Podsumowanie Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym – sezon 2011/2012

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” oraz Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie byli organizatorami cyklu Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym sezonu 2011/2012. Odbyło się 9 turniejów, od września do maja.

Reklamy

Zawody odbywały w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Hrubieszowie (rozgrywane na 10 stołach). Turnieje cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród sympatyków tenisa stołowego, w całym cyklu udział wzięło 131 zawodników,  rozegrano 1409 meczy indywidualnych. Turniej rozgrywany był w formule open.

W ogólnej punktacji wygrał faworyt Marek Jarzyński – zwyciężył w siedmiu turniejach, raz był trzeci i raz czwarty. Na słowa uznania zasługuje zdobywca drugiego miejsca Patryk Kowalczuk z Gozdowa (aktualnie uczeń trzeciej klasy gimnazjum ZS nr2). Na trzecim miejscu uplasował się Tomasz Słupski z Podhorzec. Czwarte miejsce, tuż za podium, zajął Damian Dąbrowski, również Podhorce. Kolejne miejsca zajęli Kamil Karpiuk – Gozdów, Patryk Bednarz -Werbkowice, Łukasz Kowalczuk – Gozdów (młodszy brat Patryka), Ernest Esing – Gozdów. Miejsce dziewiąte Andrzej Pachla – Hrubieszów (najlepszy nauczyciel). Miejsce dziesiąte przypadło Zbigniewowi Łubkowskiemu z Hrubieszowa (wyprzedził w ostatnim turniej tylko o jedyne 2 punkty Adama Dropa z Gozdowa).

Powyższa dziesiątka uzupełniona zawodnikami z kolejnych miejsc rankingowych listy GP spotka się 3 czerwca na Turnieju Tenisa Stołowego  TOP 16. Rozgrywki odbędą się tradycyjnie w gościnnej sali Szkoły Podstawowej Nr 3. Rozpoczęcie gier o godzinie 14.00. Turniej przeprowadzony będzie na 8 stołach. Szesnastka zawodników rozegra turniej systemem grupowo – pucharowym.

W trakcie turnieju odbędzie się oficjalne podsumowanie rozgrywek Grand Prix Hrubieszowa sezonu 2011/2012. Dla najlepszej dziesiątki będą wręczone dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego do tenisa stołowego.

Gorąco zapraszamy wszystkich sympatyków do przyjścia na turniej i kibicowania najlepszym tenisistom stołowym powiatu hrubieszowskiego.

Wszyscy kibice otrzymają ponumerowane piłeczki pingpongowe, które wezmą udział w losowaniu cennych nagród niespodzianek.

Więcej o hrubieszowskim tenisie stołowym znajdziecie   na stronie internetowej www.festiwaltenisa.hrubie.pl  oraz www.lubiehrubie.pl

 

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO TOP 16

Organizatorzy:

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów, Szkoła Podstawowa nr 3 Hrubieszów                                                  

Termin:
Turniej odbędzie się w niedzielę 3 czerwca, początek gier o godz. 14.00

Cel:
Popularyzacja tenisa stołowego oraz integracja środowiska tenisowego.

Wspieranie obchodów Jubileuszu „90 lat sportu na Ziemi Hrubieszowskiej 1922 – 2012”

Uczestnictwo:
Turniej rozgrywany jest w jednej kategorii otwartej – open (dla wszystkich uczestników bez względu na wiek). Prawo startu mają zawodnicy z rankingu Grand Prix w sezonie 2011/2012 sklasyfikowani na miejscach od pierwszego do szesnastego.

Miejsce:

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie ul. Zamojska 16

System rozgrywek:
Zawody będą rozgrywane systemem grupowo – pucharowym. Rozstawienie zawodników w turnieju według zdobytych punktów rankingowych po sezonie.

Zgłoszenia:
Zawodnicy potwierdzają zgłoszenie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30.05.2012 r., telefon kontaktowy 695 731 658

Sprzęt:
Turniej rozgrywany będzie na 8 stołach piłeczkami Tibhar

Nagrody:
Odbędzie się oficjalne podsumowanie rozgrywek Grand Prix, wręczenie pucharów, dyplomów oraz nagród rzeczowych dla najlepszych zawodników końcowej klasyfikacji.

Partner medialny: Portal LubieHrubie – www. lubiehrubie.pl

 

PREZES UKS „OGÓLNIAK”

Krawczuk Zbigniew