Podsumowanie akcji „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

12 listopada 2012 r. w sali konferencyjnej Lubelskiego MOSiR odbyło się spotkanie kierownictwa Lubelskiego Związku Piłki Nożnej z koordynatorami powiatowymi akcji piłkarskiej dla dzieci „Z Podwórka Na Stadion” o Puchar Tymbarku przeprowadzonych w 2012 r. W rozgrywkach tych rokrocznie uczestniczą drużyny dziecięce z powiatu hrubieszowskiego.

Reklamy

SPOTKANIE PODSUMOWUJĄCEGO XII EDYCJĘ TURNIEJU
„Z PODWÓRKA NA STADION” O PUCHAR TYMBARKU – 2012 r.
NA TERENIE WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

Dnia 12.11.2012 r. w sali konferencyjnej Lubelskiego MOSiR odbyło się spotkanie kierownictwa Lubelskiego Związku Piłki Nożnej z koordynatorami powiatowymi akcji piłkarskiej dla dzieci „Z Podwórka Na Stadion” o Puchar Tymbarku przeprowadzonych w 2012 r. Na spotkaniu dokonano podsumowania XII edycji tych rozgrywek na terenie województwa lubelskiego.

W spotkaniu uczestniczyli koordynatorzy powiatowi w/w akcji piłkarskiej dla dzieci – reprezentujący poszczególne powiaty województwa lubelskiego w osobach:

L.p. Imię Nazwisko Koordynator z powiatu
1 MICHALSKI Karol Chełm – Grodzki
2 WRÓBEL Marek Chełm – Grodzki
3 DOMAŃSKI Tomasz Chełm – Ziemski
4 SOBIESZCZUK Krasnystaw Krasnystaw
5 LENARD Tomasz Hrubieszów
6 SWACHA Andrzej Zamość – Grodzki
7 SZKAŁUBA Anna Zamość – Ziemski
8 SZKAŁUBA Krzysztof Zamość – Ziemski
9 FURLEPA Michał Biłgoraj
10 JAKUBIEC Andrzej Janów Lubelski
11 JASIK Tomasz Opole Lubelskie
12 KELLER Ireneusz Świdnik
13 MISZTAL Marian Świdnik
14 TARKOWSKI Mirosław Łęczna
15 JĘDRZEJEWSKA Anna Lublin – Grodzki
16 KOT Małgorzata Lublin – Ziemski
17 GÓRKA Jarosław Lublin – Ziemski
18 ŁASOCHA Zofia Biała Podlaska – Grodzki
19 KOWALSKI Marek Parczew

Spotkanie prowadzili: Zbigniew Bartnik – Prezes Zarządu Lubelskiego ZPN, Anatol Obuch – Wiceprezes Lubelskiego ZPN, koordynator wojewódzki w/w turnieju.

Gość specjalny spotkania – Przemysław Różowicz, przedstawiciel firmy TYMBARK – sponsora tytularnego turnieju „Z Podwórka Na Stadion” o Puchar Tymbarku. Stronę organizacyjną spotkania zabezpieczał Lubelski ZPN w osobach – Mirosława Jakowiecka i Marzanna Jastrzębska, zaś stronę techniczną Karol Michalski (Chełmski OZPN).

W trakcie spotkania uczestnicy zapoznali się z krótką informacją (w formie prezentacji multimedialnej) na temat organizacji i przebiegu XII edycji turnieju „Z Podwórka Na Stadion” o Puchar Tymbarku w 2012 r. na terenie woj. lubelskiego, finału ogólnopolskiego tej imprezy, a także obejrzeli film przygotowany przez sponsora rozgrywek z pobytu zwycięskich drużyn chłopców i dziewcząt z woj. zachodniopomorskiego w Madrycie (nagroda główna dla zwycięzców turnieju). W przedstawionym materiale uczestnicy spotkania zapoznali się z rekordowymi (w porównaniu do innych województw) osiągnięciami województwa lubelskiego w bieżącej i poprzednich edycjach tych rozgrywek. Bardzo duży udział w tym sukcesie mieli koordynatorzy powiatowi. Za okazaną pomoc i zaangażowanie w organizacji tych rozgrywek na szczeblu gmin i powiatów uczestnicy spotkania – koordynatorzy z poszczególnych powiatów otrzymali z rąk Prezesa Zbigniewa Bartnika, Wiceprezesa Anatola Obucha oraz gościa specjalnego – przedstawiciela firmy Tymbark Pana Przemysława Różowicza okolicznościowe dyplomy – podziękowania, a także drobne upominki.

Główny upominek dla każdego z koordynatorów – kurtka sportowa – to nagroda ufundowane przez firmę Tymbark.

Zaproszeni koordynatorzy, którzy nie mogli uczestniczyć w spotkaniu – podziękowania i upominki otrzymają w innym terminie.

 

Źródło: LZPN

Foto: Tymbark Cup