Piłkarskie Tabele ZOZPN po rundzie jesiennej

Hrubieszów Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej zweryfikował mecze jakie rozgrywają drużyny piłkarskie pod jego kierownictwem. Z naszego powiatu po rundzie jesiennej na czele tabel uplasowały się zespoły: Kryształ Werbkowice w klasie „O”, trampkarze starsi z Andorii Mircze i młodzicy młodsi z hrubieszowskiej Unii.

Reklamy

***

Nie wszystkie drużyny dokończyły jesienne rozgrywki, więc niektóre nadrobią zaległości na wiosnę.

Parada tabel

Zamojska Klasa Okręgowa
1 Kryształ Werbkowice 15 34 41:16
2 Ostoja Skierbieszów 14 34 36:13
3 Huczwa Tyszowce 15 30 30:11
4 Omega Stary Zamość 15 26 36:23
5 Tur Turobin 15 24 26:24
6 Echo Zawada 15 23 33:30
7 Unia Hrubieszów 14 22 28:23
8 Korona Łaszczów 15 22 27:27
9 Olimpiakos Tarnogród 15 20 24:24
10 Sparta Wożuczyn 15 19 31:41
11 Granica Lubycza Królewska 15 19 22:24
12 Tanew Majdan Stary 15 17 24:37
13 Cosmos Józefów 15 14 23:31
14 Victoria Łukowa-Chmielek 15 11 16:34
15 Nord 98 Wysokie 15 11 18:37
16 Płomień-Spartan Nieledew 15 10 14:34

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów
1 Omega Stary Zamość 14 39 52:14
2 Unia Hrubieszów 14 34 51:14
3 Granica Lubycza Królewska 14 27 26:10
4 Echo Zawada 14 26 33:24
5 Cosmos Józefów 15 23 28:38
6 Nord 98 Wysokie 12 21 30:16
7 Korona Łaszczów 13 19 23:22
8 Ostoja Skierbieszów 13 19 26:22
9 Tanew Majdan Stary 15 17 20:30
10 Huczwa Tyszowce 14 17 28:22
11 Płomień-Spartan Nieledew 14 14 21:35
12 Kryształ Werbkowice 13 13 17:25
13 Victoria Łukowa-Chmielek 8 13 21:12
14 Sparta Wożuczyn 14 13 16:37
15 Tur Turobin 14 7 12:50
16 Olimpiakos Tarnogród 13 5 9:42

Zamojska Klasa „A” – grupa 1
1 Grom Różaniec 11 27 42:14
2 Ro-Ma Relax Księżpol 11 25 25:21
3 Orion Dereźnia Solska 11 20 31:22
4 Piast Babice 11 18 23:14
5 Włókniarz Frampol 11 17 22:17
6 Aleksandria Aleksandrów 11 17 15:10
7 Tarpan Korchów 11 16 21:23
8 Albatros Biszcza 11 12 22:25
9 Metalowiec Goraj 11 11 19:27
10 Szumy Susiec 11 9 19:26
11 Orzeł Tereszpol 11 9 15:21
12 Rakovia Rakówka 11 3 15:49

Zamojska Klasa „A” – grupa 2
1 Olimpia Miączyn 11 27 33:10
2 Igros Krasnobród 11 26 22:12
3 Sparta Łabunie 11 25 31:13
4 Ruch Machnów Nowy 11 18 18:14
5 Orkan Bełżec 11 16 20:18
6 Metanoja Lipsko 11 13 24:26
7 Pogoń 96 Łaszczówka 11 13 15:17
8 Perła Telatyn 11 13 19:22
9 Andoria Mircze 11 11 19:33
10 Zryw Ulhówek 11 11 18:26
11 Orzeł Cześniki 11 10 23:34
12 Huragan Hrubieszów 11 5 16:33

Zamojska Klasa „A” Juniorów – grupa 1
1 Włókniarz Frampol 9 27 43:9
2 Metalowiec Goraj 9 19 29:18
3 Ro-Ma Relax Księżpol 9 15 14:16
4 Szumy Susiec 9 14 25:19
5 Tarpan Korchów 9 13 21:15
6 Aleksandria Aleksandrów 9 11 16:19
7 Albatros Biszcza 9 11 15:22
8 Grom Różaniec 9 9 18:29
9 Orion Dereźnia Solska 9 8 17:23
10 Piast Babice 9 1 5:33

Zamojska Klasa „A” Juniorów – grupa 2
1 Igros Krasnobród 10 27 51:16
2 Pogoń 96 Łaszczówka 10 25 46:6
3 Olimpia Miączyn 10 22 52:9
4 Ruch Machnów Nowy 10 17 29:18
5 Sparta Łabunie 10 16 37:30
6 Orkan Bełżec 10 15 18:29
7 Andoria Mircze 10 13 25:28
8 Metanoja Lipsko 10 8 17:45
9 Zryw Ulhówek 10 7 14:44
10 Orzeł Cześniki 10 6 13:50
11 Perła Telatyn 10 4 17:44

Zamojska Klasa „B” – grupa 1
1 Delta Nielisz 10 21 29:10
2 Sokół Zwierzyniec 9 21 31:13
3 Alwa Brody Małe 7 13 18:14
4 Wrzos Szyszków 7 10 22:14
5 Roztocze II Szczebrzeszyn 8 9 22:39
6 Perła Deszkowice 7 9 13:15
7 Orion-Stihl Jacnia 9 7 18:30
8 Relax Radecznica 7 3 12:30

Zamojska Klasa „B” – grupa 2
1 Szyszła Tarnoszyn 14 35 47:14
2 Legion Komarów 14 33 40:26
3 Graf Chodywańce 14 23 40:31
4 Spartakus II Szarowola 13 20 34:29
5 Kresy Dołhobyczów 13 16 36:42
6 Altus Szychowice 14 16 31:41
7 Victoria Grabowiec 14 12 32:43
8 GLKS Jarosławiec 14 6 20:54

Zamojska Klasa „B” Juniorów – grupa 1
1 Wrzos Szyszków 5 12 18:2
2 Relax Radecznica 5 10 14:10
3 Delta Nielisz 6 9 16:11
4 Orion-Stihl Jacnia 6 9 8:11
5 Alwa Brody Małe 5 4 9:17
6 Perła Deszkowice 5 3 2:16

Zamojska Klasa „B” Juniorów – grupa 2
1 Legion Komarów 12 31 49:6
2 GLKS Jarosławiec 12 29 43:10
3 Szyszła Tarnoszyn 12 17 24:25
4 Altus Szychowice 12 13 38:37
5 Victoria Grabowiec 12 13 20:48
6 Kresy Dołhobyczów 11 12 34:34
7 Spartakus II Szarowola 11 3 16:64

Liga Juniorów Młodszych
1 AMSPN Hetman Zamość 9 24 79:11
2 Huragan Hrubieszów 9 16 24:23
3 Sokół Zwierzyniec 9 13 37:41
4 Ostoja Skierbieszów 9 0 5:70

Liga Trampkarzy Starszych – gr. 1
1 Andoria Mircze 7 17 36:15
2 Igros Krasnobród 7 15 52:11
3 Płomień-Spartan Nieledew 6 13 21:15
4 Korona Łaszczów 7 12 24:18
5 Granica Lubycza Królewska 7 10 25:18
6 Sparta Wożuczyn 7 6 12:29
7 Kryształ Werbkowice 7 6 17:47
8 Spartakus Szarowola 6 0 6:40

Liga Trampkarzy Starszych – gr. 2
1 Hetmanek Zamość 7 18 36:2
2 Olimpiakos Tarnogród 7 13 21:18
3 Omega Stary Zamość 7 12 11:9
4 Włókniarz Frampol 7 10 26:18
5 Orzeł Tereszpol 7 9 17:13
6 Zart-Met Olender Sól 7 9 11:18
7 Tur Turobin 7 6 7:30
8 Sokół Zwierzyniec 7 4 12:33

Liga Trampkarzy Młodszych – gr. 1
1 AMSPN Hetman Zamość 5 15 48:4
2 Legion Komarów 5 12 18:10
3 Echo Zawada 5 7 23:20
4 Olimpia Miączyn 5 7 9:13
5 Skorpion Zamość 5 3 13:21
6 Graf Chodywańce 5 0 7:50

Liga Trampkarzy Młodszych – gr. 2
1 Grom Różaniec 6 16 23:9
2 Victoria Łukowa-Chmielek 6 13 30:8
3 Delta Nielisz 6 13 22:9
4 Tarpan Korchów 6 7 15:18
5 Roztocze Szczebrzeszyn 6 6 23:33
6 Cosmos Józefów 6 2 10:23
7 Rakovia Rakówka 6 2 3:26

Liga Młodzików Starszych
1 Tomasovia II 8 22 28:3
2 OSiR Biłgoraj 8 18 37:10
3 Tomasovia 8 16 27:12
4 Hetmanek Zamość 8 13 15:12
5 AMSPN Hetman Zamość 8 13 26:18
6 Granica Lubycza Królewska 8 10 17:18
7 Huczwa Tyszowce 8 6 8:31
8 Zart-Met Olender Sól 8 4 9:22
9 Tanew Majdan Stary 8 1 8:49

Liga Młodzików Młodszych
1 Unia Hrubieszów 5 15 23:1
2 OSiR Biłgoraj 5 9 4:4
3 AMSPN Hetman II Zamość 5 7 8:11
4 AMSPN Hetman Zamość 5 5 9:14
5 Tomasovia 5 4 10:14
6 UKS Sokół 3 Tomaszów 5 2 4:14

***

Źródło – strona internetowa ZOZPN
Opracował – mak

_________________________________________________

Na zdjęciu – Robert Suchodolski jako bramkarz Kryształu Werbkowice przyczynił się do tego, że jego drużyna jest na 1 miejscu po rundzie jesiennej.

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009