Plebiscyt Piłkarski 2006

Obejmująca region zamojski "Kronika Tygodnia" już przeprowadza VII Plebiscyt Piłkarski. W bieżącym roku została zmieniona formuła tego plebiscytu i wybiera się po jednym w kategoriach: działacza roku, sędziego roku, drużyny roku, trenera roku, piłkarza roku – oczywiście z terenu zamojszczyzny.

Reklamy

br />Są również kandydaci z hrubieszowskiej Unii, wśród trenerów Robert Kulik, natomiast wsród piłkarzy to, bramkostrzelny Daniel Maciejewski i lewoskrzydłowy pomocnik Piotr Fulara, który w rundzie wiosennej grał w Unii, a jesiennej w Ładzie Biłgoraj. W plebiscycie reprezentuje Unię. Niestety z innych klubów z powiatu hrubieszowskiego kandydatów brak.

Warto przypomnieć, że we wcześniejszych latach w tym plebiscycie wygrywali lub zajmowali wysokie miejsca: Marian Cisło, Robert Kulik, Marcin Porowczuk.

Jeżeli uważasz, że warto wziąć udział w tym plebiscycie, to należy kupić "Kronikę Tygodnia", przeczytać regulamin, wypełnić kupon ( można ile się chce), wyciąć i wysłać na adres organizatora, który przewidział również nagrody dla głosujących.

Opracował – mak

Na zdjęciu – Daniel Maciejewski, kandydat w plebiscycie, reprezentuje sekcję piłki nożnej Unii Hrubieszów od 18 lat.

zobacz zdjęcie >>