Plaża mieszana rozegrana

W dniu 5 sierpnia rozgrywany był turniej „dwójek mieszanych” siatkówki plażowej (kobieta i mężczyzna). Do rozgrywek przystąpiło sześć zespołów. Turniej rozgrywany był systemem brazylijskim. Mecze rozgrywano na dystansie jednego seta do 21 punktów.

Reklamy

Kolejny już raz podczas turniejów plażówki pogoda była bardzo upalna.

Wszystkie drużyny dostały dyplomy, a pierwsze trzy zespoły również piłki do siatkówki. Ponadto uczestnicy i uczestniczki zawodów z rąk Marka Kitlińskiego i Małgorzaty Muzyczuk otrzymali imienne certyfikaty z okazji „90-lecia Sportu na Ziemi Hrubieszowskiej”. Uczestników czekały niespodzianki, gdyż pan Marek wręczył także książkę (pięknie wydana „Historia sportu na Hrubieszowszczyźnie”) swojego autorstwa, najlepszemu zawodnikowi siatkówki cyklu wakacyjnych turniejów – Grzegorzowi Barczukowi. Organizatorzy a zarazem sędziowie Adam Głodowski i Krzysztof Brudnowski dostali także książki (opracowania wyników LA). Wybrani zawodnicy obdarowani zostali folderami.

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1 miejsce: Anna Kozicka i Adam Kozicki (MVP rozgrywek)

2 miejsce: Anita Czerwińska i Kamil Brzoza

3 miejsce: Magda Barczuk i Grzegorz Barczuk

4 miejsce: Adriana Miazga i Piotr Czyrka

5 miejsca: Joanna Świeca i Robert Kozar oraz Karolina Łukiewicz i Łukasz Czarnota

 

W drugiej połowie sierpnia prawdopodobnie odbędzie się jeszcze jeden turniej siatkówki dwójek męskich i na tym zakończymy sezon plażowy w powiecie.

 

Info: K.B.

Foto: MAK