Plebiscyt Piłkarski

„Kronika Tygodnia” ogłosiła VIII Plebiscyt Piłkarski za sezon 2007 obejmujący rejon Zamojszczyzny. Wśród nominowanych jest bardzo sympatyczny i wysokiej klasy sędzia piłkarski z Hrubieszowa p. Artur Tymecki.

Reklamy

Plebiscyt rozgrywany jest w kilku działach, czyli: piłkarz roku, trener roku, drużyna roku, działacz roku i sędzia roku. I właśnie w tym ostatnim rozdziale można wyróżnić Artura Tymeckiego. Niestety wśród piłkarzy i drużyny roku nie ma żadnego akcentu z naszego powiatu. Wśród trenerów znajdziemy Roberta Kulika, który szkolił Huczwę Tyszowce, natomiast wśród działaczy Mirosława Laskowskiego z Łady Biłgoraj, onegdaj zawodnika sekcji piłki nożnej i lekkiej atletyki LZS „Olimpia” Strzyżów.

Jak głosować? Należy kupić Kronikę Tygodnia, wyciąć i wypełnić kupon (dowolna ilość), przesłać do redakcji. Przewidziano również nagrody dla głosujących.

***

Podsumowano plebiscyt „Dziennika Wschodniego”

Na łamach tej gazety ogłoszono wyniki plebiscytu na najlepszych sportowców województwa lubelskiego za sezon 2007. Rafał Fedaczyński zajął wysokie, ale pechowe miejsce, bo 11 – te zdobywając 3.981 pkt, czyli tuż za pierwszą dziesiątką. Uległ: 1. M. Chemicz i 2. D. Malczewska obie piłka ręczna, 3. Krystian Brzozowski zapasy, 4. Konrad Czerniak i 5. Iwona Lefanowicz oboje pływanie, 6. Karolina Michalczuk boks, 7. Joanna Lipa taekwondo, 8. Izabela Sularz karate, 9. Daniel Jeleniewski żużel, 10. Agata Pietrzyk zapasy. Nominowanych było 30 sportowców, Rafał jako jedyny lekkoatleta z Lubelszczyzny i sportowiec z Hrubieszowa.

***

Plebiscyty trwają

Przypominam, że kto lubi brać udział w takich głosowaniach, to trwa w dalszym ciągu plebiscyt na najlepszych sportowców i trenerów „Zamojszczyzny” w „Tygodniku Zamojskim”- oraz w „Dzienniku Wschodnim” na stronie zamojskiej – można zagłosować na sportowców i szkoleniowców, ale z naszego powiatu hrubieszowskiego. Wszędzie przewidziano upominki – niespodzianki.
Sportowcy i trenerzy liczą na Wasze głosy.

Opracował – mak

Na zdjęciu – Artur Tymecki (pierwszy od lewej) sędzia piłkarski, jedyny nominowany w plebiscycie z Hrubieszowa.