Plebiscyt 2006

Po raz VII organizowany jest plebiscyt „Na najlepszego sportowca i trenera powiatu hrubieszowskiego w 2006 roku”.

Reklamy

Organizatorzy plebiscytu – Wydział Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej i Turystyki Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie oraz zamojski oddział Dziennika Wschodniego przygotowali wiele nagród i niespodzianek dla uczestników plebiscytu.

Finał imprezy odbędzie się na początku marca.

Kandydaci do tytułu:

SPORTOWCY:

1. Fedaczyński Rafał – MKS Unia Hrubieszów – Sekcja Lekkiej Atletyki Członek Kadry Narodowej, reprezentant kraju w chodzie.

2. Bełz Kamil – MKS Unia Hrubieszów – Sekcja Lekkiej AtletykiCzołowy zawodnik kraju w pchnięciu kulą

3. Koszałko Joanna – MKS Unia Hrubieszów – Sekcja Lekkiej AtletykiCzłonkini Kadry Wojewódzkiej w chodzie sportowym

4. Łatka Agnieszka – MKS Unia Hrubieszów – Sekcja Lekkiej AtletykiCzłonkini Kadry Wojewódzkiej w chodzie sportowym

5. Anna Teterycz – MKS Unia Hrubieszów – Sekcja Lekkiej AtletykiCzłonkini Kadry Wojewódzkiej w biegach krótkich

6. Szczęk Aleksandra – MKS Unia Hrubieszów – Sekcja Lekkiej AtletykiCzłonkini Kadry Wojewódzkiej w biegach krótkich

7. Ewa Mizdal – MKS Unia Hrubieszów – Sekcja podnoszenia ciężarówCzłonkini Kadry Narodowej Juniorek

8. Emil Koszałka– MKS Unia Hrubieszów – Sekcja podnoszenia ciężarówCzłonek Kadry Narodowej Juniorów

9. Sylwia Lalik – MKS Unia Hrubieszów – Sekcja podnoszenia ciężarówCzłonkini Kadry Narodowej Juniorek

10. Marcin Kondziołka – MKS Unia Hrubieszów – Sekcja podnoszenia ciężarówCzłonek Kadry Narodowej Juniorów

11. Adam Sarzyński – MKS Unia Hrubieszów – Sekcja podnoszenia ciężarówCzłonek Kadry Narodowej Juniorów

12. Grzegorz Kokoszka – MKS Unia Hrubieszów – sekcja podnoszenia ciężarówCzłonek Kadry Narodowej Juniorów

13. Adam Onkiewicz – MKS Unia Hrubieszów – Sekcja Piłki nożnej (seniorzy) Zawodnik drużyny seniorów Klasa Okręgowa ZOZPN w Zamościu

14. Piotr Bogatko – MKS Unia Hrubieszów – sekcja piłki nożnej (juniorzy) Członek Kadry Wojewódzkiej rocznika 1990

15. Konrad Gis – MKS Unia Hrubieszów – sekcja piłki nożnej (seniorzy) Bramkarz drużyny seniorów Klasy Okręgowej ZOZPN

16. Marcin Stadnicki – MKS Unia Hrubieszów – sekcja piłki nożnej (seniorzy)Występuje w drużynie seniorów klasy Okręgowej ZOZPN

17. Krzysztof Kozicki – MKS Unia Hrubieszów – sekcja piłki nożnej (juniorzy i seniorzy)Bramkarz występujący w drużynie juniorów oraz seniorów Klubu

18. Ewelina Krawczuk – UKS „Ogólniak” Hrubieszów – tenisistka stołowaNajlepsza tenisistka stołowa województwa w kategorii juniorek i seniorekPosiada I klasę sportową

19. Grzegorz Fal – GKS „Kresy” w Dołhobyczowie – zawodnik – piłka nożna

20. Wojciech Łysiak – GLKS „Płomień-Spartan” w Nieledwi – zawodnik – piłka nożna

21. Paweł Kożuch – GLKS „Płomień-Spartan” w Nieledwi – zawodnik – piłka nożna

22. Łukasz Śmiałko – MLKS „Kryształ” w Werbkowicach – zawodnik piłki nożnej

23. Piotr Musiał – MLKS „Kryształ” w Werbkowicach – zawodnik piłki nożnej

24. Marcin Pomykała – MLKS „Kryształ” w Werbkowicach – zawodnik piłki nożnej

25. Patryk Urzyński – MLKS „Kryształ” w Werbkowicach – trójbój siłowyo Srebrny medalista X Mistrzostw Polski Młodzików w trójboju siłowym

26. Rafał Kurowski – MLKS „Kryształ” w Werbkowicach – trójbój siłowy

27. Łukasz Myśliwiec– GKS „Huragan” w Hrubieszowie – piłkarz

28. Robert Gis – GKS „Huragan” w Hrubieszowie – piłkarz

29. Wojciech Szewczuk – GKS „Huragan” w Hrubieszowie – piłkarz

30. Łukasz Brzycki – UKS „Grześ” w Hrubieszowie uczestnik wielu zawodów o zasięgu ogólnopolskim w unihokeju

31. Mateusz Czerw – UKS „Grześ” w Hrubieszowie uczestnik wielu zawodów o zasięgu ogólnopolskim w unihokeju.

TRENERZY:

1. Zbigniew Krawczuk – UKS „Ogólniak” Hrubieszów – trener tenisa stołowego oraz piłki koszykowej

2. Grzegorz Fal – GKS „Kresy” w Dołhobyczowie– trener piłki nożnej

3. Krzysztof Kopczyński – GLKS „Płomień-Spartan” w Nieledwi – trener

4. Ireneusz Suchowierzch – MLKS „Kryształ” w Werbkowicach – trener piłki nożnej

5. Andrzej Kulczyński – MKS „Unia” Hrubieszów – trener Lekkiej atletyki

6. Antoni Czerniak – MKS „Unia” Hrubieszów – trener podnoszenie ciężarów

7. Leszek Tarnawski – MKS „Unia” Hrubieszów – trener podnoszenie ciężarów

8. Mirosław Szuper – MKS „Unia” Hrubieszów – trener piłka nożna

9. Piotr Bodnar – GKS „Huragan” w Hrubieszowie – trener

10. Robert Gis – GKS „Huragan” w Hrubieszowie – trener

11. Mirosław Dąbrowski- UKS „Grześ” w Hrubieszowie – trener

12. Eryk Pietrusiński – MLKS „Kryształ” w Werbkowicach – trener trójboju siłowego.

Zasady głosowania
* Kupony należy przesyłać naklejone na karty pocztowe lub w kopertach
* W jednej kopercie może znajdować się dowolna liczba kuponów
* Za ważny uważa się kupon, który:
– jest oryginalny (wycięty z Dziennika Wschodniego) i czytelnie wypełniony
– zawiera 10 nazwisk sportowców i 5 trenerów, którzy znaleźli się na oficjalnej liście kandydatów
– zostanie terminowo dostarczony do naszej redakcji (w przypadku kuponów nadesłanych pocztą decyduje data stempla pocztowego – 28 luty 2007 r.) bądź Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie, ul. Majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala” 1
* Zawodnik umieszczony na pierwszym miejscu na kuponie otrzymuje 10 pkt, drugi 9 pkt itd. aż do 1 pkt za dziesiąte miejsce
* Szkoleniowiec umieszczony na pierwszym miejscu na kuponie otrzymuje 5 pkt, drugi 4 pkt itd.
* O kolejności w końcowej klasyfikacji plebiscytu decyduje łączna suma punktów uzyskanych przez poszczególnych sportowców i trenerów na wszystkich nadesłanych ważnych kuponach
* W losowaniu nagród biorą udział tylko ważne kupony.

Nasz adres pocztowy:
Redakcja Dziennika Wschodniego, ul. Grecka 6 (Hotel Renesans), 22-400 Zamość, z dopiskiem na kopercie PLEBISCYT 2006.