Podsumowanie okienka transferowego w Unii Hrubieszów

W przerwie zimowej w kadrze seniorów Unii Hrubieszów doszło do sporych zmian. Niektórzy zawodnicy rozstali się z naszym klubem, ale też pojawiło się kilka nowych twarzy. Unia Hrubieszów dokonała kilku transferów, a zmagania piłkarskie w rundzie wiosennej dadzą nam odpowiedź czy będą to udane i skuteczne wzmocnienia.

Reklamy


Podsumowanie okienka transferowego:


Odchodzą:

Patryk Mac (Kryształ Werbkowice) – klub postanowił rozstać się z dotychczasowym bramkarzem, który na liście transferowej był bardzo krótko. Zainteresowanie Patrykiem Macem wyraziły dwa kluby, Huczwa Tyszowce oraz Kryształ Werbkowice. Ostatecznie zawodnik wybrał reprezentowanie klubu z Werbkowic.

Łukasz Gulak (wyjazd za granice) – zawodnik nie stawił się na pierwszych treningach, po czym klub zdecydował o wystawieniu Łukasza Gulaka na listę transferową. Strzelec czterech goli dla Unii w rundzie jesiennej postanowił wyjechać za granicę.


Przychodzą:

Paweł Bakalarczuk (wznowił treningi) – wychowanek Unii Hrubieszów, który postanowił pomóc drużynie w wiosennych rozgrywkach wznawiając treningi. Paweł może grać na bokach zarówno w obronie jak i pomocy.

Paweł Bednarek (powrót z wypożyczenia Huragan Hrubieszów) – kolejny wychowanek Unii, który wraca do hrubieszowskiej drużyny po półrocznym wypożyczeniu do Huraganu Hrubieszów.

Paweł Kucy (Huragan Hrubieszów) – Paweł Kucy również jest wychowankiem Unii, latem postanowił przenieść się do Huraganu, zimą zaś ponownie wraca do naszej drużyny. Paweł Kucy w meczach sparingowych ustawiany był, jako środkowy pomocnik.

Piotr Fulara (Omega Stary Zamość) – zawodnik jeszcze nie tak dawno III ligowej Omegi Stary Zamość, ma w środowisku piłkarskim wyrobiona markę. Tak naprawdę nie trzeba go zbytnio przedstawiać. Piotr Fulara to bardzo uniwersalny zawodnik, może grać zarówno w środku pomocy, jak i na lewym boku obrony i pomocy. Warto zaznaczyć, że Piotr Fulara jest wychowankiem naszego klubu.

Roma Rurych (Ukraina) – Unii Hrubieszów nie udało się zakontraktować Łukasza Kamińskiego, który postanowił zostać w Omedze Stary Zamość. W związku z zaistniałą sytuacją do klubu przychodzi zawodnik z Ukrainy, który może grać zarówno w ataku jak i pomocy.

Sławomir Ryć (Górnik 1979 Łęczna) – w związku z tym, że klub rozstał się z Patrykiem Macem, naturalne stało się to, że do drużyny dołączy nowy bramkarz. Sławomir Ryć wychowanek Górnika Łęczna wiosną będzie strzegł bramki Unii Hrubieszów. Nowy golkiper ostatnio reprezentował barwy Górnika 1979 Łęczna. 


Józek