15      4       5       58-26
4.       Cosmos Józefów 43      12      7       5       71-45
5.       Orion Dereźnia 35      10      5       9       52-59
6.       Sokół Zwierzyniec 33      10      3       11      37-33
7.       Nord 98 Wysokie 30      8       6       10      40-55
8.       Tarpan Korchów 29      8       5       11      37-47
9.       Metalowiec Goraj 25      7       4       13      27-42
10.      Orzeł Tereszpol 25      7       4       13      38-55
11.      Wrzos Szyszków 23      7       2       15      34-70
12.      Olender Sól 22      6       4       14      28-57
13.      Delta Nielisz 12      4       0       20      29-83

Do Zamojskiej Klasy Okręgowej awansowały dwa pierwsze zespoły, spadły do klasy B trzy ostatnie.

 

Zamojska Klasa A – grupa II

1.       Orkan Bełżec 64      20      4       2       66-18
2.       Płomień Spartan Nieledew 62      20      2       4       83-33
3.       Spartakus Szarowola 57      18      3       5       77-33
4.       Granica Lubycza Królewska 51      16      3       7       62-26
5.       Huragan Hrubieszów 45      14      3       9       77-57
6.       Pogoń 96 Łaszczówka 45      13      6       7       76-37
7.       Szumy Susiec 33      10      3       13      42-62
8.       Zryw Ulhówek 31      9       4       13      41-77
9.       Ruch Machnów Nowy 29      8       5       13      36-57
10.      Szyszła Tarnoszyn 28      8       4       14      51-53
11.      Omega II Stary Zamość 28      9       1       16      47-71
12.      Graf Chodywańce 20      6       2       18      29-75
13.      Metanoja Lipsko 14      4       2       20      37-89
14.      Andoria Mircze 17      5       2       19      30-66

Do Zamojskiej Klasy Okręgowej awansowały dwa pierwsze zespoły, spadły do klasy B trzy ostatnie.

Początek rozgrywek jesień 2012 – 18/19.08.

 

Zamojska Klasa B – grupa I

1.       Albatros Biszcza 33      11      0       1       37-7
2.       Perła Deszkowice 27      9       0       3       27-18
3.       Orion Jacnia 21      7       0       5       29-24
4.       Relax Radecznica 18      6       0       6       30-20
5.       Huk Lipiny 10      3       1       8       16-36
6.       Duet Wychody-Hubale 8       2       2       8       15-34
7.       Alwa Brody Małe 7       2       1       9       14-29

Do klasy A awansowały dwa pierwsze zespoły.

 

Zamojska Klasa B – grupa II

1.       Sparta Wożuczyn 43      14      1       1       80-13
2.       AMSPN Hetman II Zamość 41      13      2       1       62-12
3.       Orzeł Cześniki 33      11      0       5       60-25
4.       Perła Telatyn 29      9       2       5       53-36
5.       Legion Komarów 27      9       0       7       44-32
6.       Kresy Dołhobyczów 18      6       0       10      35-49
7.       GKS Tarnawatka 13      4       1       11      28-59
8.       Altus Szychowice 4       1       1       14      17-88
9.       GLKS Jarosławiec 4       1       1       14      13-78

Do klasy A awansowały dwa pierwsze zespoły.

Początek rozgrywek jesień 2012 – 01/02.09.


O Puchar Starosty w powiecie hrubieszowskim!

Rozgrywki zaczną się od półfinału – 28/29 lipca 2012 r.

 

 

Na podstawie portalu int. 90minut i ZOZPN opracował Marek A. Kitliński (mak).

Na zdjęciu – Wychowanek Unii Hrubieszów obecnie reprezentujący Omegę Stary Zamość Łukasz Kamiński.