Plebiscyt Dziennika Wschodniego

Dziennik Wschodni przeprowadza Plebiscyt na Najlepszych i Najpopularniejszych Sportowców Lubelszczyzny w 2007 roku. Wśród 22 sportowców różnych dyscyplin znajdziemy jedynego przedstawiciela z Hrubieszowa, reprezentanta Polski chodziarza Rafała Fedaczyńskiego.

Reklamy

Zawodnik w minionym sezonie 2007 w Pucharze Europy na dystansie 50 km wywalczył znakomite 9 miejsce, osiągając wynik klasy mistrzowskiej międzynarodowej, który pozwolił Mu wystartować jako jedynemu przedstawicielowi lekkoatletów z Lubelszczyzny w Mistrzostwach Świata w Osace i zająć 30 miejsce. Czas 3.48:07 godz. jest najlepszy w Polsce w całym sezonie, czwartym w historii tego dystansu w Polsce, rekordem Polski LZS i minimum na Igrzyska Olimpijskie w 2008 roku w Pekinie.

Aby uczestniczyć w plebiscycie należy kupić „Dziennik Wschodni” i wypełnić kupon (kupony – dowolną ilość) zgodnie z regulaminem i do 31 stycznia 2008 r. wysłać na adres redakcji lub wysłać SMS-a (koszt 1,22 zł. z vat).
Na Rafała – adres SMS to 7168 o treści dw sport 5.

Przypominam, że już zakończył się podobny plebiscyt organizowany wspólnie przez „Kurier Lubelski” i „Lubelski Sport Express”, czekamy na wyniki. Trwa w „Tygodniku Zamojskim” na najlepszych zawodników i trenerów z Zamojszczyzny, a Starostwo Powiatowe czeka na zgłoszenia kandydatów wśród sportowców i trenerów z naszego powiatu do 4 stycznia 2008 r.

Zachęcam do głosowania kibiców, działaczy sportowych i tych, którzy na co dzień mniej interesują się sportem, przedstawiciele naszego sportu liczą na Was !!!

Opracował – mak

Na zdjęciu – Rafał Fedaczyński przed dekoracją brązowym medalem podczas Halowych Mistrzostw Polski w 2007 r. w chodzie na dystansie 5000 m.