Płomienia Spartan Nieledew nie ma, ale wychowankowie grają!

Trwa runda wiosenna w piłce nożnej sezonu 2016/2017, strona faceboocu wycofanego z rozgrywek Płomień Spartan Nieledew, co tydzień przedstawia zawodników, którzy w przeszłości z dumą reprezentowali klub z Nieledwi. Poniżej ten raport…

Reklamy


I runda

 

1. Andrzej Całka- Kryształ Werbkowice

84 minuty w meczu z Powiślakiem Końskowola ( IV liga lubelska)

 

2. Mariusz Całka- Kryształ Werbkowice

90 minut w meczu z Powiślakiem Końskowola ( IV liga lubelska)

 

3. Patryk Nieradko- Kryształ Werbkowice

Pauza za kartki

 

4. Mariusz Podgórski-Unia Hrubieszów

90 minut w meczu z Hetmanem Zamość ( IV liga lubelska)

 

5. Aleksander Poterucha- Unia Hrubieszów

Pauza za kartki

 

6. Wojtek Łysiak, Filip Filipczuk, Mateusz Gałan, Karol Bobak, Marcin Kondratiuk, Damian Dyjak – wszyscy Huragan Hrubieszów, przygotowują się do rundy wiosennej sezonu 2016-2017, pierwszy mecz już 2 kwietnia.

7. Piotr Szostak – Orzeł Serebryszcze (A Klasa Chełm)

przygotowuje się do rundy wiosennej sezonu 2016-2017, start 2 kwietnia.

 

8. Damian Koszel – Hetman Zamość

trener Młodzików Starszych rocznik 2004 (U-13)

 

Szkoda jedynie, że tych wszystkich osób, związanych z naszymi terenami, nie udało się zatrzymać. Można było z tych ludzi stworzyć niezły kolektyw walczący o wyższe cele. Miejmy jedynie nadzieje, że w tych klubach, w których możemy ich teraz oglądać będzie wiodło im się dobrze i bez kontuzji. A kto wie może jeszcze kiedyś wybiegną na boisko w Nieledwi…

Razem z redakcją fanpage płomienia będziemy się starać, co tydzień umieszczać informacje o zawodnikach, który w przeszłości reprezentowali nasz klub.

 

***


Kolejna kolejka rundy wiosennej za nami, jak na razie gra tylko IV liga, więc przyjrzyjmy się poczynaniom „naszych”:

 

1. Andrzej Całka- Kryształ Werbkowice

90 minut w meczu z POM-ISKRA PIOTROWICE ( IV liga lubelska)

 

2. Mariusz Całka- Kryształ Werbkowice

90 minut w meczu z POM-ISKRA PIOTROWICE ( IV liga lubelska)

 

3. Patryk Nieradko- Kryształ Werbkowice

14 minut w meczu z POM-ISKRA PIOTROWICE ( IV liga lubelska)

 

4. Mariusz Podgórski-Unia Hrubieszów

90 minut w meczu z Chełmianką ( IV liga lubelska)

 

5. Aleksander Poterucha- Unia Hrubieszów

45 minut w meczu z Chełmianką ( IV liga lubelska)

 

***


W ten weekend rozegrana została 3 kolejka rundy wiosennej IV ligi, ale ważniejszym faktem był start rundy rewanżowej o mistrzostwo Klasy A grupy II, gdzie także swoja tułaczkę kontynuuje wielu zawodników Płomienia w zaprzyjaźnionym Huraganie Hrubieszów.

 

1. Mariusz Całka- Kryształ Werbkowice

90 minut w meczu z Włodawianką Włodawa ( IV liga lubelska)

 

2. Patryk Nieradko- Kryształ Werbkowice

10 minut w meczu z Włodawianką Włodawa ( IV liga lubelska)

 

3. Mariusz Podgórski-Unia Hrubieszów

90 minut w meczu z Victorią Żmudź( IV liga lubelska)

 

4. Aleksander Poterucha- Unia Hrubieszów

90 minut w meczu z Victorią Żmudź ( IV liga lubelska)

 

5. Mateusz Gałan- Huragan Hrubieszów

90 minut w meczu z Deltą Nielisz(Klasa A Grupa 2 Zamość)

 

6. Filip Filipczuk- Huragan Hrubieszów

90 minut w meczu z Deltą Nielisz (Klasa A Grupa 2 Zamość)

 

7. Marcin Kondraciuk- Huragan Hrubieszów

90 minut w meczu z Deltą Nielisz (Klasa A Grupa 2 Zamość)

 

8. Karol Bobak – Huragan Hrubieszów

90 minut w meczu z Deltą Nielisz (Klasa A Grupa 2 Zamość)

 

9. Damian Dyjak- Huragan Hrubieszów

65 minut w meczu z Deltą Nielisz (Klasa A Grupa 2 Zamość)

 

10. Piotr Szostak- Orzeł Serebryszcze

77 minut w meczu z Astrą Leśniowice (Klasa A Chełm)


COTYGODNIOWY RAPORT

Jak co tydzień staramy się przybliżyć w formie statystyki poczynania, byłych już niestety zawodników Płomienia, w tym tygodniu faktem godnym uwagi są poczynania Emila Strycharczuka w Warszawskiej Klasie B, gdzie w ten weekend na znanym wielu kibicom pod nazwą „kartofliskowe boiska” rozegrał pełne 90 minut przeciwko drużynie, o jakże egzotycznej nazwie Coco Jumbo Warszawa. Jednak zachowując pewną kolejność rozpoczniemy od zawodników występujących w wyższych ligach.

 

1. Mariusz Całka- Kryształ Werbkowice

90 minut w meczu z Ładą Biłgoraj ( IV liga lubelska)

 

2. Andrzej Całka- Kryształ Werbkowice

90 minut w meczu z Ładą Biłgoraj ( IV liga lubelska)

 

3. Patryk Nieradko- Kryształ Werbkowice

8 minut w meczu z Ładą Biłgoraj ( IV liga lubelska)

 

4. Aleksander Poterucha- Unia Hrubieszów

90 minut w meczu z Polesiem Kock ( IV liga lubelska)

 

5. Mateusz Gałan- Huragan Hrubieszów

90 minut w meczu z Ruchem Machnów Nowy(Klasa A Grupa 2 Zamość)

 

6. Filip Filipczuk- Huragan Hrubieszów

90 minut w meczu z Ruchem Machnów Nowy (Klasa A Grupa 2 Zamość)

 

7. Marcin Kondraciuk- Huragan Hrubieszów

90 minut w meczu z Ruchem Machnów Nowy (Klasa A Grupa 2 Zamość)

 

8. Karol Bobak – Huragan Hrubieszów

90 minut w meczu z Ruchem Machnów Nowy (Klasa A Grupa 2 Zamość)

 

9. Damian Dyjak- Huragan Hrubieszów

90 minut w meczu z Ruchem Machnów Nowy (Klasa A Grupa 2 Zamość)

 

10. Emil Strycharczuk- Rotavia Nieporęt

 

Mariusz Całka, nasz wychowanek, został wybrany do jedenastki kolejki IV ligi lubelskiej!!! Maniek gratulujemy i życzymy samych sukcesów.


JEDENASTKA 22. KOLEJKI IV LIGI LUBELSKIEJ

Mariusz Całka (Kryształ, 1*) – Kacper Kowalski (Kłos, 1), Damian Pietroń (Stal, 1), Szymon Solecki (Hetman, 1), Dariusz Jarecki (Górnik, 1) – Damian Szuta (Tomasovia, 1), Krzysztof Danielewicz (Górnik, 1), Rafał Król (Stal, 2), Marcin Stepaniuk (Unia, 1) – Adrian Soćko (Lutnia, 1), Michał Zuber (Lewart, 1)


Niestety…

Z przykrością informujemy, że GLKS Płomień Spartan Nieledew nie przystąpi do rundy wiosennej sezonu 2015/2016.

 

Konkurs z zakresu kultury fizycznej i sportu na 2016r.

http://bip.trzeszczany.roztocze.pl/…/konkurs-z-zakresu-kult…

 

 

Wyszukał – mak

Foto – archiwum klubowe