Po Euro zmiana pokolenia – Leśne Dziadki do widzenia!

Dopiero dochodzimy do siebie po klęsce Reprezentacji Polski na Euro 2012. Piłkarze i trener zawiedli, ale po tej tragedii jest jedno pocieszenie. Teraz już nic nie uratuje Grzegorza Laty! 26 października kończy się kadencja Zarządu i Prezesa PZPN. To będzie jedna jedyna okazja na zmiany w polskiej piłce!

Reklamy

Betonowi działacze nie będą już mogli zasłaniać się organizacją Euro 2012, a i potok kasy trzymającej ich „przy korycie” wyschnie. Jeśli nie będzie rewolucji teraz, to nie będzie zmian jeszcze przez wiele lat. Mówicie, że wielu próbowało, ale Leśne Dziadki są niezatapialne? Bzdura! Na pewno nie uda się, jeśli to zadanie zostawicie samemu sobie czy politykom, a sami nie kiwniecie palcem. Ile jeszcze porażek potrzeba, żeby coś się zmieniło? Pamiętacie, jak udało się przywrócić Orła na koszulki Reprezentacji? Wspólnie możemy naprawdę wiele!

Przede wszystkim – polubcie nas na Facebooku! Dzięki temu zawsze będziecie na bieżąco. Wrzucamy tam często newsy o PZPN i informacje dotyczące akcji KoniecPZPN. 

Koniecznie wypełnijcie ankietę o PZPN: powiedzcie, jakie zmiany są potrzebne, kogo widzicie prezesem, a kogo selekcjonerem.Wskażcie ludzi, z którymi o tych zmianach trzeba rozmawiać. Wspólnie ustalmy, czego potrzebuje polska piłka i takich działań się domagajmy! Będziemy pytać kandydatów o opinie, rozmawiać o wizji nowego PZPN-u, zobaczymy co mają do powiedzenia i jak chcieliby, aby Związek docelowo wyglądał. 

Zjazd PZPN odbędzie się 26 października, ale już teraz odbywają się wybory w Wojewódzkich Związkach Piłki Nożnej w całej Polsce – dopiero tak wybrani delegaci zadecydują o wyborze nowego prezesa PZPN. Dlatego musimy działać już teraz! To tysiące działaczy lokalnych klubów, do których trzeba dotrzeć. Zebraliśmy mnóstwo adresów mailowych, by móc się z nimi skontaktować. Wejdźcie tutaj, wybierzcie odpowiedni ZPN i w kilka sekund wyślijcie działaczom maila od akcji KoniecPZPN, lub napiszcie coś od siebie. 

Jesteście nam potrzebni! Znajdźcie trochę wolnego czasu i przyłączcie się do akcji – Wasza pomoc bardzo się przyda! Działamy nie tylko w internecie. Mamy w końcu szansę coś zrobić, mieć wpływ na to co zdarzy się w Polskim Związku Piłki Nożnej w tym gorącym okresie. Postawmy ich wszystkich pod ścianą, niech Leśne Dziadki odejdą na emerytury i w końcu rozpocznie się reforma PZPN i polskiej piłki. 

Z piłkarskim pozdrowieniem
S.O.S. dla Polskiej Piłki
www.koniecpzpn.pl