Piłkarze Jedynki górą

Dzisiaj, 28. 04. 2006 rozegrana została na stadionie w Werbkowicach Gimnazjada w piłce nożnej chłopców.

Reklamy

br />Gimnazjum nr 1 w Hrubieszowie zdobyło mistrzostwo naszego powiatu w następnej grze zespołowej. Po zwycięstwie w koszykówce, kolejno w mieście i w powiecie, a dalej udanym występie w Gimnazjadzie Rejonowej (drugie miejsce), chłopcy z tej szkoły udowodnili swoją dobrą formę w Gimnazjadzie w piłce nożnej.

Po wcześniejszych eliminacjach, w których wzięło udział 9 zespołów, w finale spotkali się oni z Gimnazjum z Werbkowic. Mecz był wyrównany tylko w pierwszej połowie, która zakończyła się wynikiem 2:1. W drugiej popisem strzeleckim Erwin Kopczyński (5 bramek), przy asyście swoich kolegów udowodnił wyższość jedynki. Mecz zakończył się wynikiem 6:1. Na szczególne słowa uznania zasłużył rozgrywający Piotr Bogatko i bramkarz Jakub Telicki.

Gimnazjum nr 1 wystąpiło w składzie: Tereszkiewicz Jakub, Dżygało Paweł, Ryszkowski Łukasz, Bogatko Piotr, Kopczyński Erwin, Makuch Łukasz, Kowalczuk Artur, Pietrusiewicz Kamil, Bednarz Piotr, Ostasz Paweł, Szwaczkiewicz Tomasz, Nazar Kamil, Jaskowiak Mateusz, Chmarzyński Kamil, Sadowski Karol, Skowron Mateusz, Kosel Marcin, Czerniak Piotr, Cybula Michał, Telicki Jakub

Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum 1 Hrubieszów
2. Gimnazjum Werbkowice
3. Gimnazjum 3 Hrubieszów

Gimnazjum Dołchobyczów
Gimnazjum Horodło
Gimnazjum Jarosławiec
Gimnazjum Turkowice
Gimnazjum Trzeszczany
Gimnazjum Moniatycze

Relacja:
AP