Płomień – Spartan Nieledew awansował do Klasy „O”

HrubieszówNieledew

Reklamy

Pomimo porażek w ostatnich meczach Płomień – Spartan Nieledew z 2 pozycji w tabeli powrócił do Zamojskiej Klasy Okręgowej. LubieHrubie składa gratulacje!!! Jeszcze walka o Puchar Starosty.

Ostatnia kolejka z 14 VI

Pogoń 96 Łaszczówka – Huragan Hrubieszów 5-1, W Huraganie grali: Marcin Łazorczyk, Wojciech Jaroński, Michał Baran, Piotr Bodnar, Marcin Szwiec, Waldemar Kogut, Damian Droździe, Przemysław Jeczeń, Robert Gis, Arkadiusz Góra, Michał Zalewski (zdobył bramkę)

Szumy Susiec – Płomień Spartan Nieledew 3-2, w Płomieniu grali: Damian Koszel, Paweł Bednarczuk, Przemysław Szociński, Andrzej Kowalczuk, Karol Bobak, Michał Rutkowski (bramka), Marcin Kondratiuk, Wojciech Łysiak, (bramka), Andrzeje Całka, Kamil Kamiński, Aleksander Poterucha, Daniel Maciejewski, trener Jarosław Janicki

Granica Lubycza Królewska – Andoria Mircze 2-0
Legion Komarów – Sparta Łabunie – nie odbył się
Ruch Machnów Nowy – Olimpia Miączyn 5-1
Igros Krasnobród – Perła Telatyn 6-0

TABELA
1. Granica Lubycza Królewska 22 50 47-10
2. Płomień Spartan Nieledew 22 49 79-33
3. Igros Krasnobród 22 45 86-33
4. Szumy Susiec 22 38 38-26
5. Olimpia Miączyn 22 37 55-46
6. Ruch Machnów Nowy 22 36 43-36
7. Sparta Łabunie 21 29 43-38
8. Huragan Hrubieszów 22 26 43-43
9. Perła Telatyn 22 26 39-53
10. Pogoń 96 Łaszczówka 22 23 38-56
11. Andoria Mircze 22 7 15-68
12. Legion Komarów 21 5 25-109

***

Płomień/ Spartan Nieledew – ze strony internetowej

Rok założenia: 1995 r.

Barwy: czerwono- czarne

Władze Klubu:
Prezes: Zbigniew Kondratiuk
Kierownik: Tadeusz Kondratiuk
Zarząd: Robert Terebus, Wojciech Łysiak, Henryk Świst
Trener: Jarosław Janicki

Boisko
Pojemność: 300 siedzących i 500 stojących
Wymiary boiska: 105x 60

Kto, co, ile ?
1. Damian Koszel – bramkarz 22 0 1980
2. Andrzej Całka – pomocnik/napastnik 22 11 1980
3. Adrian Pilarczyk – obrońca 21 1 1870
4. Karol Bobak – obrońca/pomocnik 21 7 1854
5. Michał Rutkowski – obrońca/pomocnik 21 4 1721
6. Paweł Bednarczuk – obrońca 20 6 1800
7. Wojciech Łysiak – pomocnik 20 26 1760
8. Marcin Kondratiuk – obrońca/pomocnik 19 0 1655
9. Przemek Szopiński – obrońca 16 1 1410
10. Tomasz Świst – napastnik 14 7 1198
11. Daniel Maciejewski – napastnik 11 6 990
12. Andrzej Kowalczuk – obrońca 11 1 990
13. Kamil Kamiński – pomocnik/napastnik 11 1 660
14. Paweł Kożuch – pomocnik/napastnik 9 3 810
15. Tomasz Kotko – pomocnik 7 2 412
16. Jakub Kopczyński – pomocnik 5 0 380
17. Aleksander Poterucha – napastnik 3 0 210
18. Szymon Bogucki – obrońca/pomocnik 2 0 180
19. Sławomir Oleszczuk – obrońca 2 0 40
20. Sylwester Traczuk – bramkarz 1 0 90
21. Piotr Szostak – pomocnik 1 0 90

Kolejno: ilość meczów, ilość goli, ile minut na boisku

***

Zamojska Klasa „A” Juniorów – grupa 2

Termin – 14 VI

Szumy Susiec – Płomień-Spartan Nieledew 2 : 1
Granica Lubycza Król.- Andoria Mircze 9 : 1
Legion Komarów – Sparta Łabunie przerwany przy stanie 0:2
Ruch Machnów Nowy – Olimpia Miączyn 3 : 2
Igros Krasnobród – Perła Telatyn 1 : 0
Pogoń 96 Łaszczówka – pauza

Tabela
1.Igros Krasnobród 20 51 63-18
2.Granica Lubycza Król. 20 42 48-20
3.Sparta Łabunie 19 39 51-29
4.Olimpia Miączyn 20 30 48-44
5.Andoria Mircze 20 28 33-41
6.Płomień-Spartan Nieledew 20 27 52-46
7.Szumy Susiec 20 27 26-39
8.Pogoń 96 Łaszczówka 20 24 37-45
9.Ruch Machnów Nowy 20 22 36-47
10.Legion Komarów 19 14 23-58
11.Perła Telatyn 20 10 29-59

Rozgrywki nie są jeszcze zweryfikowane przez Wydział Gier ZOZPN.

***

O Puchar Starosty

Powiat Hrubieszowski:

21.06.2009 r. (niedziela) godz. 17:00
Jarosławiec-Płomień Spartan Nieledew
wolny los-Kresy Dołhobyczów

1/2 finału 28.06.2009 r. godz. 17:00
Kresy Dołhobyczów-Kryształ Werbkowice
Jarosławiec/Płomień-Unia

Gospodarze spotkań wymienieni są na pierwszym miejscu

Opracował – mak

Na zdjęciu – Płomień Spartan Nieledew awansował do klasy okregiowej za sezon 2008/2009 (zdjęcie ze strony Płomienia).

Hrubieszow LubieHrubie 2009