Po turnieju „Piłkarskich Jelonków”

Jedenaście drużyn wystąpiło w tegorocznym turnieju „Piłkarskich Jelonków”. W piątek 15 czerwca na boiskach Szkoły Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie rywalizowało w sumie prawie 60 piłkarzy z rocznika 2001 i młodsi z powiatów hrubieszowskiego i zamojskiego.

Reklamy

Mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym” oddzielnie wśród chłopców i dziewcząt. Rywalizację chłopców z klas trzecich wygrała „Huczwianka” z SP 3 w Hrubieszowie, która wyprzedziła „Skoczka” Miączyn i „Barcelonę” z SP 1 w Hrubieszowie. Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęły „Smerfetki” z SP 3, drugie były „Gumisie” również z SP 3, a trzecie „Jedyneczki” z SP 1. 

W kategorii chłopców z klas czwartych pierwsze miejsce zdobyła drużyna „Suchar Mistrze” z SP 3, drugi był zespół z SP 1, a trzeci „Panele Podłogowe” z SP nr 3.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Michał Paradowski z SP 3, najlepszym technikiem – Konrad Stronkowski z SP 1, a najlepszym strzelcem, zdobywca czterech goli, Kacper Wanarski z SP 3 w Hrubieszowie.

Zespoły z SP 3 przygotowywali do zawodów Joanna Różańska, Tomasz Szlonzak i Tomasz Lenard, zawodnikami z SP 1 opiekowali się Jacek Giergiel i Edyta Kucharska, a piłkarzy z SP Miączyn prowadzili Wojciech Widym i ksiądz Piotr Szeptucha.

Wyróżniający się zawodnicy oraz drużyny otrzymały puchary, dyplomy i nagrody, ufundowane przez Stowarzyszenie Edukacyjne”Razem”, starostwo powiatowe i burmistrza Hrubieszowa.


Źródło: ias24.eu